'MH' refaja hoofd directrice coördinator verpleging (m/v) wnd. hoofd verpleegkundige m/v J RODE KRUIS ZIEKENHUIS Berenschot R&S st. lucas ziekenhuis de bevelanden SECRETARESSE- RECEPTIOIMISTE O.K.-verpleeg- kundige of een verpleegkundige ubna ziekenhuis veenendaal hoofd verplegingsdienst HOOFDWIJK- VERPLEEGKUNDIGE (M/V) verpleegkundigen Winschoten PRAKTIJKDOCENTE hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT* OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE DE HARTENBERG- EDE Verpleegkundige Akademie Vronestein fulltime stafdocenten verpleegkundige jurist verpleegkundigen streekziekenhuis goes ZATERDAG 31 MEI 1980 TROUWKWARTET Het BOERHAAVE-ziekenhui» te HARDERWIJK uitgaande van de stichting C.A.Z. NW Veluwe, roept sollicitanten op voor de funktie van op de afdeling RADIODIAGNOSTIEK: De funktie omvat o.a. verslaglegging;uittypen van röntgenverslagen; berichtgeving; archivering; plan ning van röntgenonderzoeken: kommunikatie in en buiten het ziekenhuis. Vereisten: diploma doktersassistente; ervaring in typen van medische correspondentie; goede kon- taktuele eigenschappen. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de ekonomisch direkteur van bovengenoemd zieken huis. In het Juliana ziekenhuis te Veenendaal, met een kapaciteit van 210 bedden, is op de operatiekamer een vakature voor een die hiervoor opgeleid wil worden (diploma N.Z.R.). Inlichtingen verkrijgbaar bij het hoofd van de operatiekamer, toestel 340. Sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direkteur. 1 Het Diakonessenhuis- Refata m Dordrecht. gelegen aan de rifksweg Rotterdam- Breda, is een modem uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden Het komplex omvat zes verpleegatdehngen. een psychiatrische afdeling, een centrum voor haemodialyse en thuisdialyse. een polikliniek met traumatologische functie, een klinisch-chemisch- en isotopenlaboratorium, een verpleegkundige opleiding en een personeelsflat voor 190 intern gehuisveste leerling - verpleegkundigen De medische staf bestaat uit plm. 40 specialisten Het ziekenhuis heeft 800 medewerkers in dienst. k A a diakonessenhuis Om ons behulpzaam te zijn bij de verdere ontwikkeling van de verpleging ontstaat in ons ziekenhuis de vakature van Haar/zijn voornaamste taak is het bewaken van de kwaliteit van de verpleeg kundige zorg, als onderdeel van de totale patiëntenzorg en in samenwerking met de hoofdverpleegkundigen het ontwikkelen van nieuwe initiatieven op het terrein van de verpleegkundige hulpverlening. Het hoofd verplegingsdienst wordt nauw betrokken bij de beleidsvorming ten aanzien van de zorgverlening in al zijn aspecten en de praktijkopleiding. Hij/zij zal deel uitmaken van het directorium Gevraagd wordt een verpleegkundige, bij voorkeur met een opleiding Hogere School voor Verpleegkundigen en/of leidinggevende ervaring in een verpleeg kundige funktie, die onderbouwd is met een management opleiding. Leeftijd 30 - 40 jaar. Een positieve houding ten opzichte van overlegstrukturen is noodzakelijk, alsmede de bereidheid tot het werken in teamverband. Gezien het confessionele karakter van ons ziekenhuis, gaan onze gedachten uit naar kandidaten die kerkelijk meelevend zijn. Tijdens de sollicitatieprocedure zal er voldoende gelegenheid zijn om kennis te maken met diverse overlegorganen in het ziekenhuis. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het Diakonessenhuis- Refaja. Van der Steenhovenplein 1, Postbus 444. 3300 AK Dordrecht Telefoon: 078-182222. De Regionale Kruisvereniging Noordelijke Vechtstreek (Utrecht), gevestigd te Loenen aan de Vecht, wü overgaan tot het aanstellen van een De gedachten gaan uit naar een hoofdwijkverpleeg- kundige met Kaderopleiding M Q2. of Hogere Oplei ding. De vereniging omvat de gemeenten Abcoude/Baam- brugge. Breukelen en Loenen/Vreeland In deze basis-eenheid zijn momenteel 9 wijkverpleeg kundigen werkzaam. Een profielschets, samengesteld door besturen en wijkverpleegkundigen, is op aanvraag verkrijgbaar bij de secretaris van de vereniging, de heer W. M. J. Dmgemans, Beereveld 5, Breukelen, telefoon 03462- 1277. Nadere informaties worden eveneens verstrekt door de heer Dingemans, of door zr H. de Haan te Loenen, 02943-1510. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Bestuur van de Regionale Kruisvereniging Noor delijke Vechtstreek (Utrecht), p/a Beerveld 5. 3621 GW Breukelen. In ons ziekenhuis zijn vakatures voor in full-time dienstverband. Salarisregeling volgens de CAO voor het ziekenhuiswezen. De mogelijkheid bestaat om eventueel intern te wonen. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de afdeling personeelszaken, St Lu cas ziekenhuis. 9670 RA Tel. 05970-15220 Het Rode Kruis Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 370 bedden. Op één van onze interne afdelingen met 43 bedden kunnen wij op korte termijn plaatsen een Funktie-eisen: diploma verpleegkundige A en bij voor keur in bezit zijn van een staf/kader kursus of bereid zijn deze te volgen; minimum leeftijd 26 jaar; goede leiding gevende en organisatorische eigen schappen; ervaring in of belangstelling voor het verplegen van interne patiënten. Salaris en rang zijn afhankelijk van opleiding en ervaring; overige arbeids voorwaarden volgens CAO Ziekenhuis wezen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. JM. van Dijk, verpleegkundig-directeur. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nr. VD/116 te richten aan de afdeling Personeelszaken. Sportlaan 600. 2566 MJ Den Haag, g telefoon. (070) 614761. De "Nassau-Odijckhof" is een hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum voor somatisch zieken met een capaciteit van 124 bedden. Ons centrum verzorgt een opleiding voor zieken verzorgende. Per jaar starten er ongeveer 20 leer lingen. In verband met het vertrek van de huidige docente vragen wij per 1 september een (een dienstverband voor 80% is mogelijk) Tot haar taak behoort o.a.: het verzorgen van de praktijklessen verpleegkunde het coördineren van de werkzaamheden van de praktijkbegeleidsters het in voorkomende gevallen verzorgen van de theorielessen verpleegkunde. Voor een goede functie-uitoefening is het van belang dat de praktijkdocente een intensief contact met de praktijkbegeleidsters en het praktijkveld onderhoudt. De aan te stellen verpleegkundige dient in het bezit te zijn van het diploma van de docentenopleiding. Aanstelling vindt plaats in de rang van 1e verpleeg kundige. De C.A.O. voor het ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien het karakter van ons centrum vragen wij van de kandidate een positief protestants christelijke levensovertuiging. Verdere inlichtingen kunnen telefonisch bij het hoofd van de opleiding Mw. S. Kraan- de Kroon worden ver kregen. tel: 03438-5811. Schriftelijke sollicitatie's kunnen worden gezonden aan de heer N. Goedhart, verpleegkundig directeur, Nassau-Odijcklaan3,3971 BN Driebergen-R. Op 18 augustus en 17 november 1980 start er weer een Deze opleiding duurt 2 jaar en begint met een introduktie- periode van 10 weken. Toelatingseis: Minimum leeftijd 17 jaar en 6 maanden. Vooropleidingseis: Minimaal LHNO diploma met 2 vakken op C-niveau of daaraan gelijkwaardig diploma Interne huisvesting is mogelijk. Informaties worden gaarne verstrekt door Zr. Th. E. M. Kaatee, praktijkkoördinatrice, tel.: 030811211. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de direktie van "Tamarinde", de heer R.J. v. Essen, Neckar- dreef 6,2562 CN Utrecht. uitgaande van Gereformeerde en Christelijke Gereformeerde kerken CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apekloornseweg 60, Ede. Telefoon (08382) 441. "De Hartenberg" is een leefgemeenschap waar 380 zwakzinnigen verspreid over 14 paviljoenen wonen. Voor een van onze paviljoenen, waar 25 jongens en meisjes wonen in de leeftijd van 8 t/m 22 jaar, zoeken wij op korte termijn een Het paviljoen bestaat uit twee leefgroepen van resp. 13 en 12 pupillen. In dezé laatste groep wordt voor wat de dagactiviteiten betreft in twee subgroepjes van elk 6 pupillen gewerkt Oe benadering voor beide groepen is vooral gericht op specifieke ontwikkelingsmogelijkheden voor de pupillen. De voor doso functlo to stollon olson zijn: o Z-diploma of M.B.O.-V/H.B.O.-V met ruime ervaring in de zwakzinnigenzorg (kaderopleiding strekt tot aanbeveling) e leiding kunnen geven aan een team van ±15 medewerkenden waarvan een deel de Z-opleiding volgt (ervaring in het leiding geven is gewenst) o leeftijd bij voorkeur boven de 25 jaar o goede organisatorische en contactuele eigenschappen o het proces van de ouderparticipatie kunnen begeleiden o bereidheid tot samenwerking met andere bij het paviljoen betrokken diensten. Gelet op het protestants-christelijk karakter van "Do Hartenberg" ia een christelijke levensovertuiging vereist. Aanstelling vindt plaats in de rang van eerste verpleegkundige; de c.a.a voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de verpleegkundige dienst, de heer W.D. Hakkenberg, toestel 119. Schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de algemeen-directeur. Postbus 75. 6710 BB Ede (Gld.). - er Zot pet wo beï go< Stichting Protestantse Bejaardenzorg in Oost Zeeuwsch-Vlaanderen Koninginnelaan 2,4532 BP Terneuzen. Onze stichting beheert een tweetal verzorgingstehuizen, waarin totaal 174 ouderen kunnen wonen. Voor één van de beide tehuizen, het verzorgingstehuis 'Bachten Dieke' met 105 bewoners, zoekt het bestuur een opvolger voor de huidige Wij zoeken iemand, die: in het bezit is van het diploma ziekenverpleging A en/of B enkele jaren ervaring heeft in een soortgelijke leidinggevende funktie, dan wel in het aangrenzende terrein van de gezondheidszorg en in staat is zelfstandig te werken. belangstelling heeft om ten be hoeve van oudere mensen bezig te zijn over vaardigheden beschikt die van belang zijn bij het instand houden en stimuleren van een goed woon- en leefklimaat. Gezien de doelstelling van onze stichting, verwacht het bestuur van de kandi daten een positief christelijke levenshouding. Honorering van deze funktie geschiedt volgens de normen van de C.A.O. voor de Bejaardentehuizen. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de directrice, mevrouw P J. Maat- Dieleman, te bereiken onder tel.nr.: 01150-13659. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het bestuur van onze stichting. doe K0 laa cyc dej ltei Vo re£ tiji cai ra. tee In vai Be sul va] Afg Berenschot R 5 zoekt voor STERRENBERG te Huis ter Heide (gem Zeist) een dat -firn dat vijl Elg Sterrenberg is een christelijk centrum voor verzorging, verpleging en begeleiding van circa 450 geestelijk gehandi capte volwassenen. Het is een inrichting van de "Vereniging Johannes Stichting", en is gelegen in Huis ter Heide (gem. Zeist). De verpleging is één van de grootste sectoren van het centrum en omvat het begelei den en het verzorgen van de huisgenoten. De huisgenoten wonen in kleine groepen van 10,12 of 16 personen. De coör dinator verpleging geeft samen met de waarnemend coördina tor leiding aan deze sector en is, met het team van paviljoens- hoofden (6), verantwoordelijk voor de coördinatie van de werkzaamheden. Hierbij is overleg met het team van paviljoenshoofden van essentieel belang. Andere belangrijke taken zijn het voorbereiden, vaststellen en mede uitvoeren van de beleids plannen in de verpleging. De coördinator verpleging is lid van een multidisciplinair beleidsteam, dat de algemeen directeur adviseert bij het voeren van het totale beleid van Sterrenberg. Voor deze veelzijdige func tie zoeken wij een kandidaat met een verpleegkundige oplei ding (A Z, B Z of A B) of een andersoortige opleiding die past binnen de zwakzinni genzorg, waarbij uitgangspunt is dat de persoon affiniteit heeft met de facetten die spelen in de sector verpleging. Een hogere opleiding richting management en ervaring in een leiding gevende functie in de gezond heidszorg strekken tot aanbeveling. Daarnaast achten wij voor een optimale functie vervulling van belang goede sociale vaardigheden en een teamgericht optreden, inventi viteit en een sterk ontwikkeld organisatietalent. Aan leidinggevende capacitei ten en sociale vaardigheden worden hoge eisen gesteld. Op grond van de signatuur van nu Sterrenberg moet de kandidaat een christelijke levens overtuiging bezitten. Leeftijdsindicatie: circa 35 jaar. Brieven met gebruikelijke gegevens zoals leeftijd, opleiding, ervaring etc. binnen 14 dagen te richten aan Berenschot R S, postbus 8039, 3503 RA Utrecht t.a.v. drs. G.F. de Ronde. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Gegevens worden vertrouwelijk behandeld. Adviseurs voor Recrutering en Selectie Utrecht - Brussel - Wenen De Verpleegkundige Akademie Wonesteln verzorgt o m. de Hogere Beroepsopleiding Verpleegkundigen, een vierjarige dagopleiding na HAVO of VWO. Op de HBOV is plaats voor twee met als taak: - het verzorgen van lessen; - het meewerken aan de uitvoering en ont wikkeling van thema's; - de integratie te helpen ontwikkelen van de verschillende vakgebieden; - het vervullen van taken ten behoeve van het totale onderwijs. Gedacht wordt aan een: die in het bezit is van het diploma van de op leiding docent verpleegkunde en/of H.O.-V. Ervaring in de maatschappelijke gezond heidszorg strekt tot aanbeveling met aantoonbare kennis van en belangstelling voor het gezondheidsrecht, het arbeidsrecht en het recht van de sociale verzekeringen. Salariëring en rechtspositie volgens de normen van het H.B.O. Datum van indiensttreding; 1 augustus 1980. Inlichtingen te verkrijgen bij de heer A J. Ouwerkerk, direkteur. tel 070-694081. tussen 09.00 en 12.00 uur. Sollicitaties, onder vermelding van het vaka- turenummer, te richten aan de direkteur van de Verpleegkundige Akademie Vronestein. Oosteinde 14.2271 EH Voorburg. In ons ziekenhuis hebben wij op de afdeling ICU/CCU vakatures voor enkele (mnl. of vrf.) die in het bezit zijn van de aantekening ICU/CCU. Rang: verpleegkundige A. Salariëring: volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen: worden u graag verstrekt door de heer A. J. H. G. Stroeks. waarnemend adjunkt-direkteur verplegingsdienst, telefoon (01100) 2.20.00. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 106. 4460 BB Goes, met vermelding linksboven op de enveloppe: PZ no. 6.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18