stichting ivio' lelystad. staffunctionaris personeelszaken chef van de stafafdeling bedrijfsvoering vrije universiteit Twijnstra Gudde nv management consultants hoofd informatie verzorging wetenschappelijke toerusting hoofd van de afdeling kampwerk m/v landelijkcentrumvoor gereformeerd jeugdwerk EEN JURIST(E) (?SV stichting ivio1 lelystad kJ JU ZATERDAG 31 MEI 1980 TROUWKWARTET Bij hef Bureau van de Landbouwhogeschool kan bij de af deling Financiéle en Economische Zaken (FEZ) op korte termen worden geplaatst een (een HTS-ingenieur of een HEAO-er be). Functie-informatie: de Landbouwhogeschool is een instelling voor weten schappelijk onderwijs, met ca. 6000 studenten, ruim 2000 medewerkers en tOO beheerseenheden. De grote diver siteit in en de omvang van het instrumentarium en de appa ratuur (ca 70 miljoen) en andere faciliteiten (o.a. ruim ten) stelt bijzondere eisen aan het financiële beheer en beleid. De functionaris zal binnen FEZ als hoofd van een team van vier medewerkers o.a. worden belast met de volgende taken: - het in stand houden en uitbouwen van het bestuurlijke informatiesysteem m.b.t. wetenschappelijke apparatuur en andere faciliteiten; - het uitbrengen van adviezen en het ontwikkelen van beleidsinstrumenten voor middellange termijn financie ring en exploitatielasten (de running-cost) van appara tuur; - het medewerken aan het afleggen van verantwoording over het gevoerde beheer ten aanzien van de roerende en onroerende goederen Vereisten: - een hogere beroepsopleiding, bij voorkeur HTS-chemi- sche technologie, met kennis van en/of ervaring met management en administratieve organisatie of - een HEAO-opleiding (be) aangevuld met praktische kennis van en/of ervaring met de technologie; - goede contactuele, redactionele en analytische vaardig heden. - bereidheid tot collegiaal samenwerken In (klein) team verband. Geboden: een salaris volgens rijksregeling, afhankelijk van leeftijd. opleiding en ervaring van 4.062.- per maand; een verdere uitloop tot 4.529,-. bij goed voldoen, wordt niet uitgesloten: Inlichtingen: kunnen telefonisch worden ingewonnen bij J. Wien, tel. 08370-82456 of A Klunder 08370-82218; een functie-beschrijving wordt op aanvraag toegezonden. Sollicitaties: kunnen schriftelijk onder vermelding van no. 80-75 in de linker bovenhoek van de brief én op de enveloppe worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van de Landbouwhogeschool. Postbus 9101.6700 HB Wapenin gen. t De afdeling kampwerk van het LCGJ organiseert jaarlijks met vrijwillige leiding en stafleden meer dan 180 vakantiekampen voor 8-25 jarigen in binnen- en buitenland. Deze afdeling bestaat uit een team van vijf mensen: twee administratieve krachten, twee sekre- tarioatsmedewerkers en een hoofd van de afdeling. Voor deze afdeling vrogen wij zo spoedig mogelijk een Van deze funktionaris wordt verwacht dat hij/zij in bezit is van opleiding HBO-nrvo met beheersing van moderne talen (Duits en Engels) leidinggevende kwaliteiten heeft, overzicht, koördinatie, planning en financiën en ervaring heeft op dit gebied,- begeleidende kwaliteiten bezit, zowel met vrijwilligers als met beroepskrochten; ervaring heeft met kampwerk lof vergelijkbaar werk); naar inhoud: meer dan gewone vakantiebesteding naar vorm: organisatorisch; beschikt over financiële en administratieve vaardig heden; affiniteit heeft met de sfeer en bedoelingen van het LCGJ; mogelijkheden heeft en bereid is onregelmatig te werken,- in bezit is van rijbewijs BE. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden naar de CAO-Welzijnswerk/Jeugd- en jongerenwerk. Salaris afhankelijk van leeftijd en opleiding van f 3500,- tot f 4265,- per maand. Informatie over deze funktie kan worden verkregen bij het LCGJ afd Kampwerk, tel. 03438-6341, tst. 131. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad aan de afdeling personeelszaken van het LCGJ, Postbus 99,3970 AB Driebergen. Eén van onze relaties, een VERENIGING die de belangen van de aangesloten leden op landelijk niveau behartigt, gevestigd in het midden van het land. zoekt in verband met de toename van het personeelswerk bij de vereniging (ca. 150 medewerkers) een Belangrijke taakonderdelen zijn: het meedenken en werken aan de verdere ontwikkeling van het personeelswerk bij de vereniging het zelfstandig werven en selecteren van kandidaten het leveren van een bijdrage bij o.a. over plaatsing, ontslag, beoordelingsgesprek ken. alsook het meewerken aan de intro ductie van nieuwkomers en de verbetering van administratieve procedures. De gedachten gaan uit naar een medewerker met een vakgerichte opleiding op HBO- niveau. Kandidaten met relevante ervaring hebben voorkeur. Leeftijd ca. 35 jaar. Als de belanghebbende dit wenst, zullen de resultaten van een eventueel psychologisch onderzoek eerst met hem worden besproken. Rapportering aan de opdrachtgever volgt alleen na zijn toestemming. Van de conclu sie ontvangt hij een afschrift. Onze relatie kent voor degenen die voor deze functie in aanmerking komen een goede sala riëring en heeft uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder; hoogwaardige pensioenregeling 8% vakantietoeslag 6% kerstgratificatie goede spaarregeling verhuiskostenvergoeding. Uiteraard zijn reacties van vrouwelijke kan didaten evenzeer welkom. Eventueel verder gewenste bedrijfsinformatie wordt U op aanvraag (tel. 010 771833) toe gezonden. Eigenhandtg geschreven brieven met uitvoerige gegevens worden onder nummer 1688 ingewacht bij Psychologisch Adviesbureau Dr. J.G.H. Bok slag bv, Nieuwe Binnenweg 474, 3023 EZ Rotterdam, tel. (010) 77 18 33 Funktie; informatie: HET NEDERLANDS CHRISTELIJK WERKGEVERSVERBOND Doelstelling: Het Nederlands Christelijk Werkgeversver bond (NCW) behartigt de belangen van 78 werkgeversbranche-organisaties, een vijf tal regionale verenigingen en een groot aantal individuele ondernemingen. Het NCW neemt voor de behandeling van de landelijke sociaal-economische onderwer pen o.a. deel in de centrale overlegorganen en onderhoudt contacten met de vakbewe ging, politieke partijen, de centrale overheid en provinciale overheden. Het secretariaat van het NCW bestaat uit ca. 100 medewerkers en is gehuisvest aan de Scheveningseweg 50-52 te Den Haag. Wegens uitbreidende aktiviteiten is op het secretariaat plaats voor een: Hij/zij zal btnnen de Staf Arbeidszaken en in samenwerking met andere disciplines de beleidsvoorbereiding en advisering op het terrein van de sociale zekerheid, de ar beidsomstandigheden en arbeidsmarkt tot taak hebben. Deze funktie omvat onder meer het analyseren van de problemen het adviseren aan individuele onderne mingen het adviseren van het bestuur van het NCW en de regionale organisaties het participeren in de commissies van advies en overlegorganen. Functie-eisen: Voor deze functie komen in aanmerking zij die door studie en/of ervaring voldoende kennis hebben van het arbeidsrecht en het sociaal recht en zelfstandig kunnen werken. Sollicitaties vóór 23 juni 1980 aan ir. M. G. W. Hallmans, algemeen secretaris van het NCW, Postbus 84100, 2508 AC Den Haag. Instelling voor Vorming, Informatie en Onderwijs vraagt een HOOFD VAN DE BOEKHOUDING Vereisten: tenminste MBA-niveau enige ervaring met computerverwerking in staat leiding te geven aan een afdeling van 8 personen leeftijd tot 40 jaar Salariëring overeenkomstig de CAO voor het boekenuitgeverijbedrijf. In onze jonge gemeente zijn vrijwd alle voorzieningen op het gebied van onderwijs, sport, cultuur etc. Goede huisvesting is op korte termijn beschikbaar. Sollicitaties schriftelijk of mondeling te richten aan Stichting IVIO,/. 1 de heer C. Meinhardt. 1 Maerianthuis, postbus 37, 8200 AA Lelystad telefoon: 03200- 26514 amsterdam De vakgroep Micro-economie van de faculteit der Economische Wetenschappen zoekt een wetenschappelijk (hoofd)medewerker (m/v) (voor 0,5 deel van de werktijd) Taak: het verzorgen van hoor- en werkcolleges voor het vak 'Theorie van de inkomensverdeling en -poli tiek": verrichten van onderzoek en het bijdragen aan bestuurlijke werkzaamheden. Functie-eisen: een voltooide studie algemene eco nomie met studierichting micro-economie en be- kwaamheid op het gebied van onderzoek blijkende uit- 'I een proefschrift (of vergelijkbare publicatie). Schriftelijke sollicitaties dienen vóór 17 juni 1980 verstuurd te worden. Nadere Informatie wordt gaarné verstrekt door prof. dr. J.G. Knol, tel. 020-548 46 07 of 01718-1 38 04. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit els christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vaca turenummer 510-1530, te richten aan de dienst Per- soneelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amsterdam. De Vrije Universiteit Is gelegen aan de 0e Boelelaan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. 1100 JAAR VRIJE UNIVERSITEIT Twijnstra Gudde nv zoekt voor de DIENST OPENBARE WERKEN EN STADSONTWIKKELING VAN DORDRECHT contact met kandidaten voor de functie van Algemene informatie De dienst openbare werken én stadsontwikkeling vormt een dynamische organisatie van circa 500 medewerkers, waarin de volgende sectoren werkzaam zijn stadsont wikkeling, bouw- en woningtoezicht C.A., beheer en onder houd en bouwkunde, en nieuwe werken Afdelingsinformatie De afdeling bedrijfsvoering bestaat nu uit 7 medewerkers en werkt ten behoeve van de dienst en de projectorgani saties voor stadsvernieuwing en stadsuitleg aan: - het opzetten van een geïntegreerd planningsysteem - het adviseren over/verbeteren van de werkorganisatie (b.v. door werkprocedures, efficiency-verbeteringen, automatisering en arbeidsmeting) en het verrichten van onderzoek daartoe - het systematisch verzamelen van informatie voor het ma ken van planningen en de bijbehorende werkprocedures - het verlenen van planningondersteuning aan de project organisaties - het coördineren van werkzaamheden, verbonden aan de meerjarenplanning Functie-informatie Betrokkene zal. met assistentie van een plaatsvervangend chef, leiding geven aan de afdeling, waarbij de volgende elementen van belang zijn: - het ontwikkelen en automatiseren van planningsystemen - het ontwikkelen van de advisering met betrekking tot de werkorganisatie - het assisteren bij de uitvoering van werkzaamheden Functie-eisen - bedrijfskundige opleiding of eventueel een bouwkun dige/civieltechnische opleiding met bedrijfskundige spe cialisatie en/of aanvullende bedrijfskundige opleiding - op academisch of HBO-niveau, of vergelijkbare opleiding - kennis van planningtechnieken en van de automatisering van planningsystemen - kennis van dp organisatie van pianontwikkeiingsproces- sen. met name op het gebied van stadsvernieuwing en stadsuitleg - inventiviteit, flexibiliteit en kostenbewustzijn - leidinggevende eigenschappen organisatie-, coördina tie-, improvisatie- en delegatievermogen -'ervaring met het plannen en analyseren van bouw- of ci vieltechnische processen in gemeentelijke of vergelijk bare organisaties - ervaring met het functioneren van projectorganisaties. Leeftijd; 30 45 jaar Algemeen Gezien de huidige wijze van werken binnen de afdeling die zich gekenmerkt door onderling overleg, grote individuele zelfstandigheid en gelijkwaardigheid van functioneren, wordt van de aan te stellen functionaris verwacht dat hij/ zij - geneigd is tot een democratische wijze van leiding geven - bereid is intern overleg te voeren - een open instelling hanteert t.o.v. de ondergeschikten Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring 5.156.- tot 6.833.- per maand Belangstellenden wordt verzocht contact met ons op te nemen. Uw brief kunt u richten aan Twijnstra Gudde nv. management consultants, postbus 271. 7400 AG Deventer, t.a.v. drs. M.B.P. Wolfsen. door wie ook nadere informatie kan worden verstrekt (tel. 05700-10833) Bij diens afwezigheid zal mevrouw G.M.H. Siebelder voor contact zorg dragen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16