imHaai beleidsmedewerk(st)er Vrouwenemancipatie HBO a) Beleidsmedewerker (v/m) b) Assisterend- beleidsmedewerker (v/m) a>eenorthodidacticus of orthopedagoog (v/m) b)een psychologisch assistentce) k/ 1 economisch adjunct-directeur A docent(e) 2e/1e concertmeester m/v radio philharmonisch orkest De Vereniging van Nederlandse Gemeente DE STICHTING ONDERWIJSADVIESDIENST TE AMERSFOORT PSYCH0L0(0)G(E) OF PEDAG0(0)G(E) MEDEWERK(ST)ER BELEIDSPLANNING schoolbegeleidingsdienst 'de kempen' schakenbosch CAPELSE VERPLEEGHUIZ (VNG) Vereniging van Nederlandse Gemeente ZATERDAG 31 MEI 1980 TROUWKWARTET IATE werkzaam te Amersfoort en Omstreken vraagt per 15 augustus 1980 voor twee dagen per week. De mogelijkheid is niet uitgesloten, dat deze .funktie binnen korte tijd wordt uitgebreid tot een volledige betrekking. Deze funktionaris zal belast worden met de begeleiding van ouders en leerkrachten in het basisonderwijs (lager- en kleuteronderwijs) m.b.t. leerlingen met leer- en gedragsmoeilijkheden en het verrichten van psychodiagnostisch onderzoek bij deze leerlingen. Deze aktiviteiten vinden plaats in nauwe samenwerking met andere disciplines binnen de dienst, waaronder ortho-didaktisch medewerkers en systeembegelei ders. Verder wordt van hem of haar deelname verwacht aan taak- en werkgroepen binnen de onderwijsadviesdienst. Vereisten voor deze funktie zijn: - Voltooide academische opleiding psychologie of pedagogiek met een psychodiagnostische bevoegdheid. - Belangstelling voor onderwijskundige vraagstellingen, m.n. het funk- tioneren van het kind in het schoolsysteem. - Ervaring met kinderen met leer- en gedragsproblemen en het opstellen van handelingsplannen. De salariëring is overeenkomstig de door de gemeente en rijk goed gekeurde regelingen en afhankelijk van leeftijd en ervaring. De secun daire arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de voor het personeel van de gemeente Amersfoort geldende regelingen. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de direkteur van de onderwijsadvies dienst, de heer Hagens, of bij mevrouw Peet, pedagoge en de heer Jordans, psycholoog; telf033-36481 Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan het bestuur der Stichting, p/a Eemstraat-Oost 58, 3812 PB Amersfoort. Het bureau beleidsplanning en coördinatie van de provinciale griffie heeft de volgende taken - het coördineren van de beleidsplanning bij de verschillende diensten en afdelingen. - het tot ontwikkeling brengen, uitbouwen en jaar lijks bijstellen van een algemeen provinciaal beleidsplan; - het coördineren van ontwikkelingen t a v de systematische informatievoorziening en de even- tuele automatisering daarvan; - het coördineren van de planning van onder zoeken. Bij het bureau bestaat thans een vacature voor een Functie-Informatie: De aan te trekken functionaris zal met name een bijdrage moeten leveren aan: - het in kaart brengen van beleidspunten waar coördinatie van de beleidsplanning; - het (verder) ontwikkelen en overdragen van sy stemen die van belang zijn voor de beleidsplan ning en de in dat kader uit te voeren beleids analyses; - het assisteren bij het uitvoeren van beleidsana lyses; - de effectiviteit en efficiency van werkgroepen die opereren rn het kader van beleidsqntwikkelings- projecten; - de stimulerende en ahalyserénde activiteiten, nodig voor het uitbouwen en jaarlijks bijstellen van het algemeen beleidsplan. - het tot ontwikkeling brengen van de onderzoeks planning Vereisten: - een academische of daaraan gelijkwaardige opleiding; - uitstekende contactuele eigenschappen en re-' dactionele vaardigheid, - enige praktische ervaring met dezelfde of soort gelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Overige informatie: Het salaris wordt, met inachtneming van de zwaar te van de functie, leeftijd en ervaring, in onderling overleg nader vastgesteld. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Eventuele wensen om de functie in deeltijd te ver vullen zijn bespreekbaar. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen" bij het hoofd van het bureau, drs. J M Roelofs (telefoon kantoor 05920-55544. thuis 05907-4044) Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na heden gericht worden aan het hoofd van de afdeling personeelszaken, provinciehuis, postbus 122. 9400 AC Assen, onder vermelding van vacature nummer 130 in de linkerbovenhoek van de brief ^ep de envelop. jm De HBO-raad is het landelijk advies- en overlegorgaan voor het Hoger Beroepsonderwijs met als taken het bevorderen van de ontwikkeling van het HBO en het geven van adviezen aan de Ministers van Onderwijs en Wetenschappen en Landbouw en Visserij. In relatie tot het regeringsbeleid heeft de HBO-Raad besloten gerichte aandacht te besteden aan advisering over emancipatievraagstukken in het HBO. Een speciale Raadscommissie bereidt deze advisering voor. Ten behoeve van ondersteuning van deze commissie zoekt de Raad een: Deeltijdarbeid ia mogelijk Binnen het kader van een door de commissie op te stellen werkplan behoort tot de taken van de nieuwe medewerkers: het leveren van studieuze en secretariële bijdragen aan het werk van de commissie; het verzamelen van informatie, bestuderen van literatuur, maken van excerpten en het opstellen van werkprocedures, concept-no ta's en pré-adviezen. het redigeren van adviezen en verstrekken van informatie. De gedachten gaan uit naar personen met een hogere (functie a.) dan wel middelbare (functie b.) opleiding of vergelijkbare ontwikkeling. Voor beide functies zijn onmisbaar: ervaring, initiatief, doorzettingsvermogen en uitstekende sociale en redactionele vaardigheden. Bekendheid met het HBO strekt tot aanbeveling. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na publikatie van deze advertentie te zenden aan de secretans van de HBO-Raad, Postbus 123, 2501 CC Den Haag. Het salaris bedraagt maximaal 5.314,- (functie a.) dan wel 4.062,- (functie b.) bruto per maand bij volledige weektaak. De rechtspositie is vrijwel gelijk aan die van overheidspersoneel: AOW-premre voor de werkgevers, 8% vakantie toelage, opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De beleidsmedewerkers maken deel uit van het bureau van de Raad. waar ruim 40 personeels leden werken en dat gehuisvest is aan de Riviervismarkt 2, te Den Haag (centrum). Informatie over de functies is verkrijgbaar bij de secretaris van de Raad, drs - H. K. F. Kalden- bach. tel. 070-624951 (na kantoortijd: 07O- 988410). Voor geïnteresseerden is schriftelijke informatie op aanvraag beschikbaar. De dienst is werkzaam in de gemeenten Valkenswaard, Veldhoven en de gemeenten behorend tot het Streekorgaan Kempenland; de begeleiding is gericht op scholen voor KO, LO en BuO. De dienst is gevestigd te Eersel. Het Stichtingsbestuur zoekt contact met Plaats in de organisatie: de te benoemen functionaris zal in werk- teamverband samen met de andere school- begeleiders in een bepaald rayon gestalte moeten geven aan de begeleiding van scholen voor KO en LO. Taakomschrijving: hij/zij werkt samen met de leerkracht aan de opvang en de begeleiding van individuele leerlingen; hij/zij verricht psychologisch en/of.didac tisch onderzoek eh is verantwoordelijk voor de rapportage; de advisering geschiedt in samenwerking met de schootbegeleider(s) van het betreffende werkteam. Functie-wensen: een afgeronde universitaire opleiding in de orthodidactiek of in de orthopedagogiek met orthodidactische ervaring; ervaring in het doen van psychologisch on derzoek en/of in het bezit van diagnostische aantekening; bij voorkeur met ervaring binnen KO en/of LO; Plaats rn de organisatie: de te benoemen medewerk (st)er heeft als lid van een werkteam een ondersteunende func tie voor de schoolbegeleiders, met name voor de órthodidacticus of orthopedagoog. Taakomschrijving: het verrichten van psychologisch onderzoek en het doen van gedragsobservaties; het uitwerken van deze aldus verkregen ge gevens in een verslaglegging; het dragen van verantwoordelijkheid voor de opbouw en het beheer van de dossiers. Functie-wensen: NlP-diploma met differentiatierichting Kinder- en Onderwijspsychologie of stude rend daarvoor; ervaring in soortgelijke functie strekt tot aanbeveling; affiniteit met het oqderwijs als werkveld. Voor beide functies dient men in het bezit te zijn van een rijbewijs en auto. Salaris is volgens Rijksregeling, afhankelijk van diplomabezit ën ervaring. Sollicitaties tot uiterlijk 2 weken na verschijnen te richten aan Bestuur van de Stichting, Willibrorduslaan 12, 5521 KC Eersel. Inlichtingen worden verstrekt (04970 52 24) door de directeur de heer G. Korte of door de heer B. Tacke, orthopedagoog. psychiatrisch centrum leidschendam In "Schakenbosch" dat beschikt over ca. 450 behandelplaatsen, en dat ook poliklinisch in de regio werkzaam is, is een belangrijk bouwkundig renovatieproces in uitvoering, waardoor behalve uit het oogpunt van behandeling, ook sociaal organisatorisch in de komende jaren nieuwe mogelijkheden worden geboden. Voor deze functie worden van belang geacht: leidinggevende capaciteiten en ervaring in leiding geven met het accent op de beleids- sfeer, een goed organisatorisch en administratief inzicht, een academische of gelijkwaardige vorming in de (bedrijfs-)economische richting, brede maatschappelijke belangstelling. fig I Voor dit centrum te Leidschendam, uitgaande van "De Open Ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg", wordt wegens pensionering van de huidige functionaris aan het einde van dit jaar gevraagd een aan wie als lid van het directieteam onder leiding van een algemeen directeur (psychiater) de coördinerende managementtaak over de zgn. voorwaardenscheppende diensten en afdelingen zal worden opgedragen. Tot zijn sector'behoren de financieel- admimstratieve dienst, de civiele dienst en de technische dienst. In overleg met het hoofd personeelszaken, adviserend aan het directieteam als geheel, zal hij ten nauwste betrokken zijn bij het gestalte geven aan het sociaal beleid. m Kennis van en ervaring in de organisatie van de gezondheids- of welzijnszorg kunnen tot aanbeveling strekken. Leeftijd tussen ca. 35 en 50 jaar. Belangstellenden voor deze functie dienen bereid të zijn mede inhoud te geven aan de doelstelling van de stichting, waarvan voor de werkzaam heden het Evangelie richtinggevend is. Bij de selectieprocedure wordt vertrouwelijkheid in acht genomen. Een psychotechnisch onder zoek maakt als regel deel uit van de selectie procedure. Zonder voorafgaand overleg zal geen informatie worden ingewonnen. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie met een curriculum vitae te richten aan de secretaris van het instellingsbestuur van "Schakenbosch", p/a Oude Tempellaan 1, 3769 JA Soesterberg. Dr. C, Buis, de huidige geneesheer-directeur van "Schakenbosch", is bereid desgewenst nadere inlichtingen te verstrekken (telefoon 070-20 92 52). DE ICHTHUS KLINIEK - DE MEERHORST CAPELLE A/0 Uj De Ichthus kliniek en de Meerhorst vormen samen een gecombineer pleeghuis voor 180 psychisch gestoorde bejaarden en 120 somatisch Ten behoeve van onze opleiding tot ziekenverzorgende vragen wij per 1 september 1980 een voor de vakken Psychologie en Maatschappelijke Gezond heidszorg voor een beperkt aantal uren per week. Lestijd» in overleg. Honorering volgens de richtlijnen van de Nationale Zieker huisraad. Telefonische informaties op werkdagen tussen 10 en 17 uur. Tel.010 Schriftelijke reacties aan het Hoofd van de opleiding, Hoofdweg 57, 2908 LB Capelle a.d. IJssel. De NEDERLANDSE OMROEP STICHTING roept met spoed kandidaten op voor de vakature van in het Voor de vervulling van deze plaats gaat onze voorkeur uit naar een' kandidaat, die - bij gebleken geschiktheid - over enkele jaren de huidige 1e concertmeester zal kunnen opvolgen Met het oog hierop zoeken wij kontakt met kandidaten, die over het voor deze funktie noodzakelijke instrumentale en muzikale spel-niveau. alsook - bij voorkeur - over ervaring in een soortgelijke funktie beschikken De honorering is overeenkomstig de belangrijkheid van de funktie terwijl de sociale voorzieningen uitstekend zijn te noemen. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer J. Lieste. Chef afdeling Orkestenbeheer, telefoon 035-77 24 77. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden, met een curriculum vitae. aan de afdeling Personeelvoorzie'ning. Postbus 10. 1200 JB Hilversum, gaarne onder vermelding van DUK/7/ staafde individuele en collectieve belangen van alle gemeenten voor Voor'haar ad^iesafdeling MAATSCHAPPELIJKE AANGELEGENHEDEN EN VOLKSGEZONDHEID vraagt de VNG een Vacaturenummer 3.363 Afdetingsinformatie De afdeling bereidt de adviezen en de informatie voor van de V.N.G. aan de gemeenten en behartigt de belangen van de gemeenten bij het Rijk, het parlement, de provincies en landelijke organisaties voor het particulier initiatief. Zij doet dit op het gebied van: de sociale dienstverlening door ge meenten en de sociale zekerheid, de maatschappelijke dienstverle ning, de minderhedenproblema tiek, de volksgezondheid en het algemene welzijnsbeleid. Functie-informatie: De aan te trekken medewerk(st)er zal vooral werkzaam zijn op het terrein van de maatschappelijke dienstverlening (algemeen maat schappelijk werk, gezinszorg, kin deropvang, bejaardenzorg, gehan dicaptenbeleid). Met name decentralisatie van dit beleidsterrein zal veel aandacht vergen. Hij/zij zal een belangrijke taak krijgen bij overleg met het betrokken departement (C.R.M.) en bij voorlichting aan de leden terzake. Functie-eisen: Voltooide academische studie (ge dacht wordt aan één der studie richtingen rechten, politicologie of bestuurskunde), alsmede een redel ijke ervaring op het desbetref fende werkterrein, bij voorkeur opgedaan in (semi)overheidsdienst Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden: Aanstelling zal geschieden, afhaif kelijk van opleiding, ervaring efi bekwaamheid, in de rang van hoofdcommies of referendaris (maximum salaris f 5.320,—) Voor pas afgestudeerde academie geldt een speciale regeling met ee aanvangssalaris van f 3.257,—. De secundaire arbeidsvoorwaaré zijn nagenoeg gelijk aan die bij (k overheid (o.a. deelname aan het, Algemeen burgerlijk pensioen fonds, ziektekostenvoorziening (I.ZA.), studie- en verplaatsing^ kostenregeling, tegemoetkoming in de kosten van woon-werkver^ keer). Psychologisch onderzoek: Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psyche logisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt door de' psycholoog met de sollicitant(e) besproken, welke laatste dan kar beslissen of hij/zij de sollicitatie wenst te handhaven. Zo dit met het geval is, wordt geen rapport uitgebracht. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties (met ve' melding van het vacaturenummp kunnen worden gericht aan het»;4 hoofd van de afdeling Personeel! zaken, Postbus 30435, 2500 Gl> 's-Gravenhage. Men gelieve een volledige opsorrj;. ming van personalia, opleidingen en werkkringen bij te sluiten. De inzendtermijn sluit 14 dagen n^ verschijnen van de oproep in dit blad. Telefonische informatie kan woi den ingewonnen bij de afdeling Personeelszaken (toestel 560/562 Nassaulaan 12. 's-Gravenhage Telefoon 070-624721

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14