secretaresse direktie-sekretaris (m/v) HEAO'ers bel070-949250en uw boeiende carrière kan beginnen. Bij Moret Limperg,Registeraccountants. Cebemo de rijksoverheid vraagt belastingconsulent administrateur (mba-niveat administratief bedrijfsleide groepsleider verpleeggeld- administratie m/v interfunction HET PAROOL CHEF INSPECTIE MORET UMPERG i I Reyn,de Blaey en Co registeraccountants nt Assistent(e) hoofd Food Aid Division Rechterhand directie-assistent Medewerker/ster op projecten-centrale chemisch analist(e) ZATERDAG 31 MEI 1980 TROUWKWARTET ~~P Leidinggevende administratieve functie in de gezondheidszorg Op de afdeling Patiëntenboekhouding vindt de totale facturering plaats van verpleeggelden en poliklinische verrichtingen in het ziekenhuis. Binnen deze afdeling bestaat de vacature van Zijn/haar taak zal bestaan uit: het samenwerken met en leidinggeven aan vijf medewerk(st)ers, die als groep zorg dragen voor de facturering van verpleeggelden aan ziekenfondsen, ziektekostenverzekeraars en particulieren het onderhouden van contacten hierover met ziekenhuismedewer kers, patiënten en instellingen. Wij vragen iemand met: opleiding op middelbaar niveau zelfstandige manier van werken administratieve ervaring boekhoudkundige kennis leidinggevende capaciteiten. Wij zoeken iemand, die wil helpen de christelijke levensvisie, waarvan ons ziekenhuis uitgaat, gestalte te geven. Salaris, volgens rijksregelingen, max. f 3.105,— bruto per maand, af hankelijk van leeftijd en ervaring. Telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door de heer G. Teitsma, hoofd patiëntenboekhouding, telefoon 020-5484856. Sollicitaties te richten aan de Personeels dienst van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit Amsterdam. De Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer TA 42.0. STICHTING OPLEIDINGEN VAN AMSTERDAMSE ZIEKENHUIZEN S Binnenkort komt er een plaats vrij voor een accurate bij de S.O.V.A.Z., opleidingsschool voor verpleegkundigen uit acht Amsterdamse ziekenhuizen. Het betreft een volledige weektaak, die o.a. inhoudt: - het voeren van correspondentie - het notuleren van vergaderingen - het administrateren van examens. Gevraagd wordt: - middelbare schoolopleiding - administratieve- en type-ervaring - leeftijd 25 tot 30 jaar - bekendheid met medische terminologie is een aanbeveling. Salaris, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd, volgens richtlijnen C.A.O. ziekenhuiswezen. Sollicitaties s.v.p. binnen 10 dagen richten aan de Direkteur van de School, Overtoom 283, 1054 HW AMSTERDAM Telefoon: 020-18 02 02 toestel 244. Een van onze relaties, de Stichting Sociale Woningbouw Utrecht (SWU), verleent als centraal beheers- en uitvoeringsorgaan van een viertal woningkorporaties in en rondom Utrecht, een groot aantal uiteenlopende diensten, m.b.t. beheer, onderhoud en bouw, financieel-ekonomische en ad ministratieve begeleiding, de behartiging van bewonersaangelegcnheden en het toewijzingsbeleid. Het beheersbestand bedraagt thans circa 7.500 wooneenheden, maar zal binnen enkele jaren zijn uitgegroeid tot 10.000 wooneenheden. Het aantal taken, dat binnen de bestuurlijke opzet van de SWU toevalt aan de direktie, neemt in omvang en komplexiteit toe. Ten behoeve van de Direkteur zijn wij daarom op zoek naar een In deze nieuwe en daardoor ook moeilijk te preciseren funktie zal de Direktie-Sekretaris de Direkteur ondersteunen bij de uitvoering van een breed skala van taken en werkzaamheden, waarbij zal worden gestreefd naar een zo groot mogelijke verzelfstandiging van het takenpakket van de Direktie-Sekretaris. Het voorbereiden en uitbrengen van beleids adviezen, met nogal wat juridische aspekten, zal daarbij in ieder geval een belangrijke plaats in nemen, evenals de in- en externe kommunikatie met gemeenten en de provincie. Voor deze funktie met vele bestuurlijke ele menten denken wij aan een aktief en inventief persoon van circa 30 jaar, die beschikt over een aansluitende opleiding minimaal op het ni veau HEAO (ekonomisch-juridische studierich ting) en enkele jaren bedrijfservaring. Voor de geschikte kandidaat kan de funktie verder reikende perspektieven bieden. Gezien het beleidsniveau van deze funktie, wordt verwacht dat gegadigden de christelijke beginselen onderschrijven. Indien u bent geïnteresseerd, dan zien wij uw reaktie met belangstelling tegemoet op onder staand adres, t.a.v. de heer J.G.M. Geurts, die voor een vertrouwelijke behandeling zal zorgdra gen en u ook gaarne nader zal informeren. adviesgroep voor werving, selektie en management-development stationsweg 20. 521 I TW 's-hertogenbosch tel. 073-128766* avondblad voor Nederland vraagt voor spoedige indiensttreding een Inhoud van de functie: de chef inspectie is belast met de zorg en de verantwoordelijkheid voor de bezorging van de krant in heel Nederland; hij is tevens verantwoordelijk voor de uitvoering van de promotieactiviteiten voor zoveel die via het inspectieapparaat worden verricht; hij voert het beheer over een aantal bijkantoren in Amsterdam; hij geeft leiding aan een binnendienst en een buitendienst, in totaal ca. veertig medewerkers en een aantal parttime krachten. Functiewensen en -eisen: een basisopleiding op middelbaar niveau; opleiding en ervaring in management; opleiding en ervaring in commerciële richting; ervaring in het werken met een omvangrijke buitendienst; bij voorkeur: werkzaam in het dagbladbedrijf. Sollicitatieprocedure: schriftelijk, met uitvoerige informatie; selectie zal, zo nodig na een psychologisch onderzoek, plaats vinden in overleg met de staf van het Abonnementenbedrijf van Het Parool en met het team van hoofdinspecteurs. Sollicitatiebrieven richten aan Personeelszaken Het Parool, Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, t.a.v. mw. E. Thijssing. buitendienstmedewerkers (mnl7vrl.) voor hot Centraal Bureau voor de Statistiek t.b.v. de Hoofdafdeling Economische Basisteliingen De Hoofdafdeling heeft tot taak het voorbereiden en uitvoeren van periodieke integrale structuuronder zoeken bij ondernemingen, instellingen e.d. beho rende tot de diverse sectoren van het Nederlandse bedrijfsleven. Functie-informatie: ter verkrijging en verificatie van, aan de administraties ontleende gegevens, alsmede ter introductie van nieuwe onderzoeken, bezoeken van ondernemingen en instellingen. Vereist: diploma MULO/MAVO-4; Praktijkdiploma Boekhouden of studerend hiervoor; administratieve (controle-) ervaring. Standplaats: als standplaats zal de woonplaats gel den, mits gelegen in zuidelijk Noord-Holland, Zuid- Holland, westelijk Utrecht. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2818,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 21 juni 1980. Bovengenoemd Mieris is exclusief 8% vakantie- uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-6369/0156 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013,2500 EA 's-Gravenhage. Met HEAO/BE of accountancy variant kunt u vele goede kanten op. Eén daarvan is de accountancy. Voelt u daar iets voor, bel dan vandaag nog voor een informatieve afspraak. Moret Limperg is een maatschap met vele vestigingen in Nederland, maar ook ver daarbuiten. Zodat een internationale carrière tot de reële mogelijkheden behoort. Bij Moret Limperg, Register accountants bedrijft u het beroep in al zijn facetten opeen moderne wijze en binnen een uiterst gevarieerde relatie kring. Met uw opleiding start u meteen met een zeer aantrekkelijk salaris, terwijl Moret Limperg tevens de kosten van uw studie op academisch niveau (Nederlands Instituut voor Register Accountants) geheel voor haar rekening neemt. Een studie welke in uw geval ook wat korter van duur kan zijn, omdat u een aantal vrijstel lingen geniet. Nog een pluspunt tot slot: u werkt binnen relatief korte tijd geheel zelfstandig. Meer weten? Bel even met de Centrale Personeelsafdeling 070 - 949250. Die kan een afspraak maken bij een van de kantoren te Alkmaar, Amsterdam, Apeldoorn, Assen, Breda, Dordrecht, Eindhoven, |j Enschede, Goes, Groningen, Heerenveen, Heerlen, Den Bosch, Leeuwarden, Maastricht, Naaldwijk, Nijmegen, Rotterdam, Rijswijk, Terneuzen, Tilburg, Utrecht, Venlo en Zwolle. Of vul de bon in voor alle informatie. i Stuur mij gratis het magazine „Accountancy Actueel" met alle informatie over beroep, opleidingen Moret Limperg. Plaats Heeft/doet examen HEAO, richting: Tel. Leeftijd Zenden aan de Centrale Personeelsafdeling van Moret Limperg, Registeraccountants Antwoordnummer 940, 2280 AE Rijswijk (ZH) (postzegel is niet nodig) Voor de leiding van de belastingafdeling van ons kantoor te Amsterdam zoeken wij een Hij zal verantwoordelijk zijn voor het goed funktioneren van de gevarieerde aangiftepraktijk en zal tevens betrokken worden bij het adviseren van cliënten. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar iemand in het bezit van het federatie-diploma belastingconsulent of iemand van een gelijkwaardig niveau. Een ruime ervaring als (eventueel toegevoegd) belasting consulent is noodzakelijk. Indien u geïnteresseerd bent in de2e funktie verzoeken wij u, zich voor het maken van een afspraak dan wel voor het verkrijgen van nadere informatie, in verbinding te stellen met mej. C.W. Farjon. iks' Reyn, de Blaey en Co, Herman Heyermansweg 20, 1077 WL Amsterdam, tel. 020 - 73 07 55. tst. 20. In opdracht van één onzer relaties, het bestuur van COÖPERATIEVE HANDELSONDERNEMINf in het noorden van hat land zoeken wij voor de leiding van het kantoor, dat enk medewerkers omvat, een zelfstandige, bekwame en zake ingestelde Tot de taak van deze verantwoordelijke medeweri behoort het zelfstandig voeren van de boekhouding, het verzorgen van de korrespondentie, o.a. engels duits, het verzorgen van een gedeelte van de inkoop. In aanmerking komt een ervaren van protestant-christelijke huize, met kontaktuele ek schappen en leidinggevend overwicht, die zowel de inte organisatie, als ook de belangen naar buiten kan behartif in een goed samenspel met het bestuur. Sollicitatiebrieven te richten aan Drs. J. de Zeeuw, of kode "MBA". Psychologisch Instituut Friesland, Emmaplein 6, Leeuwarden. Katholieke organisatie voor medefinanciering van ontwikkelingsprogramma's Werken bij Cebemo betekent praktisch bezig zijn met ontwikkelingssamw werking. In een organisatie ven ca. 70mensen, georganiseerd in kleine team van gemotiveerde mensen, op een salarisniveau in overeenstemming mi opleiding, ervaring an hat belang van uw funktie. Cebemo zoekt full time medewerkers/sters als: Ervaren kracht met initiatief en eigen verantwoordelijkheid. In staat en gewend zeer zelfstandig te werken. Hoofdtaak: kontakten onderhouden met zuster-organisaties in Europa en met EEG. Beheersing frans en engels en typevaardigheid vereist. Eén van onze directie-assistenten heeft iemand naast zich nodig. Met ervaring als secretaris/esse, vlot kunnende typen (ook van bandjes), opleidin HAVO/VWO en sekretaresse. Op deze afdeling worden alle projecten geregistreerd, de computerinput verzorg correspondentie uitgetikt in tal van talen, etc. Gevraagd: iemand op HAVO-niveau met secretaresse-opleiding, bij voorkeur mi enige kantoor-ervaring. Taakstelling zal mede door eigen capaciteiten worde bepaald. Schrijf naar Cebemo. t.a.v. drs. J.D. van Muiswinkel, van Alkemade laan 1, posttou 90727,2509 LS. Den Haag. Op oris laboratorium analyseren wij monsters van geneesmiddel©1 genomen uit de apotheken van de Nederlandse apotheekhoudende huisartsen. Hiervoor worden chemische, fysische en mikrobiologische method© toegepast. Per 1 augustus a.s. hebben wij een vacature voor een met opleidingsniveau HBO-A en enige jaren praktische ervaring. Met vakantie-afspraken houden wij vanzelfsprekend gaarne rekening. Stichting C.La.N.A.G., Peperstraat 228, Postbus 1238, 1500 AE Zaandam, tel. (075-172430).

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12