FAMILIEBERICHTEN VMjGEI ÜAREI HJIS.1 VOOtDELIC DRAMB STAAT I MESCHIf AL II DIKRAV Leraren WOENSDAG 28 MEI 1980 TROUW/KWARTET P 6 - R| kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9.00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur. Getrouwd: Wilna Aantjes en Erik Zonneveld Utrecht, 23 mei 1980. Op donderdag 5 juni d.v. zijn onze geliefde ouders en grootouders H. Luth en J. A. Luth-Borg 40 jaar getrouwd Een ieder die hen wil feliciteren is van harte welkom op donderdag 5 juni van 17.00 tot 18.30 uur in het ontmoetingscentrum. Schapenweg te Ulrum. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Mei 1980 Noorderstraat 11, Ulrum 1930 28 mei 1980 Geloofd zij God met diepst ontzag Hij overlaadt ons dag aan dag met Zijne gunstbewijzen Die God is onze zaligheid wie zou die hoogste Majesteit dan niet met eerbied prijzen? Die God is ons een God van heil, Hij schenkt uit goedheid zonder peil ons 't eeuwig, zalig leven. Hij kan en wil en zal in nood, zelfs bij het naad'ren van de dood, volkomen uitkomst geven. Ps 68:10 O.B. Dankbaar en blij berichten wij u, dat onze ouders en grootouders Johannes Cornelis van Leeuwen en Neeltje van den Bosch vandaag 28 mei, 50 jaar gerouwd zijn, trouwtekst Exodus 33:15 kinderen en kleinkinderen. Rodarisstraat 74, 3066 LB Rotterdam Langs deze weg betuigen wij mede namens onze kinderen onze hartelijke dank aan allen die in welke vorm dan ook ons 50-jarige huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. H. Verkuyl N. Verkuyl-Kroon Westzaan, Roerdompstr. 36. De Heer is mijn herder! 'k Heb al wat mij lust; Hij zal mij geleiden naar grazige weiden. Hij voert mij al zachtkens aan waat'ren der mst. Rustig en in vol vertrouwen op God is plotse ling van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jacob de Boer Fzn. op de leeftijd van 70 jaar. Enkhuizen: D. de Boer-Vriend Hoorn: Fok en Riet Mieke, Hester en Sonja Thunderbay Ont. (Canada): Jan en Donna Jacob Schiedam: Evert en Jannet Jacco en Marieuwe Utrecht: Willy en Tony Maurice Ede: Jacob en Ineke Josien Leerdam: Gerie en Joop Martin. 1601 SP Enkhuizen, 26 mei 1980. Noorder Boerenvaart 104. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 30 mei van 13.30 tot 14.00 uur in het Uitvaartcentrum, Breedstraat 66, te Enkhuizen, waarna aldaar een rouwdienst gehouden zal worden. De begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 14.45 uur op de algemene begraafplaats te Enkhuizen. „Afaar onze ogen zijn op IT' 2 Kron. 20:12C Heden nam de Heere tot Zich, toch nog onver wacht, mijn geliefde man, onze zorgzame vader Peter Dirksen op de leeftijd van ruim 71 jaar. Geldermalsen, A. I. T. Dirksen-Oost Geldermalsen. C. J. Ruighaver-Dirksen J. Ruighaver 4191 AB Geldermalsen, 27 mei 1980 Kerkstraat 30 Correspondentieadres: Anna Paulownastraat 29 4191 GJ Geldermalsen. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van „De Laatste Eer", Groen van Prinste- rerstraat 1 te Geldermalsen. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 30 mei a.s. op de algeme ne begraafplaats te Geldermalsen. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 14.00 uur. Hieraan vooraf, wordt aldaar een rouwdienst gehouden, welke aanvangt om 13.30 uur. In dien u de rouwdienst wenst bij te wonen dan wordt u uitgenodigd om 13.20 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren, donderdag 29 mei 's avonds van 7.30-8.30 uur en vrijdag na afloop van de begrafenis in bovengenoemd rouwcen trum. Geen bloemen, geen toespraken. En zo zullen wij altijd met den Here wezen 1 Thess. 4 17B Heden heeft de Here tot Zich genomen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Geertje Booy-Kombrink op de leeftijd van 87 jaar Velsen-Noord: H. Booy •--«w L. Booy-Bukman St. Adolphe7Canada): C. Booy C. M. Booy-Oosterhuis Delft: R. Fornerod-Booy W. P. Fornerod Dordrecht: R. H. Booy A. E. Booy-De Raad Apeldoorn: J. E. Booy D. Booy-Zandbergen Delft: L. G. Booy J. A. Booy-Rubingh Hoogeveen: G. M. Blanken-Booy J. Blanken Klein- en achterkleinkinderen. 7901 AP Hoogeveen, 27 mei 1980 Van Limburg Stirumstraat 81 De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 31 mei vanuit een zaal van de Gereformeerde Ooster- kerk, Leeuweriklaan 33 te Hoogeveen om 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.30 uur. Aanvang van de rouwdienst om 10.30 uur. En nu, wat verwacht ik, Here? Mijn hoop is op U. Psalm 398 Vandaag, op het feest van Pinksteren, is in de Heer ontslapen, mijn innig geliefde man, onze lieve vader en grootvader Dirk Johannes Wulffelé op de leeftijd van 83 jaar. Wij zullen zijn liefde en zorgzaamheid erg missen H.I. Ambacht: A. Wulffelé-Kurpershoek Nijmegen: Bert Wulffelé o.p. Ridderkerk: Ton en Nelly Wulffelé-Van Dijke Amersfoort: Klaas en Kitty Op 't Land- Wulffelé Arnhem: Ans Wulffelé Poortvliet: Dick en Rina Wulffelé-Dries Blaricum: Kees en Magda Wulffelé-Snijders en kleinkinderen. 26 mei 1980. Van Kijfhoekstraat 224, 3341 SR H.I. Ambacht. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van het dienstencentrum „Wielzate", Van Kijfhoekstraat 146. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag van 19.00 tot 19.45 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 30 mei a.s. in de Open Hof-Kerk, Schildmanstraat 72a om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Achterambachtseweg om 15.00 uur. Zij is verlost. God heeft haar welge daan. Heden nam de Heere tot Zich, na een kortston dig lijden, onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oudtante Maria Bamhoorn weduwe van Willem Hogewoning in de leeftijd van bijna 83 jaren Uit aller naam tJ. Barnhoom Hzn Noordwijk, 24 mei 1980 Huize „St. Jeroen", kamer 312 St Jeroenspark 1 Correspondentie-adres: Hoogwakerbosstraat 4, 2202 SR Noordwijk De overledene is opgebaard in de aula van huize „St. Jeroen". Gelegenheid tot condoleren a.s. dinsdag 27 mei des avonds van 7.00-8.00 uur in huize „St. Jeroen", St. Jeroenspark 1, Noordwijk. De rouwdienst zal DV plaatsvinden op woens dag 28 mei a.s. te 11.00 uur v.m. in de kapel van huize „St. Jeroen", waarna de begrafenis te 12.00 uur op de begraafplaats aan de Kerklaan te Katwijk a/d Rijn. Gij zult mij leiden door Uw raad en daarna mij in heerlijkheid opnemen Geheel onverwacht maar op Gods tijd is heden van ons heengegaan onze tante. Flora de Wit Zij werd 79 jaar. Familie De Wit Familie Van den Berg Vlaardingen, 26 mei 1980 Bejaardencentrum „Uitzicht" Churchillsingel 571. Correspondentieadres: J. A. de Wit, Gründemanstraat 24 Berkel en Rodenrijs De overledene ligt opgebaard in de aula van het bejaardencentrum. Gelegenheid tot condo leren donderdag 29 mei van 20.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst wordt D.V. gehouden vrijdag 30 mei a.s. in de aula van de algemene begraaf plaats te Berkel (Z.H.) Ds. Van Koetsveld straat, aanvang om 14.00 uur, waarna de be grafenis aldaar zal plaatshebben. Tevens gele genheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. God vervult niet al onze wensen, maar wél al Zijn beloften. Na een geduldig gedragen ziekbed heeft God uit ons midden weggenomen, mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Cornells Muilwijk op de leeftijd van 52 jaar. Bleiswijk: J. Muilwijk Bleiswijk: L. Muilwijk J. Muilwijk-Immerzeel Hazerswoude-Rijndijk: H. W. Binnendijk-Pos Bleiswijk: D. Muilwijk A. P. Muilwijk-van der Lecq Epe: A. Roozenbeek-Muilwijk P. Roozenbeek Berkel en Rodenrijs: M. Dorst-Muilwijk C. W. Dorst Bergschenhoek: C. A. Hofman-Muilwijk T. L. Hofman Bleiswijk: J. Muilwijk H. A. Muilwijk-Renes Leek: J. Seldenthuis-Muilwijk H. Seldenthuis neven en nichten Bleiswijk, 25 mei 1980 Dorpsstraat 42 Gelegenheid tot condoleren in het gebouw „Sjaloom", Dorpsstraat 45; woensdag van 19.30-21.00 uur en donderdag na afloop van de begrafenis. De begrafenis zal plaatsvinden in het familiegraf op de algemene begraafplaats te Bleiswijk, donderdag 29 mei na aankomst circa 14.15 uur. Vertrek van het woonhuis om 14.00 uur. Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Geheel onverwacht nam de Heer in Zijn Heer lijkheid op mijn geliefde zoon, onze broeder, zwager en oom Daniël Bergambagt op de leeftijd van 52 jaar mevr. M. Bergambagt- Kloppenburg fam. Bergambagt fam. Van Geest 2678 BN De Lier, 24 mei 1980 Oosterstraat 9 Gelegenheid tot condoleren in de consistorie kamer van de Vredekerk ingang Kon. Wilhel- minastraat te De Lier woensdag 28 mei a.s. van 19.00-21.00 uur en na de teraardebestelling. De dienst van woord en gebed zal worden gehouden donderdag 29 mei a.s. in de Vrede kerk te De Lier. Aanvang van de dienst om 13.00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te De Lier. Ik zag de Here te allen tijde voor mij; want Hij is aan mijn rechterhand, opdat ik niet wankelen zou. Daarom is mijn hart verheugd en mijn tong verblijd, ja ook mijn vlees zal nog een schuilplaats vinden in hope, omdat Gij mijn ziel niet aan het dodenrijk zult overlaten, noch uw heilige ontbinding doen zien. Uit het Pinksterevangelie Heden is onze lieve moeder en fijne oma Maria Wilhelmina Bergmans weduwe van Lucas Wildeboer op de leeftijd van 73 jaar ontslapen An en Aad Dronkert-Wildeboer Mily en Dick Hakenkruger- Wildeboer Mien en Henk Wander-Wildeboer en kleinkinderen Rotterdam, 26 mei 1980 corr. adres: fam. H. Wander, Berkenstein 13 geen toespraken Gelegenheid voor condoleance en rouwbezoek in de rouwkamer van „Sonneburgh", Schulp weg 534, donderdag van 19.30 tot 20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 30 mei op de begraafplaats Charlois van de Herv. Gem. Rotterdam-Zuid, Charloisse Lage- dijk 680, Rotterdam-Zuid om ongeveer 11.45 uur. Vooraf wordt een dienst gehouden in de zaal van de Credokerk, Slinge 150 welke begint om 11.00 uur. Hetzij wij leven, hetzij wij sterven wij zijn van de Heer. Met droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede, dat God tot Zich nam, onze lieve man, vader en grootvader Hendrikus Engelbertus Ensink in de ouderdom van 73 jaar. Schoonebeek, 26 mei 1980. Europa weg 160 Schöonebeek. W. Ensink-Anholts Freek en Fenne Ensink Wilma, Jénneke, Hendrike Henk Ensink en Francis van Beusekom (verl. Baam, Joke en Sikko van Beest Nieuw Amsterdam, Henrie Ensink Dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op vrijdag 30 mei a.s. Zij, die mijn man, onze vader en opa de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 10.30 uur in de Geref. Kerk te Schoonebeek aanwezig te zijn. Aan vang rouwdienst 11.00 uur. Vertrek. 11.30 uur. Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het rouwcentrum te Weiteveen. Condoleance- bezoek donderdag van 19.30-20.00 uur, of con doleren na afloop van de plechtigheid in het Geref. jeugdgebouw. Geen bloemen. „Jezus, voor Uw naam moeten alle machten van dood en hel wijken". Met deze tekst voor ogen ontsliep rustig in Christus, na moedig gedragen lijden en zware strijd, onze innig geliefde zoon, broer en zwager Reitze Libbe Ameling op de leeftijd van 35 jaar A. Ameling S. Ameling-van der Woude Elsa Rinske en Egbert Vijfhuizen, 26 mei 1980 Spieringweg 801 Reitze is opgebaard in zijn ouderlijk huis, Cliviastraat 14 b te Rotterdam. Bezoek en gelegenheid tot condoleren woens dag en donderdag van 20.00 tot 21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de Nassaukerk, Kleiweg 64 te Rot- terdam-Hillegersberg D.V. vrijdag 30 mei a.s. om 12.00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Crooswijk", Kerkhoflaan l te Rotterdam cir ca 12.50 uur. Vertrek vanaf de Cliviastraat 14 b om 11.30 uur. Na afloop is er nog gelegenheid tot condoleren in de kapel op de begraafplaats. „De Heer is mijn Herder" Ps. 231 Na een langdurig lijden nam God de Almach tige, heden op het feest van Pinksteren, precies 13 jaar na het afscheid van zijn geliefde vrouw tot zich, onze trouwe vader en geliefde opa en zwager Willem „gijs" Spiering weduwnaar van Elizabeth Dina Been. Luitenant-kolonel b.d. van het Wapen der In fanterie van het voormalig Koninklijk Neder lands Indisch Leger. Op de leeftijd van ruim 71 jaar. Utrecht, Marijke Rheden, Wim - Babs Wilko en Kirsten Oegstgeest, Lo - Stijnie Liesbeth en Heieen Winterswijk, J. C. Koppenol-Been 7101 AX Winterswijk, 25 mei 1980 Surinamestraat 11. De afscheidsdienst vindt plaats d.v. vrijdag 30 mei om 13.30 uur in de Zonnebrinkkerk, Zon- nebrink 33 te Winterswijk waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Waliën- sestraat te Winterswijk. Gelegenheid tot con doleren in sociëteit „De Eendracht" na de begrafenis. Thuis liever geen bezoek. De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid Psalm 121-8 Het behaagde de Here tot Zich te nemen onze geliefde en zorgzame moeder en oma Maria Johanna Snelleman weduwe van C. J. van Drimmelen, op de leeftijd van 83 jaar Heemstede, A. N. van Drimmelen A. van Drimmelen Ede: H. Schreuders-van Drimmelen A. G. Scheuders Klundert: C. J. van Drimmelen J. C. van Drimmelen-Rieffe Klundert: J. C. van Drimmelen J. W. van Drimmelen-den Bakker *s Gravenhage: J. C. van Drimmelen en kleinkinderen Delft. 26 mei 1980 Correspondentieadres: Schansweg 6B 4791 RC, Klundert De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 30 mei 1980 op de algemene begraafplaats te Klundert. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats, aanvang 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Gij zult van Mij niet vergeten worden. Jesaja 4421b Heden behaagde het de Here, na een langdurig geduldig gedragen lijden van onze zijde tot Zich te nemen, mijn geliefde man, onze broer, zwager en oom Leonardus Jacobus Petrus van Dijk op de leeftijd van bijna 68 jaar. P. van Dijk-Kleijnendorst 25 mei 1980 Jozef Israëlsstraat 8 3314 VD Dordrecht De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van het Refajaziekenhuis, van der Steen- hovenplein 1, Dordrecht. Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek: donderdag van 18.30-19.00 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal D.V. worden gehouden vrij dag 30 mei a.s. in de aula van de algemene begraafplaats aan de Dubbeldamseweg te Dordrecht om 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 11.00 uur. Ver trek van het woonhuis om 10.15 uur. Na afloop van de begrafenis zal er gelegenheid zijn tot condoleren in de aula van de bovenge noemde begraafplaats.1 Dankbetuiging „Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe." Voor Uw liefde, hulp, medeleven en belangs ondervonden tijdens het leven, de ziekte, het j den en bij de begrafenis van mijn innig geliefci onze zorgzame vader, schoonzoon, broer, a oom en neef Pieter van Dijk betuigen wij u langs deze weg onze hartelijRU In het bijzonder danken wij Ds. J. A. G. Delhs w zijn bezoeken thuis, in het ziekenhuis emorl leiding van de rouwdienst en de teraardeb Ook gaat onze dank uit naar de huisarts Dr.. «i» Spauwen en de zusters van het Groene ruisT Maasdijk voor hun goede medische verz<ingl liefdevolle verpleging. Eveneens danken wij de heer H. Timme^vanl begrafenis-onderneming G. Tebbenhoff venzande voor de correcte wijze waarop- gehl begrafenisplechtigheid heeft plaatsgevond. M. A. van Dijk-Voogt Marian Anneke P. Voogt-Bouwmeester en verdere familie Maasdijk, mei 1980 Lange Kruisweg 57 Voor de vele blijken van belangstelling otrvond bij het overlijden van onze lieve tantinicht vriendin Geertruida Bernard betuigen wij onze hartelijke dank. Namens de familie: L. G. J. Wijnholt-Bemard Mei 1980 Van Montfoortlaan 29A 2596 SP Den Haag Langs deze weg willen wij onze danketuigen allen die hun belangstelling hebben grond tijd de ziekte en na het overlijden van ïze geliel zuster, schoonzuster en tante Anna Kralt L aller naa P. Ki 2231 NS, Rijnsburg Mei 1980, Vinkenweg 26 Allen die hun medeleven betoond hebb tijdens ziekte en na het overlijden van onzeeve zust schoonzuster en tante (SIC) Tjitske Overeera-Douwra betuigen wij onze hartelijke dank Families: Tj. Douwstra J. Meijer J. Douwstra A. Veenstra Namens fam. Kraan: H. Verburg-Kraan Drachten, mei 1980 Voor uw hartelijke blijken van deelming, ond vonden na het overlijden van mijn lie man, or vader, grootvader en overgrootvader Aart Verheul betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam, J. Verheul-Flink „Zuiderheide", Diependaalselaan 337, Hilversum. „Bij beschikking van de Rechtbank te Utrecht van 23 april 1980 is Erik Rudy Scholtz, wonende te Baarn onder curatele gesteld met benoeming van H. A. A. Scholtz, wonende te Leiden tot curator en E. J. Scholtz, wonende te Nunspeet tot toe ziend curator." Bij beschikking van de Ar rondissement Rechtbank te Amsterdam, d.d. 15 mei 1980, werd het faillissement van Woning- en zakenbureau Ro- deko B.V., v.h. gevestigd aan de R. Castelijnstraat 17 te Diemen, uitgesproken bij vonnis van genoemde Recht bank d.d. 2 mei 1978, opgehe ven bij gebrek aan baten. Mr. W. O. Russell, curator, Beethovenstraat 169, Am sterdam. Chr Scholengemeeichap voor HAVO en MAVO „Prins Mauris" te Middelharnis Gevraagd per 1 augstus 1980: a. Natuurkunde b.' Handels- wetenschappn. c. Economie, d. Handelskenns en e. Tekenen Onze HAVO in opbouw zal 1 augutus 1980 zijn uitgegroeid tot een volledige 5-jarie HAVO. Een Atheneum is aangevraagd. De Natuurkundelessen in de HAVC kunnen wor den aangevuld tot een volledige fetrekkmg met enkele 3e graads lessen Natuikunde of 2e graads lessen Scheikunde; het aatal uren Han delswetenschappen en Economie met Handels kennis; Tekenen (15 20 uur) meiessen bij het Chr. LHNO. alhier. Een combinatitvan Handels kennis en/of Tekenen met Nedëands behoort ook tot de mogelijkheden. Een 1e graads bevoegdheid voo a, b en c is vereist of een vergevorderde studè daarvoor. Onderwijservaring is gewenst. Van van de sollicitanten wordt vertngd dat zij het Christelijk onderwijs zeer bewust lezen en trouw kerkelijk meeleven Inlichtingen bij de direkteur: J. van Hoorn, Jul. van Stolberglaai 21, 3241 Gl Middelharnis. telefoon 01870-2560 Sollicitaties aan de sekretaris: J. A. Struijk. Julianaweg 32, 3248 \N Melissant.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8