I Parttime damester assistentie van de afdeling bezigheids therapie. r Sint Antoniushove Sint Antoniushove HET WESTHRHONK f^l HETWESTERHONK avondhoofd medewerk(st)er huizewésthoff' ziekenverzorging afdelingskoördinator CONTRACTAFWIKKELAAR TYPISTE sub-hoofden archiefmedewerker m/v DOCENT-VERPLEEGKUNDE KLEUTERLEIDSTER Vakantiebezorgers/sters tijdelijke bezorgers/sters Wacht niet te lang! verpleegkundigen NACHTHOOFD VERZORGINGSHUIS ST. JOSEPH KOK m. of vr. "De Lozerhof is een verpleeghuis voor psychisch gehandicapte bejaarden en langdurig zieken. Het verpleeghuis werd opge richt in 1972 voor de verpleging van 300 bewoners. Onlangs werd een afdeling dagbehandeling toegevoegd." Zij zullen als gastvrouwen op de verpleegkundige afdelingen een waar devolle bijdrage leveren aan het verblijf van onze patiënten. Hun taak zal o.m. bestaan uit het stimuleren van de patiënten tot akti- viteiten. i Wij denken hierbij aan enkele dames van 35 jaar of ouder met goede contactuele eigenschappen en interesse in de problematiek van onze patiënten. De werktijden zijn van 9.30 tot 16.00 uur. U kunt rekenen op een goede betaling en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Als deze functie u aanspreekt en u wilt werken in een moderne omge ving met een collegiale sfeer, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 40432, 2594 LK 's-Gravenhage. U kunt ook eerst voor nadere informatie telefonisch contact met ons opnemen. Randveen 64, 2544 RP ^OZE**0 's-Gravenhage. Telefoon: 070-299050. Verpleeghuis en reactiueringscentrum, Julialaantje 38, Rijswijk. Op 19 augustus 1980 begint onze opleiding voor het staatsdiploma Wij kunnen nog enkele leerlingen plaatsen. De toelatingseisen zijn Leeftijd 17 jaar, diploma MAVO 3 of 4 jaar, verzorgings assistente B. V.B.(l), LTS of L.H.N.Ó. met 2 vakken Cen 4 vakken B niveau. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de opleiding Zr. Y. Moeleker, telefoon 070- 949228. - Bloemendaal is een christelijk psychiatrisch centrum, dat ligt aan de rand van Den Haag, met 605 bedden, een verpleeghuis met 128 bedden, een dagziekenhuis en een uitgebrei de polikliniek. Er zijn 760 personeelsleden werkzaam. Ten behoeve van één van de drie afdelingen van het blok Psycho-Geriatrie vragen wij een De betreffende afdeling telt 49 behandelplaatsen voor geriatrische patiënten, bij wie de behandeling na een eerste screening reeds is ingezet. Het aksent van de behandeling ligt op het begeleiden van de patiënten, waarbij de training van A.D.L. en sociaal gedrag een belangrijke plaats inneemt, met als doel de patiënten weer naar een zelfstandigé woonsi tuatie te kunnen ontslaan. De opnameduur varieert van 4 tot 6 maanden. Er wordt gewerkt in behandelteams, waarin alle bij de behandeling betrokken disciplines zitting hebben. De afdelingskoördinator vormt met de afdelingsarts het afdelingsmanagementteam, dat verantwoordelijk is voor het totale afdelingsgebeuren. Doel van de funktie: - is verantwoordelijk voor het kreeëren van materiële, organisatorische, personele, tech nische en financieel-administratieve voorwaarden in-de afdeling zodat het behandel- doel optimaal gerealiseerd kan worden - is verantwoordelijk voor een adequate personele bezetting - toetst de uitvoerbaarheid van de behandelplannen met betrekking tot de personele be zetting in de afdeling. Kandidaten voor deze functie dienen te beschikken over: dë\ diploma's ziekenverpleging A en B bij voorkeur een voltooide kaderopleiding ervaring in een leidinggevende funktie. en christelijke levensovertuiging wordt op prijs gesteld. - let salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. De arbeidsvoorwaarden van de CAO voor het Ziekenhuiswezen zijn van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken van ons centrum. Monslerseweg 93. Postbus 53002, 2505 AA Den Haag. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen onder nr. 070-254125 toestel 2269. 9 christelijk, psychiatrisch centrum haag Ter completering van onze administratie-afdeling voor veevoedergrondstoffen zoeken wij op korte termijn een: met enige jaren ervaring. Leeftijd: ca 25 jaar. Minimum opleiding: HAVO-niveau met voldoende beheersing van de Engelse taal. die naast het voorkomende typewerk tevens lichte administratieve werkzaamheden zal verrichten. Vereisten: minimaal MAVO-opleiding en kennjs van de Engelse taal. Leeftijd: 18-25 jaar. oomciiaiies gaarne scnnneujK met volledige gegevens aan ae personeelsafdeling van: Koninklijke Bunge B.V., Postbus 1882, 3000 BW ROTTERDAM {jëjdschenaam\ Sint Antoniushove te Leidschendam, een modern ziekenhuis met praktisch alle voor komende specialismen, heeft 350 bedden. Het ziekenhuis is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer. Wij vragen in de rang van le verpleegkundige, voor de volgende afdelingen: - INTERNE KLASSE AFDELING 26 bedden - INTERNE AFDELING - 34 bedden. Het sub-hoofd is mede verantwoordelijk voor de organisatie van de afdeling, geeft leiding aan verpleegkundigen en leerling-verpleegkundigen en vervangt het hoofd bij diens afwezigheid. Telefonische inlichtingen worden gaarne ver strekt door mevrouw E.p. Karei, direkteur- verpleegkundige, telefoon 070 - 209360, toestel 387. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst, Burg. Banninglaan 1, 2262 BA Leidschendam. Het Centraal Diergeneeskundig Instituut, ressorterend onder het Ministerie van Land bouw en Visserij, vraagt t.b.v. haar vestiging te Rotter dam een voor het verrichten van alle voorko mende archiefwerkzaamheden. Het betreft hier een tijdelijke functie tot de verplaatsing van het Instituut naar Lelystad medio 1982. Vereist: diploma M.A.V.O. 4. Enige archiefer varing strekt tot aanbeveling. Salaris volgens Rijksregeling, afhan kelijk van leeftijd, opleiding en erva ring. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de Afde ling Personeelszaken van het Instituut, Prof. Poelslaan 35 te Rotterdam. Bij de opleiding tot Ziekenverzorgende in verpleeghuis HUIZE WESTHOFF kan worden geplaatst een Taak: het geven van lessen verpleegkunde begeleiden van leerling-ziekenverzorgenden op de afdelingen bijdragen aan de ontwikkeling van de opleiding Vereist: diploma ziekenverpleging-A voltooide docenten-opleiding Ervaring met lesgeven aan ziekenverzorgenden wordt op prijs gesteld. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het Hoofd van de Opleiding Y. Moeleker-Klaasen, telef. 070- 94.92.28. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Direktie van Huize Westhof, Julialaantje 38, 2283 TB Rijswijk (ZH). Aan de Nederlandstalige afdeling van de Europese School te Culham (bij Oxford) Engeland wordt m.i.v, 1 september a.s. ge vraagd een Vereisten: ten minste drie jaar ervaring met een eigen klas; goede spreekvaardigheid in het Engels; enige kennis van de Franse taal. Uitvoerige sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan de Inspecteur van de Euro pese Scholen, de heer M. Baayens, Prof. Röntgenstraal 8, 7311 AM APELDOORN, (tel. 055-215903). Nog even <en de vakantietijd breekt weer aan. Onze bezorgers/sters gaan dan weer van een welver diende rust genieten, maar de bezorging van het .Ochtendblad Trouw moet dan wel doorgaan. Wij vragen daarom Ben je 15 jaar of ouder en wil je wat extra vakantiegeld verdienen, bel dan even ons kantoor te Den Haag, te bereiken onder nummer 070-46 94 45 of schrijf een briefje aan Ochtendblad Trouw Parkstraat 22 2514 JK Den Haag. •Wij wiilen dan weten: naam, adres en woonplaats leeftijd periode waarin je beschikbaar bent ^idschenda"1 Sint Antoniushove te Leidschendam, een modern ziekenhuis met praktisch alle voor komende specialismen, heeft 350 bedden. Het ziekenhuis is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer. Wij vragen PART-TIME (min. 20 uur per week) nf FULL-TIME voor de afdelingen CORONARY CARE en INTENSIVE CARE, die in het bezit zijn van de desbetreffende aantekeningen. Zij zullen worden aangesteld als verpleegkun dige- A, Ook degenen die bereid zijn de opleiding Coronary Care resp. Intensive Care te volgen kunnen solliciteren. Hierbij is wel een full-time dienstverband noodzakelijk. Telefonische inlichtingen worden gaarne ver strekt door mevrouw E.C. Karei, direkteur- verpleegkundige, telefoon 070 - 209360, toestel 387. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst. Burg. Banninglaan 1 2262 BA Leidschendam. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52, Postbus 1035, 2680 BA Monster Telefoon (01749)44041* Binnen onze inrichting is een aantal bewoners bezig met buitenactiviteiten. Deze omvatten werkzaamheden op het terrein, in en om de boerderij en het project kindertuinen. Nu meer bewoners hun bezigheid zullen gaan vinden in genoemde activiteiten, bestaat behoefte aan een derde De taak zal voornamelijk bestaan uit het activeren en begeleiden van de bewoners bij de terreinwerkzaamheden, waarbij de zorg voor hen centraal staat Van gegadigden wordt verwacht, dat zij in het bezit zijn van het diploma Z-verpleegkundige dan wel een behoorlijke ervaring hebben in het werken met zwakzinnigen een duidelijke belangstelling hebben voor en enige ervaring in het werken in tuin en boerderij minimaal 20 jaar zijn een christeiijke levensovertuiging hebben. Inlichtingen te verkrijgen bij het afdelingshoofd, de heer C. Quak (toestel 224). Schriftelijke sollicitatie te richten i=yyaan de afdeling Personeelszaken.' Bejaardencentrum „UITZICHT" (Geref. St. voor huisvesting, verzorging en verpleging van bejaarden) Daal en Bergselaan 52, 2565 AE Postbus 60501, 2506 LM 's-Gravenhage. Tel. 070-63 59 65. Voor ons centrum dat een verzorgings- en een verpleegafdeling resp. 121 verzorgingsplaat sen en 57 geriatrische verpleegbedden omvat, vragen wij in verband met pensionering per 1 oktober 1980 een verpleging en verzorging, in de rang van 1e verpleegkundige. Voor deze funktie vragen wij iemand die: in het bezit is van het diploma A, zo mogelijk A B; leidinggevende capaciteiten heeft en zo mogelijk ervaring heeft in I verplegen van geriatrische patiënten. Salads- en arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen Sollicitaties te richten aan de direkteur. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52, Postbus 1035', 2680 BA Monster Telefoon (01749) 44041 In onze inrichting is plaats voor verpleegkundigen voor de functie van a>nachthoofd (van 23.00 - 07.00 uur) b> (van 18.00 - 23.15 uur) Voor beide functies is de mogelijkheid aanwezig van eer part-time dienstverband. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma A-, B- of Z. Informaties te verkrijgen bij het hoofd van de woondienst, de heer P.J. van lersel (toestel 332). Begin mei a.s. verhuizen wij naar ons niouwe gebouw. Voor onze modern ingerichte keuken zoeken wij nog een bekwame en enthousiaste Het betreft een part-time functie 5 ochtenden per weel van 4 uur. Diploma B.Q.P. of gelijkwaardige opleiding strekt tot aanbe veling. Salaris op basis full-time van 1850,— tot 2350,— pei maand excl. ORT. Weekenddienst 1x per 14 dagen tot uiterlijk 14.00 uur Sollicitaties schriftelijk aan ons adres: POSTBUS 697 2400 AR ALPHEN AAN DEN RIJN. Tel. inlichtingen bij DHR V. LAMMEREN 01720-93341 Bij voorkeur tussen 13.00 en 16.00 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 38