L operatieassistent(e) tik Trouw ziekenverzorgenden AFDELINGSHOOFD hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen gediplomeerde verzorgster bejaarden- bezigheidstherapeut(e) o.k.-verpleeg- kundigen en o.k.-assistenten Bleuland Ziekenhuis Gouda verpleegkundige verpleegkundige A paedologisch instituut ELKE OCHTEND OPNIEUW na L verpleegkundige voor de funktie van koördinator van de sektor langdurig verblijf hoofd verpleegkundigen diakonessenhuis uf red verpleegkundigen of ziekenverzorgenden Vindt u óók "s< 31111 ifiTtf* ZATERDAG 24 MEI 1960 TROUW/KWARTET R. K. Bejaardenverzorpings- en verpleegtehuis "Sint Jacob" vraagt ter versterking van de ver pleegkundige staf enige Het sajaris is volgens C. A. O. Ziekenhuiswezen ten er wordt gewerkt onder goede sekundaire ar beidsvoorwaarden. Pensioenregeling: PGGM. Ook zij die binnenkort examen doen kunnen nu reeds solliciteren. Sollicitaties kunt U richten aan de afdeling Personeelszaken van R. K. Bejaardenverzorgings- en verpleegtehuis In ons Hervormd Verpleeg- en Reactiveringscentrum "Nassau-Odijckhof" voor somatisch zieken te Drie- bergen-R hebben wij op een verpleegafdeling een vacature voor Gaarne zien wij deze functie weer vervuld door een leidinggevend verpleegkundige Haar werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: De zorg voor het uitvoeren van de verpleegkundige werkzaamheden en het bewaken van de kwaliteit, Het begeleiden van de medewerkers waaronder leerltng-ziekenverzorgenden. Het onderhouden van de contacten met familie van de bewoners. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van tenminste het diploma ziekenverpleging A en enige ervaring met leidinggeven te hebben. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkun dige en voorts is de C.A.O. ziekenhuiswezen Van toe passing. Gezien het karakter van onze stichting verwachten wij van de aan te stellen kandidate een positief protestants christelijke levensovertuiging. Wilt U meer informatie? Belt U dan de heer G. v.d. èoom. hoofd verplegingsdienst. Sollicitatie kunt U richten tot de heer N Goedhart, verpleegkundig directeur, Nassau-Odijcklaan 3, 3971 BN Driebergen-Rsb. tel. 03438-5811. Gevraagd leeftijd boven de 21 jaar en een of eventueel een huishoudelijke kracht j» Prot. Chr. Stichting Bejaardenzorg „De Krommerijnhof', Ds. Herm Pollaan 3, Werkhoven gem. Bunnik. Telefoon 03437-345. prot. chr. psycho - geriatrisch verpleeghuis „de breukelderhof" - bennekom. Ons huis maakt deel uit van het Prot. Chr. Streekziekenhuiskomplex Bennekom.' De medewerkers van "De Breukelderhof" trach ten gezamenlijk een goed leefklimaat voor 160 psychisch gestoorde bejaarden te schep pen. In dit kader neemt de bezigheidstherapie een belangrijke plaats in. Wegens uitbreiding van het team, hebben wij binnenkort plaats voor een die met 1 mannelijke en 5 vrouwelijke collega's zal werken op een eigen afdeling en/of op de centraal gelegen bezigheidstherapie-ruimte. Enige aktiviteiten: zang en muziek; handvaardigheid en groepswerk; verder verzorgt de bezigheidstherapie de rekreatie. Vereist: Opleiding Princenoord of Norel, of een gelijk waardige opleiding. De nieuw aan te stellen medewerk(st)er zal de gelegertheid krijgen de leidstersaantekening te behalen. Inlichtingen over deze funktie worden u graag verstrekt door het hoofd van de bezigheids therapie mw. M. v.d. Wiel, tel. 08389-9101, toestel 2331. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken p/a Prot. Chr. Streek ziekenhuis, Edeseweg 118 te 6721 KC Bennekom. In onderstaande ziekenhuizen begint op 1 september 1980 een driejarige opleiding tot Dit beroep houdt onder meer in het instrumenteren en assisteren bi) operaties en het assisteren by de anaesthesie. Het theoretische gedeelte van de opleiding zal worden gegeven in het „OPLEmnjGSraSTITUUT WESTEDTOE ZIEKENHUIS", terwyi het praktische gedeelte zal worden verzorgd in het door u gekozen ziekenhuis. De opleiding kan worden gevolgd door jonge mensen met een HAVO of vergelijkbaar diploma. Er kunnen nog enkele leerlingen geplaatst worden. Verpleegkundigen kunnen deze opleiding volgen, te beginnen in het tweede leerjaar, hetwelk aanvangt 1 september 1980. Informatie omtrent boven genoemde opleiding, salaris en huisvesting worden zowel telefonisch als schriftelijk gaarne verstrekt door de afdeling personeelszaken van: Ziekenhuis St. Antoniushove Leidsehendam 070-20.93.60 Bethel Ziekenhuis Dein 015-56.93.40 Bethlehem Ziekenhuis Den Haag 070-66.93.90 Diakonesseninrichting Bronovo Den Haag 070-26.41.41 Diakonessenhuis te Voorburg Voorburg 070-90.67.00 St. Franoiscus Gasthuis Rotterdam 010-22.33.44 Gemeenteziekenhuis Schiedam 010-73.37.33 Hippolytus Ziekenhuis Delft 015-56.92.40 Holy Ziekenhuis Vlaardingen 010-74.22.22 Nebo Ziekenhuis Scheveningen 070-51.21.71 Oude- en Nieuwe Gasthuis Delft 015-56.93.11 Rode Kruis Ziekenhuis Den Haag 070-61.47.61 Westeinde Ziekenhuis Den Haag 070-88.93.93 Het Bleu/and ziekenhuis te Gouda is een algemeen ziekenhuis dat plaats biedt aan 460patiënten. Op de O.K.-afdeling is plaats vopr De werkzaamheden vinden plaats in 7 operatiekamers waar operaties worden uit gevoerd op het terrein van Orthopedie, Gynaecologie, Urologie, K.N.O., Oogheel kunde en Algemene Chirurgie. Gouda is zowel per spoor als over de weg goed bereikbaar. Nadere informatie over de funkties en ons ziekenhuis worden verstrekt door de heer R.E. Jaspar, hoofdverpleegkundige speciale diensten, tel. (01820) 195 55. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Bleulandweg 10, 2803 HH Gouda. Het Paedologisch Instituut is een centwm voor studie van en hulpverlening aan kinderen en jeugdigen, tevens een funktie vervullend bij de opleiding Kinder- en Jeugdpsychologie en Speciale Pedagogiek aan de Vrije Universiteit. Momenteel zijn er drie afdelingen: eeh centrum voor residentiële behandeling en observatie, een centrum vobi* ambulante behandeling en een researchcentrum. In het centrum voor residentiële behande ling, Vossiusstraat 56, Amsterdam, is bin nen enkele maanden een vakature voor een Haar/zijn taak zal bestaan uit: koördineren van de uitvoering van me dische onderzoeken, assisteren bij onderzoeken van huisarts en neuroloog, verrichten van specifiek schoolverpleeg- kundige onderzoeken, observeren en behandelen van klachten en ziekte bij de kinderen, zorgdragen voor bevoorrading en dis tributie van medicijnen, kontakten onderhouden met ouders/ verzorgers en medische instanties, zorgdragen voor integratie van de ge zondheidszorg in het instituut, meedenken in de totale behandeling in multidisciplinair verband. Voor deze funktie denken wij aan iemand met praktijkervaring en goede kontaktuele eigenschappen. Zij of hij moet goed met kinderen kunnen omgaan. Ervaring in de jeugdgezondheids zorg strekt tot aanbeveling. Wij vragen instemming met het christelijk karakter van ons instituut. Salariëring volgens NZR normen, Secundaire arbeidsvoorwaarden volgens CAO welzijnswerk, Opname in het Pensioenfonds PGGM tegen dë geldende kondities, werktijden: alleen dagdienst. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden verstrekt door onze verpleegkun dige E. Hoeksema of L. Koning. Tel. (020) 73 21 78. toestel 35. U kunt uw schriftelijke sollicitatie zenden aan de afdeling Personeelszaken van het Paedologisch Instituut, Vossiusstraat 56, Amsterdam. Tel. (020) 73 21 78. Winkelen begint op de advertentie pagina's van na "Vrederust" is het psychiatrisch ziekenhuis voor westelijk Noord-Brabant en voor de provincie Zeeland. V Het totaal aantal behandelplaatsen bedraagt ca. 650. Organisatorisch is "Vrederust" verdeeld in sektoren: opname - vervolg - geriatrie - langdurig verblijl - polikliniek - dagziekenhuis. De sektor langdurig verblijf omvat een 7-tal afdelingen, gehuisvest in oude en nieuwe gebouwen, met een grote verscheidenheid van bewoners (ca. 300) en ongeveer 135 medewerkenden in verpleegkundige funkties. In verband met promotie elders van de huidige funktionaris zoeken wij kontakt met een De funktie omvat o.a.; het binnen de sektor koördineren van de werkzaamheden, ten behoeve van de patiëntenzorg; het bewaken van de doelstelling van de verschillende afdelingen; het ondersteunen en stimuleren van de verpleegkundige leiding van de afdelingen; het onderhouden van kontakten met de koördinerend hoofdverpleegkundigen, die hun hoofdtaal hebben in één van de andere sektoren van het ziekenhuis. De gezochte funktionaris is rechtstreeks verantwoording schuldig aan de adjunkt-direkteur- verpleging. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten: in het bezit van de diploma's A en B ziekenverpleging en een Hogere opleiding voor Verpleegkundigen of een hiermede vergelijkbare opleiding; met ruime ervaring in een leidinggevende funktie; met goede mogelijkheden tot kommunikatie; leeftijd vanaf 30 jaar. Een psychologisch onderzoek vormt een onderdeel van de selektieprocedure. Gezien het ikarakter van ons ziekenhuis stellen wij prijs op een algémeen chrjstplijke levensovertuiging. Aanstelling zat, afhankelijk van ervaring, plaatsvinden in de rang voor hoofdverpleegkundige resp. hoofdverpleegkundige A. De C.A.O. ziekenhuiswezen i^ van toepassing. Voor inlichtingen kunt U kontakt opnemen met de adjunkt-direkteur-verpleging, Zr. M.C. Filius, telefoon 01640-36900, toestel 147 of 613. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding op de enveloppe linksboven van "K.S.L.V., kunt U richten aan de geneesheer-direkteur van het psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust", Moerstraatsebaan 503, Halsteren. Postadres: Postbus 371, 4600 AJ Bergen op Zoom. Op korte termijn komt in het verpleeghuis voor somatisch zieken (150 beddenHUIZE WESTHOFF een plaats vrij voor een van een verpleegafdeling met 30 bedden. In aanmerking voor benoeming in deze funktie komen verpleegkundigen rrlet het diploma Ziekenverpleging A. Het hebben van tevens het B diploma strekt tot aanbeveling. Al naar leeftijd en ervaring zal de te benoemen persoon worden geplaatst in een van de salarisschalen van de C. A. O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden graag verstrekt door de adj. verpleegkundig directrice Mevr. Af. C. Lagasy tel. 070-949228. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de directie van bovengenoemd verpleeghuis, Julialuantje 38, 2283 TB RIJSWIJK. Het Diakonessenhuis Utrecht is een algemee ziekenhuis met 540 bedden en ruim 1000 medewerkers. Op de afdeling Cardiologie, een afdeling mei 29 bedden waarvan 8 bewaakte, is nog plaat voor voor de opleiding Certificaat Hartbewaking. De opleiding start in september 1980. Salariëring geschiedt volgens de salarisschaal van verpleegkundigen, terwijl de C.A-.O. voo het Ziekenhuiswezen van toepassing is. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Br. J. de Vries, Hoofdverpleegkundige! Algemene Dienst, tst. 1117. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het Diakonessenhuis Utrecht, BoSboqmstraat 13582 KE UTRECHT (tel. 030 - 52 81 11) t.a.v. het Hoofd van de Dienst Personeelszaken. Algemeen Psychiatrisch Instituut Delft. - dat verblijfspatiënten méér aandacht verdie nen? - dat juist deze mensen recht hebben op een ade quate en kwalitatieve be handeling en begelei ding? - dat het niet alleen interes- sant, maar vooral voldoe- ninggevend is iets aan en voor deze bewoners van het huis te doen? Mogelijk bent u dan de colle ga die wij zoeken. Het betreft hieronzeafdeling "Aan 't Verlaat". "Aan 't Verlaat" is een verle den jaar in gebruik genomen gebouw, dat volledig beant woordt aan de huidige in zichten binnen de psychia trie, o.a. optimale privacy, wooneenheden van max. 10 mensen etc. In totaal zijn hier 100 mensen gehuisvest. De, doelstelling is verhoging van de zelfredzaamheid in een voor de bewoners zo prettigYnogelijke sfeer. Binnen onze instelling zijn we o.m. bezig met het maken van psychiatrisch verpleeg kundige statussen. Dit heeft tot doel, om eenheid te brengen in de verslagge ving en zo verwerking van de gegevens mogelijk 1e ma ken. In deze statussen is o.a. het verpleegplan opgenomen. Wij willen dus wel, maar door onvoldoende vaste man kracht, moeten we vaak een beroep doen op de uitzend bureaus hetgeen de konti- nuïteit niet ten goede komt. Wij vragen:.verpleegkundi gen of ziekenverzorgenden. Belangrijk voor ons is: - enthousiasme en verant woordelijkheidsgevoel - het in teamverband willen werken en een kritische instelling t.o.v. eigen functioneren. - het bezit van diploma zie kenverpleging B, danwel MBO-V of ziekenverzor ging- Wij bieden: - salaris volgens over heidsregeling, afhanke lijk van ervaring en oplei ding - premie AOW/AWW is voor onze rekening - opneming in het Alge meen Burgerlijk Pen sioenfonds - medewerking bij het zoe ken naar mogelijkheden tot verdere scholing. Voor inlichtingen kunt u bel len de afdeling personeels zaken, die u graag in contact zal brengen met het ver pleegkundige team van de afdeling (tel. 015-120272 tst. 131). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Perso neelszaken, de heer F.J.J, Weemaes, Sint Joris Gast huis, Sint Jorisweg 2, 2612 GA Delft.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 20