5*5 5*5 pastor m|v m Verboden voor gehandicapten Observatiekliniek "DE EDERHORST" Diaconessenhuis Heemstede vormingswerkers PLAATSVERVANGEND PROJEKTLEIDER(STER) groepswerkers m/\ GROEPSLEIDER M/V U kunt er meer aan deen dan u denkt iü alpha-leid(st)er leid(st)ers bejaardenhulp pedagogisch assistent(e)/ spelleid(st)er ASSISTENT-SEKRETARIS (M./VR.) ZATERDAG 24 MEI 1980 TROUW/KWARTET Zijn/haar taak zal zijn: het doen van milieuonderzoek het begeleiden van het gezin gedurende de observatieperiode het onderhouden van contacten met begeleidende instanties het samenwerken in een multidisciplinair team en het team maatschappelijk werk (5 m.w.). Verwacht wordt dat hij/zij: over goede contactuele eigenschappen beschikt en verantwoordelijkheid kan dragen voor zijn/haar taak zelfstandig de werkzaamheden kan organiseren tot goede verslaglegging in staat is. Gevraagd wordt: diploma Sociale Academie (richting maatschappelijk werk) of gelijkwaardige opleiding, met ervaring in de zwakzinnigenzorg ervaring in de gezinsbegeleiding rijbewijs B/E De kliniek is van protestants christelijke signatuur. Voor inlichtingen kunt u zich telefonisch richten tot G. van de Bout of P. Bunschoten, maatschappelijk werkendea Sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. STICHTING PROTESTANTS SOCIAAL CENTRUM sektor Gezinsverzorging Wij houden ons o.m. bezig met gezinsverzorging en bejaardenhulp. In de sektor gezinsverzorging zijn ca. 850 medewerkers (meest part-time) werk zaam. Voor onze afdeling overname zoeken wij een De werkzaamheden omvatten om: - het stellen van de indikatie voor de hulp verlening - het (mede) werven en selektpren van alpha- helpenden - het bemiddelen bij de totstandkoming van de hulpverlening tussen kliënt en alpha-helpende - het verstrekken van informatie aan kliënten - het onderhouden van de noodzakelijke kontakten met de alpha-helpenden en de kliënten - de bij de funktie behorende administratie - samenwerken met kollega-leid(st)ers in het rayon en in de sektor. In het begin zal het accent van de werkzaamheden op het indiceren liggen. Deze funktionaris ressorteert onder de hoofd leiding, waarmee regelmatig werkbesprekingen worden gehouden. Voor deze funktie is minimaal het diploma MBO-SD of AP-PB vereist. In onze sektor is de welzijns-CAO van toepassing. Aan de sollicitatie-procedure neemt een kommissie deel bestaande uit leidsters. Inlichtingen kunnen worden gevraagd bij de heer M.F. Palte. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie brief te zenden aan de Stichting Protestants Sociaal Centrum, Herengracht 402,1017 BX AMSTERDAM, t.a.v.,de heer F. H. van der Woude, direkteur. STICHTING PROTESTANTS SOCIAAL CENTRUM sektor Gezinsverzorging De Stichting houdt zich o.m. bezig met gezins verzorging en bejaardenhulp. In deze sektor zijn ca. 850 medewerkers (meest part-time) werkzaam. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij twee FULL-TIME De werkzaamheden omvatten ojn.: het coachen van betrokken medewerkers het doen van de intake het begeleiden van de gezinnen tijdens de hulp verlening behulpzaam zijn bij het zoeken van andere oplossingen, indien de gewenste hulp niet geboden kan worden het samenwerken met andere organisaties in het rayon de bij de funktie behorende administratie samenwerking met collega-leid(st)ers in het rayon en in de sektor. Deze funktionaris ressorteert onder de hoofd leiding, waarmee regelmatig werkbesprekingen worden gehouden. De opleidingseisen zijn: diploma M.B.O.SD, Sociale Academie M.W., H.B.O.M.W., N12,19 of 20. In onze sektor is de welzijns-CAO van toepassing. Aan de sollicitatieprocedure neemt een commissie deel bestaande uit leid(st)ers. Informaties kunnen worden gevraagd bij mevrouw I. van Antwerpen, telefoon (020) 252424. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie brief te zenden aan de Stichting Protestants Sociaal Centrum, Herengracht 402,1017 BX AMSTERDAM, t.a.v. de heer F. H. v. d. Woude, direkteur. Kliniek voor onderzoek en kortdurende behandeling van kinderen met een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling. Horalaan 5 - Postbus 68 - 6710 BB Ede (Gld.) - Tel. (08380) 33355* In een van onze paviljoenen van 24 in ontwikkeling gestoorde kinderen ontstaat op korte termijn een vacature voor de functie van Tot de belangrijke taken behoren: observatie, begeleiding en/of behandeling (functietraining, spelstimulering etc.) van de opgenomen kinderen het mede verantwoordelijk zijn voor de pedagogische begeleiding/behandeling binnen de groepen en zorgdragen voor een goede begeleiding en stimulering van de groepsleiding het verrichten van rapportage en het deelnemen aan verschillende vormen van overleg. Als opleidingseis stellen wij K O N XXI kJeuterkweek Mikojel of 2-verpleegkundlge met ervaring e.& Van de kandidaten wordt venvacht dat zij beschikken over ervaring in het werken met kinderen en inventief en creatief zijn. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer W. Oudkerk, praktisch pedagoog, toestel 152. Sollicitaties moeten schriftelijk worden gericht aan de geneesheer-directeur Diaconessenhuis te Heemstede zoekt per 1 september 1980 een part-time (2 1/2 dag per week) Tot de opdracht behoort: de geestelijke verzorging en/of begeleiding van patiënten; het leiden van een - beperkt - aantal kerk diensten in het huis; - participatie in werk met en ten behoeve van de medewerkers aan het ziekenhuis. De werkzaamheden worden verdeeld in overleg met de twee aanwezige pastores. Voor nadere informatie kan men zich in verbinding stellen met ds. J.C. de Bruine tel. ziekenhuis 023 -31 93 10. tel. thuis 023-27 14 93. Sollicitatiebrieven te richten aan de Secretaris van het Bestuur. p.a. Handel laan 2. Heemstede. HandHIaan 2, 2102 CW Heemstede, tel.023-319310. Christelijk Vormingsinstituut „DE KIM" Bovenbuurtweg 2. 6717 XA EDE Gld. Tel. 08380-33698 Met een dependance te Veenendaal en participant in het K.M.B.O. in deze plaats Bestuur en staf vragen Y (in tijdelijke dienst voor een halve en een volledige weektaak) Hoofdtaak: Het ontwikkelen en uitvoeren van educatieve programma's. Groepen: partieel leerplichtigen (VW/BBO) W.S.W. deelnmers. anderstalige deelnemers vrijwilligers dispensanten (15-jarigen) De voorkeur gaat uit naar iemand, die in het bezit is van een diploma P.A., N akte, S.A. kan en wil werken in teamverband. inzicht heeft in de leef- en denkwereld van de werkende jongeren. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij vanuit een christelijke levensbe schouwing vorm willen geven aan dit werk. Onze visie op onderwijs en vorming ontwikkelt zich in de richting van participerend leren. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de secretaris van het bestuur de heer A. Hummelen, Baron van Wassenaertaan 12, 6717 LJ EDE Gld. Voor inlichtingen: Henk van Houten, direkteur. Tel. 08380-33698 of privé 08385-17934. 1 DE PROTESTANTSE STICHTING VOOR BUURTHUISWERK IN DE GEMEENTE MAASTRICHT zoekt op korte termijn een ter kompletering van het bestaande team medewerkers. Het DOEL van de Stichting is om vanuit, het midden in de stad gelegen, Ontmoetingscentrum, gemotiveerd door een evangeli sche levensvisie, etnische, religieuze en sociale minderheids groepen te begeleiden in de samenleving van Maastricht. FUNKTIE INHOUD O.A. het in goed teamverband begeleiden van de genoemde groepen en hun vrijwilligers (specifiek de niet-Nederlanders) het onderhouden van kontakten met diverse welzijns- en overheidsinstanties op Stedelijk en regionaal nivo t.b.v. de doelgroepen. VEREISTEN: Opleiding Sociale Academie, richting Sociaal-kultureel werk Liefst enkele jaren ervaring Bereidheid tot avond- en weekendwerk. GEBODEN: Interessante, veeleisende funktie met de daarbij behorende handelingsvrijheid. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Welzijns- werk. Doorgroei naar de funktie van projektleider is niet uitge sloten. Schriftelijke sollicitaties binnen 1 week te richten aan: F. A. W. Buddenberg, Zepperenbank 12, 6213 KD Maastricht. Mondelinge informatie bij bovenstaand adres, telefoon 043-31621 na 18.00 uur. De Nationale Raad voor Katechese zoekt een Zijn/haar taak zal liggen op het terrein van de Raad zelf en van met de Raad verbonden werkgroepen en kommissies: voorbereiding van de vergaderingen; de uitvoering van genomen besluiten; de verzorging van de verslagen van vergaderingen; het mede ontwerpen van nota's, zowel inhoudelijk als beleidsmatig; Gedacht wordt aan iemand, die theologisch gevormd is (minimaal MO-A). Ervaring op pastoraal-katechetisch terrein strekt tot aanbeveling. Gezien de aard van de funktie wordt verwacht, dat de funktionaris beschikt over goede kontaktue- le en redaktionele vaardigheden. Hij/zij zal deze taak vervul len in nauwe samenwerking met de sekretaris van de Raad. Salariëring volgens de regelingen van de Nederlandse Kerkprovincie. In dienst treden liefst zo spoedig mogelijk. Sollicitaties vóór 10 juni 1980 inzenden aan de sekretaris van de Raad, dhr. G. Sóhiatmann, Postbus 1480, 6501 BL Nijmegen, tel. 080-232441. Deze zal ook graag nadere informatie over deze funktie verstrekken. 'De Regenboog", is een interkerkelijke Stichtin voor hulpverlening aan harddrug-gebruikers. Naast het veldwerk in Amsterdam en een opvangcentrum in Schoonloo, heeft de Stichk ook een Vensterhuis in Bussum. Het programma in het Vensterhuis is atgesterm op problematische harddrug-gebruikers en rid zich vooral op het aanleren van sociale vaardigheden. Het is een kleinschalig project, dat maximaal hi uitgroeien tot 12 opnames. Het hele gebeuren verkeert nog in een opbouw-fase. Wij zoeken op korte termijn, waarbij ook gedacht wordt aan iemand die a kan ontplooien als teamleider en zo beleids matig als ook praktisch werkzaam zal zijn binnen het therapeutisch gebeuren van ons Vensterhuis. Wij denken aan iemand met ervaring binnen het inrichtingswerk of een psychiatrische setting. De aard van het werk vraagt om ervaring mei mensen in crisissituaties. Uiteraard wordt affiniteit met de interkerkelijke doelstelling va de Stichting gevraagd. Voor verdere informatie kunt u bellen met Jelle van Veen, tel.: 020-2318 26. De sollicital brief wordt verwacht bij het algemeen buro van de Stichting: Kloveniersburgwal 95 1011 KB Amsterdam. OPVANG-, OBSERVATIE- en BEHANDELINGSHUIS „DE KROMMING" centrum voor residentiële hulpverle nin9 aan meisjes van 14 tot 18 jaar. Het doel van „De Kromming" is hul| verlenen aan meisjes die door psy cho-sociale factoren era belemmert zijn in hun ontwikkeling Gedurende het verblijf in de opvangeenheid wordt samen met hel meisje onderzocht welke vorm van hulpverlening pa een eerste opvang een bijdrage tot een oplossing van haar problematiek kan betekenen. De groepsleiding bepaalt voor een belangrijkdeel het leefmilieu Onderdeel van het werk is deelname aan cliëntenbesprekingen en actief meedenken over het te volgen beleid. In het team groepsleiding is nog een vakature voor die bij voorkeur enige ervaring in het werken met jongeren heeft over een groot invoelingsvermogen beschikt kan werken in teamverband eventueel in het bezit is van een opleiding M.B.O. of H.B.O.-I.Vf een opleiding B. Z of A-verpleging heeft gevolgd, dan wel h diploma socio-therapie heeft. ouder is dan 23 jaar. Wij bieden een salaris met een maximum van 2.964-35 excl. 14% onregé matigheidstoeslag. 'een rechtspositie conform de C.A.O.-Welzijn alle ondersteuning in het werk. Indien u geïnteresseerd bent en/of het bovenstaande een uitdaging voor u betekent, richt dan uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 daget aan de sollicitatiecommissie van „De Kromming", postbus 73, 206, AB Bloemendaal. Als u nog meer informatie wenst, neem dan telefonisch contact rm ons op. Telefoon 023-390044. Eén miljoen Nederlanders leven in een wereld vol obstakels: stoeptreden, draaideuren, opstapjes... U kunt helpen obstakels te voorkomen of uit de weg te ruimen voor mensen in rolstoelen of met krukken, voor mensen die slecht zien of slecht horen. Laat uw invloed gelden in uw vereniging, op de school van uw kinderen in uw werkkring, overal waar de bewegings vrijheid van één miljoen landgenoten wordt belemmerd. Wat kunt u doen? En hoe? Voor meer informatie: A. V.O. Nederland Vereniging van arbeids- en welzijnszorg voor mindervaliden, Bos en Lommerplantsoen, Amsterdam, tel. 020 872401.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16