Vul deze bon in om uwbandrecorder te verkopen. inspektie-assistent Als je postgiro hebt,heb je een Thuisbank. postgiro en rijkspostspaarbank Schrijf hier uw tekst. Werkbij een krant met overtuiging. ZATERDAG 24 MEI 1980 TROUW/KWARTET Wit kan deze willekeurige Thuisbankiei doen met zh postgiro? Als ie postgiro hebt, heb je een Thuisbank. Want dan kun je thuis betalen, sparen en lenen. En als je 'machtigingen' geeft, krijg je zelfs een automatische Thuisbank. Want dan worden allerlei betalingen automatisch geregeld. Terwijl je ook zo kunt sparen. Door één keer te regelen dat er elke maand een vast bedrag van je postrekening naar een spaarrekening verhuist. Voor menigeen een uitkomst. Neem boven staande willekeurige Nederlander. Bijna continu verkeert hij in hogere sferen en dus wil hij z'n aardse bankzaken tot 't uiterste beperken. Voor zo'n man is 't gewoon ideaal dat al z'n abonnementen, lidmaatschappen en telefoonkosten automatisch van de postrekening kunnen worden afgeboekt. Terwijl op 't gebied van automatisch sparen met name de Sterrekening speciaal voor hem lijkt te zijn bedacht. En mocht-ie ooit eens wat willen lenen, voor 'n raketje of 'n satellietje of zo, dan worden ook rente en aflossing automatisch door postgiro en rijkspostspaarbank van z'n rekening afgeboekt. Elke maand weer. „Kortom, weer een bewijs dat de mens z'n voordeel kan doen met automatisering", vat de willekeurige Thuisbankier samen. Hoort u 't ook eens van een ander: als je postgiro hebt, heb je 't maar makkelijk. De sektor dagbladverkoop van Trouw houd! zich bezig met het beheer en de uitbouw van het abonnementen- en losse verkoopbestand. De werkzaamheden zijn verdeeld over een binnendienst en een buitendienst. Voor het distributie-team van DEN HAAG zoeken wit op korte termijn een (leeftijd 20-25 jaar). De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het toezicht houden op en daadwerkelijk assisteren van dat lokale bezorgapparaat. Dit betekent dat ook in de vroege ochtenduren gewerkt zal moeten worden. Van deze buitendienst medewerker verwachten wij dat hij: woonachtig en goed bekend is in Den Haag bereid is op onregelmatige uren werkzaam te zijn een opleiding op middelbaar niveau heeft. Naast een aantrekkelijk salaris (ca. 2200) bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor verdere informatie over deze funktie kunt u bellen met de heer A. van Splunter tel. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelafdeling van Trouw Kwartet B.V. Wibautstraat 131Amsterdam, t.a.v. mevr. E. Thijssing. Of uw antiek, uw brommer, uw auto, uw caravan, uw huis, uw boot, of wat dan ook. Een MINI advertentie brengt u in kontakt met 1,2 miljoen koopkrachtige lezers in heel Nederland. U hoeft alleen maar de Bon in te vullen. =N_ Brieven waarbij ons antwoordnummer gebruikt wordt,hebben gemiddeld 3 dagen nodig om ons te bereiken. Wilt u bij het vaststellen van de plaatsingsdatum van uw advertentie hiermee rekening houden. In open envelop zonder postzegel opsturen aan: MINPadvertenties. Antwoordno.2470.1000 PA Amsterdam 10 1 letter per hokje. Cijfers, leestekens en woordtussénruimten tellen voor 1 letter. Minstens'3 regels beschrijven. Voor brieven onder no. f 3 - extra. JL_ Prijs per plaatsing (éxcl.4% BTW) 19,74 26,32 32,90 39,48 46,06 52,64 59,22 65,80 Plaatsingsdatum(s)_ Naam Plaats Telefoon .■Handtekening

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12