li al •flut iMt (MM» FAMILIEBERICHTEN verpleegkundige praktijkbegeleid(st)er WOENSDAG 14 MEI 1980 TROUW/KWARTET P 12 - RH$ kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur GEBOREN Job Hendrik Bert en Anneke van der Haar- van der Hoeven Karin Marieke Annelies Wilhelminastraat 77 7001 GV Doetinchem D.V. 14 mei zijn onze lieve ouders en grootouders Arie Grandia en Hendrika Grandia-Visser 55 jaar getrouwd. Dit heuglijke feit herdenken wij in familiekring. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. 3076 HS Rotterdam, Rousseaustraat 43. „En zij zagen niemand dan Jezus alleen" Lieve overgrootouders Veldkamp-v.d. Weg Hartelijk gefeliciteerd met uw 55-jarig huwelijks feest en opa met z'n 80-ste verjaardag. Met allen die u lief zijn Mei 1980. Arjen en Matthijs Met onze vier kinderen, hun echtgenoten en onze tien kleinkinderen hopen wij op 21 mei a.s. dankbaar ons 40-jarig huwelijk te gedenken. T. B. van Houten S. van Houten- - Currie Lockhart 1431 XT Aalsmeer Sweelinckstraat 12 Op D.V. 26 mei hopen onze ouders D. Rodenburg en H. Rodenburg-Oussoren te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat de Here hen nog lang voor elkaar en voor ons mag sparen is de wens van hun kinderen. Piet, Ankie, Ries. Spengen 10 3628 EX Kockengen. Gelegenheid tot feliciteren op D.V. 23 mei van 19.30- 21.00 uur in gebouw Irene, Wagendijk 43 Kockengen. Langs deze weg danken wij U, ook namens de kinderen, hartelijk voor de door U betoonde belang stelling ter gelegenheid van ons zestigjarig huwe lijksfeest. Mede hierdoor hebben wij onvergetelijke dagen beleefd. A. Hoogerbrugge J. Hoogerbrugge-v.d. Kooy Rotterdam-Overschie Delftweg 294. In plaats van kaarten 1955 Ps. 23 1980 De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets Dankbaar en blij hopen wij met onze kinderen, dinsdag 20 mei a.s., de dag te herdenken dat wij 25 jaar geleden getrouwd zijn. Gelegenheid tot gelukwensen bieden wij een ieder die dat wenst vrijdag 23 mei 's avonds van 8-11 uur in het dorpshuis „De Barg'n'te Berghuizen. R. Veldman J Veldman-Waninge Harrie Ina Rens Martijn Jan Mei 1980 Emsweg 3 7958 Pa Koekange Openb. 7 vers 17B Op de dag des Heren na een ernstige ziekte nam de Here tot Zich mijn zorgzame broer Simon Noorda Pzn echtgenoot var. A. Wormmeester „In het huis mijns Vaders zijn vele woningen" Joh. 14 vers 2 Ermelo: M. E. Noorda. Na een kort ziekbed nam God tot Zich, mijn lieve man. onze vader, groot- en overgroot vader Johannes Pieter van Tol echtgenoot van Margje Breedijk op de leeftijd van 83 jaar. Psalm 861-7 Wieringerwerf: M. van Tol-Breedijk Middenmeer: M. van Tol J. L. van Tol-van Kruijl Bellflower (U.S.A.): J. van Tol M. J. van Tol-Kós Hilversum: K. van Tol A. van Tol-van Doorn Visalia (U.S.A.): J. P. van Tol H. van Tol-Haak Slootdorp: P. N. van der Kooi-van Tol E. van der Kooi Lelystad: C. van Tol H. M. van Tol-de Graaf Klein- en achterkleinkinderen Wieringerwerf, 11 mei 1980 1771 CA, Lelypark 1, k. 50 De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op vrijdagmiddag 16 mei a.s. om 1.30 uur in de Geref. kerk te Wieringerwerf, waarna de be grafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Middenmeer. Gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling in de „Meerbaak" te Middenmeer Thuis geen bezoek Geen bloemen Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve schoonzuster en tante Ger. Groeneweg-van Tol oud 70 jaar Wij gedenken dankbaar al haar liefde en steun Gouda: A. Heikamp-Bostema Oostkapelle: M. M. Groeneweg-Rotte Alphen a/d Rijn: Gijs en Joke Heikamp en kinderen Wieringerwerf. 12 mei 1980. Ons bereikte vanuit Canada het ontstellende bericht dat plotseling is overleden onze beste zwager en fijne man van onze zuster Johan Daniël Daudeij echtgenoot van L. Daudeij-Metselaar wonende te Calgarij. Bergschenhoek: J. Metselaar C. Metselaar-Paul J. C. Metselaar Rotterdam: F. W. Verbaas H. W. Verbaas-Metselaar Hoek van Holland: M. van Dijk W. J. van Dijk-Metselaar J. Metselaar Bergweg N. 69 2661 CN Bergschenhoek Psalm 138 4 berijmd Heden werd door God van ons weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Johannes Jacob van der Steege echtgenoot van G. van der Steege-van der Horst in de leeftijd van 67 jaar. Zeist, G. van der Steege P. van der Steege-Veenhuizen Sidney, A. M. van der Steege-van Dijk Amersfoort, G, Bakker-van der Steege Capelle aan de IJssel, H. Reym-van der Steege P. J. Reym neven en nichten. Harderwijk, 13 mei 1980. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets". Heden is voor ons onverwacht in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve man, onze zorgza me vader, zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Aarnout van der Heijde op de leeftijd van 65 jaar. T. van der Heijde- van der Weijde Bram Gerie en Dirk 3314 PD Dordrecht, 13 mei 1980 Johan de Oudestraat 13. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van het „Refajaziekenhuis" van der Steen- hovenplein 1 te Dordrecht. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 14 mei van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 16 mei a.s. om 15.00 uur op de algemene begraaf plaats aan de Nassauweg te Dordrecht. Vertrek vanuit het ziekenhuis om 14.30 uur. In vol vertrouwen op God is van ons heenge gaan mijn zeer lieve man. onze lieve hait en pake Sytse Vellema eerder getrouwd geweest met Foekje van der Weij Hij werd 78 jaar. Buitenpost: J. Vellema-Weidenaar Oegstgeest: R. Vellema E. Vellema-Bergsma Hans, Arja, Sietze Eindhoven: J. Vellema A. L. Vellema-Breet Bert, Anja, Annemieke Voorschoten: F. Vellema M. W. Vellema-Bruin Slot Corrie, Joke Smilde: J. G. Vellema O. K. Vellema-de Vries Sietse, Janka, Johanneke Maastricht: E. Vellema Buitenpost, 13 mei 1980 Gijsbert Japikstraat 51 Geen bezoek Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren in „de Schakel" achter de Geref.kerk te Buitenpost op zaterdag 17 mei van 13.00-13.30 uur. Aansluitend wordt de dienst van Woord en Gebed gehouden in de Geref.kerk. De begrafe nis zal plaatsvinden in familiekring te Metsla- wier. „De Heer is mijn Herder" Na een lang en zorgzaam leven heeft de HEE- RE tot Zich genomen mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Ilbrink-Brasser op de gezegende leeftijd van 79 jaar. Heemstede: J. Ilbrink Beverwijk: G. J. Ilbrink C. Ilbrink-van Kooten Haarlem: M. van der Graaf-Ilbrink Hengelo (Ov): H. Schut-Ilbrink H. P. Schut Driebergen: J. Govaard-Ilbrink P. J. Govaard E. Op den Dries-übrink A. Op den Dries Haarlem: C. van den Burg-übrink J. J. van den Burg Bennebroek: J. Spijker-Ilbrink J. G. M. Spijker klein- en achterkleinkinderen Heemstede, 13 mei 1980. Herenweg 126 F. De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrij dag 16 mei om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede. Vertrek van Herenweg I 13.55 uur. Verzoeke geen bloemen. Gij, o God, houdt eeuwig stand. Ook mijn stof rust op uw trouwe, sluimert in Uw Vaderhand! Gezang 292:4 Heden heeft God, de Heer van leven en dood, tot Zich geroepen onze dierbare en zorgzame moeder en grootmoeder Hermina Das weduwe van ds. Th. H. Tonsbeek in de ouderdom van bijna 86 jaar. M. Tonsbeek C. H. T. Tonsbeek M. J. Tonsbeek-Luyendijk Michiel Maarten Uithoorn, 12 mei 1980 Het Hoge Heem, De Merodelaan 2 Correspondentieadres: M. Tonsbeek Pres. Kennedylaan 65, 1079 MD Amsterdam De rouwdienst zal gehouden worden in Het Hoge Heem zaterdag 17 mei a.s. om 11.00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden in het familiegraf op de oude begraafplaats, Amsteldijk te Uithoorn om 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de aanvang van de rouwdienst. „Loof de Heer, mijn ziel en vergeet niet een van Zijn weldaden." Psalm 103 2 Na een 35-jarig rijk gezegend huwelijksleven is naar zijn eeuwig thuis van ons heengegaan Huibrecht Kalsbeek op de leeftijd van 80 jaar. Amerongen: E. Kalsbeek-Jetses Vorstenbosch: A. H. van Wijngaarden R. C. van Wijngaarden-Walstra Huibert Jan 13 mei 1980 de Kievit 10. 3958 DD Amerongen De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 16 mei a.s. op de Ned. Herv. begraafplaats te Wassenaar voorafgegaan door een dienst ter nagedachtenis in de Andries Kerk te Ameron gen, welke om 10.30 uur aanvangt en in de Dorpskerk te Wassenaar welke aanvangt om 15.00 uur. Na beide plechtigheden is er gele genheid voor condoleance. Liever geen bezoek aan huis. Algemeen Psychiatrisch Instituut Delft. Het Sint Joris Gasthuis vraagt een verpleegkundi ge praktijkbegeleid(st)er voor de begeleiding van leerling psychiatrisch ver pleegkundigen: - in de werksituatie: - bij teambesprekingen; - klinische lessen: - het opstellen van ver pleegkundige plannen: - het samenstellen van ver pleegkundige verslagen. De praktijkbegeleid(st)ers maken deel uit van het op leidingsteam en behoren organisatorisch tot de op leiding. Het werkterrein zal liggen in de geriatrische sektor. Gedacht wordt aan een verpleegkundige met di- daktisch inzicht en goede sociale vaardigheden Het diploma B ziekenver pleging is vereist. Het bezit van het diploma praktijk begeleiding wordt op prijs gesteld. Degene die niet in het bezit is van een diploma van deze opleiding wordt op kosten van het instituut in de gelegenheid gesteld deze te volgen. Als regel zullen geen nacht diensten worden verricht. Het salaris en de rang is afhankelijk van opleiding en ervaring Het Sint Joris Gasthuis is aangesloten bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer C. A. Felix, hoofd op leiding.TelefoonOI 5-120272 Een oriënterend gesprek met het opleidingsteam is altijd mogelijk. Sollicitaties kunnen wor den gericht aan het hoofd personeelszaken, de heer F. J. J. Weemaes, Sint Joris- weg 2. 2612 GA Delft konsultatieburo voor alkohol en drugs utrecht is een instelling waarin vanuit drie teams - het ALCOHOLTEAM het DRUGTEAM en het METHADONTEAM - hulpwg verleend aan mensen met problemen rond het gebruik van alcohol en/of andere drugs. Ten behoeve van het ALCOHOLTEAM zoeken wij een VOORLICHTIIMGSMEDEWERKISTIER voor 20 uren per week. Taken: - door middel van groepsbijeenkomsten voorlichting geven aan doelgroepen (met name jongeren en vrouwen) intermediairen; verder ontwikkelen en verfijnen van methoden van voorlichting; verder ontwikkelen van het beleid m.b.t. de voorlichting; bijdragen leveren tot het beleid van de instelling in zijn geheel. Wij denken aan een medewerk(st)er die: ruime ervaring heeft in het werken met groepen; - ruime ervaring heeft met het ontwikkelen van programma's, methoden en middelen; - op de hoogte is van uiteenlopende visies op alcohol- en drugge(mis)bruik; - over redactionele vaardigheid beschikt; - in het bezit is van het diploma Sociale Academie, danwel een gelijkwaardige hogere beroepsopleiding heeft genol Onze visie is, dat alcohol- en druggebruik een functie heeft in het leven van de gebruiker(s) en dat het niet los gemaaktl worden van zijn/haar sociale situatie (b.v. gezin, werk, wonen). Het zichtbaar maken van de functie van alcohol en drugs# maatschappij en in het leven van mensen speelt bij onze voorlichting dan ook een belangrijke rol. Salaris volgens rijksregeling. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds (premie AOW/AWW voor rekening van de* gever). Inlichtingen omtrent de functie en de sollicitatieprocedure kunnen worden ingewonnen bij Jan Brons, tel. 030 - 71 64 21. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het Alcoholteam van het Consultatiebureau voor Alcohol en Dt Wittevrouwensingel 100 A, 3514 AM UTRECHT. „de Heer is mijn herder" Heden heeft God tot Zich genomen onze innig geliefde moeder en oma Hermina Blömer-Ardesch weduwe van Fredrik Blömer op de gezegende leeftijd van 85 jaar Apeldoorn: J. Pol-Blömer Bilthoven: A. J. Blömer A. Blömer-Berkelaar Nunen: Heieen en Rien v.d. Berg-Pol Apeldoorn: Fred en Lina Pol-Hopman Delft: Fritz Blömer Wageningen: Ernst Blömer Bilthoven: Han Blömer Twello, 13 mei 1980 „Het Grotenhuis" Binnenweg 2 Corr.-adres: J. Pol-Blömer Voorlandseweg 20 7312 EB Apeldoorn Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 16 mei van 19.00-19.30 uur in „Het Grotenhuis". De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 17 mei om 10.15 uur in „Het Grotenhuis" waar na de begrafenis zal plaats hebben om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Ter- wolde. „Mijn hulp is van den Here die hemel en aarde gemaakt heeft" Psalm 121 vers 2 Voor ons onverwacht heeft de Here tot Zich genomen, onze geliefde moeder en oma, zuster, schoonzuster, tante en huisgenote Neeltje Spiering weduwe van Andries de Vries op de leeftijd van 76 jaar P de Vries K. de Vries-Koedood A. M. Visser-de Vries B. Visser G. H. de Vries G. C. de Vries-Kranendonk P. Huijzer kleinkinderen en verdere familie Barendrecht, 12 mei 1980 Klaver 2 Corr.adres P. de Vries, le Barendrechtseweg 122 2992 XC Barendrecht Geen bloemen De rouwdienst, welke zal worden geleid door de weleerwaarde heer Ds M. Hiensch, zal ge houden worden op vrijdag 16 mei in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Schelde- straat om 11.25 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid. Indien u de dienst wilt bijwonen, wordt u uitgenodigd uiterlijk 11.15 uur aanwe zig te willen zijn in voornoemde aula. ,Jn het huis Mijns Vaders zijn veel woningen" God nam op Zijn tijd van ons weg onze lieve broer, zwager en oom Bastiaan Roubos op de leeftijd van 57 jaar. Almkerk: Chiel en Co Roubos-v.d. Water Schilde: Piet Roubos Sleeuwijk: Corrie Roubos-Ploeg Almkerk: Huib en Ad Roubos-Pellekaan Zwijndrecht: Nezie Roubos Almkerk: Henk en Toos Roubos-Schouten Almkerk: Jeanne Roubos Deventer: Enno en Diny Kim-Roubós Almkerk: Jan en Gera van Loenen-Crezèe Almkerk: Henk Jan en Ada Crezèe-van Weelden en alle andere neven en nichten. Almkerk, 12 mei 1980. 2 Corr. 5 vers 1 In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is zacht en kalm ingeslapen onze geliefde moe der, schoonmoeder en oma en schoonzuster Elizabeth Anthonia Huijzer weduwe van Teunis Booy in de gezegende ouderdom van 86 jaar. Rotterdam: A. Dubbeld-Booy W. Dubbeld Ruud Ingrid en Henk Borne: J. A. Booy E. Booy-Bruins Theo en Miriam Jan Ridderkerk: P. de Jong-Booy J. de Jong Piet Elly en verdere familie Barendrecht, 13 mei 1980. Huize „Borgstede", Marjoleinlaan I, kamer 16. Correspondentie-adres: W. Dubbeld, Pascalweg 131, 3076 JN Rotterdam. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 19.30- 20.30 uur in de rouwkamer van huize „Borgst* de". De dienst van Woord en Gebed zal gehou den worden op zaterdag 17 mei in huize „Borg stede" om 14.00 uur, waarna de begrafenis zsl plaatsvinden op de begraafplaats te Baren drecht 14.40 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14