FAMILIEBERICHTEN iSwG 13 MEI 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lot en met vrijdag lelefo- rosch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 16 00-20 00 uur Opa en Oma, Van harte gefeliciteerd met jullie 45-jarige huwe lijksdag. Dat u beiden nog lang voor ons gespaard mag blijven. Jullie liefhebbende klein kinderen Groningen, Marian, Yvonne en Martin Terneu2en. Anne en Ellen Hoeven, Stian en Liesbeth Aylmer (Canada), Wendy en Caroline Groningen, 13 mei 1980 Hartelijk gefeliciteerd lieve opa met uw 65ste verjaardag Annemarieke, Corine. Gabriëlle, Erika, Petra, Arjen, Tara, Herta i met onze kinderen, kleinkinderen en achter land hopen wij J. Hunze A. Hunze-van der Meer op 21 mei a.s. onze 50-jarige huwelijksdag te n. gaan dit doen in restaurant „Nijmeyer", Markt- at te Meppel. sgenheid tot feliciteren van 16.00 tot 17.30 uur. nastraat 34, 7941 HR Meppel. mensen, wij willen allen heel heel hartelijk nken die onze 50-jarige huwelijksdag tot een rgetelijke dag hebben gemaakt. W. Aardema A. Aardema-Wagenaar kinderen en kleinkinderen -lm, mei 1980 Po6tstraat 27. In plaats van kaarten. „En nu, wat verwacht ik, Here? Mijn hoop, die is op U." Ps. 39 8 lieve ouders en grootouders H. Tolsma F. Tolsma-Hazenberg i D.V. op donderdag 22 mei hun 50 jarig huwe- eest te vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. serk, mei 1980 IStraat 8. lenheid om te feliciteren vrijdag 23 mei van half half 10 in „Ons Centrum" te Oldekerk. Hoi, Pa en Ma Gefeliciteerd met jullie 25-jarig huwelijk. Groetjes On no Rob Martien en Ak Jan en Maria „De Heer is mijn sterkte en mijn schild. Ps. 28 7a zaterdag 17 mei 1980 zijn wij, Jacob Snippe en Arendina H. G. Eleveld r getrouwd. fn met onze kinderen Fineke en Bert hopen wij ankbaar en blij te herdenken, genheid tot feliciteren 's middags van 3 uur tot „De Rank" bij de Gereformeerde Kerk te tweg 9, CM Smilde. dijk dank aan de zeer velen die de dagen van inering voor ons tot feestdagen hebben gemaakt. P. Faber A. C. L. Faber-ten Hoor «wijk, mei 1980 leden is in volle vrede zacht en kalm ontsla an onze lieve schoonzuster en tante Mevrouw Mathilda Wolsheimer-Weijermans weduwe van Engelhart Carel Wolsheimer 1 haar 92ste levensjaar. uit aller naam Johanna P. B. Wolsheimer 'oorburg, 12 mei 1980 PWe „Rustoord" badhuisstraat 2 -°rr. adres [•"Heemstrastraat 13 13 CD Delft D® rouwdienst zal gehouden worden op woens- a8 14 mei a.s. om 10.30 uur in de kapel van IUlz® „Rustoord" waarna de bijzetting in het P"4iegraf zal plaatsvinden op de begraaf- Pbats „Eik en Duinen", laan van Eik en Dui- nen te 's-Gravenhage, aankomst ca. 11.30 uur. Gezang 442 1 Met droefheid geven wij U kennis dat, voor ons toch nog onverwacht, rustig en vredig is heen gegaan in het volle vertrouwen van haar Heer en Heiland mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, zuster, schoon zuster en tante Nies je Kostelijk echtgenote van Gerardus Johannes Snel op de leeftijd van 59 jaar. Uit aller naam: G. J. Snel 1394 GZ Nederhorst den Berg, 12 mei 1980 Philips van Wassenaerlaan 8. Moeder is thuis opgebaard. De rouwdienst, te leiden door de weleerwaarde heer Ds. A. Koetsier, zal worden gehouden woensdag 14 mei a.s., 's morgens om 10.00 uur in de Geref. Kerk te Nederhorst den Berg, aansluitend daarop zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats „Hom- hof" aan de Slotlaan te Nederhorst den Berg. Geert bloemen. Op de dag des Heeren, heeft de Heere in volle zekerheid des geloofs thuis gehaald mijn lieve vrouw en onze zeer zorgzame moeder en oma Albertje Hofman-Habing in de ouderdom van 75 jaar. Psalm 39 8 En nu, wat verwacht ik o Heere, mijn hoop die is op U. Dwingeloo: G. Hofman Dwingeloo: P. Hofman M. Hofman-Gruppen Albertje Klaas Hoogeveen: T. Kuiper-Hofman W. Kuiper Anja Popko Hoogersmilde: R. Hofman C. Hofman-Kuipers l Dwingeloo, 11 mei 1980 Eemster 52 De begrafenis zal plaatshebben D.V. vrijdag 16 mei a.s. om 13.30 uur vanuit de Gereformeerde Kerk te Dwingeloo. Aanvang rouwdienst 13.00 uur. Zij die de overledene de laatste eer wen sen te bewijzen worden verzocht om 12.30 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de „Vogelsangh." De Here is mijn sterkte en mijn Psalm God nam tot Zich Zijn kind, onze innig gelief de, zeer zorgzame moeder en oma Gerritje Groeneweg-van Tol weduwe van Aart Groeneweg op de leeftijd van 70 jaar Nu ben ik vrij van zonde en zorgen want veilig kwam ik bij Hem aan. Hij zal ook voor mijn kinderen zorgen, zij kunnen met Hem verder gaan. Wieringerwerf: Adrie en Francien Calif ornië: Gert en Lucy Wieringerwerf: Aart en Emmy Biddinghuizen: Maup en Marianne Middenmeer: Rien en Map Utrecht: Jan en Tiny Washington: Jaap en Tiny Middenmeer: Marieke en Kees en kleinkinderen Wieringerwerf: 12 mei 1980 Corr. adres: M. N. L. Ton-Groeneweg Stevinstraat 20 1775 BR Middenmeer De rouwdienst zal gehouden worden op vrij dag 16 mei a.s. om 10.00 uur in de Geref. Kerk te Wieringerwerf, waarna de teraardebestel ling zal plaatshebben op algemene begraaf plaats te Middenmeer. Gelegenheid tot condo leren na afloop van de begrafenis in „Ons Centrum", bij de Geref. kerk te Wieringerwerf. Geen bloemen Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. God nam tot Zich Zijn moegestreden kind, onze lieve oudste zuster en schoonzuster Gerritje Groeneweg-van Tol op de leeftijd van 70 jaar sinds 17 juni 1943 weduwe van A. Groeneweg. Zwammerdam: N. Goebel-van Tol H. Goebel Ter Aar: P. van Vliet-van Tol Th. van Vliet Haarlem: A. Ouwerkerk-van Tol P. Ouwerkerk Porterville (U.S.A.): J. de Jong-van Tol T. de Jong Wieringerwerf: M. van Tol C. van Tol-Splinter Hoofddorp: M. Roodenburg-van Tol P. Roodenburg Vollenhove: L. van Arkel-van Tol D. van Arkel Ramona (U.S.A.): J. van Tol T. van Tol-van der Stoel Zevenhoven: J. van Tol N. van Tol-Nagel Zevenhoven: J. A. van Tol L. van Tol-Clazing Wieringerwerf. 12 mei 1980. Na een kort ziekbed nam God tot Zich, mijn lieve man, onze vader, groot- en overgroot vader Johannes Pieter van Tol echtgenoot van Margje Breedijk op de leeftijd van 83 jaar Psalm 861-7 Wieringerwerf: M. van Tol-Breedijk Middenmeer: M. van Tol J. L. van Tol-van Kruijl Bellflower: (U.S.A.) M. J. van Tol-Kós Hilversum: K. van Tol A. van Tol-van Doorn Visalia (U.S.A.): J. P. van Tol H. van Tol-Haak Slootdorp: P. N. van der Kooi-van Tol E. van der Kooi Lelystad: v C. van Tol H. M. van Tol-de Graaf Klein- en achterkleinkinderen Wieringerwerf, 11 mei 1980 1771 CA, Lelypark 1, k. 50 De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op vrijdagmiddag 16 mei a.s. om 1.30 uur in de Geref. kerk te Wieringerwerf, waarna de be grafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Middenmeer. Gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling in de „Meerbaak" te Middenmeer. Thuis geen bezoek Geen bloemen „Heer blijf bij ons in leven en sterven, in tijd en eeuwigheid, amen." (Uit Luthers Avondgebed) Ingegaan in de vreugde van haar Heer, onze lieve moeder en fijne oma Ariana Sluiter-Lafèbre weduwe van Adrianus Sluiter op de leeftijd van 78 jaar. Eindhoven: J. Sluiter G. P. Sluiter-van Wijngaarden Birgit en Paul Erik Eemnes: H. A. Sluiter M. J. Sluiter-Tissink Arja, Petra, Arie Alphen aan den Rijn: J. Eijlers-Sluiter H. Eijlers Herma en Maarten Ronald en Anita Anneke en Ingrid Ermelo: P. Klein-Sluiter S. Klein Ate, Arjan, Jeroen Boskoop: J. Sluiter W. M. Sluiter jans Saskia, Annemarie. Claudia Hilversum, 11 mei 1980 Bejaardencentrum „Zuiderheide," Corr. adres: Sansovinostraat 7 5624 JW Eindhoven Moeder is opgebaard in de rouwkamer van bejaardencentrum „Zuiderheide". Diepen- daalselaan 337 (ingang van Ghentlaan) te Hil versum. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar, dins dag 13 mei a.s. van 19 tot 20 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 14 mei a.s. om 14.30 uur in de aula van de Begraafplaats „Zuiderhof" aan de Kolhornse- weg te Hilversum, waarna aansluitend tegen 15 uur de begrafenis aldaar zal plaatshebben. Veilig in Jezus' armen De heere nam tot Zich, in een korte ernstige ziekte, kinderlijk vertrouwend op Hem, onze lieve Lucia Agatha ze was 38 jaar oud. Jes. 50 vers 10 Bilthoven: D. J. Buwalda M. Buwalda-van der Kam Zuidhorn: Tsalling, Gerda, Jeanne, Douwe, Jappe Doesburg: Johan Wijning Douwe, Marleen, Mike, Jantineke, Agnes Ugchelen: Joukje, Leen, Jasper, Rutger Heemstede: Anneke, Estuan Hadassa Sauwerd: Jan en Dicky Waalwijk: Froukje. Jan, Arvid, Frodo, Koosje Haaf ten: Marten, Chiel, Idhuna Kampen: Douwe, Rietje, Esther, Manon Pijnacker: Agaath, John 11 mei 1980 „De Schelp" de Blexterstraat 1 8271 AZ IJsselmuiden Corr.adres: Hobbemalaan 24, 3723 ES Bilthoven De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 14 mei a.s. op de algemene begraafplaats van IJsselmuiden te IJsselmuiden. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Ned. Ge ref. kerk, Burg. van Engelenweg 175 te IJssel muiden welke zal aanvangen om 15.15 uur en geleid zal worden d.d. weleerwaarde heer Ds K. H. de Groot. Vertrek vanaf het kerkgebouw om 16.00 uur Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in bovengenoemd kerkgebouw. Mijn ogen hebben Uw heil gezien." Hiermede geven wij U kennis dat van ons is heengegaan naar haar Heer en Heiland onze lieve tante Maria Jannetje van Rij op de gezegende leeftijd van 92 jaar. Uit aller naam: Fam. Van Rij. Rockanje, 11 mei 1980 Vestalaan 1. Corr. adres: K. van Rij, Edward Jennerstraat 83 2035 EM Haarlem. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 16 mei op de nieuwe begraafplaats te Rockanje. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehou den in de zaal van Bejaardencentrum „Swins- hoek", aanvang 14 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.45 uur. 'k Ben reizend naar die stad. Waar Christus 't licht zal zijn, O eeuwig daar te zijn bij Hem, Bevrijd van zorg en pijn. Geen smart meer daar omhoog. Geen smart meer daar omhoog. Lied 19 (Joh. de Heer). De Heer heeft tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maria Keus-Rog Sedert 1941 Weduwe van Machiel Keus in de ouderdom van 77 jaar. Uit aller naam: J. C. Rog 's-Gravenhage, 11 mei 1980 Isabellaland 1700 Correspondentie-adres: Duinweg 35, Kamer 412 Condoléancebezoek dinsdag van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. Woensdag 14 mei om 10.30 uur zal de begrafe nis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys,' om 10.00 uur. Geheel onverwacht is tot onze droefheid heen gegaan Cornelis Petrus Trompen in de leeftijd van 57 jaar 10 mei 1980 namens de familie J. Trompen De overledene is opgebaard in de Maria Stich ting te Haarlem, bezoektijd dinsdag 13 mei 1980 van 15.30 tot 17.30 uur. De requiem mis zal worden opgedragen op woensdag 14 mei 1980 om 10.00 uur in de kerk van de heilige Bavo aan de Herenweg 88 te Heemstede, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof Berkenrode aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van de heer C. P. Trompen oud-medewerker van de verpakkingsafdeling Ons medeleven gaat uit naar de nabestaanden. Wij gedenken hem in dankbaarheid. Hoofddirectie Perscombinatie N.V. Amsterdam, 13 mei 1980. Heden hebben wij met grote verslagenheid kennis genomen van het overlijden van ons oud collega Cornells Petrus Trompen Wij zullen hem blijven herinneren als een goed collega. Amsterdam, 13 mei 1980. medewerkers afdeling Verpakking Perscombinatie N.V. „Ik heb de goede strijd gestreden, ik heb mijn loop ten einde gebracht, ik heb het geloof behouden" (II Tim. 4:7) Wilhelmus Marinus le Cointre V.D.M. emeritus predikant van de Gereformeerde Kerken officier in de Orde van Oranje-Nassau is op 86-jarige leeftijd opgenomen uit dit tijde lijk leven. Amstelveen, 12 mei 1980 Zijn liefhebbende en geliefde Amstelveen: H. le Cointre-de Bruin W. J. Strijder-Ie Cointre Rotterdam; Th. C. W Valk-le Cointre S. Valk Wim, Hannie Bunnik: W. M. le Cointre G. le Cointre-van der Wielen Helmer, Marcel, Yvonne Pretoria (Zuid-Afrika): M. H. le Cointre F. le Cointre-Stoel Marja, Henrièt, Max Jr. Amsterdam: S. M. le Cointre „De Luwte" flat 512 Wimbledonpark 1 1185 XK Amstelveen De uitvaart, te leiden door Ds. R. J. Beukema, is bepaald op 16 mei om 14.30 uur Nieuwe Ooster Begraafplaats. Kruislaan 126, Amster dam-Oost, waarna gelegenheid tot condoleren. Voor het vertrek naar het kerkhof is er om 13.00 uur een samenzijn van inkeer en gebed in de aula van „De Luwte". Geen bloemen. Heel onverwacht is door een ongeval van ons heengegaan Yildiz Sahinyan De medewerkers en vrijwilligers van het op- va ngteam Kloveniersburgwal zullen haar erg missen. Vereniging Vluchtelingenwerk Nederland, Herengracht 6, Amsterdam. Vandaag nam de Heere tot Zich onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Fokje ter Veen-Spaan weduwe van Klaas ter Veen, op de leeftijd van 85 jaar. God heeft ons een plaats gegeven in de hemelse gewesten, in Christus Jezus". Epheze 2 4-8 Haren, 10 mei 1980 Corr. adres: Raadhuisplein 24 Haren: J. Postema-ter Veen C. Postema Groningen: A- ter Veen B. ter Veen-Modderman Leeuwarden: G. ter Veen F. ter Veen-Meinardi Hoogkerk: A. G. ter Veen Noord Sleen: R. J. ter Veen M. A. H. ter Veen-van Campen Deventer: J. Thijs-ter Veen K. Thijs Klein- en achterkleinkinderen Geen bloemen Moeder is opgebaard in een der rouwkamers van het Uitvaartcentrum .Algemeen Belang", Esdoornlaan 187, Groningen (wijk Selwerd). Bezoek dinsdagavond van 7-8 uur. Een rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 14 mei a.s. om 14.00 uur in het .Anker", Hoendiep 232, te Hoogkerk, waarna om plm. 15.00 uur de begrafenis op de Algeme ne Begraafplaats te Hoogkerk zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in het „Anker". „In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen Joh. 16 Met diepe droefheid geven wij kennis dat na een kortstondige ziekte nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgza me vader, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom Bastiaan Dubbeldam op de leeftijd van 78 jaar Barendrecht C. Dubbeldam-Groenenboom Barendrecht: J. Dubbeldam M. M. Dubbeldam-Visser Barendrecht L. Dubbeldam T, Dubbeldam-Nieuwenhuis Heinenoord: J. van Herk-Dubbeldam E. P. van Herk Barendrecht: C. den Otter-Dubbeldam G. den Otter Barendrecht: A. P. Bakker-Dubbeldam A. Bakker kleinkinderen en achterkleinkind en verdere familie Barendrecht, 12 mei 1980 Lavendelhof 13 Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 19.00 tot 20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. De rouwdienst zal gehouden worden op zater dag 17 mei in voornoemde aula om 10.30 uur waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden. „Ik zet mijn treden in Uw spoor" Enkele weken na onze lieve moeder heeft God Zich nu ook ontfermd over onze geliefde, zorg zame vader en opa Gerrit Broekman gehuwd geweest met Janna van Dijk in de leeftijd van bijna 79 jaar Met zijn trouw en hulpvaardigheid is hij ons en anderen tot grote steun geweest Maasland: C. Broekman M. W. Broekman-Ommer? T. Broekman M. A. S. Broekman-Sehoneveld Maassluis: P. G. Broekman M. Broekman-Bergambagt Maasland: K. van der Kooij-Broekman J. van der Kooij P. van Weizen-Broekman A. van Weizen en kleinkinderen 3155 AW Maasland, 12 mei 1980 Plantage I (Corr. adres) Gelegenheid tot condoleren in Verenigingsge bouw „De Magneet" Huis te Veldelaan 16. Maasland, op vrijdag 16 mei a.s. van 20.00 tot 21.30 uur en na de begrafenis. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op zaterdag 17 mei om 10.15 uur in de Geref. kerk. Huis te Veldêlaan, Maasland, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Maasland.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 11