secretaresse effatha graficom bv Diaconessenhuis Heemstede vrije universiteit boekhouder medewerk(st)er leerling programmeur een jonge medewerker(sfer) administratief - organisatorisch medewerker m/v ook ncrv HOOFD VAN DE HUISHOUDING advertentie verkoper m/v portier J. C. Oltmans Mr. C. L. Zabel amsterdam De vakgroep Medisch* Informatica van de faculteit der Geneeskunde zoekt een technisch-wetenschappelljk programmeur (m/v) (vacaturenummer 245-3410) Taak: - het opzetten van programma-pakketten ten behoeve van de practica in het onderwijs van de medische informatica in het 2e en 5e studiejaar, alsmede ten behoeve van post-doctorale blokcursussen - het assisteren van de studenten tijdens de practica en de verzorging van de documentatie ten behoeve van deze practica - het assisteren van (pre-)klinische gebruikers bij het opzetten c.q. gebruiken van data bases ten behoeve van diverse researchprojecten. Functie-eisen: - hogere technische opleiding met zo mogelijk erva ring op het omschreven gebied. De taak van deze medewerker ligt primair op het gebied van de ondersteuning van het onderwijs in de medische informatica en omvat daarnaast werkzaam heden ten behoeve van het (klinisch) wetenschappe lijk onderzoek. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door prof. dr.ir. J.H. van Bemmel of dr.ir. A. Hasman, tel. 020- 548 33 06. Het kleine redactieteam van het universitaire week blad Ad Valvaa, dat zijn taak ten behoeve van de universitaire gemeenschap het verstrekken van in formatie en het weergeven van opinies in redactione le onafhankelijkheid vervult, zoekt een journalist-redacteur (m/v) (voorO.4 werkweek, twee volle dagen, bij voorkeur donderdag en vrijdag). (vacaturenummer 063-1390) Gedacht wordt aan iemand die: - niet ouder is dan 35jaar -journalistieke scholing en/of ervaring bezit - interesse in de wereld van het wetenschappelijk onderwijs en onderzoek heeft - over goede contactuele eigenschappen beschikt. Nadere Informatie wordt gaarne verstrekt door de hoofdredacteur, mr. J.L.K. van der Veen. tel. 020-548 69 30. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amster dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele laan 1105. Amsterdam-Buitenveldert. 1100 JAAR VRUE UNIVERSITEIT Tot de taak van deze medewerker behoren onder meer: - het realiseren van technische - en studiofaciliteiten - het verzamelen van programmagegevens - alsmede de aan deze taak verbonden administratie. Voor deze functie denken wij aan iemand van ongeveer 20 tot 30 jaar, die accuraat kan werken en die naast een opleiding op HAVO- niveau beschikt over een goede typevaardigheid en enige ervaring op administratief en organisatorisch gebied Na een inwerkperiode behoort een vrij zelfstandige taakvervulling tot de mogelijkheden. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 2.573,24 bruto per maand. De NCRV is een omroeporganisatie die bij haar werk het Evangelie als uitgangspunt neemt. Wij verwachten van nieuwe personeels leden. dat zij zich van harte achter dit uitgangspunt kunnen opstellen. Sollicitaties kunt U tot 10 dagen na publicatie richten aan NCRV, afdeling Personeelszaken, Postbus 330, 1200 AH Hilversum, met vermelding van PD/R/3. nederlandse christelijke radio vereniging Bij de Programmadienst van de NCRV-Radio is plaats voor een christelijk instituut voor dove kinderen te Voorburg In verband met de vestiging van een deel van ons instituut in Zoetermeer vraagt I bestuur voor het internaat aldaar een In Zoetermeer verblijven maximaal 112 jongeren in de leeftijd van 13 tot 10 jaar i wonen b«) elkaar in horizontale groepen van zes tot acht personen. Het hoofd verzorgt, in nauwe samenwerking met het opvoedend personeel, begeleiding van hen, die aan het huishoudeijke werk deelnemen Zij dient: bij voorkeur in het bezit te zijn van een diploma in deze sector (M.B.O.-C D. Huishoudkundige voor Inrichtingen); ervaring te hebben in het leiding geven aan huishoudelijk personeel; O te willen werken vanuit een positief christelijke levensovertuiging; bij voorkeur niet jonger te zijn dan 30 jaar. In verband met de structuur van het instituut zijn de vakanties ongeveer gelijk aan bij het onderwijs. Pensioenregeling volgens het P.G.G M. Onze medewerk(st)ers vallen onder de C.A.O.-ziekenhuiswezen. SchrifteH/ke sollicitaties te zenden aan J. L van der Have. algemeen directeur van instituut „Eftatha". Effathalaan 31, 2275 TH Voorburg. Trouw, landelijk dagblad met edities in Den Haag, Rotter dam en Amsterdam, zoekt voor haar kantoor te Den Haag op korte termijn een; eventueel part-time De werkzaamheden omvatten het voornamelijk telefo- ntsch maar ook via bezoek onderhouden van contacten j met onze adverteerders in de regio Den Haag en het uitbreiden van onze advertcerdcrskring. De full-time werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 17.00 uur. Voor part-timers zijn de werktijden van maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 12.30 uur of van 13.00 uur tot 17.00 uur. (telefonisch) verkopen is en blijft het vak van de toekomst, waarbij doorzettingsvermogen, commercieel inzicht, een goe de algemene ontwikkeling en interesse voor de krant en de adverteerders een rol spelen. Basis-eisen zijn; Een afgeronde middelbare schoolopleiding (of vergelijkbaar bijv. MEAO), een goede telefoonstem en een goede beheer sing van de Nederlandse taal. Leeftijd vanaf 23 jaar. Een rijbewijs is meegenomen. Heeft u ervaring, dan kunt u bijna meteen beginnen. Géén ervaring en wel belangstelling? Daar is over te praten cn wij verzorgen dan een interne opleiding. Nadere informatie: De heer D Verschoor Telefoon; 010-115700 of 070-468864. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan. Mevr. L. Witmcr. pcrsoneclafdcling. Wibautstraat 131. 1091 GL Am sterdam, onder vermelding van LVV/082. De Unie van Kunstmestfabrieken B.V. vraagt voor haar vestiging Pern is, gelegen aan de Nieuwe Maas tegenover Vlaardingen een; Deze werkt in volcontmudienst lezamen m een klein team. Tot het werkterrein van de bewakingsdienst behoren verschillende taken w.o. ontvangen en doorgeven van meldingen, ontvangen en doorverwijzen van bezoekers, bewaking, controle, toezicht en enige administratieve handelingen. De verschillende taken worden bij toerbeurt verricht. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten die voldoen aan de volgende eisen: Leeftijd 25-40 jaar Opleiding: MAVO-niveau, diploma Bewakingsbeambte A (LOIof gelijkwaardig. Bereidheid deze op leiding eventueel te volgen. Geldig EHBO- diploma en rijbewijs BE Ervaring: enige praktische ervaring wordt op prijs gesteld. terwijl een behoorlijke uitdrukkingsvaardigheid in een der moderne talen gewenst is. Tussen het bedrijf en Vlaardingen vaart een personeelsboot. De verbindingen met Rhoon - Poortugaal - Hoogvliet - Voorne Putten en een groot gedeelte van de Hoekse Waard wordt onderhouden met personeelsbussen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Unie van Kunstmestfabrieken B.V., afdeling Personeelszaken, antwoordnummer 36, 3190 VD Hoogvliet. U kunt ons ook telefonisch benaderen onder tel.nr. 010-160066, tst. 167. A automatiserings centrum Het automatiseringscentrum van Perscombinatie N.V., wil jonge mensen van circa 20 jaar in opleiding nemen om hen via interne cursussen tot volwaardige program meurs te scholen. ZATERDAG 10 MEI 1980 TROUW/KWARTET Op het direktiesekretariaat van ons ziekenhuis is plaats voor een voor de medisch direkteur. Tot haar werkzaamheden zal onder andere behoren: het voorbereiden en notuleren van vergaderingen - het onderhouden van kontakten binnen en buiten het ziekenhuis; - het bewaken van de agenda; het bijhouden van het archief. Zij zal samen met haar kollega verantwoordelijk zijn voor een goede gang van zaken op het direktiesekretariaat. Onze gedachten gaan uit naar een medewerkster die bij voorkeur in het bezit is van een sekretaresse-opleiding en die een aantal jaren ervaring heeft opgedaan in een soort gelijke fun kt ie. Inlichtingen over deze funk tie worden gaarne verstrekt door mevrouw M. Bakker. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeel en Organisatie. Het KINDERDORP NEERBOSCH te Nijmegen heeft binnenkort een plaatsingsmogelijkheid voor een (mnl. of vrl.) Zijn of haar taak zal zijn; e zorgdragen voor de juiste verwerking van boekhoudkundige gegevens. zorgdragen voor het op geregelde tijden verstrekken van cijfermateriaal. (mede)samenstellen van begrotingen en jaarstukken. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een beroepsopleiding op P.D.- en/of M.B.A. niveau; leeftijd minimaal 27 jaar. Het salaris bedraagt maximaal 3.270,67 (peil 1979) bruto per maand; de arbeids voorwaarden zijn volgens de CAO- Welzijnswerk. Het KINDERDORP NEERBOSCH is een modern-geoutilleerd internaat, dat plaats biedt aan 164 jongens en meisjes, afkomstig uit diverse problematische opvoedingssituaties. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de administrateur, de heer G.Th. Artz, telefoon (080) 77.04.17, toestel 257. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van het KINDERDORP NEERBOSCH, Scherpenkampweg 21, 6545 AK Nijmegen. Op het hoofdkantoor van Randstad Uitzendbureau bv. gevestigd te Diemen-Zuid, worden de centrale aktiviteiten ten behoeve van de over geheel Nederland verspreide vestigingen, gekoördineerd. Daar bevindt zich o.a. de Nederlandse boekhouding. Voor twee afdelingen van deze boekhouding, de debiteuren- en de loonadministratie zoeken wij een De medewerk(st)er op de debiteu renadministratie gaat de telefonische kontakten onderhouden met kliënten en vestigingen voor wat betreft de fakturering en de achterstallige betalingen. Daarnaast moeten er een aantal admi nistratieve taken worden verricht. De medewerk(st)er op de loon administratie verstrekt, eveneens telefonisch, informatie over de meest uiteenlopende onderwerpen aan uit zendkrachten, vestigingen en bedrijfs verenigingen. Daarnaast verricht hij/zij ook een aantal administratieve taken. Voor beide funkties is een oplei ding op minimaal HAVO-niveau vereist. Verder worden goede krntak- tuele eigenschappen en enige bedrijfs ervaring op prijs gesteld. Leeftijd: tot 30 jaar. Uw reakties op deze advertentie kunt u sturen naar: Randstad Uitzendbureau bv. t.a.v. Afd. Personeelszaken, Postbus 12600, 1100 AP Amsterdam-Zuidoost. ■rand randstad uitzendbureau Na een drie maanden durende theorie-gerichte oplei ding wordt door de al snel deelgenomen aan praktijksituaties. Na onge veer twee jaar moet de opleiding voltooid zijn en wordt men programmeur bij Graficom b.v. Wij zoeken jongens en meisjes met voltooide middel bare schoolopleiding, V.W.O.-nivo en met belangstel ling voor computerzaken. De (leerling)programmeur zet aan de hand van specifi caties van de systeemanalist informatie om, door middel van computertaal in voor de computer leesbare informatie om uiteindelijk de gebruiker van de compu ter die informatie te geven die hij nodig heeft. In teamverband wordt er gewerkt aan één bepaald administratief projekt of aan meerdere projekten tege lijk. In verband met de geplande start van de opleidingen (september 1980) wordt u verzocht binnen 10 dagen schriftelijk te reageren. Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer N. Burgers, personeelafde- ling Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, onder vermelding van NB/87. en notarissen te Amsterdam vragen ter opleiding tot notaris-assistent. Bij voorkeur MEAO- of HAVO-opleiding Telefoon: 798882/798802

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 34