directeur (m/v) l n I veldwijk vraagt: derde anaesthesist (m/v) Gemeente Rotterdam direkteur/direktrice 1 huisVTiï het Academisch Ziekenhuis Utrecht vraaj EG VERPLEEGKUNDIGEN sociotherapeut k Diakonessenhuis Hilversum T7m*h it|| verpleegkundige stafverpleegkundige a. VERPLEEGKUNDIGE; b. 1e BEJAARDEN VERZORGSTER gediplomeerd zieken verzorgende groepszieken- verzorgende PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS VELDWIJK ERMELO diaconessenhuis arnhem operatie verpleegkundige of assistent Gemeenteziekenhuizen a. hoofdverpleeg kundige b. 2 waarnemend hoofdverpleeg kundigen Academisch Ziekenhuis Utrecht ZATERDAG 10 MEI 1980 TROUW/KWARTET Het verzorgingstehuis 'PROBEZO' te Diemen bij Amsterdam is een woon- en leefgemeenschap voor circa 100 ouderen. Het bestuur van deze Protestants-Christelijke stichting roept, i.v.m. de pensionering van de huidige funktionaris, sollicitanten op voor de funktie van Van de aan te stellen direkteur wordt verwacht, dat zij/hij in het bezit is van het diploma ziekenverpleging A en/of B ervaring heeft in de omgang met ouderen beschikt over duidelijk aanwezige management-kwaliteiten in staat is een goed woon- en werkklimaat instand te houden en weet te stimuleren in staat is. naast de leiding over de dagelijkse gang van zaken binnen het tehuis, op beleids- voorbereidend terrein een inbreng te leveren. De gedachten van het bestuur gaan uit naar een energiek persoon van 40-45 jaar met een posi tieve Protestants-Christelijke levensovertuiging. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de C.A.O. voor de Bejaardentehuizen, terwijl de P.G.G.M.-pensioenregeling van toepassing is. Sollicitaties, binnen 14 dagen te richten aan de sekretaris van het bestuur. Mevr. H.A.A.G. Huizing. Prinses Beatrixlaan 122,1111 GH Diemen. Het St Elisabeth s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutiHeerd algemeen ziekenhms met ca 600 bedden Op de klasse afdeling, met alle specialis men, ontstaan binnenkort vacatures voor full-time die - in het bezit zijn van het diploma Zieken verpleging A of de HBO-V met enige er varing - in teamverband kunnen werken mee willen werken aan de begeleiding van leerlingverpleegkundigen. Er wordt op de afdeling gewerkt met aan eengesloten diensten. De rechtspositie is geregeld in het Ambte narenreglement van het Elisabeth Gast huis. Het salaris zal. afhankelijk van ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Alge meen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot mw. J. de Jong, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 023 339030, toestel 2367. Uitsluitend schnfteiijiie sollicitaties te richten aan Drs E R L Sniedt Coordinator Dienst Personeelszaken Boerhaavelaan 22 2035 RC Haarlem Het Sanatorium Is een open psychiatrisch ziekenhuis met 162 plaatsen, verdeeld over 2 afde lingen voor klinische psychiatrie en 5 afdelingen voor voortgezette klinische psychotherapie. Hier naast functioneren 2 geronto- psychiatrische afdelingen van elk 32 bedden. In een van onze afdelingen voor voortgezette klinische psycho therapie is binnenkort plaats voor een in het bezit van het diploma ver pleegkunde B, MBO I.W. of HBO I.W. en enige groepstherapeu- tische ervaring. De taak van deze medewer- ker(ster) zal ondermeer zijn: Het meeleven met en de dage lijkse begeleiding van bewoon sters en het trainen in sociale vaardigheden. Op onze afdeling verblijven 15 dames in de leeftijd variërend van 20-55 jaar. Verdere inlichtingen zijn ver krijgbaar bij Joke van Oosten- brugge-van Poelgeest en Ruud Geluk tel. 03404-21822, tst. 342. m/v CHRISTELIJK SANATORIUM VOOR NEUROSEN EN PSYCHOSEN TE ZEIST oude arnhemseweg 260,3705 BK Zeist, telefoon 03404-21822 r Bn) waarin alle basis- V] in. heeft od de afde- een ziekenhuis (325 bedden) specialismen aanwezig zijn, neett op de afde ling I.C.C. (9 patiënten) een vakature voor een met een voltooide Intensive Cardio Care opleiding. Voor huisvesting zijn kamers beschikbaar. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. A.M. van der Meer, hoofd verplegingsdienst, tel. 035-854151 Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van het Diakonessenhuis, Van Riebeeckweg 212,1213 XZ Hilversum. Ziekenhuis Oudenrijn Van Heuven Goedhartlaan 1 3527 CE Utrecht Tel. 030-953911 Voor de kinderafdeling van ons 270 bedden tellende ziekenhuis zoeken wij een Algemene informatie: De kinderafdeling neemt in ons ziekenhuis een belangrijke plaats in. De afdeling heeft 40 bed den waaronder een kouveuse afdeling en 12 boxen. Tevens staan 6 bedden ter beschikking van de K.N.O. artsen. Naast 2 kinderartsen is een volledige medische staf in het ziekenhuis werk zaam. Funktie-informatie: Van de stafverpleegkundige wordt verwacht dat hij/zij mede leiding geeft aan de afdeling en aktief meewerkt aan de opleiding van leerling verpleegkundigen en leerlingen in opleiding voor de aantekening kinderverpleging. Funktie-eisen: diploma A Ziekenverpleging en aantekening kinderverpleging; goede kontaktuele en organisatorische eigen schappen; ervaring als stafverpleegkundige. Zij die de kaderopleiding hebben gevolgd ge nieten de voorkeur. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e ver pleegkundige konform de CAO voor het Zieken huiswezen. Informatie omtrent de funktie kunt u krijgen bij het hoofd verplegingsdienst, telefoon 030- 953911 toestel 605. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd personeelszaken. BRIEVEN OP ADVERTEN TIES onder nummer, die vol gens ons oordeel niet bona fide reageren op de inhoud van advertenties worden niet doorgezonden. Stichting Hervormd bejaardencen trum „Koningin Wilhelm Irw" Tannhauserstraat 405 Apeldoorn tel. 055-661633 Voor ons bejaardencentrum zoeken wij op korte termijn: met leidinggevende capaciteiten Er wordt gewerkt volgens het 10/4 systeem, d.w.z. 10 dagen werken en 4 dagen vrij. Tevens zal zij genegen moeten zijn bereikbaarheids diensten te doen. Salariëring enz. geschiedt volgens de C.A.O. voor Bejaardente huizen. Sollicitaties vóór 15 mei 1980 schriftelijk te richten aan de Directrice, mevrouw A. P. Kamphuis, Postbus 9010, 7300 DM APELDOORN. Het psychiatrisch ziekenhuis „Veldwijk" is gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit zieken huis biedt de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes-en Zenuwzieken optima le herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzor ging aan psychiatrische patiën ten. Op de hoofdafdelingen: geronto-psychiatrie, algemene psychiatrie en langdurig psychia trische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en ver pleegd. terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings- en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. De afdeling Bloemhof behoort tot de hoofdafdeling geronto-psychia trie. In deze afdeling, waar ca. 38 mannelijke patiënten worden ver pleegd, bestaat momenteel een vakature voor een die zich na zijn of haar opleiding verder wil ontplooien in een zelf standige funktie. Dal rust behoort eveneens tot de hoofdafdeling geronto-psychiatrie. In deze afdeling is een plaat singsmogelijkheid voor een Tot zijn/haar taken behoren o.m - het koördineren van verzorgen de aktiviteiten; het begeleiden van leerling zie kenverzorgenden; - meewerken aan de uitvoering van behandelplanaktiviteiten. Zij die solliciteren naar laatstge noemde funktie dienen bereid te zijn tot het volgen van onze inter ne opleiding voor groepszieken- verzorgende. Onze voorkeur gaat uit naar me dewerkers met een Christelijke levensinstelling. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicita tieformulier kan kontakt worden opgenomen met de afdeling per soneelszaken, tel. 03417-54848 toestel 205. Het formulier kunt u ook in het weekeinde en 's avonds via dit telefoonnummer bij de dienst doende telefoniste aanvragen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken Psychiatrisch Ziekenhuis "VELDWIJK", Postbus 1000, 3850 BA Ermelo. 4 Het Diaconessenhuis is een ziekenhuis met een kapaciteit van 400 bedden. Op onze nieuwe OPERATIE-AFDELING ontstaat binnenkort een mogelijkheid tot plaatsing van een Onze zeer moderne operatie-afdeling bestaat uit zes operatie kamers, waar alle snijdende specialismen worden uitgeoefend (uitgezonderd de neuro- en de open-hartchirurgie). Voor belangstellenden bestaat de mogelijkheid van een oriëntatie- bezoek om de afdeling te bekijken ot om telefonisch inlichtingen te verkrijgen over deze vakatures. Hiervoor kan kontakt worden opgenomen met de heer J.A.H. Starkenbrug, hoofd O.K., tel. 085 - 430800, toestel 420, of met de heer W. Ramaker, hoofd Personeelszaken, toestel 366. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. G a. ven Nispenstraat 37 - 68u ja Arnhem Rotterdam vraagt voor het Bergwegziekenhuis, een algemeen ziekenhuis met 430 bedden - gelegen nabij het N.S.-station Rotterdam-Noord - een Dc gedachten gaan uit naar een jong en enthousiast specialist, die op basis van gelijkheid met twee reeds aanwezige anacsthcsistcn zal functioneren cn die zal helpen de afdeling te ontwikkelen cn uit te breiden op bepaalde deelgebieden van het vak. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de mcdisch-directcur W.M. Rosinga, of dc anaesthesisten J.D. Hamilton en S. Stefanovic, telefoon 010-657777. Vacaturenummer 80.173/ 16299-049 Werk bij de Gemeente Rotterdam betekent alle voordelen van een overheidsfunctie. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacaturenummer, gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: hoofd Bureau Personcclvoorzicning, Postbus 70015,3000 KT Rotterdam. vacaturenummer 7020/138a~ ten behoeve van de Verplegingsdienst voor de afdelingen Obstetrie en Couveuse. Deze afdeling omvat: 24 bedden voor zwangere vrouwen; 5 verloskamers (klinische en poliklinische bevallingen); 24 bedden en wiegen voor kraamvrouwen en babies; 15 bedjes voor zieke pasgeborenen, waarvan 4 isolettes. Werkzaamheden: het geven van leiding aan het team van ver pleegkundigen en kraamverzorgenden; het zorgdragen voor een goede begeleiding van leerling-verpleegkundigen en cursisten van de opleiding kraamspecialisatie; het inhoud geven aan en mede ontwik kelen van werk- en patiëntenbesprekingen om te komen tot een optimale patiënten zorg en goede samenwerking; het actief deelnemen aan hoofden- en hoofden-opleidingsvergaderingen; het onderhouden van kontakten met diverse disciplines. Bij deze veel omvattende taak zal zij/hij bijge-- staan worden door 2 waarnemend hoofd verpleegkundigen en een part-time sekre- taresse. Onze verlangens: diploma A-ziekenverpleging met eventueel aantekening kraamverpleging/opleiding kraamspecialisatie; opleiding en ervaring op het gebied van het organiseren en leiding geven (bijv. Hogere Opleiding); goede kontaktuele eigenschappen; minimum leeftijd van ca. 30 jaar. Salaris: volgens Rijksregeling tot maximaal f 3.680,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. vacaturenummer 7020/138b ten behoeve van de Verplegingsdienst voor de afdelingen Obstetrie en Couveuse. Voor de unit zwangere vrouwen en de verlos kamers en voor de unit kraamvrouwen en couveuse. Werkzaamheden: de direkte bewaking van de kwaliteit van verpleging en verzorging van de aan de teams toevertrouwde patiënten; het onderhouden van kontakten met diverse disciplines; het stimuleren van een motiverend werk klimaat binnen de teams; het zorgdragen voor de begeleiding van leer lingverpleegkundigen en cursisten van de opleiding kraamspecialisatie en voor het regelmatig geven van klinische lessen en het bijwonen van deze lessen; het inhoud geven aan- en ontwikkelen van werk- en patiëntenbesprekingen; het vervangen van de hoofdverpleegkundige bij diens afwezigheid. Onze verlangens: diploma A-ziekenverpleging; een voltooide kaderopleiding of andere relevante opleiding; certificaat kraamspecialisatie en of kinder aantekening; goede kontaktuele eigenschappen. Salaris: volgens Rijksregeling tot maximaal f 3.105,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Ook zij die niet aan alle verlangens voldoen worden verzocht te solliciteren. Een psychologisch onderzoek zal deel uit maken van de selektieprocedure. Telefonische informatie over de vakatures kunt u verkrijgen bij mevrouw J. Bruins Slot - de Joode, Coördinerend Hoofdverpleegkun dige, telefoonnummer: 030-372712. Ook kunt u een afspraak maken voor een oriënterend gesprek. Wij bieden: op het ziekenhuispersoneel zijn de bepa lingen van de Algemene Burgerlijke Pen sioenwet van toepassing; vakantie-uitkering 8%. Zo solliciteert u: Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht, Postbus 16250,3500 CG Utrecht. De 'VERENIGING PROTESTANTS TEHUIS' te Sluis^ exploiteert twee verzorgingstehuizen en één service-flat. In verband met het vertrek van de leidinggevende funktionaris van het gro'otste verzorgingstehuis, te weten 'TER SCHELDE' te Breskens, een tehuis voor 91 bejaarden, zoekt het bestuur op korte termijn een Funktie-eisen opleiding verpleegkundige A en/of B kennis van en ervaring in het bejaardenwerk. belangstelling en respekt voor de ouder wordende mens; goede kontaktuele eigenschappen. Funktie-typering de dagelijkse leiding van het tehuis met als deeltaak de direkte leiding van de verzorgende sektor. het aanreiken van gegevens ter voorbereiding van beleidsbeslis singen en het meewerken aan de uitvoering hiervan. het scheppen en in stand houden van een goed woon- en werk klimaat voor bewoners en personeel. Gezien de identiteit van de vereniging wordt van de kandidaat een positief protestantse levensovertuiging verwacht. De constellatie, waarbinnen Ter Schelde zich bevindt, brengt met zich mee dat het economische gebeuren elders wordt geregistreerd en beheerd. Sollicitaties binn 10 dagen te richten aa^ he: :.jur van de 'Vereniging j Protestants Tehuis Hoogstraat 58, 4524 AD s

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 32