25- 39- FAMILIEBERICHTEN ïL Nitschelm W. E. H. Nitschelm-Meeuwse. Seciaal voor het ere kunstgebit kleefpasta met geld-terug garantie i DONDERDAG 1 MEI 1980 TROUW/KWARTET PRS 14 H1 Wandel maar stillekens achter Hem aan Achter de Heiland. Hij wijst U de wegen. Zijn die niet altoos zo lieflijk gelegen. Wil ze tóch gaan. Hij gaal vooraan. hopen somen geloven is verder te gaan. Met onze kinderen willen we D.V 8 Mei deze feestdag in besloten kring dankbaar herdenken Zo U ons iets wilt geven dan stellen wij een bijdrage ten behoeve van de Stichting Evangelisch Pastoraat onder Nederlanders te Fuengirola (Spanje) erg op prijs Bloemendalsweg 37 7429 AL Colmschate Op Zijn dag nam God onverwacht tot Zich op de leeftijd van 69 jaar mijn lieve man. onze zorgzame vader en grootvader Jan From echtgenoot van Anna Faber eerder van S. Oosterloo „In leven en sterven Gods eigendom" Zondag 1 Emmeloord: A. From-Faber Rijnsburg: Imkje en Rinus Fochteloo: Aaltje en Jan Oude Horne: Eppie en Klaas Espel. Jan en Martha Edam: Elly en Jan Winschoten: Annet en Oene Ommen: Piet en Hieke Hilversum: Sigrid en Klaas Leeuwarden: Jannie en kleinkinderen. 8301 BH Emmeloord. 27 april 1980. Barkstraat 6. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 1 mei om 13.30 uur in de Nieuwe Jeruza- lemkerk te Emmeloord. De begrafenis zal daarna plaatsvinden op de begraafplaats te Donkerbroek. Gelegenheid tot condoleren van 13.00 tot 13.30 uur voorafgaande aan de rouw dienst. „Boven de sterren daar zal het eens lichten." Na een arbeidzaam leven heeft de Heer thuis gehaald onze lieve vader, groot- en overgroot vader Gerrit van Tol weduwnaar van Wilhelmina van der Laan in de leeftijd van ruim 88 jaar. Zijn bedroefde kinderen Woubrugge: D. van Tol Alphen aan de Rijn: M. P. Bruynes-van Tol T. Bruynes Woubrugge: P. van Tol Rijnsburg: H. Noort-van Tol A. Noort Delft J. van Tol M. van Tol-Jansen Katwijk aan Zee: N. Ouwehand-van Tol G. Ouwehand De Bilt J. Louw-van Tol J. Louw Den Haag: J. S. van Tol klein- en achterkleinkinderen Woubrugge. 29 april 1980. „Woudsoord", Wete ringpad 3 Correspondentieadres: Comriekade 13. 2481 AD Woubrugge. Vader is opgebaard ten huize van zijn dochter, Comriekade 13. De begrafenis zal plaats heb ben zaterdag 3 mei na een rouwdienst in de zaal van „Woudsoord" die aanvangt om 11.00 uur, waarna om t 11.45 uur de ter aarde bestelling zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Woubrugge. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in Woudsoord. Het is waar de dood kunnen wij niet ontgaan. Dat is niet erg, want dan be gint de grote logeerpartij bij een Gast heer. die zo boeiend is, dat de tijd volle dig stil gaat staan en eeuwig duurt. Bedroefd over het verlies, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat onverwacht van ons is heenge gaan mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame rrjoeder en oma Anna Poot-van der Velden op de leeftijd van 86 jaar. A. Poot C. van Sluis-Poot A. van Sluis Bussum: A. Pastoor-Poot H. Pastoor Delft: H. van der Brugge-Poot J. F. van der Brugge en kleinkinderen 30 april 1980 Huize „De Hoeksteen" kamer 301 Prof. Evertslaan 1. 2628 XN Delft De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „De Hoeksteen" alwaar gelegenheid is tot condoleren vrijdagavond a s. van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in voor noemd tehuis zaterdag 3 mei a.s. om 13.30 uur waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats ..Iepenhof" (ingang Oost) Hoflaan te Delft. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedert ierenheen. Psalm 89 1 onberijmd. Dankbaar voor alles wat God ons in hem geschonken heeft, delen wij u mede dat heden is ingegaan in het feest van zijn Heer. onze lieve man. vader, groot- en overgrootvader Floris Spronk in de ouderdom van 85 jaar. Ontbonden te worden en met Christus te zijn, dat is verreweg het beste. Philippenzen 1 23. Harmeien: Mevr. A. W. Spronk- van Wijgerden Spijkenisse: M. Spronk J. Spronk-Lefering Meerkerk: J. C. J. Spronk W. G. Spronk-Kikkert Aalten: G. C. Postma-Spronk H. A. Postma Nieuwegein-Zuid: J. Spronk W M. Spronk-van Rooij J. M. Smit-Spronk N ieu wegein-Zuid C. G. van Dijk-Spronk J. van Dijk Amsterdam: Fl. Spronk A. Spronk-Landman Nieuwegein: A. W. Bleijenberg-Spronk A. N. Bleijenberg Nieuwegein: A. M. Spronk J. Spronk-IJkelenstam Lochem: M. Meerveld-Spronk J. Meerveld Nieuwegein: D. Spronk klein- en achterkleinkinderen. Harmeien, 30 april 1980 Spruit en Bos 1 Correspondentie-adres: Oude Sluis 9, Nieuwegein-Zuid. Geen bloemen Geen bezoek aan huis. De begrafenis zal zaterdag 3 mei plaatsvinden om 14.00 uur op de Hervormde Begraafplaats te (Vreeswijk) Nieuwegein-Zuid. Vooraf zal er een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in het kerkgebouw „De Rank", Nije- monde 2 te Nieuwegein-Zuid, waarin zal voor gaan Ds. v. d. Kevie, welke aanvangt om 13.00 uur. Gelegenheid de familie té condoleren vrijdag, vanaf 20.00 uur, ten huize van de familie J. van Dijk, Dorpsstraat 12 te Nieuwegein-Zuid, en na de begrafenis in „De Rank". Gij zijt geweest, o Heer, en Gij zult wezen de zekerheid van allen die U vrezen (ps 90) In deze zekerheid leefde en stierf op 30 april 1980 te Naaldwijk, onze zwager en oom Jacob van den Bos geb. 8-2-1884 sedert 25-4-1974 wed. van Anna Wilhelmina Verduyn. V voor allen die hem kenden, was hij een boeiend mens. Alphen aan de Rijn W. Verduyn M.C. Verduyn-Raaphorst neven en nichten Naaldwijk, 30 april 1980 Huize de Rozenhof. Anjerlaan 49. Correspondentieadres: J. Verduyn, Hofwijckstraat 53, 2275 AK Voorburg De teraardebestelling zal plaats hebben zater dag 3 mei ca. 14.00 op de alg. begraafplaats, Geestweg te Naaldwijk. Vertrek vanaf de Ro zenhof, na afloop van de dienst van Woord en Gebed in de kerkzaal, Anjerlaan 47 die 13.15 uur aanvangt. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Dc Here heeft tot Zich genomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Detmer Deddens op de leeftijd van bijna 73 jaar „Alles heeft zijn uur en ieder ding onder de hemel zijn tijd." Prediker 3 1-15 Bets Deddens-de Bakker Joke, Rienk, Edith en Michiel Klaas en Hennie Attie, Philippe, Kristell en Erwan Geert. Riekje, Rachel. Annelies en David Haulerwijk, 25 april 1980 Berkenweg 32 De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. „en eindelijk eeuwig bij U leve" Geheel verslagen delen wij mede dat God op Zijn tijd tot Zich heeft genomen onze lieve man en vader Leendert van Reeven op de leeftijd van 71 jaar. A. F. van Reeven-Betman Jan-Willem Lijneke 29 april 1980 Flat „Dijckhove", Westzeedijk 89 3014 AA Rotterdam Geen bezoek Geen toespraken Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden in het familie graf op de algemene begraafplaats „Croos- wijk" DV vrijdag 2 mei, na aankomst in de kapel om 14.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis omstreeks 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Heden heeft de Heer tot Zich genomen, na een langdurig lijden, onze lieve moeder en oma Mijna Overweel- van Sintmaartensdijk weduwe van Jan Overweel op de leeftijd van 70 jaar. Drunen: Roelie en Wout Grafkist- Overweel Erik Fiona Stefan Haarlem: Herman en Dons Overweel-Korthals Martijn Robin Joyke Willemijn Amstelveen, 29 april 1980 Max Havelaarlaan 82 Correspondentie-adres: Wilgenstraat 116 2023 NS Haarlem Thuis geen bezoek Gelegenheid tot afscheid nemen in het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC, Ook- meerweg 273, Amsterdam-Osdorp, donderdag van 18.00-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 2 mei a.s. tegen 13.00 uur op de begraafplaats Zorgvlied, Amsteldijk 273 te Amsterdam. „AU ik ontwaak, dan ben ik nog bij U" Psalm 139:18b Ons ontviel, na een smartelijk maar geduldig gedragen lijden, onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante Cornelia Theodora Colijn echtgenote van D. L. Spaargaren op de leeftijd van 37 jaar. 's-Gravenhage C. Th. Colijn W. Colijn-Boss Monster M. Th. Stafleu-Colijn F. G. Stafleu 's-Gravenhage W. P. Verweij-Colijn T. Verweij Zeven (W.Dld.) J. A. Born-Colijn G. L. Born jr. 's-Gravenhage L. Colijn M. E. Colijn-Riet A. J. Trommel-Colijn C. Trommel Zoe termeer J. C. v.d. Zalm-Colijn A. v.d. Zalm neven en nichten. 2525 JT 's-Gravenhage, 29 april 1980 Groenteweg 35 De crematie vindt plaats op vrijdag 2 mei op „Eikelenburg", Eikelenburglaan 7 te Rijswijk ZH, om 10 uur v.m. Geen bezoek aan huis. God heeft de wereld toegemeten een eigen, streng bepaalde duur. Hoe dikwijls wij het ook vergeten straks is het tijd, straks slaat het uur. Heden heeft de Here tot Zich genomen, voor ons geheel onverwacht, onze lieve zorgzame moeder en oma Trientje van Groenenbergh weduwe van Eildert Saathof op de leeftijd van 75 jaar. Canada: Bruno en Ans Saathof-van Es Duivendrecht: Riek en Hans Aaftink-Saathof Amstelveen: Joop en Janny Saathof- Heijtmeijer Canada: Daan en Janny Saathof- van Mulligen Soest: Bert en Leny Saathof-Koning Amersfoort: Jan en Irene Saathof-Brouwer Schaars bergen: Anneke en Henk Kamphorst- Saathof en kleinkinderen. Amersfoort, 29 april 1980, Arnhemseweg 304. Correspondentieadres; Daltonstraat 40, 3817 VB Amersfoort De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum van de Gooische Uitvaartverzorgingen aan de Westerstraat 92 te Amersfoort. Gele genheid tot condoleren aldaar op vrijdag 2 mei van 20.00 tot 20.30 uur. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De rouwdienst, welke geleid zal worden door ds. G. Hengeveld, zal worden gehouden op zaterdag 3 mei om 11.30 uur in de „Fontein- kerk", Robert Kochstraat te Amersfoort Daarna zal om 12.30 uur de teraardebestelling plaatshebben op de begraafplaats „Rusthof' aan de Dodeweg. „Ik ben de opstanding en het leven". Heden nam de Heere uit ons midden weg, na een geduldig gedragen lijden, onze lieve en zeer zorgzame zuster, schoonzuster en tante Oerritje Beuving in de ouderdom van 84 jaar. Uit aller naam: F. Brussen-Beuving. Arnhem, 29 april 1980 „Martinushof", Slochterenweg 2. Correspondentie-adres: Zeegsingel 70". De overledene is opgebaard in het mortuarium van de „Martinushof", waar van 19.00-19.30 uur gelegenheid is tot bezoek. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 3 mei om 11.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats ..Moscowa" te Arnhem, waarna de begrafenis volgt Vertrek van de .Martinushofom 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bloemen Geen toespraken. Geen bezoek aan huis. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer P. J. Schaap Ruim 25 jaar lang heeft hij zich als bestuurslid beschikbaar gesteld voor de belangen van onze scholen. Met name heeft hij een groot aandeel gehad in verschillende nieuwbouwprojekten. In hem hebben wij een goed mens leren ken nen, in bescheidenheid dienstbaar voor ande ren. Wij zijn hem veel dank verschuldigd en zullen hem node missen. Moge God zijn vrouw en kinderen de kracht schenken om dit zware verlies te dragen. Schoolleiding en personeel van de: s.g.s „De Hoeksteen", Odulphus-Mavo, Marcus college Bestuur van de Stichting voor Interconfessioneel Voortgezet Onderwijs in Oostelijk West-Friesland. Grootebroek 29 april 1980. Zalig zijn de vredestichters, want zij zullen kinderen Gods genoemd worden. Math. 5:9 Onverwacht is tot haar Heer en Heiland opge nomen onze lieve vrouw en moeder Pie Buist-Lenting op de leeftijd van 50 jaar. 9501 PR Stadskanaal, 29 april 1980, Altenalaan 5 Jan Buist Ineke Ria Hetty De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 3 mei a.s. om 10.15 uur in „De Wijkplaats" Luxemburglaan 2 te Stadskanaal. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in genoemd gebouw. Komt, want alle dingen zijn gereed. Lucas 14: vs 17 Heden nam de Heere tot Zich, na een langdurig lijden, onze geliefde man, vader en opa Martinus Hartog op de leeftijd van 78 jaar Namens de familie: M. Hartog-Seldenthuis Utrecht, 30 april 1980, Melis Stokestraat 19 De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 3 mei a.s. om 10.00 op de begraafplaats „Den en Rust" te Bilthoven. Tot onze droefheid overleed onze vader, groot vader en overgrootvader Cornelis Roos Wees mij een rots ter vorming, waarheen ik bestendig kan gaan Psalm 713 Marian van Kalsbeek-Roos Hotze van Kalsbeek Desirée, Wijnand en Rutger Richter Jacqueline, Sven, Arne Jan Peter Roos Loes de Haan Roland, Wieteke Het was de wens van onze vader in stilte van het leven afscheid te nemen. Corr.adressen: M. H. van Kalsbeek-Roos, Oos terkruisweg 31, 1779 XN Den Oever; J. P. H. Roos, Grote Sloot 300, 1751 LJ Schagerbrug. Het heeft ons zeer goed gedaan te ondervinden, dat er zovelen waren, die met ons meeleefden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Aldert Bergwerff Wij willen u daarvoor heel hartelijk dank zeggen Uit aller naam: L. J. Bergwerff Pernis, mei 1980 Mede namens mijn kinderen wil ik een ieder harte lijk danken voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als in de vorm van brieven en kaarten, ondervonden na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader Alexander George Frederik Lindeijer Het is ons een grote troost te weten zoveel goede vrienden te hebben. Wij zijn u daarvoor erg dank baar. C. B. C. Lindeijer-Smorenburg Westlaren, mei 1980. Calox he-h nu. naast zijn normale kleefpasta ook een speciale pasta voor het oudere kunstgebit. Bij veel gebitten ontstaan namelijk op den duur ernstige ruimteproblemen. Tandvlees en kaakbeen zijn dan zodanig geslonken dat ze geen aanslui ting meer hebben op het gebit. Veel te weinig tenminste. Normale kleefpasta helpt dan niet meer, want die is bestemd voor een goed. althans redelijk sluitend gebit. Nu moeten er echter grotere holten worden opgevuld. En dat kan alleen maar met Calox speciaal voor het oudere kunstgebit. Calox „speciaal" heeft een bijzonder uitgekier.de samenstelling. Het wordt niet aangetast door vocht Sterker nog, speeksel bevor dert de werking. En Calox ..speciaal" kan net zo dik worden aangebracht als nodig is. Elk gebit blijft gegarandeerd goed zitten. Proberen? (J kunt zonder risiko de proef op de som nemen. U krijgt uw geld terug als u niet tevreden bent. Die garantie treft u ook aan op het doosje, dus.Haal zo n tube Calox speciaal voor het oudere kunstgebit bij uw drogist of apotheker r Polo-shirt van 100% katoen-piqué. Strepen in 4 fraaie kleur - stellingen. S.M.L. Normale prijs 29.-. t/m a.s. zaterdag Blue-denim spijkerbroek met 5 zakken Merk Feelin' Free. Mt 34-42. Normale prijs 49.-. t/m a.s. zaterdag Wanneer je maar ^^wilt. Of naar 't toneel, cabaret ballet, museum, concertt Cultureel Jongeren Paspoort. ledereen onder de 26 jaar kan ervan profiteren. Een héél jaar lang voor maar 6 gulden 50! In elke stad van Nederland. Informatie?: Vraag maar op je gemeentehuis. Of bel 033 - 51908.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16