FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 30 APRIL 1980 TROUW/KWARTET P 10 - Rh kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dil alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Met diepe ontroering hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer J. Snaterse lid van het dagelijks bestuur van onze vereniging. Bijna 6 jaar heeft hij als bestuurslid de belangen van onze bibliotheek gediend, waarbij wij in ruime mate mochten profiteren van zijn grote deskundigheid, wijsheid en mee leven. Dankbaar zijn wij voor alles wat God ons in en door hem heeft gegeven. Namens de Vereniging Christelijke Blindenbibliotheek: Dr. D. Grosheide, voorzitter J. Spruijt, secretaris H. Fidder, directeur Ermelo, 27 april 1980 „Ik geloof de vergeving der zon den, de wederopstanding van het lichaam en een eeuwig leven." Heden ging naar zijn Hemelse Vader onze zeer geliefde man en vader en fijne grootvader Wijnand Egbert Pieter Bertram Ridder in de Orde van Oranje Nassau, op de leeftijd van 87 jaar. Phillippenzen 4 4 Baarn: G. Bertram-Elema Abcoude: G C M. Valkhoff-Bertram H B. Valkhoff Arjan, Martijn Huizen: M. M. Bensink-Bertram J. Bensink Michiel, Marianne, Jessica. Vlagtwedde: C. M. Hoving-Bertram H. Hoving Gerard, Warner. Laura Soest: H. G. van Munster-Bertram G. van Munster Carolien, Bert Zevenhuizen (Z-H): E. P. Oostlander-Bertram A. M. Oostlander Bart, Joost, Amos 8743 KL Baarn, 28 apnl 1980 Stationsplein 10. Geen bloemen, geen bezoek aan huis. De teraardebestelling zal plaatsvinden in be sloten familiekring op vrijdag 2 mei a.s. op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Baarn. Daarna zal een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in „Het Brandpunt", Oude Utrechtseweg 4B te Baarn, welke zal aanvan gen om 16.00 uur waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst in „Het Brandpunt". Hij geloofde in de vaste rots uon zijn behoud. Door God thuisgehaald, onze lieve oudste broer en oom Wijnand Egbert Pieter Bertram 87 jaar. Echtgenoot van G. Bertram-Elema A. Bertram E. R. Bertram H. Bertram Epe: L. J. M. Drup steen-Bertram neven en nichten Baarn, 28 april 1980. in alles Gods zegen" Zondag 20 april 1980 nam de Heere plotseling uit ons midden weg in de ouderdom van ruim 84 jaren onze geliefde en zorgzame man. vader en grootvader Jan Boender Res Kapt K.NJL. opleiding recruten. Tjimahi Uit aller naam A Boender-Verduyn 332 5th Street. New Westminster. B C Canada V 3 L 2X4 Rond is de avond als het zonlicht daalt Ook na de dood heeft God ons lot bepaald. Want na de dood ti 't leven ons bereid. God neemt ons op in Zijne Heerlijkheid Vóór de einden der aarde, vóór de verre kust zijn Gods beloften Vrede en rust Uit Canada ontvingen wij bericht, dat van ons is heengegaan in de ouderdom van ruim 84 jaren onze geliefde broer Jan Boender Namens zuster en broers. P Boender Jbzn 3297 BE Putte rshock. Nassau laan 77 Maar mij aangaande, het is mij goed nabij God te zijn. Psalm 73:28 a Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u hiermede kennis dat God onverwacht in Zijn Heerlijk heid heeft opgenomen, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Renske Feddema-Boersma op de leeftijd van 82 jaar. Vriezen veen: J. Feddema G. Feddema A. Feddema Smilde: S. Dekker-Feddema H. Dekker Wierden: J. P. Feddema G. A. Feddema-Lohmann Bruinehaar: P Feddema L. J. Feddema-Bramer en kleinkinderen. 7671 HE Vriezenvéen. 28 april 1980 Kerkstraat 29. Zij is opgebaard in de aula. Kerkstraat 4 te Vriezenveen. Gelegenheid tot condoleren al daar donderdag 1 mei 's avonds van 7.30 tot 7.45 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 2 mei 's middags 4 uur in de Gerefor meerde Kerk te Vriezenveen, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats aldaar. Belangstellenden worden ver zocht hierbij aanwezig te zijn. Met droefheid geven wij kennis van het onver wacht overlijden van ons oud-bestuurslid de heer A. v.d. Beukei Vele jaren heeft hij belangeloos zijn krachten gewijd aan het proL-chr. kleuteronderwijs in Delft. Moge God de nabestaanden troosten bij dit verlies. Delft. 26 april 1980 Vereniging voor Voorbereidend Onderwijs op Christelijke Grondslag te Delft: B. Ardesch, voorzitter drs. L. J. Veenendaal, secr.-penn. Een ioolk nam u weg voor hun ogen Uw werk voor het volk was gedaan hun hart was onrustig, bewogen, toen zapen ze engelen staan. Met diepe ontroering geven wij kennis van het plotselinge heengaan van mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom Karei Hendrik Fleurke geboren 9-4-1950, overleden 28-4-1980 Emmen, N. K. Fleurke-Smeenk Coevorden, John en Diny Fleurke Sandra, Freddy, Marco. Jacko Emmen. Kees en Sjoukje Fleurke Emile, Daniël, Mare Emmen. Arnoud en Fennie Fleurke Jacoline, Renee, Linda De Krim, Willem en Corrie Fleurke Edwin. Ingrid Emmen, Richard en Thea Fleurke Emmen, 28 apnl 1980 7822 EJ, Dennenlaan 13 De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum ,.De Wolfsbergen", Weerdingerstraat 150 te Emmen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op vrijdag 2 mei om 13.30 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waar na de teraardebestelling zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren vrijdag na de be grafenis. Vertrouwend op haar Heer en Heiland is ns een moedig gedragen lijden van ons weggeno men onze innig geliefde zuster, schoonzuster en tante Janna Frederika Aalvanger op de leeftijd van 55 jaar. 2 COR. 5 1 Vriezenveen J. Aalvanger J. Aalvanger W. Aalvanger Almelo F. J. Aalvanger H. Aal vanger-Post Joke, Fenny, Gert 7671 RE Vriezenveen, 27 april 1980 Almeloseweg 54 Janny is opgebaard in de aula Kerkstr 4 te Vriezenveen. De rouwdienst zal gehouden wor den donderdag 1 mei 's middags 2.00 uur in de Geref Kerk te Vriezenveen. waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Belangstellenden worden verzocht hierbij aan wezig te zijn. Geen toespraken - geen bloemen geen bezoek aan woonhuis. Gelegenheid voor condoleance- en rouwbe zoek in de rouwkamer van de O.R.V., Goeree- sestraat 10, Rotterdarn-Zuid vrijdag van 19.00 tot 19.30 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den zaterdag 3 mei op de begraafplaats Char- lois van de Hervormde Gemeente Rotterdam- Zuid, Charloisse Lagedijk 680, Rotterdam- Zuid. De dienst in de aula van de begraafplaats begint om 10.00 uur. Vertrek van Iependaal 28 om 09.30 uur. Na het overlijden van mijn vrouw en onze moe< oma Henderika Moltmaker tortzi eken werden we getroffen door de vele blijken van leven. Het condoleance-bezoek, de schriftelijke ties, het bijwonen van de rouwdienst en de nis. heeft op ons allen een diepe indruk nagelat willen u daarvoor hartelijk danken. Mede namens de kinderen en kleinkinderen. H Nagel Ulrum. april 1980 Ing, leni k< aal 1 b. tal at#'J >plos ka node nkei CUT F

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18