030 941041 !CNVs li SAMEN OP DE GOEDE WEG FAMILIEBERICHTEN n 537: ,.721 v 504 ,«.679 Vluchten per Iberia- lijndienst OINSOAG 29 APRIL 1980 TROUW/KWARTET JSDA kunnen van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 16 00-20 00 uur Op 28 april 1980 heeft God ons gezegend met de geboorte van Sanne (Suzanne Pieternella) Wim en Era Jacobse Jan. Gerda. Magda, Harry en Lennie. Vronesteyn 37-39. 4356 AD Oostkapelle. Op D.V. dinsdag 6 mei a.s. hopen wij met onze ouders Gcrrit Hagendoorn en Johanna Hagendoorn-Stolk hun 60-jarig huwelijksfeest te vieren. Als u hen wilt feliciteren is daartoe gelegenheid op woensdag 7 mei van 8-10 uur. in de zaal van de Chr. Geref. Nebo-kerk, Smeetlandsedijk 280, Rotterdam- Z. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Elschotstraat 10. Rotterdam-Z. „Wat de toekomst brengen moge, hen geleidt des Heren hand." D.V. 7 mei a.s. hopen onze ouders K. Streutker en H. B. Streutker-ten Hoeve 60 jaar getrouwd te zijn. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren op woensdag 7 mei van half 3-half 6 in de zaal Geref. Kerk-Zuid, Tamboer- laan, Hoogeveen. Want de Here Zelf zal voor u uittrekken Deut. 31:8 Wij zijn blij dat we met onze ouders en grootouders Harmen van Twillert en Johanna W. van Twillert-Wilbrink Dezer dagen hun 40-jarig huwelijk mogen vieren. Tegelijkertijd gedenken wij dat vader 40 jaar gele den. op 5 mei, als predikant werd bevestigd. We vieren het feest in familiekring. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Holten, Churchillstraat 55. Zeer onverwacht heeft de Here tot Zich geno men, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Grietje Boomsma-Zandberg op de leeftijd van 69 jaar. 2 Cor. 5:1 Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, urij een ge bouw van God hebben, in de he melen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. Groningen, 26 april 1980 Esdoomlaan 86-6 Groningen, P. Booms ma Pesse, Hannie Boomsma Rieks Kral Alphen aan de Rijn, Lia Boomsma Anne Veldhuis Margriet, Elles, Christiaan Vriezenveen, Bettie Boomsma Jan Omvlee Rikjan en Peter Almelo. Grietje Boomsma Aurelia, Wolter-Jan en Karei Groningen, Karei Boomsma Hans Kaufman Thuis geen bezoek. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Uitvaartcentrum „algemeen Be lang", Esdoornlaan 187 wijk Selwerd te Gro ningen. Bezoek dinsdagavond a.s. van 7.00-8.00 uur. Een dienst van Woord en Gebed zal wor den gehouden op donderdag 1 mei a.s. om 9.00 uur in de „Goede Herder Kerk" aan de Hein- siusstraat te Groningen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 10.00 uur op de begraaf plaats ..Selwerderhof' te Groningen. Gelegen heid tot condoleren na de begrafenis in de koffiekamer op de begraafplaats. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van ons oud-medewerkster en collega mejuffrouw J. F. Aalvanger In de jaren die zij bij ons gewerkt heeft, hebben wij haar leren kennen als een trouw en toegewijd medewerkster. De herinnering aan haar blijmoedige persoon lijkheid zal zeker nog lang in de gedachten blijven. Directie en personeel tricot- en kousenindustrie L. ten Cate b.v. Geesteren, 28 april 1980. Na veel lijden in heerlijkheid opgenomen onze lieve schoonzuster Clasina Bergcr-Tollig Uit aller naam: B. L. Berger-Quxst Den Haag. april 1980 Bedroefd omdat hij uit ons midden is heenge gaan. maar dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft, geven wij kennis van het over lijden van onze lieve man, vader en grootvader Haaije Kroes op de leeftijd van 72 jaar. „Hij heeft in Zijn handen onze naam geschreven." Enschede: R. Kroes-Waaijer Wilnis: Marijke en Jules Vlutters-Kroes Hajo, Reyka, Eliska Zevenaar. Atie Kroes-Winters Arjan, Gerdien, Pieternel. Klaas. 7521 BA Enschede. 28 aprü 1980 Min. Loudonlaan 39. De gedachtenisdienst zal worden gehouden in de „Opstandingskerk", Zonstraat 9 (hoek Maanstraat) te Enschede op donderdag 1 mei, aanvang 10.30 uur. In de dienst zal voorgaan Ds. Paul van Dijk. Gelegenheid tot condoleren direct na de dienst in de kerk. De crematie vindt hierna plaats in besloten kring. Voor diegenen, die dat wensen is er gelegen heid thuis afscheid van hem te nemen. Geen bloemen. Heden is ontslagen in de volle zekerheid des geloofs onze broer en zwager Haaije Kroes echtgenoot van R. Waayer, in de leeftijd van bijna 73 jaar Enschede: W. Kroes C. Kroes-Lijenboer Enschede: J. Kroes Utrecht: S. de Vries A. de Vries-Kroes Ede: R. Hummelen K. Hummelen-Kroes Apeldoorn: M. Landman J. P. C. Landman-Kroes 28 april 1980 Min. Loudonlaan 39, Enschede. Gedachtenisdienst om half 11 in de Opstan dingskerk, Zonstraat Enschede op l mei. Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn van de Heer. Romeinen 14:8 Te vroeg voor ons allen, maar op Zijn tijd, heeft de Here plotseling tot Zich genomen, mijn lieve man, onze fijne zorgzame vader en opa Arie van den Beukel op de leeftijd van 65 jaar. We zijn zeer dankbaar voor alles, wat hij voor ons heeft betekend. Delft. M. van den Beukel- Groenewegen Canada, Kees en Truus Serge, Alvar, Wilbar en Bianca Cappelle aan de IJssel, Fija Pijnacker, Cor en Heieen Hester en Huibrecht 26 april 1980 Meermanstraat 1 2614 AE Delft De overledene is opgebaard in „Het Rouwcen- trum". Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegen heid is tot condoleren dinsdag 29 april van 7-8 uur nm. Bezoekuren dinsdag en woensdag van 3-4 uur nm. Een dienst van Woord en Gebed zal D.V. ge houden worden in de aula van de algemene begraafplaats ..Iepenhof" (ingang Oost), Hof- laan te Delft, donderdag 1 mei a.s. om 2 uur nm., waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Met verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze kraamverzorg ster mevrouw E. H. Plaisier Dankbaar zijn wij voor al het werk dat zij gedurende 25 jaar met ijver en toewijding heeft gedaan. Namens kraamverzorgsters, staf, bestuur. Kraamcentrum IJsselmonde-Oost Ridderkerk. Geheel onverwacht nam de HEERE tot Zich onze geliefde zwager en oom Cornells Wilhelmus Pisuisse echtgenoot van J. J. Bramer, Hoofd van dé Vierde School met de Bijbel te Enschede. In onze familiekring nam hij een grote plaats Steenwijk, J. G. Asma-Bramer Den Ham (Ov G. Bramer J. B. Bramer-Westera Leusden. H. A. G. Nolles-Bramer K. Nolles neven en nichten. 26 april 1980 „Maar 's Heren gunst zal over die Hem vrezen In eeuwigheid altoos dezelfde wezen". In volle vrede is tot onze droefheid ontslapen, onze zuster Annie Noort op de leeftijd van 53 jaar echtgenote van J. M. de Wit Valkenburg (Z.H.): P. Noort M. Noort-Durieux J. van Iterson-Noort H. van Iterson Brantford (Ont.) (Canada): M. Kruijthof-Noort H. Kruijthof Valkenburg (Z.H.): H. Noort W. Noort-van Leeuwen Katwijk: A. van der Meij-Noort Th. van der Meij Brantford (Ont.) (Canada): P. Noort-Noort A. Noort Katwijk: J. van Delft-Noort J. D. van Delft Valkenburg (Z.H.), 26 aprü 1980. „Eens aan de avond van mijn le ven breng ik, van zorg en strijden moe, voor elke dag mij hier gege ven U hoger, reiner loflied toe. Diep bedroefd maar dankbaar voor alle liefde door hem gegeven, delen wij u mede, dat nog plotseling van ons is heengegaan onze lieve vader, groot- en overgrootvader Hermann Wilhelm Weitkamp weduwnaar van J. E. Th. Dekker, eerder weduwnaar van Z. F. Dekker. Oud-administrateur van Tjirangon en Tjisoedjen, geboren 30 maart 1893. Gorinchem, Hennie en Jan Eikelboom-Weitkamp Venray, Hilda en Urbain Termote-Weitkamp Hengelo (O), Wim en Geeske Kijne-Meinders- ma Landsmeer, Herman en Elsa Weitkamp-Norde Wassenaar, Do en Piet Fortuin-Weitkamp Eindhoven, Hillie en Kees Reijnierse-Kijne Heemstede, Jo van de Velde-Weitkamp klein en achterkleinkinderen Apeldoorn, 28 april 1980 De Loohof, Koning Lodewijklaan 2 Correspondentieadres: Pijpmakerstraat 1 4204 RB Gorinchem. Een dienst van Woord en gebed zal gehouden worden zaterdag 3 mei om 11.00 uur in de aula op de algemene begraafplaats aan de Rams- brugweg te Wenum (Apeldoorn). Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag van 10.00-10.30 uur, Loolaan 67 te Apeldoorn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Vertrek van Loolaan 67 om 10.40 uur. Werpt al uw bekommernis op Hem, want Hij zorgt voor u. 1 Petrus 5:7 Na een moedig geduldig gedragen lijden heeft de Heere tot Zich genomen, onze lieve en zorgzame moeder, dochter, zuster, schoonzus ter, tante en nicht Gerrijje Jasperina van Ree-Kroesen op de leeftijd van 63 jaar. Doorn, 26 april 1980 Sitiopark 2 Dordrecht, G. F. E. van Ree Doorn, E. C. M. F. van Ree Geen bloemen, geen toespraken. De teraardebestelling zal D.V. 1 mei 1980 plaatsvinden om 13.45 uur op de Nieuwe Alge mene Begraafplaats „Oude Arnhemse Boven- weg", te Doorn. Vertrek vanaf Sitiopark om 13.30 uur. Condoleance aan huis D.V. 29 april van 19.30- 21.00 uur. „De Heer is mijn Herder". Zacht en kalm is van ons heengegaan, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Elisabeth Wilhelmina Kraaijeveld- Tuinman weduwe van Wijnand Willem Kraaijeveld op de leeftijd van bijna 79 jaar. Hazerswoude: F. W. van Tol-Kraaijeveld G. van Tol Leidschendam: L. van de Nieuwe Giessen-Kraal- jeveld D. van de Nieuwe Giessen 's-Gravenhage: G. J. Ansink-Kraaijeveld E. J. Ansink W. W. Kraaijeveld E. Kraaijeveld-van der Klis Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 27 april 1980 Bejaardencentrum „Landscheiding" Isabellaland 1700 Correspondentie-adres: W W Kraaijeveld Het Zicht 91 2543 AK 's-Gravenhage Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 1 mei om 2 uur in de aula van de alg. begraafplaats Westduin, Oc- kenburghstraat 27 te "s-Gravenhage-Loosdui- nen. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats Psalm 84 vers 1 (ber.) Heden heeft de Here plotseling uit ons midden weggenomen, mijn geliefde man, onze zorgza me vader, opa, zoon, broer, zwager en oom Johannes Snaterse op de leeftijd van 55 jaar Ermelo J. G. Snaterse-Wildeboer Kees en Magda Hans en Anneke Gea Corrie en Henk Wicher Hans Jeroen Margreet Bodegraven: A. Snaterse-Kraan Ermelo 27 april 1980 Ericalaan 66 De begrafenis zal DV plaatsvinden vrijdag 2 mei om 14.30 uur op de algemene begraaf plaats te Ermelo. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Maranathakerk Spareen laan, aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop v.d. be grafenis in het rouwcentrum. Varenlaan 25 te Ermelo. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze huisgenoot de heer Hermanus Nooteboom weduwnaar van Maaike van der Graaf op de leeftijd van 91 jaar. Stichting Rotterdamse Verpleeghuizen „De Rustenburg" Bergschenhoek, 27 april 1980 „De Rustenburg", Bergweg Zuid 90. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 1 mei om 10.30 uur op de algemene begraaf plaats te Bergschenhoek. Vertrek vanaf de aule van „De Rustenburg" omstreeks 10.15 uur. „De Heer is mijn Herder mij ontbreekt niets" Tot onze grote droefheid is heden van ons heengegaan onze lieve schoondochter, schoon zuster en tante Anna de Wit-Noort op de leeftijd van 53 jaar Katwijk aan Zee 26 aprü 1980 Uit aller naam: H. de Wit J. H. de Wit-Nieuwenhuizen Zie, Ik ben met u, alle dagen." Math. 28:20 Bedroefd maar ook dankbaar geven wij ken nis dat tot haar Heer is gegaan, onze geliefde moeder en oma, schoonzuster en tante Elisabeth Dirkje den Harinc weduwe van Hendrik van der Giessen, eerder weduwe van Adrianus Dubbeldam, Zij mocht 80 jaar worden. Dordrecht, E. S. van Zon-Dubbeldam D. A. van Zon Mary en Leo Ad en Geertje Pijnacker J. Beukelman-van der Giessen W. Beukelman Ellen Peter 3319 GG Dordrecht 27 aprü 1980. Kromme Zandweg 33. Liever geen bezoek aan huis. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van het Gemeenteziekenhuis, Bankastraat 57 te Dordrecht. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 30 aprü van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 1 mei as. in gebouw „De Rank", Dubbelsteyn- laan 70 aanvang 13.00 uur, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zuidendijk te Dubbeldam om 14.00 uur. .JEens, als de bazuinen klinken" Gezang 300 In Jezus ontslapen Adriaantje Noordzij weduwe van Jacob Voskamp, op de leeftijd van 77 jaar. „Zij was voor ons een moeder en een lieve oma". Naaldwijk, S. de Haan-Voskamp S. de Haan De Waal (Texel), M. Brasser-Voskamp L. Brasser Putnam (U.S.A.), WUh. Voskamp klein- en achterkleinkinderen Naaldwijk, 28 april 1980 Verpleeghuis „De Naaldhorst" Middelbroekweg 4. Correspondentie-adres: Opatalweg 35 2671 LX Naaldwijk De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de ^Ontmoetingskerk, Anjerlaan 47, Naaldwijk. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 1 mei van 18.30-19.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 2 mei om 13.30 uur in voornoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Geestweg te Naald wijk omstreeks 14.15 uur. t Daar het ons niet mogelijk is. ieder persoonli; bedanken voor de vele hartelijke blijken van bei stelling en medeleven na het overlijden van lieve vrouw, onze moeder, grootmoeder en grootmoeder Petronella Troost-van der Kooy betuigen wij op deze wijze onze oprechte dank i| HA Uit aüer naam: de f A. Troost |g m< er eei Pernis, april 1980 Ring 623 5N In plaats van kaarten Voor uw medeleven na het overlijden van mijn onze vader en grootvader Cornells Reedijk zeggen wij u hartelijk dank. M. Reedijk-van der Linden kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, april 1080 J. I. Sandersestraat 77 ler h kom 1 £tc, metl Tu& 16 m muzl !d ot dag iteuri >uder a kit 'hand Hanna Zwaantje Timmermans-Lion 'It de Voor de vele blijken van medeleven ons beto^J^. tijdens de ziekte en na het overlijden van nP t zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma foeen flerkc Den l ging L. Foi betuig ik u mede namens mijn kinderen onze hartO als ke dank. (ramr npet! J. Timmermans s. 'si jp he Hoogeveen, aprü 1980 Ja< Vos van Steenwijklaan 17 lboer Ma; ifanl Gevestigd: J. A. J. M. Taminiau kinderarts in samenwerking met: Dr. F. Kuipers Dr. P. A. Voute Mw. G. E. Sennema R. W. Griffioen Dr. H. D. Bakker H. Behrendt Dr. J. de Kraker J. C. van Nierop kinderartsen Spreekuren: Emmakin- derziekenhuis: vrijdag 9.00-10.00 uur en volgens afspraak. Tele foon 020-220280. -Of an! torps «burj It o[ rwerk Bij vonnis van de arr. rk de bank te Dordrecht d.d. 23 IConil 1980 is het faillissement «bet I sproken van R.G.C. Strai. dakbedekker, wonende Zwijndrecht aan de Ura__ straat 100, met benoeming®" Mr J. H. Geertsema tot reel °P comm. en ondergetekend|Jaar* curator. [staai Zwijndrecht, 25 april Ksen: Mr W. J. van der Ve^rg, Adm. Trompstr. 8, plein MM MS Zwijndrecht. L p Christelijk Nationaal Vakverbond - Probeer hs Ibiza voor een zo geheel andere vakantie, app.- Holitel I week - 2 weken Hostal Roca (1/0) 1 week 2 weken Informatie/boeking Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam Tel. 020-913456 of uw A NV K-reisbureau

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14