J O :h 'Ityii'refaja J I r Hoofdverpleeg kundige ergotherapeut(e) enterkruis c[J=i Zuid-Holland K Clara Feyoena Heem hoofd verplegingsdienst naanderheem onderwijscoördinator coördinator voor de pré-klinische groepen docenten verpleegkunde verpleegkundige in algemene dienst hoofdwijkverpleegkundige afdelingshoofd Bethel Ziekenhuis Delf! Praktijk- begeleid(st)er B-verpleegkundigen praktijkbegeleidster IDAG 26 APRIL 1980 TROUW/KWARTET 43 ntacl De Vereniging Inter kruis Zöid-HoIIand is de overkoepelende e organisatie van 160 plaatselijke/regionale kruisverenigingen en 15 kraamcentra in de provincie Ter versterking van ons huidige team vragen wij een Voor de regio Zuid-Hollandse Eilanden De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: - het begeleiden van hoofdwijkverpleegkundigen, wijk verpleegkundigen en ziekenverzorgenden-, - het samen met collegae ontwikkelen van een verpleeg kundige visie ta.v. de uit te voeren taken van de kruisverenigingen - in het regio-team meewerken aan de integratie van de diverse takken van dienst; - het uitvoeren van een aantal overheadtaken op provinciaal niveau; - het meewerken aan de totstandkoming van basiseenheden in samenwerking met andere deskundigen. Vereisten: - goede contactuele eigenschappen en organisatievermogen; - M.GZ. opleiding en een kaderopleiding of hogere opleiding; - bij voorkeur enige praktijkervaring in een begeleidende functie. aar- de noge- ng. in rtui- Ne- taf zal tiepro zijrj rj een Een gericht psychologisch onderzoek kan onderdeel van de sollicitatieprocedure uitmelken. De cao. voor kruiswerk is van toepassing. Salariëring van f3345,- tot f4250,- Inlichtingen worden verstrekt door mw. A de Jong, verpleegkundige algemene dienst Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur personeelszaken. voor ehoe-r veer sychi- insegracht 71 -2512 EX Den Haag Tel 07(M69363 irieertj en eid, wijs, Het bestuur en de 12 wijkverpleegkundigen van de en ak- Regionale Kruisvereniging Rijnstreek in Zuid-Holland (vattende de plaatsen Benthuizen, Haierswoude, Koudekerk aan de n. Leiderdorp en Zoeterwoude, len graag in kontakt komen met een wijkverpleegkundige, die als ling id zich voor dit gebied wil inzetten. wacht wordt dat hij of zij ervaring en inzicht heeft in de maatschappelijke :ondheidszorg en in de ontwikkelingen hierin, om van daaruit in samen ging met ons inhoud te geven aan het werk. rekend kan worden op ondersteuning vanuit de Provinciale Vereniging irkruis Zuid-Holland door o.a. de verpleegkundige algemene dienst. ep van ;n en ins®0 m.b.t. de funktie-uitoefening zijn o.a.: sche Werkbegeleiding geven, zowel groepsgericht als individueel. openstaan voor nieuwe ontwikkelingen ensamen 11161 de werkers het kontakt met het bestuur onderhouden. 2de <eling-ftctie"e,sen z,Jn: het diploma M.G.Z. of H.B.O.V. f kaderopleiding of de bereidheid deze te volgen. f chtingen kunt U verkrijgen via de verpleegkundige algemene dienst, l we" vrouw A. Smit. telefoon 070-469363 Hicrtaties kunt U richten aan de sekretaris, de heer H. v.d. Poel. vaka^sauiaan ^3 2382 GR Zoeterwoude. I met In het Clara Feyoena Heem te Hardenberg - een modern r me- verpleeghuis voor lichamelijk gehandicapte en psychogeria- trische patiënten met een capaciteit van 200 bedden, ontstaat een vacature voor een voor i rden per 1848 het dit st en richten eventueel in part-time dienstverband. Tot de taak van betrokkene behoort behalve de ADL- en funktietraining voor de patiënten ook het meewerken aan de ontwikkeling van de afdeling dagbehandeling, waarmee omstreeks september zal worden begonnen. Gegadigden dienen te beschikken over het namens de Ned. ver. van Ergotherapeuten afgegeven diploma. Ervaring in de verpleeghuissector strekt tot aanbeveling. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Sollicitaties te richten aan de algemeen direkteur van het verpleeghuis N.H./0.K./C.0.K./0.K. «rijg VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM Rheezerweg 73, 7771 TD Hardenberg Het Diakonessenhuis- Rela/a in Dordrecht, gelegen aan de rijksweg Rotter dam- Breda, is een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden Het komplex omvat zes verpleegatdelmgen. een psychiatrische afdeling, een centrum voor haemodialyse en thuisdialyse. een polikliniek met traumatologische functie, een klimsch-chemisch- en isotopenlaboratorium. een verpleegkundige opleiding en een personeelsflat voor 190 intern gehuisveste leerling - verpleegkundigen De medische staf bestaat uil plm 40 specialisten Het ziekenhuis heeft 800 medewerkers m dienst a A a diakonessenhuis Om ons behulpzaam te zijn bij de verdere ontwikkeling van de verpleging ontstaat in ons ziekenhuis de vakature van Haar/zijn voornaamste taak is het bewaken van de kwaliteit van de verpleeg kundige zorg, als onderdeel van de totale patiëntenzorg en in samenwerking met de hoofdverpleegkundigen het ontwikkelen van nieuwe initiatieven op het terrein van de verpleegkundige hulpverlening. Het hoofd verplegingsdienst wordt nauw betrokken bij de beleidsvorming ten aanzien van de zorgverlening in al zijn aspecten en de praktijkopleiding. Hij/zij zal deel uitmaken van het directorium. Gevraagd wordt een verpleegkundige, bij voorkeur met een opleiding Hogere School voor Verpleegkundigen en/of leidinggevende ervaring in een verpleeg kundige funktie. die onderbouwd is met een management opleiding. Leeftijd 30 - 40 jaar Een positieve houding ten opzichte van overlegstrukturen is noodzakelijk, alsmede de bereidheid tot het werken in teamverband. Gezien het confessionele karakter van ons ziekenhuis, gaan onze gedachten uit naar kandidaten die kerkelijk meelevend zijn. Tijdens de sollicitatieprocedure zal er voldoende gelegenheid zijn om kennis te maken met diverse overlegorganen in het ziekenhuis. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het Diakonessenhuis- Refaja, Van der Steenhovenplein 1. Postbus 444, 3300 AK Dordrecht. Telefoon: 078-182222. Afwisselend bezig zijn in een Verpleeg- en Reactiverings centrum! Als u dat aantrekkelijk vindt bent u hartelijk welkom in Naarder- heem, ons nieuw en modern ge outilleerd verpleegtehuis voor 120 somatische zieken en 60 psycho geriatrische patiënten. Wij zoeken op korte termijn een op een somatische afdeling. IN HET BEZIT VAN DIPLOMA ZIEKEN VERPLEGING A of Aen B zo mogelijk aangevuld met de voortgezette opleiding. Wij verwachten dat hij/zij: door een goed overleg de medewerkers laat delen in de verantwoordelijkheid; een aktieve bijdrage wil leveren aan de ontwik keling van de groepsverpleging; over voldoende ervaring beschikt om mee vorm te geven aan het karakter van de afdeling, ervaring heeft in een leidinggevende funktie Wij zoeken kandidaten die willen helpen de christe lijke levensvisie waarvan het Verpleegtehuis uitgaat gestalte te gevea Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Nadere inlichtingen kunt u telefonisch verkrijgen bij v mevr. J. Foekens. hfd. Verplegingsdienst. 7 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan mevr. H.C. Kruijs, verpleegkundig direkteur. prol chr ccnirum voor verpleging en reaklivering van chronisch zieken in gooi-noord tel. 02159-46347 amersfoortsestraatweg 1 1411 HB naarden Rcynicr de Gracfwcg 3, Korrespon - dcnlieadrcs: Postbus 5012, 2000 GA Delft. Telefoon 0l.r»-.'»fi!)340. is een algemeen ziekenhuis met protestants christelijke signatuur, gelegen in Delft-zuid, met een kapaciteit van 364 bedden. De totale personeelsbezetting bedraagt ruim 500 medewerkers. In ons ziekenhuis komt binnen kort de funktie vrij van (vakaturenummer 8002(>) Voor deze funktie is het diploma A-verpleegkundige vereist. Aan deze funktie zijn geen weekend-, nacht- en avond diensten verbonden. Informatie over deze funktie kan worden ingewonnen bij mevr. A. Sterrenburg, hoofdverpleeg kundige algemene dienst, oproep nummer 1494. Sollicitanten van buiten Delft kunnen, zolang geen passende woonruimte is gevonden, direkt hun intrede nemen in de moderne woonflat die zijdelings aan het ziekenhuis is verbonden. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken op bovenstaand adres. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom I Ons ziekenhuis maakt deel uit van het komplex gezondheidsvoorzieningen te Bennekom, be staande uit een algemeen ziekenhuis, twee verpleeghuizen en een school voor verpleeg kundigen en ziekenverzorgenden. Binnen dit komplex werken ca. 850 mensen. Op de PSYCHIATRISCHE afdeling van het ziekenhuis (P.A.A.Z.) is plaats voor voor de avond- en nachtdiensten. Werktijden nachtdiensten: 23.00-07.45 uur, volgens een rooster van 7 nachten werken, 7 nachten vrij. Werktijden avonddiensten: 17.00-23.15 uur; dagen in onderling overleg te bepalen. Alleen in de weekenden werken be hoort ook tot de mogelijkheden. De afdeling psychiatrie heeft opnamemogelijk heid voor 45 personen, die voornamelijk voor een kort-durende behandeling komen. De behandeling vindt plaats in multi-disciplinair teamverband. Voor deze funkties komen B- en H.B.O.-V ge diplomeerden in aanmerking. Arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O.- ziekenhuiswezen. Gezien de grondslag van ons ziekenhuis ver wachten wij van kandidaten een christelijke levensovertuiging. Inlichtingen over bovengenoemde funkties wor den U graag verstrekt door zr. K. Pronk, algemeen hoofdverpleegkundige; tel. 08389-9101. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, 6721 KC Bennekom. prof. chr. psycho - geriatrisch verpleeghuis „de breukelderhof" - bennekom. In ons huis, dat deel uitmaakt van het Prot Chr. Streekziekenhuiskomplex, trachten wij ge zamenlijk een goed leefklimaat voor 160 psy chisch gestoorde bejaarden te scheppen. Voor de goede begeleiding van leerling zieken verzorgenden zoeken wij - wegens aanvaarding van een andere funktie in ons huis van de huidige funktionaris - een die in het bezit is van diploma's B- en A-zieken- verpleging of B-ziekenverpleging. De werkzaamheden zullen bestaan uit de indivi duele begeleiding van ca. 25 leerling zieken verzorgenden, waarbij het aksent komt te liggen op integratie van theorie en praktijk en het bevorderen van het zelfstandig funktioneren. Dit alles vindt plaats in nauwe samenwerking met de afdelingsleiding en een kollega praktijk begeleidster Voor deze funktie gelden als vereisten; het goed kunnen omgaan met mensen, het kunnen overdragen van kennis; - zelfstandig kunnen werken; ervaring hebben in het werken met psychisch gestoorde bejaarden. Wij verwachten van kandidaten een christelijke levensovertuiging. Arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie worden graag ver strekt door zr. D J. de Knijff, verpleegkundig direktrice, tel. 08389-9101 Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, 6721 KC Bennekom. ST JOZEF ZIEKENHUIS GOUDA Het Sint Jozef Ziekenhuis te Gouda is een middelgroot streekziekenhuis met 270 bedden en ca. 400 medewerkers. Op de afdeling Psychiatrie ontstaat met ingang van 1 mei 1980 een vacature voor (m/v) De mogelijkheid bestaat dat binnenkort een P.A.A.Z.-vergunning wordt verleend, hetgeen tevens inhoudt dal de personeelsbezetting qua (kwalitatieve) samenstelling anders van aard zal worden. Het streven van de verantwoordelijke medicus is erop gericht om in nauw overleg mei aHen, die bij de begeleiding en verzorging van de patiënten zijn betrokken, te komen tot een beietd. dat zijn basis vindt in de individuele verantwoordelijkheid van de patiënt en dat gestalte dient te krijgen door middel van individuele begeleiding Wij menen er goed aan te doen de volgende functie-eisen aan deze functie te verbinden: diploma Verpleegkunde B; enige jaren ervaring in een soortgelijke functie in een psychiatrisch ziekenhuis, op een P.A.A.Z.-afdeling of bij een crisiscentrum; een staf/kaderopleiding of gelijkwaardige opleiding strekt tot aanbeveling maar is zeker niet belangrijker dan enige jaren ervaring in een soortgelijke functie: bij voorkeur ervaring met moderne therapeutische behandelings-Tbegeleidingsmethodieken; bereidheid en vaardigheid om in teamverband mede het beleid van de aldeling vast te stellen en uit te voeren; leeftijd tot 40 jaar Mannelijke verpleegkundigen, die in deze functie zijn geïnteresseerd, wordt met nadruk verzocht te solliciteren, teneinde uiteindelijk te komen tot een evenwichtiger personeelsbezetting voor wat betreft de verhouding van het aantal mannen en vrouwen, mede gezien de samenstelling van de patiëntenpopulatie. Aanstelling geschiedt voorhands in de rang van 1e verpleegkundige of ie verpleegkundige A, afhankelijk van leeftijd en ervaring, salansgrenzen tussen minimaal 2.474.44 en maximaal 3.304,14 bruto per maand. Eventuele informatie over deze functie kunt u verkrijgen b»j de psychiater, de heerS. W Hofman, of de heer J H. van Wijngaarden, Hoofd Personeelszaken (tel 01820-24555) Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u voor 10 mei 1980 te zenden naar de heer J. H van Wijngaarden, Hoofd Personeelszaken. Sint Jozefziekenhuis. Graaf Flonsweg 77-78.2805 AH Gouda Het ALEXANDER MOORMANN INSTITUUT Ie Arnhem (regionale opleiding voor A-verpleeg kundigen met 550 leerlingen) zoek! voor indiensttreding per 1 augustus a s.: WERKINHOUD: het coördineren en stimuleren van de ontwikkelingen m.b.t. het verpleegkundig onderwijs in de school, da. ontwikkelen school werkplan, maar ook m.b.t. de ontwikkelingen van het verpleeg kundig onderwijs naar nieuwe opleidingssituaties, het geven van een aantal lessen waarvoor men een bevoegdheid heeft. GEDACHT WORDT aan iemand met ervaring in het (beroepsonderwijs en bekendheid met onderwijskunde (minimaal Pedagogiek MO-A). WERKINHOUD: coördinatie van de werkzaamheden t.b.v. pré-klinische groepen, zoals het bewaken van de lesroosters voor deze groepen, onderhouden van kontakten met de opleidingscoördinatoren van de vijf deelnemende ziekenhuizen, het hodden van teambesprekingen, het geven van lessen verpleegkunde, in samenwerking met de onderwijscoördinator werken aan de integratie van het vak verpleegkunde met andere vakken; dit voor het geheet van de opleiding. GEDACHT WORDT: aan een docent(e) verpleegkunde met ruime ervaring, zowel in het lesgeven als in het organiseren. (full-time en pari-time) In verband met het vertrek van één van onze docenten naar het buitenland en een verdere uitbreiding van de staf. is er plaats voor een drietal docenten voor de klinische en pré-klinische groepen WERKINHOUD: het geven van lessen verpleegkunde, het bespreken van verpleegkundige verslagen, het samenstellen van MC-toetsen, het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van het school werkplan. GEDACHT WORDT aan verpleegkundigen met een Hogere Opleiding of een docenten opleiding, met ervaring als verpleegkundige en als docent. RECHTSPOSITIE EN SALARIS: voor alle funkties is de rechtspositie volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen en de salariëring volgens de normen van het COZ. SOLLICITATIEBRIEVEN: te richten aan de direktie, Plattenburgerweg 4, 6824 EV Arnhem. r\et\i Alexander Moormann Instituut III I II REG,ONAALOPLE,0,NGS,NST,TUUTVOOROE VERPLEGCNOECN II VERZORGENDE BEROEPEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 43