Rabobank "duinstreek 15) administrateur hoofd administratie V DISPONENT administrateur (m/vrl.) ;ecretariaats- nedewerker(m/v) secretariaats assistent (m/v) vrije universiteit stichting voor maatschappelijke dienstverlening Universiteit van Amsterdam CHEF AFDELING BOUW- en WONINGTOEZICHT Jellinek Centrum-Amsterdam DIRECTIE-SECRETARESSE rook krimpen DIREKTEUR/DIRECTRICE RDAG 26 APRIL 1980 TROUW/KWARTET 35 banl ten n het neen iwen een werl<zaam op het gebied van gezinsverzorging, bejaardenverzorging en algemeen maatschappelijk wer,< te Katwijk, Rijnsburg, Valkenburg, Noordwijk, Noordwijkerhout/De Zilken Voorhout, zoekt die verantwoordelijk wordt voor de administratieve organisatie. Een deel van de administratie is ge automatiseerd. De administrateur zal t.z.t. deel kunnen gaan uitmaken van het stafteam. Funktie-informatie leiding geven aan de administratieve afdeling, het geven van beleidsadviezen, budget- en kostenbewaking, tussentijdse financiële overzichten begro ting -+- jaarrekening, input-f-output automatische informatiever werking, kontakten met accountant subsidiënt. Funktie-eisen leidinggevende kwaliteiten, in teamverband kunnen werken, goede kennis van administratieve organisatie, ervaring met geautomatiseerde administratie, goede kontaktuele eigenschappen, opleiding SPD, HEAO dan wel MBA met ruime ervaring, leeftijd tussen 30 en 40 jaar. Wij bieden: rechtspositie volgens CAO Welzijnswerk. Salariëring tot max. f 3730,39 bruto per maand (excl. 8 kantietoelage) mogelijke uitloop tot f 4264,95 per maand. rEen psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Inlichtingen telefonisch in te winnen tussen 10.00 - 12.00 uur bij de huidige funktionaris. Schriftelijke sollicitaties binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad te richten aan de heer „J. Chantrel, direkteur Stichting Ma.Di. "Duinstreek", Gallaoweg 1, 2223 AS Katwijk a/d Rijn, .tel. (01718) 7 33 44. z<9 en '1 op CEDLA het Centrum voor Studie en Documentatie van Latijns-Amerika. een Interuniversitair Instituut dat zich bezighoudt met sociaal wetenschappelijk onderzoek, documentatie en onderwijs, vraagt x>r 8/10 van de werktijd binnen een team van vier. in het bijzonder e elast zal zijn met een aantal aangelegenheden Ctreffende het beheer. ^>t zijn/haar taken zullen behoren, het. in samenwerking met de directeur. Opstellen van begrotingen meerjaren- plannen en jaarverslagen het verzorgen van rekeningen en budget contro'e het verzorgen van de administratie en ..verslaggeving van enkele interne en externe, bestuurlijke organen Uen assistentie bij de, personeelsformatie. qq -planning en -administratie algemene ondersteuning van het secretariaat. werk vraa£' enig boekhoudkundig inzicht een goede beheersing van de Nederlandse taal een redelijke beheersing van het Engels en bij voorkeur ook van het Spaans enige ervaring met notuleren een goede typevaardigheid. twerkstelling zal geschieden op arbeids- lereenkomsl. et salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding, cftijd en ervaring maximaal f 3117.- bruto *r maand, bij een volledige werktijd. voor 4/10 van de werktijd. Tot zijn/haar taken zullen behoren: het typen van met name artikelen, rapporten, boeken administratie van editaverkoop en bestellingen van kantoorbenodigdheden. Vereisten: goede typevaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal enige kennis van de Spaanse taal. Tewerkstelling zal geschieden op arbeidsover eenkomst. voorlopig voor de periode van 1 jaar. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring maximaal f 2337,- bruto per maand, bij een volledige werktijd. Voor deze functies wordt gedacht aan personen met goede contactuele eigenschappen, die syste matisch en accuraat kunnen werken. Uw sollicitatie kunt u. met vermelding van de functie, binnen 14 dagen, richten aan de Directeur van CEDLA. Nieuwe Doelenstraat 16. 1012 CP Amsterdam, bij wie u ook nadere inlichtingen kunt inwinnen Telefoon 020 - 525 3498. Rabobank Genemuiden De Rabobank Genemuiden vraagt voor spoedige indiensttreding een De afdeling Administratie verwerkt de financiële handelingen van de relaties van de bank. Bint.en de bankorganisatie is de*e functionaris specifiek verantwoordelijk voor de correcte administratie van het financiële bedrijfsgebeuren. Hij ondersteunt de beleidsvoering en de vraag verdere ontwikkeling van de bank door het opstellen van relevante overzichten en verslagen. in Het hoofd van de administratie geeft aan Nb rn enkele medewerk(st)ers zodanig leiding, dat zij zich zowel vaktechnisch als 11N sociaal volledig kunnen ontplooien. Van kandidaten voor deze zelfstandige SIN functie vragen wij: een middelbare schoolopleiding, aangevuld met vakgerichte cursussen zin IK 0.RN 13n ■hn zoals Praktijkdiploma Boekhouden en het diploma MBA of hiervoor studerend ervaring met een geautomatiseerde administratie in het (Rabo)bankbedrijf of accountantskantoor strekt tot aanbeveling leidinggevende kwaliteiten zijn noodzakelijk. Leeftijd 25-35 jaar. Geboden wordt een interessante functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bij het verkrijgen van huisvesting verlenen wij gaarne onze medewerking. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, worden gaarne binnen 14 dagen ontvangen door de directie van de Rabobank, postbus 53, 8280 AB Genemuiden. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. D ,rd »r* geid en goede raad GEMEENTE BUNSCHOTEN De gemeente Bunschoten telt 17.300 inwoners, heeft een historische stadskern en ligt centraal in Nederland aan het Eemmeer in het open weidelandschap van de Eemvallei. Per jaar groeit de gemeente met plus minus 400 inwoners. Het bouwprogramma bedraagt 150 woningen per jaar, waarvan er ongeveer tweederde onder eigen beheer gerealiseerd worden. Op de drie industrieterreinen van de gemeente wordt veel gebouwd. De hoofdafdeling bouwkunde van de dienst gemeentewerken is onderverdeeld in drie afdelingen, te weten de afdeling stedebouw/planologisch onderzcek. de afdeling burgerbouw en de afdeling bouw- en woningtoezicht. Wegens het vertrek van de huidige chef van de afdeling bouw- en woningtoezicht ontstaat binnen kort de vakature voor een: Deze funktionaris is overwegend belast met de leiding van de afdeling, de monumentenzorg en welstands zaken. Kandidaten voor deze funktie dienen een opleiding op H.T.S.-niveau (bouwkunde) óf een gelijkwaardige opleiding te hebben genoten en voorts over leiding gevende kapaciteiten, goede kontaktuele eigen schappen, stilistische vaardigheid, een meerjarige ervaring in het bouw- en woningtoezicht, hinderwets en milieuzaken en architektonisch inzicht te beschik ken. Ervaring in de monumentenzorg strekt tot aanbe veling. Bij kandidaten die een verdere opleiding in de bouw kunst genoten hebben kan overwogen worden de vakature uit te breiden met de leiding over de afdeling burgerbouw. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring wordt een salaris geboden tot max. /4.213,- bruto per maand, in de rang van technisch hoofdambtenaar. In de nabije toekomst is een verdere uitloop mogelijk. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toe passing. Voor het verkrijgen van een eengezinswoning wordt medewerking verleend. Voor nadere informatie kan men kontakt opnemen met de adjunkt-direkteur van de dienst gemeente werken, de heer T. Sleurink, tel. 03493-1494 of 03499-1566 (privé). Sollicitaties binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad te zenden aan het kollege van burgemeester en wethouders. Dorpsstraat 92, 3751 ES BUNSCHOTEN Het Jellinek Centrum houdt zich bezig met hulp aan en behandeling van mensen die in moeilijkheden zijn geraakt of dreigen te geraken door het gebruik van alcohol of drugs. In deze gedecentraliseerde instelling be hoort het algemeen secretariaat tot de Centrale Stafdienst. De algemeen directeur zoekt op korte termijn een die hem zal assisteren bij de organisatie en uitvoering van zijn dagelijks werk. Dit houdt onder meer in: bijhouden van de agenda; verzorgen van de correspondentie; bewaken van de uitvoering van genomen besluiten; organiseren en uitwerken van de vergaderingen. Deze functie stelt enerzijds zware eisen doch is anderzijds bijzonder in teressant vanwege de aard van het werk en de structuur van het instituut. De directie-secretaresse maakt deel uit van het algemeen secretariaat van de instelling. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zullen mede afhankelijk van oplei ding en ervaring worden vastgesteld. Sollicitaties voor 7 mei 1980 uitsluitend schriftelijk aan de algemeen di recteur van het Jellinek Centrum, Mr.D.B.W. Postma, Postbus 3907, 1001 AS AMSTERDAM, onder vermelding van 'dir.secr.' opdeenvelop en boven de brief. importeur en handelbedrijf in grondstoffen voor o.a de betonbouw, wegenbouw en sportvelden zoekt voor haar afd. SCHEEPVAART een De functionaris zal speciaal worden belast met het aannemen en indelen van scheepsruimte vanaf de Rijn. Hij doet dit in overleg met onze Dts vestiging en onderhoudt veelvuldig kontakt met onze afnemers. Wij denken aan een persoon, die ervaring heeft inde intern, scheepvaart, speciaal rijnvaart en een middelbare schoolopleiding heeft. Men dient over goede kontaktuele eigenschappen te beschikken, zodat een goede relatie met zowel scheepvaartondernemingen als onze afne mers wordt onderhouden. Beheersing van de Dts ial is vereist. Gezien de aard van het werk zal de bereidheid moeten zijn om onregel matige werktijden te maken. Men dient woonachtig te zijn in de omgeving van Krimpen of genegen zijn in deze omg. te gaan wonen. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel uitmaken van de selectie procedure. Met de hand geschreven sollicitaties te richten aan de directie van Gebr. Rook B V. Postbus 9 STICHTING'OLDESLO' Voor ons Bejaardencentrum met een bewonersbestand van 212 bewoners vragen wi| een in het bezit van het M B A diploma, met goede kontaktuele eigenschappen en een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid Deze funktionaris heeft de zorg voor de admi nistratie en de boekhouding w.o. de cijfer matige opstelling van de begroting, het opstellen van de jaarrekening enz. Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO v.d. Bejaardentehuizen. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan het Bestuur van de stichting 'Oldeslo' Maurits de Brauwweg 18, Postbus 90710, 2509 LS 's-Gravenhage. Inlichtingen: tel. 51.20.21 toestel 11, Dhr. Krayenbosch "Stichting Gereformeerde Bejaardentehuizen Linker Maasoever" te Rotterdam-Zuid. Bejaardencentrum "WAELESTEIN" Het Bestuur wenst met deze hernieuwde oproep in kontakt te komen met gegadigden voor de funktie van: voor het Bejaardencentrum "Waelestein" met 206 bewoners en gelegen aan het Schulpplein te Rotterdam. Onze huidige directrice gaat begin 1981 met pensioen en om een goed inwerken van de opvolger te verzekeren, wordt nu reeds kontakt met kandidaten gezocht in de leeftijd van tussen 35 en 50 jaar. Van degene die naar deze funktie solliciteert wordt o.m. verwacht dat hij/zij: - een positieve protestantse levensovertuiging heeft. - op grond can opleiding en ervaring in samenwerking met het bestaande diroktic-team op stimulerende wijze leiding kan geven en weet te organiseren - op grond van inzicht in- en visie op de ontwikkelingen in de bejaardenzorg in staat is de beleidsbeslissingen van het bestuur voor te bereiden en uit te voeren om mede hierdoor een gezond leef-, woon- en werkklimaat te handhaven. De salarièrinn en de overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor Bejaardentehuizen. "De pensioenregeling van de P.G.G.M. is uiteraard van toepassing. Bij de selectieprocedure zullen medewerkenden en bewoners worden ingeschakeld, teiwijl er ook een psychologisch onderzoek kan worden' vèrlangd. Schriftelijke sollicitaties, die vertrouwelijk zullen worden behandeld, voorzion van een levensbeschrijving en referentieadressen, gelieve U binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan: Stichting Gereformeerde Bejaardentehuizen L.M.O.. secr. de heer W. van Roon, Borneveld 92, 3085 RH Rotterdam. Inlichtingen bij de directrice Mevrouw M. Mostert, telefoon 010-292400 tussen 9 00 en 12 00 uur. arnsterdam De vakgroep Medische Chemie van do faculteit der Geneeskunde zoekt een tweede secretaresse (m/v) (vacaturenummer 217-1 210) Taak: hij of zij zal werkzaam zi|n in een vakgroep, die zich bezighoudt met research en onderwijs op het gebied van medische chemie De taakverdeling zal m overleg met de reeds aanwezi ge secretaresse nader worden vastgesteld en onder meer bestaan uit het verzorgen van correspondentie, uittypen van rapporten en artikelen in het nederlands en engels: bijhouden van de studentenadministratie, notuleren van vergadering(en) en beheren van de vakgroepsbibliotheek. Functie-eisen: type-ervaring en goede kennis van de engelse taal worden vereist. Opleiding op HAVO- niveau strekt tot aanbeveling Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door prof dr G.J.M. Hooghwinkel, tel 020-548 27 14 Dc medische afdeling van de Centrale Bibliotheek zoekt een titelbeschrijver (m/v) (voor 0.9 deel van de werktijd) (vacaturenummer 070-1240) Taak: het catalogiseren van boeken, tijdschriften en andersoortig materiaal, waarbij gebruik gemaakt wordt van een terminal voor invoer van de titel beschrijvingen meen geautomatiseerde centrale alfa betische hoofdwoordencatalogus Functie-eisen: - middelbare schoolopleiding, bij voorkeur Atheneum/ Gymnasium - grote mate van nauwkeurigheid - ervaring en/of het bezit van een bibliotheekdiploma strekken tot aanbeveling Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer C.J. van der Meulen. tel 020-548 33 48. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amster dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele laan 1105. Amsterdam-Buitenveldert 1100 JAAR VRUE UNIVERSITEIT

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 35