030 9410 CNV- Bel voor het opgeven van een mini advertentie 020-936868 FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 22 APRIL 1980 TROUW/KWARTET JDAG kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Getrouwd: Kees Vogels en Mieke Jansen 22 april 1980 Toekomstig adres: Apel- doornseweg 31 6814 BH Arnhem. Geboren: Joris Christiaan Bernardien. Hans en Jeroen Marseille Ede. 21 april 1980 Annadaal 79 In Christus ontslapen, onze zeer geliefde moe der. groot- en overgrootmoeder Trijntje Kostelijk sinds 16 augustus 1972 weduwe van Evert Gorter. in de gezegende leeftijd van 88 jaar. Tijdens haar leven was haar getuigenis o.a.: ..Here Gij weet alle dingen. Gij weet dat ik U lief heb." Joh. 21:17b Enkhuizen: J. Gorter E. K. Gorter-Kelling Hippolytushoef: T. Oedzes-Gorter J. Oedzes Veenendaal: J. Gorter G. Gorter-Broer Harderwijk: D. Gorter H. Gorter-Zitman Andijk: L. Gorter G. A. Gorter-Kistemaker K. Gorter J. Gorter-Loonstra J Harderwijk: C. Gorter J. Gorter-Hovenga Andijk: M. Brouwer-Gorter B. Brouwer klein- en achterkleinkinderen Harderwijk. 19 april 1980 Huize ..Randmeer". Gelegenheid tot condoleren dinsdag 22 april a s. 's avonds van 7.30 tot 8.30 uur in het uitvaartcentrum Ibislaan 3. Andijk. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op woensdag 23 april a.s. des namiddags 3.00 uur op de Oosterbegraafplaats te Andijk. Daaraan voorafgaande zal een rouwdienst worden gehouden in de aula van het uitvaart centrum Ibislaan 3. Andijk die zal aanvangen om 2.00 uur. Correspondentie-adres: K. Gorter, Middenweg 50. 1619 BN Andijk. Jesaja 43:1 tot 5a Vreet niet, want Ik heb u verlost, Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Heden nam de Here tot Zich onze lieve moeder en oma Teuntje de Jong sinds 1962 weduwe van P Stolk in de ouderdom van 75 jaar. Glimmen: A. Drenth-Stolk D. Drenth Rotterdam: G J Stolk R. Stolk-van Weenen Molenaarsgraaf: J Stolk S. T. Stolk-Helder Giessenburg: M. Aantjes-Stolk C. Aantjes Brandwijk: C. Stolk A H Stolk-Tas Giessenburg L. Stolk L. Stolk-Bos Molenaarsgraaf: Joh. Stolk G. Stolk A. F. Stolk-Oskam M. Stierman-Stolk J. Stierman en kleinkinderen. 2973 XD Molenaarsgraaf, 20 april 1980 Graafdijk West 20. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdagavond 23 april van 7.00 tot 9.00 uur en na de begrafe nis in gebouw ..De Schommel". Van Arkel- straat 13a te Molenaarsgraaf. De begrafenis zal D.V. plaats hebben op don derdag 24 april om 14.30 uur te Molenaars graaf Vooraf zal om 13.30 uur een rouwdienst wor den gehouden in de Geref. Kerk. Gijbelandse- dijk 54 te Brandwijk. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden op 64-jange leeftijd van de heer Abraham van der Spelt in leven adjunct-directeur van de Christelijke Technische School ..De Vaan" tot zijn pensio nering op 1 februari 1980 Zijn persoon en werk zullen bij ons in dank bare herinnering blijven. Sterke God de ach tergebleven weduwe, kinderen en verdere fa milieleden in de beleving van het ongetwijfeld zware verlies. Namens het Bestuur van de Ver eniging voor Christelijk Beroeps onderwijs te Rotterdam Mevr. H Val-Heins. secr. Mr F Verhulst, voorz Namens het personeel van de Christelijke Technische School ..De Vaan" A. R. Deele, dir. Rotterdam, 18 april 1980 Rom. 14:7-8 Zolang unj Ieren, leren wij voor de Heer. en sterven wij, dan steroen wij voor de Heer: of wij leven of sterven. Hem behoren wij toe. Heel onverwacht is uit ons midden weggeno men mijn man en onze vader Reinder Hoff oud 63 jaar. M. H. Hoff-Boer Schiedam: Kineke en Leo Festen-Hoff Alphen a/d Rijn: Theun en Yolanda Hoff-Janssens Groningen: Helmer Hoff Leiden: Nienke Hoff en Herrie van Vliet 6851 LA Huis sen, 18 april 1980 Claushof 8 De rouwdienst zal gehouden worden a.s. woensdag 23 april om 11.30 uur in de Ned Herv. Kerk, Langestraat te Huissen, waarna de begrafenis volgt om 12.30 uur op de Alg. be graafplaats ..De Hoeve" te Huissen Samenkomst aan de kerk om 11.15 uur. Het Koninkrijk ran God i« peen kwestie van spijs en drank, maar i* gerechtig heid, vrede en vreugde door de Heilige Geest. Wie op deze wijze Christus dient, is door God aanvaard en geacht bij de mensen. Rom. 14:17-18. Heden heeft God tot Zich genomen, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Willem Koster Pxn. in de gezegende ouderdom van 93 jaar, '^sinds oktober 1974 weduwnaar van Hendrik je Booij Rom. 14:7-9 Uit 119 gezangen: Gezang 104a: 1 en 6 Hoogeveen: P W. Koster A. Koster-Hartman Driehuis: Bep en Klaas Bert Karei, Anneke Lemmer Wim en Anneke Peter. Erik Hoogeveen. 19 april 1980 Kemperstraat 2 „Olden Kinholt" Corradres: P. W. Koster, kan Hogendorp- straaf 13, 7901 CC Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren donderdag 24 april van 13.00 tot 13.30 uur in het „Herman Ba- vinckhuis". Hoofdstraat 97 te Hoogeveen. De rouwdienst zal gehouden worden op genoemde datum van 13.30 tot 14.00 uur eveneens in het „Herman Bavinckhuis" waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Thuis liever geen bezoek. en mij, hiertoe door U bereid, opnemen in Uw heerlijkheid" Psalm 73:12 (o.b.) De HERE nam heden tot Zich mijn geliefde man, onze lieve vader en grootvader Leonard Jacobus der Nederlanden op de leeftijd van 88 jaar. Heemstede. M. C. der Nederlanden-Beukers Amsterdam, P. S. der Nederlanden Bentveld. W. Steetskamp-der Nederlanden M. Steetskamp Ermelo, R. L. der Nederlanden J. der Nederlanden-de Hoop Heemstede. H. M. der Nederlanden en kleinkinderen Heemstede, 18 april 1980 Huize „Kennemerduin", Herenweg 126. Gelegenheid tot afscheid nemen is er in het mortuarium van het ziekenhuis „St. Joannes de Deo", ingang Maerten van Heemskerkstraat 2 te Haarlem heden 22 april 1980 van 14.00-15.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben woensdag 23 april a.s. op de Algemene Begraafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede om 13.30 uur. Vertrek van Huize „Kennemerduin" ca. 13.15 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Hierbij geven wij kennis van het plotse ling overlijden van br. S. Kasper. Gedurende een lange reeks van jaren orga nist van onze kerk in Glimmen. Trooste de Here zijn vrouw en kinderen. Haren, 18 april 1980. Namens de K.A.Z. J. Euving, praeses. T. ten Have. scriba. Met verslagenheid berichten wij u dat geheel onverwacht op 46-jarige leeftijd is overleden ons bestuurslid S. Stuij Sinds 1976 heeft hij zijn beste krachten ingezet voor de belangen van onze vereniging. Met waardering denken wij terug aan de periode dat hij als bestuurslid aan onze vereniging verbonden was. Namens het bestuur van Coöperatieve Melkinrichting en Zuivelfabriek Graaf stroom ba. te Bleskensgraaf J. de Baat, voorzitter C. J. Schep, secretaris Bleskensgraaf. 18 april 1980 Komt allen tot Mij die vermoeid en belast zijt en Ik zal U rust geven. Matt. 11:28 Diep bedroefd, maar toch dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, berichten wij u hiermede, dat op 67-jarige leeftijd in de Vrede van haar Heiland overle den is. mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en oma Neeltje Quatfass-Griffioen Amsterdam, J. G Quatfass P. K. Quatfass A. Quatfass-den Besten Arno. Debbie C. Molevelt-Quatfass K. Molevelt Hans, Bastiaan J. H. Quatfass 21 april 1980 Minckelersstraat 10* 1097 KG Amsterdam Correspondentie-adres: C. Molevelt-Quatfass, Eierlandstraat 28, 1024 GE Amsterdam. Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van Aula West, Willem Roelofsstraat 7 eind Post jesweg te Amsterdam, bereikbaar met bus 18. Gelegenheid tot afscheidnemen donderdag avond van 7.45-8.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden in de Koningskerk, Van 't Hofflaan 20. om 13.15 uur, waarna wij haar ter ruste willen brengen op de Nieuwe Oosterbegraaf- plaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Aan komst ongeveer 14 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Jeugdzaal van de Koningskerk. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Na een jaar van dan weer hoop dan weer teleurstelling, is maandagmorgen een einde gekomen aan het rijke en moedige leven van Catharinus Gjalt Mak geboren 5 maart 1927 Gij geeft het uw beminden in de slaap Gij zaait Uw Naam in onze diepste dromen Gij hebt ons zelf ontvankelijk gemaakt Lied 487 L. D. Mak-Wits Nelleke Catrinus Geertje Anna Willem Leiderdorp, 21 april 1980 Leeuwerikstraat 19 Er is gelegenheid om van de overledene af scheid te nemen in de rouwkamer: „Eenvoud" van Ingen Schenau, Hogewoerd 84 te Leiden, dinsdagavond a.s. van 8.00 tot 9.00 uur. Thuis geen bezoek, geen bloemen. Een Eredienst zal gehouden worden woensdag 23 april a.s. in de Gereformeerde „Scheppings- kerk" te Leiderdorp aanvang 14.00 uur, waar na de begrafenis te plm. 15.00 uur zal plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Hoogmadeseweg. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de „Scheppingskerk". „De eeuwige God is u een woning en onder u zijn eeuwige armen." Deut. 33 vers 27 Opgenomen in heerlijkheid onze lieve zoon, broer, zwager en oom Cas Mak Hardegarijp: C Mak G. J. Mak-van der Molen Amsterdam: A. C. Meuleman-Mak G. E. Meuleman St. Martin-Chateau (Fr): G P Mak Santpoort: J H Mak M. Mak-Bakker Amsterdam: Geert Mak Sterksel: K. Wits J. H. Wits-Kaemingk Heiloo: C. E. C. Bouma-Wits J. A. Bouma Zeist: G. Wits E. M. Wits-van Kooy neven en nichten. 21 april 1980 Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ds C. G. Mak Van oktober 1956 tot juni 1967 is hij als predi kant verbonden geweest aan de kerk van Vreeswijk-Jutphaas. Met dankbaarheid gedenken wij zijn inzet en persoon tijdens de periode waarin hij hier mocht werken. Moge de Here zijn vrouw en kinderen zijn troostende nabijheid schenken. Namens de kerkeraad van de Geref. kerk te Nieuwegein (Vreeswijk-Jut phaas) Ds G. Dijkstra, praeses E. Verloop-van Brcederoode, scriba Nieuwegein 21 april 1980 Met ontroering hebben wij vernomen dat, na maanden van lijden, is overleden onze leraar en adjunct-directeur H. J. Krol i Wij waardeerden hem omdat hij eerlijk, opge wekt en hartelijk was in zijn optreden en daarom zullen wij hem blijven missen. Leerlingen Christelijke Scholengemeenschap Mavo-Lbo „De Klokkenberg" Nijmegen, 19 april 1980 „Zie, ik maak alle dingen nieuw". Uit onze kring werd tot onze droefheid wegge nomen onze onvergetelijke eerste adjunct Henk J. Krol Zijn werkkracht, opgewektheid en collegiali teit zullen wij in dankbare herinnering hou den. In het bijzonder wensen wij Fré, haar moeder en verdere familie Gods vertroostende nabijheid toe. Bestuur, directie en personeel Christelijke Scholengemeenschap Mavo Lbo „De Klokkenberg" Nijmegen, 19 april 1980. Verlangend de Grote Majesteit Gods te mogen zien ging van ons heen onze lieve onvergetelijke Sic (mevr. Sj. Overeem-Douwstra) Eens, als de bazuinen klinken, uit de hoogte, links en rechts, duizend stemmen ons omringen, ja en amen wordt gezegd, rest er niets meer dan te zingen. Heer. dan is uw pleit beslecht. Gezang 300:1 Ede: M. J. Kraan-Breebaart Lesigny (Fr.): Karei en Jenny Maraval (Fr.): Piet en Miep Noord-Scharwoude: Agaath en Henk Oegstgeest: Arnold en Henny Lunteren: Truus Oosterbeek: Marinus en Elly hun kinderen en kleinkinderen. 20 april 1980 Corr.adres: H. Verburg, Dorpsstraat 630. Noord-Scharwoude. Rouwdienst vrijdag 25 april om 14.00 uur in de Noorderkerk, Stationsweg 21, Drachten, daar na volgt de teraardebestelling, Noorderbe graafplaats, Stationsweg hoek Klokhiiislaan. Ik zal met vreugd in het huis des Heren gaan om daar met lof uw grote naam te danken Jeruzalem gij hoort die blijde klanken elk heft' met mij de lof des Heren aan Psalm 116 vers 11 Na een rijk gezegend en blij leven ging in tot de vreugde van haar Heer en Middelaar onze lieve zuster en schoonzuster Tjitske Douwstra sedert sept. 1957 weduwe van W. Overeem in de ouderdom van 81 jaar. Drachten: W. Meijer-Douwstra W. Douwstra-Schipper A. Veenstra-Douwstra A. Veenstra Noord-Scharwoude, 20 april 1980 Corr. adres: A. Veenstra, Oudeweg 85 9201 EK Drachten. Gelegenheid tot condoleren op donderdag 22 april van 19.30 tot 20.00 uur in de aula van „Slingehof" Zuiderhogeweg 78 te Drachten. De rouwdienst vindt plaats op vrijdag 25 april om 14.00 uur in de Noorderkerk te Drachten, waarna de teraardebestelling volgt op de Noorderbegraafplaats. Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God mijn God de bron van vreugd. In vol vertrouwen in zijn Heer en Heiland ging van ons heen, mijn lieve zorgzame man, onze vader en grootvader Johannes van der Veen op de leeftijd van 69 jaar Maarssen: M. van der Veen-Kooy Boksum: Anko en Frouwkje Johan, Simon Haarzuilens: Jan en Janneke Floris Utrecht: Marian en Johan Amsterdam: Joke en Ed Anna 21 april 1980 Dr Plesmanlaan 274 3601 DJ Maarssen Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 25 april a.s. om 12.45 uur op de algemene begraafplaats te Maarssen. Vooraf wordt er in de Geref. Kerk Kerkweg te Maarssen een rouwdienst gehouden welke aanvangt om 12.00 uur. De overledene is opgebaard in de aula van Huize Maria Dommer. Vondelstraat 1, 2e ingang Maarssen Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag van 19.00-20.00 uur In het kruis zal 'k eeuwig roei In volle vrede in Jezus ontslapen i man. onze zorgzame en lieve vader vader. Hendrik Jan Ronner op de leeftijd van 87 jaar. Utrecht: M. Ronner-Voor in 't Holf Amersfoort: Tet Mebius-Ronner. Wybo Mebius. Gert en Claire, Henk-Janfjjssie- Marchien. Utrecht: i Janny Kaïnama-Ronner 0 Q Joyce, Carmen, Yvonne en Dinaj 's-Gravenhage: Gea Duermeijer-Ronner Margot en Theo. Angenitj Utrecht, 20 april 1980 „Warande" kamer 116 Neckardreef 1 Donderdag 24 april zal om 13.30 uur e dienst worden gehouden in ,,Tamarin<| kardreef 6, waarna om 15.00 uur de t bestelling zal plaats vinden op de I plaats „Brandenburg", Brandenburg# De Bilt. Gelegenheid tot condoleren na de roi^ in „Tamarinde". Jokt) Heden ontsliep in kalm vertrouwen iMg" Heiland en Heer, onze lieve zorgzame! en grootmoeder f peil Jacoba Petronella Winte^t™°j van Duyn 6 ontv het in de ouderdom van 92 jaren. [ten d d zou Doorwerth. thisan G. M. J. Winter stland P. J. W. Winter-Geelkerke^. Almkerk, A. Wolven-Winter l®aW J. Wolven F" A"1 kwijt Rotterdam, Ij het Ida J. P. van Best-Winter Ln d< W. J. van Best (ras ge Almkerk, 19 april 1980 Und ius dc Correspondentieadres: jchtige Mr. L. A. Donkerstraat 9 jte zoi 4286 BS Almkerk k Lani ïgen t De teraardebestelling zal plaatsvin! woensdag 23 april a.s. om 15.00 uui Nieuwe Oosterbegraafplaats, Kruislaa Amsterdam-Oost. |oor Vooraf zal een dienst van woord gehouden worden in de aula. Aanvang om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop,ult begrafenis in de aula. leept. Ik ben de opstanding en het led wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. ll£ In Jezus ontslapen mijn lieve, zorgzai en onze lieve vader i( Gerrit Kwast op de lèeftijd van 48 jaar. H. A. Kwast-van der Ploe Trinette en Harm Jolanda Johan Peter Eindhoven, 19 april 1980 Perseuslaan I 5632 AC De overledene is opgebaard in het mor^ van het Diaconessehuis, Ds. Theodor t straat 1 te Eindhoven; gelegenheid tot nemen woensdag van 11 tot 12 uur en vd 18 uur. Een dienst van Woord en Gebed zal I gehouden op donderdag 24 april a.s. oil op de Algemene Begraafplaats Oude T Eindhoven (Woensel) waarna de begra| familiekring zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot <j ren in de Aula. Geen bloemen, geen toesprakeii Liever geen bezoek aan huis. I SAMEN OP DE GOEDE ^Christelijk Nationaal Vakvt gist' imeu ^dige

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12