Werken in de 3ewereld BON Beheersstichting Patrimonium 1 chef woningmaatschappelijk werk(m/v) medewerker/ ster aktiviteitencentrum GROEPSLEIDERS groepsleid(st)er bevoegd leid(st)er direkteur (m/v) STICHTING NEDERLANDSE VRIJWILLIGERS TROUW/KWARTET 35 Bezaanjachtplein 1, 1p34 CR AMSTERDAM. Tél. (020) 31 09 31. De Beheersstichting Patrimonium verricht de aktiviteiten die nodig zijn voor het beheer van de circa 16.000 woningen van de woningstichtingen Patrimonium Amsterdam en de Patrimonium Zaanstreek-Waterland. In de komende jaren zal het woningbezit nog met enkele duizenden toenemen. Bij ons bedrijf werken ongeveer 130 medewerkers op administratief, sociaal en technisch gebied. Als gevolg van de intensivering van de kontakten met de bewoners is besloten tot de oprichting van een dienst Bewonerszaken, waarvan ook de afdeling Woningmaatschap- pelijk Werk deel zal uitmaken. Tot de taken van deze afdeling behoren: het uitvoeren van het wonjngmaatschappelijk werk, waaronder worden begrepen het verrichten van onderzoek naar de mate van urgentie en de rapportage daarover ter voorbereiding op de woningtoewijzing, de begeleiding van individuele bewoners in probleemsituaties en.de interne advisering over woningmaatschappelijke aangele genheden, het uitvoeren van de sociale begeleiding van bewoners in renovatieprocessen, alsmede de rapportage en de advisering daarover. Deze taken worden verricht door vijf, op het gebied van het woningmaatschappelijk werk, gekwalificeerde medewerk(stjers. In verband met deze ontwikkeling roepen wij thans gegadigden op voor de funktie van Van deze funktionaris. die rechtstreeks verantwoording schuldig is aan het hoofd van de dienst Bewonerszaken, wordt verwacht dat hij/zij: leiding geeft aan de afdeling Woningmaatschappelijk Werk, (mede) uitvoeringstaken verricht op het terrein van het woningmaatschappelijk werk en de renovatiebegeleiding, optreedt als eerste adviseur van het hoofd van de dienst Bewonerszaken, voorzover het woningmaatschappelijke aangelegenheden betreft, zorg draagt voor een zo geïntegreerd mogelijk funktioneren van de afdeling binnen de dienst Bewonerszaken, maar ook binnen het totaal van de organisatie. Aan belangstellenden stellen wij de volgende eisen: opleiding op het nivo HBO/MW, ervaring op het gebied van de sociaal-maatschappelijke dienstverlening en/of het sociaal-maatschappelijk werk, leidinggevende kapaciteiten, ervaring in dan wel ruime belangstelling voor de volkshuisvesting. Aan deze funktie is, afhankelijk van leeftijd en ervaring, een salaris verbonden dat zich beweegt tussen het minimum van schaal 11 en het maximum van schaal 12 van de CAO voor personeel in dienst van woningkorporaties (resp. f 3.250,— en f 4.650,— per maand). Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektieprocedure. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur van de stichting, de heer R. Otten, die ook bereid is nadere inlichtingen te verschaffen. Persijn te Maartensdijk en De Tweesprong te Utrecht zijn huizen voor jongeren van 13-21 jaar, die in intellektueel en sociaal opzicht minder redzaam zijn en in eigen milieu onvoldoende kunnen worden opgevangen. Voor die jongeren die (tijdelijk) op interne hulpverlening en begeleiding zijp aapgewezen beschikt huize Persijn over een aktiviteitencentrum. In dit centrum künnen de jongeren deelnemen aan aktiviteiten als: houtbewerking, kreatieve handvaar digheden, spel, sport, eenvoudige doe-het-zelfaktiviteiten, textiele werkvormen, enz. Ter aanvulling van het team wordt gevraagd een voor 32 uur per week. De gedachten gaan uit naar iemand die: 25 jaar is of ouder een geschikte achtergrond heeft, zoals opleiding bezigheidstherapie, aktiviteitenleid(st)er ervaring heeft in het werken met jongeren een aktieve inbreng heeft in de planning en verdere ontwikkeling. De arbeidsvoorwaarden zijn overeen komstig de C.A.O. voor het zieken huiswezen. Schriftelijke sollicitaties, uiterlijk binnen 2 weken na verschijnen van deze advertentie, te richten aan de èöllicitatiekommissie van huize Persijn, Achterweteringseweg 10, 3738 MA Maartensdijk. Tel. 03461-1384/1398. Medisch kinderhuis 't Ruige Veld te Rolde een tehuis voor moeilijk lerende kinderen met ontwikkelingsachter stand en probleemgedrag. de kinderen worden tijdelijk opge nomen voor observatie en behan deling. de groepen worden begeleid door een multi-disciplinair team vraagt: voor verschillende leef- en leeftijds groepen, vereist: ervaring en opleiding in groeps werk (MBO-iw, B-verpleging of an dere gelijk gerichte opleiding) minimum leeftijd 21 jaar positieve instelling t a v de christe lijke signatuur van het kinderhuis Aan eventuele geschikte kandidaten wordt een taakomschrijving toege zonden, salaris volgens salarisschalen voor personeel werkzaam in particuliere kinderhuizen afhankelijk van leeftijd en ervaring, kan oplopen tot het maximum van schaal 3B Uitvoerige sollicitaties binnen 14 da gen te richten aan de direktie van het medisch kinderhuis t Ruige Veld. As serstraat 23. 9451 AA Rolde, tel 05924-1234 Het medisch kinderhuis Bethanië te Zeist rofept sollicitanten op voor vanwege de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke kracht. Vereisten: minimum leeftijd 23 jaar in bezit van tenminste MBO-iw diploma ervaring met het werken met kin deren prot. chr. godsdienst Sollicitaties te richten aan de directri ce, Mevrouw J. Scheurwater, Verleng de Slotlaan 109 te Zeist, tel. 03404- 24504 LANDELIJKE PROT.-CHR. STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN TE NUNSPEET Voor ons gezinsvervangend tehuis "Zuiderhaven" te Hoensbroek, waar 22 dames en heren wonen die overdag werkzaam zijn op een sociale werkplaats of een D.V.O. bezoeken, zouden wij graag zo spoedig mogelijk in kontakt komen met een Wij verwachten, dat hij of zij bereid is in teamverband te werken aan een goed woon- en leefklimaat, met respekt voor eikaars funktioneren. Tevens, dat er blijk wordt gegeven van verantwoordelijkheidsgevoel, initiatief, "ouplesse en aanpassingsvermogen. GEVRAAGD WORDEN: diploma O.P.M./V.S.I.D.. Z of M B.O.-i.w., een protestants-christelijke levensovertuiging. Salaris volgens de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor gehandicapten. Pensioenregeling P.G.G.M. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van huize "Zuiderhaven", Mgr. Hanssenlaan 2, 6433 BM Hoensbroek, telefoon (045) 21.35.98. Bestuur en Medewerkers van Stichting voor Jeugd en Gezin, instelling voor voogdij, gezinsvoogdij en vrijwillige hulpverlening in het arrondissement Alkmaar zoeken op korte termijn een Gedacht wordt aan een kandidaat met opleiding op academisch of H.B.O.-nivo, die met enthousiasme en vindingrijkheid de instelling kan helpen om het werk inhoudelijk en organisatorisch gestalte te geven. Zijn/haar opdracht houdt o.m. in: in nauwe samenwerking met het bestuur leiding geven aan de instelling het coördineren van werkzaamheden ten aanzien van beleidsvoorbereiding en beleidsuitvoering het stimuleren van de verdere ontwikkeling van hulpverleningsvormen Bij de selektie zal in het bijzonder worden gelet op: ervaring in management financiële deskundigheid juridische kennis kennis van en/of ervaring met het (jeugd)welzijns- ihBcremm eb nt gnhavie emdnooi vaardigheid in het zich duidelijk uitdrukken in woord en geschrift Van toepassing is de C A O. voor de Welzijnssektor. Opname in het pensioenfonds P.G.G.M. is verplicht. Salariëring nader overeen te komen. Sollicitaties voor 10 mei a.s. te richten aan de Sollicitatiecommissie. Postbus 221, 1800 AE Alkmaar. Telefonische informaties kunnen worden ingewonnen bij de heer M. Stoffels, praktijkleider, telefoon 072-127122, of bij de voorzitter de heer F. A. M. Frantzen, telefoon 02297-1971 (tussen 18.00 en 19.00 uur). Wij willen een bijdrage leveren aan de ontwikkelings samenwerking: direct, door het uitzenden van ontwikkelingswerkers naar landen in de Derde Wereld die ons daar om vragen. En indirect door te bevorderen dat teruggekeerden zich inzetten voor de voorlichting en bewustwording in Nederland Onze inspanningen zijn gericht op de verbetering van de positie van de armste groepen. Niet wij, maar de ontwikkelingslanden geven aan op welk gebied zij vakmensen nodig hebben. Alle aanvragen hiervoor worden door ons kritisch beoordeeld en geselecteerd aan de hand van bepaalde landen- en proiektnormen. De aanvragen komen onregelmatig bij ons binnen. Zij wisselen in soort, aantal en frekwentie Op dit moment hebben we er een aantal ontvangen, op basis waarvan wij nu mensen met de volgende vak opleiding zoeken monteur wegen- bouwmachines SOMA dieselmonteurs LTS/VAM-diesel plaatwerker modelmaker gieterij textiel ontwerper orthopedisch instrumentmaker medisch analisten HBO-A HBO-textielvormgeving en kennis van marketing werktuigbouw kundigen MTS of HTS-wtb enkele jaren ervaring wijkverpleeg kundigen dierenarts huishoudkundige Nf 2, N19 NLO fbvk komb huishoudkunde en gezond- heidskunde) Voorzieningen. De vergoeding (in het land van bestemming) maakt een naar nederlandse begrippen sober, maar verantwoord bestaan in het gastland mogelijk. In de arbeidsovereenkomst zijn de neder landse sociale voorzieningen opgenomen. Daarnaast is er een aantal aanvullende voorzieningen. Er bestaat een speciale regeling voor degenen die hun militaire dienst nog moeten vervullen. Voorwaarden. Voorwaarden zgn tenminste 21 jaar. voltooide vakopleiding als hierboven aangegeven. 27 maanden beschikbaar zijn Er zijn ook uitzend mogelijkheden voor echtparen, waarbij er meestal slechts voor een van de partners een vakature is Bij belangstelling en wanneer u aan de voorwaarden voldoet s.v.p onderstaande bon invullen en sturen naar de Stichting Nederlandse Vrijwilligers, Postbus 11640,2502 AP Den Haag. X Naam Adres Woonplaats Provincie Gehuwd/ongehuwd Ik heb een van de vermelde opleidingen en ben geïnteresseerd Geboortedatum Opleiding Beroep Datum waarop eventueel beschikbaar 0/60/56

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 35