3L Reünie FAMILIEBERICHTEN I ZATERDAG T9 APRIL 1980 TROUW/KWARTET ATE kunnen van maandag tot en met vnjdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur 1910 20 april Hoi opa! Al vast gefeliciteerd, tot zo. Peter Coen Nanne Op zondag 27 april D.V. hopen wij met onze ouders Hendrik Hofman en Stijntje Hofman-Pool hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen Anna en Lambert Jan en Roelien Albert en Alie Ronald 7991 RD Dwingeloo, april 1980 Geeuwenbrug 62 C Gelegenheid te feliciteren donderdag 1 mei van 20.00- 24.00 uur in „De Vogelsangh", Heuvelenweg 29, Dwingeloo. Op 3 mei 1980 hopen wij D.V. met onze kinderen en kleinkinderen de dag te herdenken, dat wij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Arie dc Jong Janny de Jong-Nage! Wij willen dat op vrijdag 2 mei a s. vieren in gebouw „Beatrix", Korte Meent weg te Woerdense Verlaat. Wilt u ons feliciteren dan bent u van harte welkom op onze receptie van 19.00 tot 20.30 uur. Zegveld, april I960 Oude Meije 14 3474 KM Zegveld D.V. 2 mei 1980 hopen onze ouders en grootouders R. van Henten en M. van Henten-Verkerk hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid tot feliciteren vrijdag 2 mei a.s. van 19.30 tot 22.00 uur in Motel 'De Witte Bergen' (ingang motel) te Eemnes, Rijksweg Al. St Annepad 20, Loosdrecht. Kinderen en kleinkinderen. Wij zijn blij en dankbaar dat onze ouders en grootou ders N. Griffioen en T. Griffioen v/d Voort op 7 mei 1980, met ons allen mogen gedenken dat ze 50 jaar getrouwd zijn. Correspondentieadres Fam. N. Griffioen C. Correo 281 7500 Tres Arroyos Argentinië. Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand D.V. 28 april a.s. hopen onze geliefde ouders en grootouders A. Hoogerbrugge J. Hoogerbrugge-v.d. Kooij 60 jaar getrouwd te zijn. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Wij vieren dit in familiekring. 3046 NE Rotterdam-Overschie, Delftweg 294. De Hr. en Mevr. P. Lans Thomsonlaan 158 Den Haag hopen op 22 april hun 60-jarig huwelijk te vieren. De Hr. Lans is thans 87 jaar en zijn vrouw 80 jaar en is een zeer gezellige Fam. De Hr. Lans heeft tot zijn pensionering gewerkt als boekhouder bij onze stadgenoot Fa. Wolf op het Spui Groothandel in auto-onderde len. Het personeel van de Fa. Wolf en zijn vele vrienden wensen het Bruidspaar een vreugdevolle dag toe. God heeft tot Zich genomen Zijn kind. onze lieve moeder, schoonmoeder en grootmoeder Geiske van der Weide Sinds 4 oktober 1978 weduwe van Sjerp Bou- kes Jansen, op de leeftijd van 79 jaar Breda. Y den Ouden-Jansen C. den Ouden Barend. Bouke, Arjan. Gerard. Rozenburg Z-H. A. de Vries-Jansen A. de Vries Johan. Sjerp Bouke. René, Geiske, Linze Oosterhout N-B E. de Ruig-Jansen Th. de Ruig Geiske. Josien Hendrik Ido Ambacht. B. van der Weide Jansen P. C. van der Weide Jansen-Voogt Linda, Sjerp, Bouke Breda. 18 apnl 1960 Willem van Oranjelaan 17 Corr. adres: Tromplaan 5 4819 AG Breda Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het Diaconessenhuis. Langendijk te Breda. Bezoek aldaar maandag 21 april van 16.00- 17.00 uur De rouwdienst zal plaatsvinden dinsdag 22 april om 13.00 uur in de aula van de begraaf plaats „Het Haagveld". Haagweg 334 te Breda, waarna de teraardebestelling zal volgen. Sa menkomst voor de rouwdienst in de aula van „Het Haagveld" Na de teraardebestelling is daar gelegenheid tot condoleren. Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand Na een moedig gedragen lijden heeft de Heer tot Zich genomen mijn innig geliefde echtge noot, mijn geliefde schoonzoon, onze geliefde vader en grootvader Anton Roerdink op de leeftijd van 58 jaar Psalm 121: Ik hef mijn ogen op naar de ber gen: vanwaar zal mijn hulp ko men? Mijn hulp is van de Here, die hemel en aarde gemaakt heeft. 9741 MK Groningen, 17 april 1980 Vogelkers straat 31 Groningen: Tinie Roerdink-Huitsing Groningen: H. Huitsing-Bos Leeuwarden: Wim Roerdink Hilde Roerdink-Berger Sandra en Monique Winsum (Gr): Eddy Roerdink Ineke Roerdink-Berghuis Edwin en Paulien Hoensbroek: Hilda Haak-Roerdink Gerrit Haak Sandy Leeuwarden: Peter Roerdink Martje Roerdink-Talma Groningen: Anton Roerdink jr. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het uitvaartcentrum .Algemeen Be lang" Esdoornlaan 187 (wijk Selwerd) te Gro ningen. Bezoek 's avonds van 7-8 uur. Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 22 april om 11.00 uur in de Goede Herderkerk, Heinsiusstraat te Gro ningen waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „SelwerderhoF' om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de koffiekamer op de begraafplaats. In vrede is ontslapen onze lieve broer, zwager en oom Anton Roerdink geliefde echtgenoot van T. Huitsing op de leeftijd van 58 jaar. al zou mijn vlees en mijn hart bezwijken, mijns harten rots en mijn erfdeel is God voor eeuwig" (Ps. 73:26 onber.) Groningen, 17 april 1980 Groningen: J Roe H. Roerdink H. Roerdink-Weeseman Den Haag: H. Oosterheert-Roerdink H. W. Oosterheert Groningen: B. Roerdink H. Roerdink-Schuring A. Roerdink neven en nichten Algemene kennisgeving Moegestreden is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en pleegvader Arend Jan ten Hoope Hij is bijna 48 jaar geworden. 7608 HR Almelo, 17 april 1980 Heslingahuis 1 Joke ten Hoope-Golstein Eric Ingrid Jeroen Herant De crematie vindt plaats maandag 21 april a.s. om 14.45 uur in het crematorium Twente te Usselo-Enschede. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid. Liever geen bezoek en geen bloemen. Na een gelukkig huwelijksleven van 11 jaar is plotseling van mij weggenomen, mijn lieve zorgzame vrouw Sjoerdtje Jagersma geboren 16 april 1900, overleden 18 april 1980, geliefde echtgenote van Klaas Ykema. Ook als kinderen zijn wij dankbaar, wat deze moeder en oma voor vader en ons geweest is. Stadskanaal, 18 april 1960. Beneluxlaan 39. Want unj weten, indien de aardse tent waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw ran God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een Eeuwig Huis. 2 Cor. 5 1 K- Ykema Apeldoorn: J Ykema R. Ykema-Eemaar Winschoten: K. H. Ykema J. Ykema-Froma H Ykema P Ykema-Tilstra Drachten: L. de Jager-Ykema D. de Jager Nieuw-Lekkerland: F. C. Wildeboer-Ykema H Wildeboer Den Haag: G. Ykema en kleinkinderen. Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden D.V. op dinsdag 22 april a.s. in de Geref Kerk „De Wijkplaats". Luxemburglaan 2 te Stadskanaal Voordien gelegenheid tot condoleance van 13.00-13.30 uur. waarna de begrafenis in fami liekring zal plaats vinden te Gasselternijveen. Liever geen bloemen. Heden heeft God tot Zich genomen, na een langdurig ziek-zijn, onze lieve zeer zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, schoonzuster en tante Johanna Cornelia van der Want- K wikken sinds 4 april 1979 weduwe van S. H. van der Want, op de leeftijd van 87 jaar. Haar leven was dienen uit liefde. Diemen: A. C. P. de Jong-van der Want G. J. de Jong Jan en Joke Rotterdam: H. van der Kwant Dordrecht, 17 april 1980. „Het Parkhuis", Haaswijkweg Oost 69a. Corr.-adres: Oranjeplantsoen 11, 1111 CD Diemen. Geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den dinsdag 22 april om 12.30 uur in de Paulus- kerk (ingang Nassauweg), waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats om 13.30 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de wijkzaal van de Paulus- kerk. Plotseling nam de Here tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Hendericus Tigelaar echtgenoot van J. Janssens op de leeftijd van 70 jaar oud firmant fa. H. Tigelaar Assen: R. Tigelaar H. E. Tigelaar-Kramer Assen: J. Tigelaar Pesse: Assen: G. van Wijk-Tigelaar G. Tigelaar J. A. Tigelaar-Toeset Assen: Assen: A. Tigelaar A. H. E. Kok-Tigelaar neven en nichten Assen, 17 april 1980. De begrafenis is bepaald op dinsdag 22 april a.s. op de begraafplaats „De Boskamp". Voor af wordt een samenkomst gehouden in de Zuiderkerk aan de Zuidersingel te Assen aan vang 13 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid te condoleren in de aula op „De Boskamp". Geen bezoek geen bloemen In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam de Heere tot Zich Hendericus Tigelaar oud firmant fa. H. Tigelaar personeel H. Tigelaar BV Assen en Enschede Assen 17 april 1980. In de vroege ochtend van 15 april 1980 verloren wij, na een moedig gedragen ziekte gedurende drie maanden, onze zorgzame vader Mr. Dirk te Winkel Ridder in de Orde var. de Nederlandse Leeuw. Geboren 13 januari 1889 te Nieuwer-Amstel. Weduwnaar van Geuvertje Antonia IJzerman, eerder weduwnaar van Trijntje van Son. Daarom, mijn geliefden, gelijk gij te allen tijde gehoorzaam zijt ge weest, blijft, niet alleen zoals in mijn tegenwoordigheid, maar nu des te meer bij mijn afwezigheid, uw behoudenis bewerken met vre ze en beven, want God is het, die om zijn welbehagen zowel het willen als het werken in u werkt. Filippenzen 2 12 en 13 Dick en Deanne te Winkel Theo en Carla te Winkel Theo en Dorine van der Zwaan- te Winkel Pandu, Dirk, Sander en Daphne Amsterdam, april 1980 De Klencke 9 Correspondentie-adres: Dick te Winkel, Punter 192, 1186 RK Amstelveen. Overeenkomstig zijn laatste wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. 'Laat uw licht schijnen voor de mensen opdat zij uw goede werken zien en uw Vader verheerlijken die in de hemel is.' (Matt. 5. 16) In de vreugde en vrede van de Heer is te Rome overleden Dr. Anna Dengel Stichteres van het Gezelschap van Medische Missiezusters Zij bereikte de leeftijd van 88 jaar. Van 1925 tot 1967 was zij Generale Overste. Zij inspireerde velen om zich in te zetten voor de heling en het heil van de mensheid, vooral in de Derde Wereld. Moeder Anna Dengel wordt maandag 21 april a.s. om 12.00 uur in Rome begraven. De Medische Missiezusters in Nederland en de Vrienden van de Medische Missiezusters wil len haar in dankbaarheid gedenken met een Eucharistieviering op zaterdag 3 mei a.s. in de Utrechtse Kathedrale Kerk aan de Lange Nieuwstraat. Aanvang 11.30 uur. Daarna sa menkomst op de Nieuwe Gracht nr. 14 Utrecht. 17 april 1980 Medische Missiezusters Distrikt Nederland Korrespondentie-ad res Wittevrouwensingel 55, 3572 CB Utrecht mondelinge opleidingen middelbare akten nederlands, trans, engels, duits, alle a en b en geschiedenis op de avonden en op zaterdag. school voor taal- en letterkunde den haag bovendien cursussen onderwijskunde, latijn. antieke cultuur, spreekonder- wijs, filosofie en algemene taalwetenschap inlichtingen administratie: postbus 65790, 2506 EB 's-Gravenhage, tel. 070- 234970 en 070-234977 Schoolgebouw. Zonnebloemstraat 70. Heden nam God tot Zich, na een moedig gedra gen lijden, mijn lieve man, onze zorgzame vader, onze opa, zwager, oom en neef Willem Johannes Dercksen Ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 70 jaar. Gouda: W. H. Dercksen-Hemmes Reuwijk:W. J. Dercksen J. M. G. Dercksen-Stas Franciska, Herbert en verdere familie. 17 april 1980, Krugerlaan 71, 2806 EC Gouda. De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 22 april om 11.00 uur op de algemene begraafplaats „IJsselhofte Gouda. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Geen toespraken. Op dinsdag 15 april 1980 heeft de zee het lichaam terug gegeven van mijn lieve man, onze lieve pappa, zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Jan Bekkema In besloten kring heeft de crematie plaats gevonden. Daar het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, willen we graag onze gevoelens van dank uiten aan allen die veel voor ons hebben betekend door wat zij niet-gezegd, gezegd en gedaan hebben. We hebben het als zeer hartverwarmend erva ren. Onze oprechte hartelijke dank. Namens de familie Karin Bekkema-Meijer en kinderen April 1980, Kruiszwin 1311, 1788LK Den Helder Maar wie volharden zal tot het einde, die zal zalig worden. Mattheus 24 13 Na een moeilijke levensavond heeft God tot Zich genomen onze broer en oom Arie Cornells van de Griend weduwnaar van Gerhardina Wilhelmina Hagedoorn. Hij werd 86 jaar. 's-Gravenhage: J. van de Griend D. van de Griend-de Graaff Lexmond: N. van de Griend. 's-Gravenhage: G. C. C. van de Griend-Janszen Puttershoek: C. A. van de Griend Alphen a/d Rijn: C. van de Griend A. P. van de Griend-Slotboom Noordwijk aan Zee: A. van de Griend M. B. van de Griend-de Jong Nichten en neven 's-Gravenhage, 17 april 1980 Verpleeghuis Zwedenburg Correspondentie-adres Ambonstraat 16 2405 EN Alphen a/d Rijn Onze broer is opgebaard in het rouwcentrum, Barentszstraat 49 te 's-Gravenhage, alwaar geen bezoek. Een korte rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 22 april om 11 uur in het crematorium Eikelenburg, Eikelenburglaan 7 te Rijswijk, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na de crematie gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Herinnenngsmedailles. lad insignes, erelinten,. 'Hat MEDAILLEHUIS SUU: OOSTERSTRAAT 29 - GRC telefoon 050 124041 (4 nog uit voorreed leve De da on en me vcx PATERSWOLDE Menso Alting School 25 jaar Open dag op zaterdag 10 mei vanaf 14 00 uur inj schoolgebouw. Brinkhovenlaan 3b. Oud-leerlingen en (oud)-leerkrachten (Bijdrage inj kosten wordt verwacht) dOl -4 Voor ons geheel onverwacht nam God, tot on diepe droefheid, op Zijn tijd en wijze van oii Ee zijde weg mijn innig geliefde man, vader1" 'schoonzoon Sijmen Stuij op de leeftijd van 46 jaar. A en i idoc Al VOO het Psalm 103 15-18 (onberijriond De bedroefde familie: Ottoland: A. Stuij-Kooyman Dirk en Corrie Annie Jan Groen Aagje Ardi Sijmen Sjaak Wim Giessenburg: J. G. Kooyman Ottoland, 18 april 1980 Haringweg 2. Gelegenheid tot condoleren aan het woontf J zaterdagavond en maandagavond na 7.30 igien De teraardebestelling zal D.V. plaatsheb! op dinsdag 22 april om 14.00 uur te Ottolai^^ n den igroi we len edi Je •r ii En de c el Ottoland 19-4-1980 Met grote verslagenheid en diepe ontroer! hebben wij kennis genomen dat heel om4 wachts uit ons midden is genomen ons keri raadslid S. Stuij oud 46 jaar Moge onze Vader in de hemel zijn vrouwei kinderen kracht geven dit verlies te drageüi De Kerkeraad der Geref. kerk te Ottoland. |7 Heden heeft de Heere van ons weggenoiBpaa mijn lieve en zorgzame man, broer, zwageRour oom preel fle C Arie Pieter Maasland Let echtgenoot van T. Seldenthuis, {joch op de leeftijd van 74 jaar. Psalm 22 16 1 Oude Tonge: T. Maasland-Seldenthuis en verdere familie. 3255 AD Oude Tonge 17 april 1980 Hilstraat 13. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 19 i van 15 tot 17 uur en van 19 tot 21 uur aanj woonhuis. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op n dag 21 april a.s. om 14 uur op de algera begraafplaats te Oude Tonge vanuit het jaardendienstencentrum, Bernardstraat Geen bloemen. Allen die nauw betrokken zijn bij: B.V. Nationale Textielfabrieken Roda Confectie te Kerkrade en de geassocieerde ondernemingen in Nederland, België en Duitsland, geven met diep leedwezen en met groot respect voor zijn moed en zijn aandacht voor de medemens, kennis van het overlijden op 16 april 1980 op 37-jarige leeftijd van de directeur de heer H. A. Franken Op zaterdag 19 april zullen wij hem na een uitvaartdienst te 10 uur in de kerk van de H. Remigius te Simpelveld naar zijn laatste rustplaats begeleiden. De troost die wij familie en nabestaanden hopen te bieden en voor ons zelf voelen is een blijvende dierbare herinnering aan een bijzonder groot mens die ons allen veel te vroeg ontnomen is en een voorbeeld was van moed en vertrouwen. Zijn blijmoedigheid, medemenselijkheid en uitstraling blijven voor ons een kostbaar bezit. Commissarissen, directie, ondernemingsraad en medewerkers van de Roda Fashion Groep. Met leedwezen geven wij kennis dat op 17 april 1980 is overleden mevr. J. J. Jonker ond.-directrice van de chr. H.N.O-school te Aalten „En Hij, die op de troon gezeten is, zeide: Zie, Ik maak alle dingen nieuw" Bestuur, Commissie van Beheer, personeel en direktie van de „Oranjeschool", Aalten Wij betuigen U onze hartelijke dank voor def stelling ons betoond na het overlijden geliefde man, vader en opa Dirk Zemel M. Zemel-v.d. M< Leen en Corrie I Klaas en Cock Dirk en Adrie i Tini en Guus en kleinkinderen Leimuiden, april 1980. >rise [i S4r erke

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14