VELDWIJK VRAAGT." hoofd ziekenafdeling sociaal psychiatrisch verpleegkundige docentCe) verpleegkunde ZIEKENHUS VELDWIJK ERMEIO ©tmgfflJQMKI aSdÏÏHS/MIlE V verpleegkundig afdelingshoofd SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE gediplomeerd oic-assistenKe) cq, verpleegkundige met differentiatie chirurgie verpleegkundige 1e groeps- leid(st)er aktive rende bezigheid B-verpleeg- kundige B-verpleeg kundige PSYCHIATRISCH Belhel Ziekenhuis Delf) operatie-assistenten operatie verpleegkundigen verpleegkundige hoofd Sint Jacob De opleidingsschool voor verpleegkundigen in Tiel, welke verbonden is aan de drie Betuwse zieken huizen, het St. Barbara ziekenhuis in Culemborg, het St. Andreas- en het Bethesda ziekenhuis in Tiel, vraagt met ingang van 1 augustus 1980 een full time De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: het doceren van de vakken verpleegkunde, t.w. basis-, kinder- en kraamverpleegkunde, het begeleiden van leergroepen en van leerlin gen individueel, het meewerken aan de integratie theorie - praktijk, het meedenken in en uitvoeren van het beleid m.b.t. de opleiding en de organisatie hiervan. De staf van de opleiding bestaat momenteel uit een hoofd van de opleiding en drie docenten. De aanstellingsvoorwaarden zijn afhankelijk van opleiding en ervaring. Belangstellenden, die in het bezit zijn van het di ploma verpleegkundige A, aangevuld met een vol tooide docentenopleiding en die ervaring hebben in een dergelijke funktie, worden verzocht hun sollicitatiebrief te richten aan het bestuur van de Stichting School voor Opleiding tot de Verpleegkundige-, verzorgende- en para-medische beroepen, p/a Mevr. H.M.Th. Wiering, St. Wal burgbinnensingel 8, 4001 MH Tiel. Desgewenst zal de heer G. Hemel, hoofd van de opleiding, u graag nadere informatie te verstrekken, tel. (03440) 1 49 34. De Stichting Evangelisch Luthers Tehuis voor Ouderen, Nleuwendamlaan 1 te 's-Gravenhage. vraagt voor haar verzorgingstehuis Swaenestate, Medemblikstraat 275, alhier in verband met vervroegde pensionering van de huidige functionaris een De functie omvat o.a. de volgende taken: begeleiding van de dames en heren be woners verblijvend op de ziekenafdeling, alsmede begeleiding bij tijdelijke ziekte van de overige bewoners, onderhouden van contacten met familie van de dames en heren bewoners, als mede huisartsen, ziekenhuizen etc., taak en werkverdeling van het ver plegend personeel, de begeleiding van het verplegend en in opleiding zijnde personeel. Onze gedachten gaan uit naar een ervaren medewerkende, die in het bezit is van het diploma ziekenverpleging A en/of B. Een gevolgde staf opleiding c.q. de bereid heid tot het volgen van deze opleiding kan tot aanbeveling strekken. Voorts verwachten wij van deze func tionaris: leidinggevende en organisatorische kwaliteiten, goede contactuele eigenschappen, het vermogen om een goed leef- en werkklimaat te scheppen, in staat te zijn om in teamverband met andere disciplines samen te werken. De aanstelling zal geschieden in de rang van eerste verpleegkundige A, conform de C.A.O.-bejaardentehuizen. Pensioen regeling P.G.G.M. Swaenestate, dat gelegen is in de wijk Leyenburg. beschikt over 202 verzorgings plaatsen en een ziekenafdeling van 14 bedden. Schriftelijke sollicitaties, met opgave van opleiding, reeds vervulde functies, ervaring en referenties, te richten aan de direkteur van bovengenoemde Stichting, telefoon 070 - 689895. Het Van Dam Ziekenhuis kan op korte termijn plaatsen: om te assisteren en te instrumenteren. voor de opleiding tot O.K. assistente, differentiatie chirurgie. De kursus begint 29 september a.s. Kandidaten zullen in het tweede jaar worden geplaatst van de opleiding, waar van het theoretische gedeelte wordt ver zorgd door het St. Clara Ziekenhuis. De praktijkstage gebeurt in het Van Dam Ziekenhuis. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J. van den Hatert, ver pleegkundig direkteur. Telefoon (010) 36 46 44. toestel 140. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de heer M. Krijnen, hoofd personeelsza ken, Westersingel 115, 3015 LD Rotterdam. STICHTING VAN DAM - BETHESDA ZIEKENHUIS De Stichting Van Dam - Bethesda Ziekenhuis heeft als doelstelling de ex ploitatie (op Protestants-Christelijke grondslagvan voorlopig 2 ziekenhuizen. Beide ziekenhuizen zullen op middel lange termijn als een organisatie over gaan in een nieuw te bouwen ziekenhuis te Spijkenisse. Het psychiatrisch ziekenhuis VELDWIJKis gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit ziekenhuis biedt de Vereni ging tot Christelilke Verzorging van Geesfes- en Zenuwzieken optimale herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzorging aan psychiatrische patiënten Op de afdelingen geronto-psychiatrie, algemene psychiatrie en langdurig psychiatrische behandeling worden ca 800 patiënten behandeld en verpleegd, terwi/1 het ziekenhuis ook dagbehandelings- en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. De Kolbaan is een centrum voor aktiverende bezigheid ten behoe ve van een groep van ongeveer 150 langdurig verpleegde psy chiatrische patiënten. Deze groep wordt een gevarieerd dagprogramma aangeboden en daarin begeleid. Er zijn aktiviteiten op het gebied van kreatieve handvaardigheid, intellektuele vorming, onderwijs, tuinarbeid, excursies, muziek en beweging Het team dat deze ak tiviteiten aanbiedt bestaat uit groepsleid(st)ers A.B.. onderwij zer. muziektherapeute, bewe gingsleider. leider handenarbeid, verpleegkundigen en ziekenver zorgenden. Ten behoeve van deze afdeling vragen wij een Tot zijn of haar taken behoren o.m - het begeleiden van de groep medewerkers ten aanzien van bovengenoemde aktiviteiten en het werken met psychiatrische patiënten; - als lid van het behandelteam en de staf van de Kolbaan mede richting geven aan ontwikkelin gen binnen de aktiverende bezigheid. - het waarnemen van het hoofd van de Kolbaan bij diens afwe zigheid. Voor de vervulling van deze vaka- ture denken wij aan iemand met de opleiding bezigheidstherapie leidsters aantekening). A.T. of V S. I.D. Ruime ervaring met soortgelijke werkzaamheden en een leeftijd vanaf 21 jaar achten wij noodza kelijk. In Dennenhorst vindt langdurige psychiatrische behandeling plaats van ca. 34 vrouwelijke pa tiënten. Naast orthagogische begeleiding wordt veel aandacht besteed aan het aanleren van algemeen dage lijkse levensverrichtingen. In de ze afdeling bestaat een vakature "oor een De taken omvatten o.m.: - het bij afwezigheid van de groepsverpleegkundige overne men van de begeleiding van een groep patiënten bij bezig- heidstherapeutische aktiviteiten; - meewerken aan de totstandko ming en uitvoering van behan delplannen; - mede begeleiden van leerling verpleegkundigen. De Sprong is een gemengde af deling (ca. 9 dames en 20 heren) waar in het kader van de resocia lisatie veel aandacht wordt ge schonken aan zelfstandigheids training en het aanleren van soci ale vaardigheden. Voor het begeleiden van een groep van ca. 10 patiënten vra gen wij een voor de funktie van groepsver pleegkundige. Deze groepsverpleegkundige zal o.m. als taken hebben: - het meewerken aan de totstand koming van behandelplannen (deelname aan besprekingen) begeleiden van meerdere leer ling-verpleegkundigen van de afdeling - koördineren van therapieën - informeren van familie/bezoek Gegadigden voor de funktie van groepsverpleegkundige dienen bereid te zijn tot het volgen van een ca, 7 maanden durende in terne opleiding tot groepsver pleegkundige. Deze opleiding wordt in werktijd gegeven. Onze voorkeur gaat uit naar me dewerkers met een Christelijke levensinstelling. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicita tieformulier kah kontakt worden opgenomen met de afdeling per soneelszaken, tel. 03417-54848 toestel 205. Het formulier kunt u ook in het weekeinde en 's avonds via dit telefoonnummer bij de dienst doende telefoniste aanvragen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken Psychiatrisch Ziekenhuis ••VELDWIJK Postbus 1000, 3850 BA Er mek). Instelling voor ambulante geestelijke gezondheidszorg Wij vragen voor ons multi-disciplinair behandelingsteam, een fulltime -. Wij verwachten van onze nieuwe kollega, dat hij/zij in staat is methodisch te behandelen en bereid is tot samenwerken met de 1e en 3e lijn, o.m. door het geven van konsultatie en advies. Wij zijn een jong bureau en verienen hulp op het terrein van SPD en MOB in de gemeente Zoetermeer. Aanstelling vindt plaats in dienstverband bij de Stichting Geestelijke Gezondheid Zuid-Holland. Nadere informatie bij mw. L van Delft, kontaktpersoon van de sollicitatiekommissie, GGZ-bureau, Stadhoudersring 17,2713 GA Zoetermeer, tel. 079 -165561. Sollicitaties te richten aan de direktie van de Stichting Geestelijke Gezondheid Zuid-Holland, Postbus 54,2700 AB Zoetermeer. Reynier de Graefweg 3, Korrespon- dentieadres: Postbus .5012, 2600 GA Delft. Telefoon 015-569340. is een algemeen ziekenhuis met protestants christelijke signatuur, gelegen in Delft-zuid, met een kapadteit van 364 bedden. De totale personeelsbezetting bedraagt ruim 500 medewerkers. In ons ziekenhuis komen de funkties vrij van of (zowel full-time als part-time)' met spècialisatie instrumenterend (vakaturenummer 80021) Ons ziekenhuis heeft 6 operatie kamers met zeer moderne apparatuur. Sollicitanten van buiten Delft kunnen, zolang geen passende woonruimte is gevonden, direkt hun inttek nemen in de moderne woonflat die zijdelings aan het ziekenhuis is verbonden. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken op bovenstaand adres. De Amsterdamse Vereniging tot bestrijding der Tuberculose vraagt voor het rayon Amsterdam-Oost eeh (M of Vr.) met diploma A bij voorkeur met aantekening wijkverplegine diploma MGZ of H.B.O.V. do Or Zo art dé do ter VOi me dei hij de no nei De werkzaamheden omvatten het begeleïdèi van tuberculose patiënten, speciaal bij ambu lante behandeling, het opsporen van besmet tingsbronnen en contactbesmettingen en het regelen van prophylaxe. k Het rayon bestrijkt de gemeenten Amsterdaml ven (Centrum, Oost, Noord en Zuid-Oost), DiemenJ Landsmeer en Muiden. hei kei nei op yol wa opi vel Ooi een oric ,;ties vven den voo ter De C.A.O. voor Kruiswerk en TBC-bestrijdin is van toepassing. Vijtdaagse werkweek. Het bezit van een rijbewijs BE is noodzakelijk Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur va de vereniging, Jan Tooropstraat 3, 1062 BK Amstei dam. Voor telefonische informaties 020-5555233. snl; voo R. K. Bejaardenverzorging»- en verpleegtehuis "Sint Jacob" vraagt voor haar verpleegafdeling van 42 somatische patiënten (dames) een A-Verpleegkundige als In de rang van Hoofdverpleegkundige. In verband met de gevarieerdheid van de baah is organiserend vermogen noodzakelijk om leiding te geven. Daarnaast ls ervaring in een leidinggevende funktie, op een verpleegafdeling, vereist. Tevens dient zij /hij in staat te zijn om samen met de overige medewerkers een prettige leef- en werk* sfeer te bevorderen. Sollicitaties kunt U richten aan de afdeling Personeelszaken van R. K. Bejaardenverzorgings- en verpleegtehuis Plantage Middenlaan 52 1018 DH Amsterdam fijn fn Ma: kik han de Het Soph ia-Ziekenhuis met een kapaciteit van 610 bedden is één van de grotere a/gemene ziekenhuizen met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen worden uitgeoefend. Op een van onze Interne afdelingen legt het afdelingshoofd medio 1981 haar funktie neer in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Wij zouden graag in kontakt komen met kandidaten die belangstelling hebben voor de funktie van De afdeling heeft 41 bedden en 24 mede werkers. Het afdelingshoofd zal een optimale zorg verlening aan de patiënt mogelijk moeten maken door o.a.: zorg te dragen dat de juiste en nood zakelijke verpleegkundige zorg aan de patiënt wordt gegeven; de beschikbare mensen en middelen optimaal in te zetten; een leiderschapsstijl te tonen die op samenwerking is gericht; ontwikkelingen in het vakgebied te stimuleren; voor leerlingen/stagiaires een goede praktijkopleiding mogelijk te maken. Wij stellen als funktie-eisen: goed algemeen ontwikkelingsnivo (op HAVO-nivo); minimaal het diploma A-verpleeg kundige en een voltooide kader opleiding; ruime leidinggevende ervaring in een ziekenhuis; goede kontaktuele eigenschappen; gevoel voor planning, inzicht in systematiek; leeftijd 30-40 jaar. Aanstelling vindt plaats in de rang van hoofdverpleegkundige. Op ons personeel zijn de rechtspositie regelingen van de gemeente Zwolle van toepassing. Belangstel lenden kunnen hun sollicitaties, onder vermelding van nr. 8018, richten aan de afdeling Personeelszaken, Dokter van Heesweg 2, 8025 AB Zwolle. nocl het; zone verg wist gem ont\ verf maa ❖an Dek stud bore geza kort weti besl $tud dat i bene vrou prot van ?egr gem were Indi zou 1 verl< rii eu rjsic en b [v^crl besc

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14