n j] FAMILIEBERICHTEN r DINSDAG 1 APRIL 1980 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur De Raad van Commissarissen en Raad van Bestuur van Grootint B V geven met grote verslagenheid kennis, dat bij het ongeval met de Alexander Kielland op 27 maart jl. in het Ekofisk Veld in de Noordzee 32 Noorse personeelsleden van Haugesund De Groot Offshore A S. and Co.. in Noorwegen, zijn overleden of als ver mist staan vermeld. Voor de grote inzet en plichtsbetrachting van deze mensen, welke hun arbeid onder vaak moeilijke omstandigheden hebben verricht, zijn wij allen veel dank verschuldigd. Ons diepe medeleven gaat uit naar de betrok ken gezinnen, familieleden, verdere nabe staanden en collegae. Rotterdam, 31 maart 1980 De Raad van Commissarissen en Raad van Bestuur van Grootint B.V. geven met grote verslagenheid kennis, dat bij het ongeval met de Alexander Kielland op 27 maart jl. in het Ekofisk veld in de Noordzee, 18 Britse personeelsleden van haar dochteronderneming Grootcon (UK) LTD in Groot-Brittannië, zijn overleden of als vermist staan vermeld. Voor de grote inzet en plichtsbetrachting van deze mensen, welke hun arbeid onder vaak moeilijke omstandigheden hebben verricht, zijn wij allen veel dank verschuldigd. Ons diepe medeleven gaat uit naar de betrok ken gezinnen, familieleden, verdere nabe staanden en collegae. Rotterdam, 31 maart 1980 Hoe lieflijk hoe vol heilgenot, O Heer, der legerscharen God, Zijn mij Uw huis en tempel zangen! Psalm 84 oude ber.) God heeft Zijn moegestreden kind thuisge haald, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Betlem Weduwe van Teunis Perk, op de leeftijd van 84 jaar. Montreal (Canada): A. Fiske-Perk C. A. S. Fiske Ottawa (Canada): A. M. Triemstra-Perk W. Triemstra Amsterdam, A. J Buljse-Perk J. Buijse kleinkinderen en achterkleinkinderen Amsterdam, 29 maart 1980 Correspondentie-adres: Willem de Zwijgerlaan 5 1056 JD Amsterdam. Gelegenheid tot afscheidnemen woensdag avond 2 april van 7.00-7.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenis- vereniging P.C.B. u.a. Vondelstraat 101 Am sterdam. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 3 april te 13.00 uur op de begraafplaats Zorgvliet aan de Amsteldijk 273 te Amsterdam. Vertrek P.C.B gebouw om 12.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangka mer van de begraafplaats. Ps. 23 (onberijmd) Met diepe droefheid, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij U kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jannetje Zeeuw op de gezegende leeftijd van 88 jaar. J. P. Zeeuw Delft P. v.d. Bergh-Zeeuw N. v.d. Bergh neven en nichten Geen bloemen 29 maart 1980 Delftweg 107 3043 CE Overschie De rouwdienst zal D.V. gehouden worden don derdag 3 april a s. in de Nederlands Hervorm de Kerk aan de Overschiese Dorpsstraat te Rotterdam-Overschic om 14.00 uur. waarna de bijzetting zal plaatshebben op de Oude be graafplaats te Overschie. Vertrek vanaf het woonhuis om 13.45 uur. Na afloop van de bijzetting is er nog gelegen heid tot condoleren in de consistorie van de kerk. „Voorwaarts Christenstrijders" Heden nam God uit ons midden weg en tot Zich mijn lieve vrouw, onze lieve moeder Johanna Wilhelmina Postma, geboren Volkers. Zij werd 76 jaar. Meppel: S. R. Postma Apeldoorn: W W. H. Postma Arnhem: H. A. Ormel-Enter J. G. Ormel Meppel. 30 maart 1980 Breitnerhof 58 Liever geen bezoek aan huis - geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden in de aula op de Algemene begraafplaats te Meppel. Zo merdijk 10 op vrijdag 4 april om 14 00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Be langstellenden worden om 13.50 uur in de aula verwacht. Na afloop van de begrafenis kan gecondoleerd worden in de koffiekamer. TROUWKWARTET Onverwacht werd van ons weggenomen onze lieve man en vader Jan Jacobus de Heer op de leeftijd van 59 jaar. Wij geven hem uit handen in dankbaarheid wat hij voor ons betekend heeft. Wat kan ons schaden, wat van U scheiden. Liefde die ons hebt liefgehad? Niets is ten kwade. wat wij ook lijden. Gij houdt ons bij de hand gevat. Gij hebt de zege voor ons verkregen. Gij zult op aarde de macht aanvaarden en onze koning zijn. Halleluja.' Gij, onze Here, doet triomferen die naar U heten en in U weten, dat wij Gods zonen zijn. Halleluja! Gez. 477 vers 2 Putten: C. de Heer-de Bruin Apeldoorn: Ton en Hanni Rebke en David Utrecht: Arina en Kees Ester en Sanne Horn: Marijke en Jos Putten: Henk Putten, 31 maart 1980 Van Haersma-de WithStraat 5 Liever geen bloemen We nemen afscheid in een kerkdienst op don derdag 3 april 1980 om 13.00 uur in de Andreas- kerk, Voorthuizerstraat 14 te Putten. Daarna begraven we hem op de nieuwe algemene begraafplaats te Putten om 14.15 uur. Gele genheid om te condoleren vanaf 12.30 uur in de kerk. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge en geheel onverwachte overlij den van ons kerkeraadslid de heer Ir. J. J. de Heer Met dankbaarheid willen wij denken aan het vele werk, dat hij als ouderling met zo'n grote toewijding voor onze gemeente heeft verricht tot en met de laatste dag van zijn leven. Wij bidden en vertrouwen dat de Heer van dood en leven troost en vrede zal schenken aan zijn vrouw en kinderen. Putten, 31 maart 1980 Namens de Kerkeraad van de Herv. ge meente, Andreaskerk te Putten: H. D. van Beek, h.t. preases F. W. Fabriek, scriba Wees getrouw tot den dood en Ik sal u geven de Kroon des Levens Openb. 2 10 God nam tot Zich onze lieve moeder en oma Elisabeth Zandbergen weduwe van J. Kromhout, in de ouderdom van 81 jaar. Rijnsburg M. Kromhout Leiderdorp W. Kromhout A. Kromhout-van Egmond Rijnsburg, C. G. Kromhout A. Kromhout-Zandbergen G. C. Kromhout C. Kromhout-Zandbergen J. van Delft-Kromhout P. van Delft J. Kromhout J. C. Kromhout-Heemskerk en kleinkinderen Rijnsburg, 29 maart 1980 Narcissenstraat 11 Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.30-9.00 uur. Narcissenstraat 11. De rouw dienst zal gehouden worden op woensdag 2 april a.s. om 14.30 uur in de Emmanuëlkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats van de Geref. Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Na een liefderijke verpleging in huize Pniël heeft God tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Tine van Zwet Zij bereikte de leeftijd van 83 jaar. Namens de familie A. van der Knaap-van Zwet Rotterdam, 29 maart 1980. Corresp. adres: J. J. van Zwet Vredehofweg 68 De crematie zal plaatshebben woensdag 2 april om 12 uur in het crematorium Hofwijk Delft- weg 230 (v.m. overschie) Vertrek van de rouwkamer Voorschoterlaan 51 om 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid. In volledig geloofsvertrouwen is heden uit ons midden heengegaan onze zorgzame vader en opa J. Kleemans in de ouderdom van 87 jaar. Uit aller naam: C. H. Kleemans Amersfoort, 30 maart 1980 Bejaardencentrum „De Amerhorst", Zandber genlaan 44 Correspondentieadres:: H. C. Kleemans, Mei doornhof 9, 8266 GR Kampen Geen toespraken. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van „De Amerhorst". D.V. donderdag 3 april a.s. is om 11.00 uur de rouwdienst in de berkzaal van „De Amer horst", waarna aansluitend de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben om 12.00 uur op „Rusthof", aan de Dodeweg te Amersfoort Van ons werd weggenomen onze broer, zwager en oom Daniël van der Poort in de leeftijd van 83 jaar. Rotterdam, J. H. G van der Poort-Wissels Ermelo, E. M. van der Poort Rotterdam, J. A. A. van der Poort H. van der Poort-Wissels H. B. van der Poort C. H. van der Poort-Nijman Ermelo, F. P. van der Poort neven en nichten. Rotterdam, 30 maart 1980. „Jezus, leven van mijn leven" Bedroefd maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij mede, dat op de leeftijd van 83 jaar is overleden onze vader en opa Daniël van der Poort weduwnaar van Louisa Johanna Luyendijk Bilthoven: L. J. van Blooys-van der Poort A. C. van Blooys Rotterdam: J. A. H. van der Poort Driebergen: F. P. Vis-van der Poort W. A. Vis en kleinkinderen Bilthoven, Palmzondag 30 maart 1980 Huize „Schutsmantel" Corr. adres Jan Steenlaan 14 3723 BV Bilthoven De rouwdienst zal worden gehouden donder dag 3 april om 14.00 uur in de kapel van Huize „Schutsmantel" Gregoriuslaan 35 te Biltho ven, waarna de begrafenis omstreeks 15.00 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats „Den en Rust" Frans Halslaan te Bilthoven. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. „Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God de bron van vreugd". Na een leven vol hef de en aandacht voor velen is plotseling in vol vertrouwen op haar Heiland Jezus Christus uit ons midden weggenomen mijn lieve zorgzame en dappere vrouw, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Grietje Aatjen Grakist echtgenote van Hermanus Hillebrand. op de leeftijd van 76 jaar. Wij zijn wel erg bedroefd maar o zo dankbaar voor al haar liefde en aandacht die niet alleen wij, maar zo vele anderen van haar mochten ontvangen, haar leven was dienen. Wij hadden een gelukkig huwelijk van bijna 50 jaar. Ede: H. Hillebrand J. G. Grakist Hilversum: G. v.d. Poel-Grakist D. v.d. Poel. Doorwerth: J. G. Grakist-Roseboom Arnhem: W. Grakist-v. Velzen nichten en neven 6711 MN Ede, 31 maart 1980 Van Irhovenlaan 11. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het Uitvaart Centrum van de Monuta Stichting, Maander- weg 17 Ede. Gelegenheid tot condoleren aldaar. Woensdag 2 april van 19.00 uur tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den donderdag 3 april in de aula van de Algemene Begraafplaats van Ede waarin voor gaat de weleerwaarde heer ds. Banga. Aanslui tend zal de begrafenis omstreeks 15.00 uur plaatsvinden. Vertrek van het uitvaartcentrum om 14.10 uur. „Vreest niet, want Ik heb u ver lost, Ik heb u bij uwen naam ge roepen, Gij zijt mijn". Jesaja 43:1. Tijdens haar bezoek bij de kinderen te IJmui- den overleed, voor ons geheel onverwacht, onze lieve, zorgzame moeder en oma, zuster, schoonzuster, tante en nicht, Neeltje van der Kruk-de Bruin weduwe van Nicolaas van der Kruk op de leeftijd van 66 jaar. Uit aller naam: A. N. F. van der Kruk. Scheveningen, 30 maart 1980. Puttensestraat 37. Condoléance-bezoek 's avonds van 7-9 uur. De begrafenis in het familiegraf zal plaatsheb ben donderdag 3 april om 1.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf huis om 1 uur. Curatoren en Hogeschoolraad van de Theolo gische Hogeschool van de Gereformeerde Ker ken in Nederland geven met leedwezen kennis van het plotseling overlijden van de heer Jan Wijnhoud Hij heeft vanaf 1974 met veel toewijding mee gewerkt aan een goede gang van zaken binnen de hogeschool. De hogeschoolgemeenschap ge denkt dit in dankbaarheid. Namens curatoren: G. Y Vellenga, president-curator. Namens de hogeschoolraad: J. C. de Moor, rector. Kampen, 28 maart 1980 Koornmarkt 1. De Heer is mijn herder Dankbaar voor alles wat de Heere ons in hem heeft geschonken, geven wij U kennis, dat God op Zijn tijd tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa, schoonzoon, broer, zwager en oom Hendrik Lustigheid op de leeftijd van 69 jaar. Delft. M. Lugtigheid-Muijs Jan Petra Sandra Pijnakker, Henny en Gineke Annemieke Jeroen Delft, Joke en Jan Michael Barry en verdere familie 30 maart 1980 Jan de Oudeweg 34 2628 XM Delft De overledene is opgebaard in.Het Rouwcen- trum", Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegen heid tot condoleren woensdagavond van 7.00- 8.00 uur. Bezoekuren dagelijks van 3.00-4.00 en van 7.00- 8.00 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden in de Immanuëlkerk, Schoemakerstraat 1, te Delft, donderdag 3 april a.s. om 12.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats „Iepenhof" (ingang Oost) Hof- laan te Delft. Vertrek van Oostsingel 146, om 12.00 uur. Ten gevolge van een ongeval is, na een kort stondige ziekte, door de Here uit ons midden weggenomen onze geliefde zuster, behuwd zus ter en tante Ida Tempelaar weduwe van T. M. Hagen, in de ouderdom van 76 jaar. De begeerte van haar was, in haar leven de Here te dienen en te kennen in Zijn liefde tot zondaren. Zij is daarin niet beschaamd geworden. Want die de Here zoeken hebben geen gebrek aan enig goed. Psalm 3411 Fam. Tempelaar Fam. Hagen Reeuwijk, 29 maart 1980 Correspondentieadres: W. Tempelaar Seringenstraat 10. 3319 TK Dordrecht De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Ravenhorst", Poelruit 6 te Reeuwijk- Brug. Condoleancebezoek daar dinsdag a.s. van 19.00-19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. woensdag 2 april om 14.00 uur op de Algemene begraafplaats te Reeuwijk. Geen bezoek aan huis. „Och Heer, och wierd mijn ziel door U gered". Toen hoorde God, Hij ia mijn liefde waardig. De Heer is groot, gena dig en rechtvaardig, en onze God ont fermt Zich op 't gebed. Dankbaar voor alles wat zij voor ons en voor velen betekend heeft, geven wij kennis van het onverwacht heengaan van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder. Eva Jannigje Johanna Zijlstra-van As in de leeftijd van 81 jaar. Jezus zeide: Ik ben de opstanding en het léven: Wie in Mij gelooft, zal leven, als ware hij ook gestorven. Delfzijl: W: Zijlstra G. J. Zijlstra-Boxem Opheusden: N. P. Zijlstra Almelo: B. G. Zijlstra J. Zijlstra-Alblas Evalien, Rudie, Annemarieke Nel. Jan Bertie, Ruud Jelle, Onno, Elise. 4043 MB Opheusden, 29 maart 1980 Lindelaan 2. Donderdag 3 april zal de begrafenis plaatsvin den om 13.00 uur op de algemene begraaf plaats, Dalwagenseweg te Opheusden. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 1 april en woensdag 2 april van 19.30 uur tot 22.00 uur ten huize van N. P. Zijlstra, Lindelaan 2 en na afloop van de begrafenis in gebouw Eltheto, Ooievaarstraat 2. Liever geen bloemen. „Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de Here, die hemel en aarde gemaakt heeft". Psalm 1211 en 2. Op Gods tijd is in zijn Heer en Heiland ontsla pen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa, broer, zwager en oom, Jacob den Duik Wzn., op de leeftijd van bijna 75 jaar. J. M. A. Den Dulk-De Vos Nel Den Duik Wouter Den Duik Marjo Den Dulk-Kamphorst Madeion Jaco en verder familie. Scheveningen, 30 maart 1980. Seinpoststraat 288. De overledene is opgebaard in het mortuarium van „De Thuishaven". Gelegenheid tot condoleren van 19-20.30 uur in de recreatiezaal van „De Thuishaven", Npptu- nusstraat 1. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 3 april om 13.30 uur in de recreatiezaal van „De Thuishaven", waarna om 14.30 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kerk hoflaan. PRH 10 -INSD' Na veel lijden heeft God tot zich genomen on geliefde schoonzuster Gré ten Hoor echtgenote van J. C. Slaa Zij was 70 jaar. Barendrecht: J. R. Slaa B. Slaa-van Benthem Nijkerk: R. Slaa-Janssens Rotterdam: C. W. Masselink-Slaa E. Masselink Den Haag: L. Slaa J. H. Slaa-van Dijk Hoogeveen, 29 maart 1980. nz, I an oi MST eer igem ui ter Ijfstal In volle vrede is van ons heengegaan onze lieve ns de zuster en tante Johanna Willemina Postma-Volkers Uit aller naam: B. Zandbergen-Volkers, Hoogeveen. Meppel, 30 maart 1980. noe nlecti lts te j W tot wel In j gev< dit c Opgenomen werd in het Huis met de vele woningen, mijn innig geliefde zorgzame man Jan Niekerk op de leeftijd van 77 jaar. Joh. 14 vers 1 tot 7 Uit aller naam: H. M. H. Niekerk- Heeger Putten, 31 maart 1980 Da Costastraat 36 Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden donder dag 3 april a.s. op de nieuwe algemene be graafplaats te Putten om 12.00 uur. Rouw dienst in de aula, Ho- lenstraat 33 te Putten om 11.30 uur. Dankbaar voor de liefde die hij ons schonk en de zorg waarmede hij ons heeft omringd geven wij u kennis dat de Here tot Zich heeft geno' men mijn geliefde man, onze vader en groot-j vader Willem Zintel op de leeftijd van 88 jaar. Hazerswoude: E. C. Zintel-van Beek W. Zintel t P. J. A. Zintel J. Zintel N. Zintel-Hassefras H. Zintel J. W. Zintel-Kroon Y. Zintel P. J. A. Burggraaf-Zintel J. Burggraaf C. Zintel Alphen aVd Rijn E. C. de Jong-Zintel C. de Jong Boskoop: A. Zintel J. J. Zintel-van Veen en kleinkinderen Hazerswoude, 30 maart 1980 Dorpsstraat 129 Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het woonhuis waar gelegenheid is tot condole ance bezoek. De bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats te Hazerswoude-dorp is bepaald D.V. op donderdag 3 april om 15.00 uur. irop i cretar tt de zijn lensen n, tei in hts ia trie tob! lorm£ Voor uw bewijs van deelneming betoond na het Wldsc onverwachte heengaan van onze lieve zuster, schoon» !t hui zuster en tante srciee ngste eeltiji ene: eigei ar ro lerop eeld i len, i 'iting 8 Johanna Wilhelmina van den Born betuigen wij u onze oprechte dank. De familie Bennekom, april 1980. Onze hartelijke dank voor de belangstelling tijd< de ziekte en overlijden van mijn man, vader en je^ui grootvader. MSI et z< eft lerui it ge 'op inda in lring de 1 me T. G. F. Jong-Bult. ar oi nten or d« Advertentiemateriaal moet donderdags (Ie post) in ons bezit z$>- Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina'* TEL. 020-913456 TOESTEL 794, ratp. 783 «n 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8