IJ, r Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen ziekenhuis, met 540 bedden en ruim 1000 personeelsleden, zoekt in verband met uit breiding van de werkzaamheden voor het Bacteriologisch-serologisch Laboratorium, ►4 B STICHTING- BEILEROORD - f Gemeente Rotterdam CNV— arts-assistent EEG-laborantCe) leerling Z-verpleegkundigen hooge burch arts Cmlv) analistCe) SAMEN OP DE GOEDE WEG een psychiater (mnl. of vrl.) ziekenhuispastor K#» het nieuwe spittaal Ben jij een OK-verpleegkundige of OK-assistent(e)? StAndreas-Bethesda Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten jwv PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS diakonessenhuis utrecht praktijkdocent (m/v) eerste verpleegkundige MEDISCH-TECHNISCH MEDEWERKSTER ziekenverzorgenden"'6 ZATERDAG 29 MAART 1980 'TROUW/KWARTET protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom Ons ziekenhuis maakt deel uit van het komplex gezondheidszorg-voorzieningen te Bennekom èuid-West Veluwe). bestaande uit een algemeen ziekenhuis, twee verpleeghuizen en een school voor leerling-verpleegkundigen en ziekenver zorgenden. In dit komplex werken 850 mensen. Binnen het Protestants Christelijk Streek ziekenhuis vaceert de lunktie van die predikant is in éón van de protestantse kerken. Tot zijn taak behoort: de pastorale verzorging van patiënten in samenwerking met medewerkers van andere disciplines; de bezinning op en het mede gestalte geven aan het christelijk karakter van het zieken huis; het geven van lessen aan leerling-verpleeg- kundigen; de zorg voor de kapeldiensten. De C.A.O. voor het ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere Inlichtingen worden u graag verstrekt door de direktie, telefoon 08389-91 Ot. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van het Prot. Chr. Streekziekenhuis. Edeseweg 118,6721 KC Bennekom. streekziekertus wamsveld/aiiuimn wamsvek>/«* Wij hebben op korte termijn plaatsingsmogelijkheid een die ook bereid is wachtdienst te doen voor de afdeling EHBO. De rechtspositieregelingen van de gemeente Zutphen zijn van toepassing. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direkteur- geneesheer J. van der Kluit, tel. 05750-84411. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afd. Personeels zaken, Ooyerhoekseweg 8 te Warnsveld. 78-28 Ben je eigenlijk wel tevreden in je werk? En zou je niet eens wat anders willen? Ergens anders gaan werken of wonen in een leuk oud stadje in de Betuwe, waar we over woonruimte beschikken? Of denk je aan andere werktijden? Misschien kunnen wij in Tiel je helpen. Bel ons eens op en vraag naar mevrouw A.E. Schmidt, telefoon (03440) 1 33 44. toestel 112 of naar zr. Judith Wiering, telefoon (03440) 1 26 41. toestel 634. Of schrijf naar het St. Andreas-Bethesda Ziekenhuis, afdeling Personeelszaken, Postbus 24. 4000 AA Tiel. STICHTING CHRISTELIJKE ZIEKENVERPLEGING TIEL De drie ziekenhuizen in de West-Betuwe, het St. Barbara ziekenhuis te Culemborg en het St. Andreas en het Bethesda zieken huis te Tiel, zullen over enkele jaren worden ondergebracht in een nieuw ziekenhuis in Tiel met een opnamekapaci- teit voor 367 patiënten. De bouw hiervan is reeds begonnen. Voor de afdeling neurofysiologie in het Bethesda ziekenhuis vragen wij op korte termijn een full-time die bij voorkeur in het bezit is van het B-diploma. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het verrichten van EEG-, EMG- en Echo-onderzoeken. De arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer G. Loots, tel. (03440) 1 33 44, tst. 258. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de afd. Personeelszaken van de Stichting Chr. Ziekenverpleging St. Andreas- Bethesda, Postbus 24, 4000 AA Tiel. Hooge Burch is een instituut voor ca. 600 bewoners van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Voor onze drie-jarige inservice-opleiding zoeken wij De opleiding start 1 september 1980. De toelatingseisen zijn: diploma MAVO. KV-JV of gelijkwaardige opleiding, minimumleeftijd 17 jaar en 7 maanden. Wij kunnen ons voorstellen, dat je, alvorens te solliciteren eerst eens wilt kennismaken met ons instituut. Welnu, die mogelijkheid is er. Op zaterdag 19 april a.s. houden wij 's ochtends (van 9.30 12.30 uur) en 's middags (van 13.15 - 16.15 uur) een INFORMATIEBIJEENKOMST Wij willen je dan een en ander over o.a. het werk, de opleiding, het salaris, het intern wonen vertellen en je ook door middel van een rondleiding een idee van het instituut geven. Je ouders zijn ook van harte welkom. Wij willen graag van tevoren weten op hoeveel gasten wij kunnen rekenen, om deze bijeen komst goed te kunnen organiseren. Daarom vragen wij je onderstaande strook in te vullen en op te sturen naar de personeel- dienst van Hooge Burch, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (bij Alphen aan den Rijn). Tel. (01726) 1 92 00. Ondergetekende zal alleen, samen met één/twee ouder(s)* op 19 april aanwezig zijn, bij voorkeur ochtend/middag*. Naam:p T y- ti-Yi Woonplaats: - Gelieve deze strook voor 9 april 1980 op te fturen naar de personeeldienst van Hooge Burch, Spoorlaan 19.2471 PB Zwammerdam. doorhalen wat niet van toepassing is. een instituut van de vereniging Johannes Stichting voor één van de opname-afdelingen. Situatiebeschrijving: De opname-afdeling biedt opvang aan psychiatrische patiënten vooral voor de regio Noord-Oost Groningen; een en ander d.m.v.: krisisinter- ventie, observeren, de mogelijkheid zoeken voor en het motiveren tot behandeling, e.d. Taakomschrijving: Hij/zij zal werkzaam zijn in de funktie van arts-assistent en het werk zal bestaan uit: opnames, in samenwerking met andere medewerkers (met name ver pleegkundigen), het meebepalen van het therapeutisch beleid t.a.v. individuele pa tiënten en t.a.v. de afdeling als geheel, in een roulatiesysteem zelfstandig verrichten van avond- en nacht dienst t.a.v. het gehele ziekenhuis. Persoonsomschrijving: Verwacht wordt, dat de betrokkene een levendige belangstelling voor psychiatrie heeft, kritisch is. open staat voor nieuwe ontwikkelingen op dat gebied en dat hij of zij in staat is in teamverband (verpleegkundigen/ nonverbaal therapeut/psycholoog) samen te werken. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer J. Rijpkema, psychiater, telefoon (05964) 22 05, toestel 329. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Hoofd Dienst Personeelszaken, Postbus 1,9945 ZG Wagenborgen. die in het bezit is van het MBO-diploma micro-biologische richting. De werkzaamheden zullen voornamelijk liggen op het gebied van de serologie. Nadere inlichtingen worden graag gegeven door Dr. J. Veldkamp, Hoofd van het Bacteriologisch Laboratorium, telefoon (030) 52 81 11, toestel 2518. Belangstellenden kunnen zich schriftelijk richten tot de afdeling Personeelszaken, Bosboomstraat 1, 3582 KE Utrecht. Christelijk NalBMuui Vukwrtmnd 1 Gemeenteziekenhuizen: Rotterdam vraagt voor de Kinderafdeling, resp. voor de afde ling Gynaecologie/Obstetrie, van het Zuiderziekenhuis een De werkzaamheden op de beide afdelingen omvatten o.a.: het begeleiden van leerling-verpleegkundigen bij het praktische werk op de afdeling, alsmede het geven van lessen in de z.g. pré-klinische periode. Voor deze functies is het diploma Ziekenverpleging A vereist. Daarnaast is voor de Kinderafdeling de Kinderaantekening vereist, terwijl voor de afdeling Gynaecologie/Obstetrie de Kraamspecialisatie nodig is. In beide vacatures geschiedt de aanstelling in de rang van ver pleegkundige. Bij een goede functievervulling vindt na een half jaar de aanstelling tot verpleegkundige A plaats. Een jaar na deze bevordering vindt de aanstelling in de functionele rang van eerste verpleegkundige plaats. Dit op grond van een goede functievervulling en na een met goed resultaat gevolgde prak tijkopleiding. Het salaris loopt tot f 2.818,- per maand, afhankelijk van leef tijd en ervaring. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr. H. Duhoux, hoofd Opleidingen, telefoon 010 - 843311. Vacaturenummer 80.380/16299-049, voor de Kinderafdeling, resp. Vacaturenummer 80.374/16299-049, voor de afdeling Gynae cologie/Obstetrie. Tevens wordt gevraagd voor de chirurgische afdeling van dit Zuiderziekenhuis een (eventueel waarnemend) (m/v) Gegadigden dienen te beschikken over ervaring in een leiding gevende functie. Zij, die een kaderopleiding met goed gevolg hebben afgeslo ten, genieten de voorkeur. Het salaris loopt tot f 2.818,- per maand, afhankelijk van leef tijd, opleiding en ervaring. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer W.P. van Bokhoven, waarnemend adjunct-directeur, telefoon 010- 843311. Vacaturenummer 80.376/16299-049 Werk bij de Gemeente Rotterdam betekent alle voorde len van een overheidsfunctie. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacaturenummer, gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: hoofd Bureau Personeel voorziening, Postbus 70015, 3000 KT Rotterdam. De Amsterdamse Vereniging tot bestrl|dlng der Tuberculose vraagt voor do röntgenkamer van haar districtsconsultatiebureau aan de Jan Toor- opstraat een Ervaring met röntgen-technisch werk strekt tot aanbeveling. Salaris Is afhankelijk van ervaring en leef tijd. De C A O. voor Kruiswerk en TBC- bestrijding is van toepassing. Vijfdaagse werkweek. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Bestuur van de Vereniging, Jan Tooropstraat 3, 1062 BK Amster dam. Voor telefonische inlormaties: 020-156262, toe stel 39. BEILEN, TELEFOON (05930) 2541 Bij de Stichting „Beileroord" is plaats voor Taakstelling: Leiding geven aan één van de opnameatdelingen en vervolgsbehandelingsafdelingen. Salariëring: Overeenkomstig de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad. Rijkspensioenregeling en toepassing van het Rijksverplaatsingskostenbesluit. Inlichtingen: Desgewenst zal de zenuwarts, C. J. de Vries, reflektanten gaarne nadere inlichtingen verstrekken :(05930-2541). Sollicitaties kunt U richten aan hel Bestuur van de Stichting „BeileroordPostbus 30000. 9410 RA Beilen De Slichting „Beileroord"is een algemeen psychiatrisch centrum met gezinsverpleging. Tevens is een geriatrische afdeling aanwezig. Renovatie wo. een modern geoutilleerd opnamepaviljoen is in een gevorderd stadium. Het Bestuur wordt ge vormd door vertegenwoordigers van de drie Noordelijke provinciën. De totale capaciteit bedraagt ca. 480 plaatsen, waarvan 120 in pleeggezinnen In Beilen of direkte omgeving. Het personeelsbestand omvat ca. 435 medewerkers. De Stichting „Beileroord"Is gelegen in het rekreatiegebied Midden-Drenthe. Er bestaat een goede weg- en treinverbinding met alle delen van het land. Middelbare scholen en kulturele centra zijn in de naaste omgeving aanwezig. Het „Joods Amsterdams Bejaarden Centrum" is gehuisvest in een eige nieuwbouw aan de stadsrand bij P'«' Sloten, vlak achter het winkelcentrtf j van het Dijkgraafplein bij het eindpusm van lijn 1 en de halte van bus 23. F* Ime/ Het gebouw draagt de naam „BethM? Shalom", en omvat een verzorgingC tehuis en een verpleeghuis met 10Éen i bedden. Het verpleeghuis neemt r™ Joodse patiënten uit het gehele larf op en heeft afdelingen voor w psychogeriatrische en somatische "ai zieken. sen Vpe Hiervoor zoeken wij "0e( |one die in het bezit dienen te zijn van het diplof ziekenverzorging. Gewerkt wordt in afwisselende dag- en avonddiensten. (Dag: 7.45 of 8.45 uur tot 16.30 resp. 17.30 uur; avond: 14.30 tot 23 uur.) De ziekenverzorgenden staan rechtstreeks onder de afdelingshoofden. fef zi .801. Beth Shalom heeft een eigen cafetaria. w« koffie, thee, brood- en warme maaltijden ti kostprijs te verkrijgen zijn. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie of onderstaande antwoordcoupon aan Zr. de Bakker. Beth Shalom. Akerwateringstraat 243. 1069 GD Amsterdam. Tel. 020-106205. B BETH SHALOM Antwoordcoupon Ik wil graag een afspraak maken voor een gesprek over het werken als zieken verzorgende bij Beth Shalom. Naam. Adres: Plaats: Tel. nr.: 'i ej

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 34