K FAMILIEBERICHTEN üi to ffll ZATERDAG 29 MAART 1980 TROUW/KWARTET ERC hunnen van maandag tof en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-919456 Op zondagavond is dit alleen moge<i|k van 18 00-20 00 uur Christiaan Johannes Barend roepnaam Christiaan zoon van B. H. Weefink en G. Weegink-Kampman broertje van Jonathan 27 maart 1980 Hervormde Pastorie. Westerweg 40 7685 PL Beerzerveld (Ov.) Opa Verschoor Van harte gefeliciteerd met uw 90ste verjaardag Cor en Riek André en Margo Bep en Ger Daan en Joke Sebastiaan en Esther Annet de Bruljn Bert Helleman geven met dankbaarheid kennis van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvin den op zaterdag 12 april a s. om 9.30 uur in het gemeentehuis, Herenstraat 42 te Voorburg. Kerkelijke bevestiging en inzegening zal geschieden in de Oude Ned. Herv. Kerk, Herenstraat 77, Voor burg om 11 uur door de Hooggeleerde heer professor dr H. Berkhof. Receptie van 12.30-14.00 uur in „De Voorhof". Heren straat 77a, Voorburg. Voorburg. Mgr. van Steelaan 250 Voorschoten, Kortenaerlaan 11 Toekomstig adres: Kortenaerlaan 11 2253 TH Voor schoten Rlemer Renkema en Fokje Jansma zijn blij u te kunnen berichten, dat ze van plan zijn te trouwen. De huwelijksvoltrekking zal D.V. plaats vinden op woensdag 9 april a.s., om 14.00 uur, in het Jeltinga- huis te Buitenpost. Kerkelijke bevestiging om 14.45 uur in de Gerefor meerde kerk te Buitenpost door de weleerwaarde heer Ds F. de Jong. Gelegenheid tot feliciteren van 16.30-18.30 uur in „De Roskam" te Buitenpost. Maart 1980 9297 WN Veenklooster Keningswei 5 3 april D.V. is het 40 jaar geleden dat onze geliefde ouders en grootouders A. Bol M. Bol-van Tol ■in het huwelijk traden Dankbaar hopen wij dit feit in familiekring te ge denken. Wim en Ghislaine Alexandre-Sabrina Jan en Ella Miriam - Ingeborg - Caroline Theo en Janneke Robert - Harm 2991 KL Barendrecht, Klipper 73. Op woensdag 2 april a.s. hopen mijn ouders J. A. Venetién en C. v. Vtnetiën-Stafleu 50 jaar getrouwd te zijn. Op zaterdag 5 april a.s. is er gelegenheid tot felicite ren van 15.30 u. tot 18.30 u. op hun huisadres: Herenstraat 138, Leiden. Schagen: Jan v. Venetiën Elly v. Venetiën-Blöte Hans. Bart, Martijn Tel uit zegeningen, tel ze een voor een, tel ze allen en vergeet er geen. J. van Bronwelen en B. van Drongelen-van Nes hopen D.V. op 17 april 1980 met hun kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid tot feliciteren, donderdag 17 april vanaf 19.00 uur in gebouw „de Vonkenberg", Stoop van Zwijndrechtstraat 1 te Zwijndrecht Zwijndrecht april 1980 Kreefstraat 7. D.V. woensdag 9 april a.s. hopen onze ouders M. van den Dool L. H. J. van den Dool-Hoeve 50 jaar getrouwd te zijn. Hun dankbare kinderen: Jaap en Maren Diddy en Trijn en kleinkinderen: Martin Jan-Martijn Christiaan Diderik Julianalaan 23. Apeldoorn. ..Gelegenheid tot feliciteren 9 april tussen 16.30-18.00 **«ur in Hotel Rest. Blocmink, Looi aan 56. Apeldoorn. In plaats van kaarten 1920 ..En nu, toot verwacht ik. Here? 1980 Mijn hoop die is op U" (Pt. 398) Met deze tekst werd 60 jaar geleden, op 19 maart, het huwelijk ingezegend van Joh. Jansen en T. Noordjun Dat God hun nog een goede levensavond moge geven is de wens van: Leidschendam: Arie en Maartje Jansen-de Ruyter Leidschendam: Christien en Kees de Ruyter-Jansen Leidschendam: Co en Jaap Schinkelshoek-Jansen Zoe term eer: Henny en Gerard de Bruin-Jansen Driebergen: Janny en Ben Hartman-Jansen Leidschendam: Toos en Huib de Ruyter-Jansen klein- en achterkleinkinderen In verband met ziekte van vader zullen we dit feest D.V. op een later tijdstip vieren en wel op 19 april a.s. in het Dienstencentrum „Duyvenvoorde". U kunt hem feliciteren van 16.00-17.30 uur. Vader en moeder willen graag i.p.v. cadeaux of bloemen een gift tb.v. gehandicapten in hun woon plaats. Hun gironr. is 316301. Cl Kan ook in een bus in het Dienstencentrum.) Leidschendam, maart 1980. Wooncentrum „Duyvenvoorde" B96. In plaats van kaarten EBEN HAEZER Dankbaar voor Gods trouw mogen wij u mededelen dat Maarten van den Berg en Neeltje van den Berg-van Berkel D.V. 9 april 60 jaar getrouwd zijn. Zij die het bruidspaar willen gelukwensen zijn wel kom uitsluitend op 9 april na 20.00 uur in de Immanu- elkerk. Schoenmakerstraat 1 te Delft. Rotterdamseweg 472b 2629 HJ Delft Hun dankbare kinderen-klein en achterkleinkinderen. 14 maart 1980 was voor ons een dag van gedenken vreugde en dankbaarheid. Velen hebben dit, met onze kinderen, tot iets fijns voor ons gemaakt. Aan een ieder, die daarin een deel had. betuigen wij onze oprechte dank en erkentelijkheid. Grootegast, Het Steen 2a. R. Koets A. Koets-Burgstra Voor uw blijk van medeleven, ontvangen op voor ons vaak verrassende wijze ter gelegenheid van ons GOUDEN HUWELIJKSJUBILEUM d.d. 19 febr. j.l., zeggen wij u, mede namens onze kinderen en klein kinderen, zeer hartelijk dank. Johs. van Reenen L. van Reenen-Meljerlng WOUBRUGGE. maart 1980. Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden van onze oud-secretaris en erelid van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onder wijs te Utrecht de heer Ir. A. L. Knook In grote dankbaarheid gedenken wij het zeer vele werk dat hij gedurende bijna 40 jaar voor de Vereniging en de scholen heeft verricht. Namens het bestuur Prof. Dr. P. C. Baayen, voorzitter. Ir. H. Dam, secretaris. Dank zij U. o Heer de» leven», die de dood zijt doorgegaan, die Uzelf on» hebt gegeven, ons in alles bijgestaan, dank voor wat Gij hebt geleden, in uto kruis is onze vrede. Voor uw angst en diepe pijn wil ik eeuwig dankbaar zijn. In haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder Anthonia van Hardeveld- Be use kamp weduwe van Thomas Hardeveld op de leeftijd van 87 jaar. Utrecht, J. M. van Hardeveld R. D. van Hardeveld-Torensma Huis ter Heide. G. M. van Hardeveld Bussum. Th. van Hardeveld G. van Hardeveld-Wijbrands Calgary (Can). J. van Hardeveld E. van Hardeveld-Wijbrands Ancaster (Can.), A. van Hardeveld G. van Hardeveld-Boekelo Ermelo, G. van Hardeveld klein- en achterkleinkinderen 26 maart 1980 Huize „De Kimme", Beemsterstraat 546, 1024" BV Amsterdam. Correspondentie adres: Pearsonlaan 57, 3527 CB Utrecht Onze moeder ligt opgebaard in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvere niging P.C.B. u.a. Vondelstraat 101, aldaar geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden maandag 31 maart om 12.00 uur in de „Koningskerk" aan de van 't Hofflaan te Am- sterdam-Watergraafsmeer, waarna om 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Nieu we Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de „Jeugdzaal" van de „Koningskerk". Hedenmorgen ontvingen wij het bericht dat mevrouw R. Rodenboog gisteren, voor ons nog erg onverwacht, is over leden. Als eerste bejaardenverzorgende was me vrouw Rodenboog gedurende ruim zeven jaar werkzaam in ons verzorgingshuis De Over- toomse Hof. De plaats die zij in die periode heeft ingeno men onder de bewoners en haar collega's was een zeer speciale, die niet makkelijk door een ander zal kunnen worden overgenomen. Wij wensen haar familie alle kracht en sterkte toe dit verlies te kunnen accepteren. Amsterdam, 27 maart 1980 Stichting De Zonnehof. J. P H. Kroes, algemeen direkteur. Onze onvermoeibare en geliefde verzorgster en collega mevrouw R. Rodenboog is ons op 26 maart voorgoed ontvallen. Zij laat een grote leegte bij ons achter. Verzorgingshuis Overtoomse Hof Namens alle bewoners: mevrouw J. de Groot-Been. voorzitter bewonerscommissie; namens alle medewerkers: R. F. Vlieger, directeur. Zalig zij, die genodigd zijn tot het brui loftsmaal des Lams Openbaring 19:9 Dankbaar voor wat zij als moeder en oma voor ons heeft betekend berichten wij u met droef heid het plotseling overlijden van Fokeltje Heslinga sinds 3 april 1957 weduwe van WHto Ugo Eekhof op de leeftijd van 78 jaar Assen, 27 maart 1980 Lorentzstraat 1 Corr. adres: Lorentzstraat 23, 9406 CA Assen. Assen: A. Kampinga-Eekhof J. Kampinga Jaap, Wilto, Foka, Sjoerd, Greetje. Enschede: M. G. Hofman-Eekhof J. A. Hofman Cor, Wilto, Foka Oldenzaal: H. R. Eekhof L. A. Eekhof-Dijkema Wilto, Aly, Henk, Foka Zaandam: J. Mandema-Eekhof W. Mandema Jaap, Remco Moeder is opgebaard in de aula Langeleegte 54 te Veendam. Wij nodigen u uit voor de dienst van Woord en Gebed die gehouden zal worden op maandag 31 maart a.s. om 13.15 uur in de Geref. Kerk, Dr. A. Kuyperstraat te Veendam, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de algemene begraafplaats „Buitenwoelhof' aan de Langeleegte te Veendam. Na de teraardebestelling is er in „de Kande laar" bij de Geref. Kerk gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen Helena Eleonora Gevers weduwe van Jacobus Miirck Jansen Rotterdam, 26 maart 1980 Eendrachtsplein 14. ,J3e Here is mijn Herder" Heden heeft de Here thuis gehaald onze innig geliefde, zorgzame moeder, behuwd- groot- en overgrootmoeder Maartje Trijntje Kijzerwaard weduwe van Matthijs Pieter Mol in de ouderdom van 85 jaar. Rockanje, H. van Marion-Mol R. van Marion Spijkenisse, L. van den Heuvel-Mol K. van den Heuvel Spijkenisse, J. T. Mol Spijkenisse, P. C. Mol N. Mol-van Genderen Rotterdam: T. M. Boender-Mol J. Boender Poortugaal: M. T. Noordzij-Mol L. Noordzij Pernis: E. K. den Arend-Mol A. den Arend Spijkenisse: K. J. Kweekei-Mol W. Kweekei Spijkenisse: J. S. Hesseling-Mol J. Töning klein- en achterklein kinderen. 3201 AL Spijkenisse, 27 maart 1980 Noordeinde 42. Geen bloemen Gelegenheid tot rouwbezoek zaterdagmiddag van 3 tot 4 uur en zaterdagavond van 7 tot 8 uur aan het woonhuis. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden dins dag 1 april a.s. om 12.30 uur in de „Ontmoe- tingskerk". Koningin Wilhelminalaan te Spij kenisse. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats aan de Vredehofstraat te Spijkenisse. Als u aan de begrafenisplechtigheid wilt deel nemen. wordt u verzocht om 12.15 uur in de kerk aanwezig te zijn. Toen zeide hij tot Hem: Indien uw aangezicht niet mede gaan zal, doe ons t?an hier niet optrekken. Exodus 33:15 God heeft uit ons midden weggenomen, voor ons geheel onverwacht, mijn geliefde man, onze zorgzame vader en mijn opa Leendert Halff op de leeftijd van 63 jaar Wormerveer: H. P. Halff-Timmers Zaandam: Bram en Greet Halff Paul Amsterdam: Gré en Ronald Melkman Wormerveer. Ko Halff 1521 KZ Wormerveer, 27 maart 1980 Piet Heinstraat 16. Gelegenheid tot condoleren maandag 31 maart van 19.45 tot 20.15 uur in het uitvaartcentrum van „Memento Mori", Schoolpad 22, Wormer veer. Liever geen bezoek aan huis geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 1 april om 14.00 uur op de nieuwe begraaf plaats „Noord", aan de Noordsterweg te Wor merveer. Vertrek van het uitvaartcentrum om 13.30 uur. Onze Vader in de He mel nam heden plot seling tot Zich onze zwager en oom Leendert Halff echtgenoot van H. P. Timmers Nieuw Vennep: J. Timmers J. Timmers- Versteeg M. Timmers- Verhoeff Overveen: H. ,W._ Voerman- Timmers Haarlem: L. M. van Wordt- Timmers P. van Wort Schagen: G. C. Timmers P. J. Timmers- Bijster Soest: L. P. Timmers H. J. A. Timmers- Westerveld neven en nichten. Nieuw Vennep, 26 maart 1980. Met grote droefheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden van de heer Leendert Halff Gedurende ruim 20 jaar heeft hij met veel inzet als bestuurslid deelgenomen aan het werk van onze stichtingen. Zijn diepe geloof, zijn vertrouwen in God en zijn eenvoud zullen ons altijd in herinnering blijven. Bestuur en Commissie van Bijstand van de Woningstichting Patrimonium Zaan- streek-W aterland Bestuur en Personeel van de Beheers stichting Patrimonium. Zaandam, Amsterdam, 27 maart 1980. God nam tot Zich op Zijn tijd en wijze onze collega diaken Marie van Ramshorst-van de Woerd Tot het laatst getrouw aan haar roeping mag zij thans ontvangen de kroon des levens. Openbaring 2 10 Voorthuizen, 26 maart 1980. Namens de Kerkeraad van de Ge reformeerde kerk van Voorthui zen en Garderen: G. P. Wijnbeek, praeses G. Bossenbroek, voorzitter dia- konie. Na een fijn huwelijke van bijna 41 jaar riep de Heer plotseling tot Zich onze lieve man, vader en opa Aart Hilberts oud 69 jaar. maar dan zal ik hen ten volle kennen, .zoals ik zelf gekend ben. Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde 1 Corinthe 13:12 en 13 Elim: H. Hilberts-Hadderingh Gouda: Piet en Hannie en kleinkinderen. Elim, 28 maart 1980 Van Leeuwenstraat 9. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 2 april om 12.00 uur in het Crematorium aan de Zomerdijk te Meppel. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden om 10.30 uur in de Gereformeerde kerk te Elim. Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 1 april in de aula van het Ziekenhuis Bethesda te Hoogeveen van 19.00 tot 19.30 uur. Liever geen bezoek aan huis. Na een kortstondige ziekte heeft de Here vrij onverwacht tot Zich genomen onze vader en opa Roe If Boer sinds april 1979 weduwnaar van .pa E. Boer-van der Zanden op de leeftijd van 72 jaar. Ford Lauderdale (Florida) USA: H. R. Boer P. J. A. Boer-Heeringa Malden: R. van Weerd-Boer T. van Weerd |r K H kilte ct si Porsgrunn, Noorwegen: iieui B. Stoltenberg Hansson-Boer peic E. Stoltenberg Hansson ir v€ Steenwijk G. Nauta-Boer f J. Nauta [het Hengelo: f. E< G. Hartman-Boer erv A. Hartman rnat G. Boer Vianen: L J. Boer Uye R. Boer-Basters ^et en kleinkinderen iet ïiasl Roden, 27 maart 1980 E Noorderkroon 71 5ek jderc De teraardebestelling zal plaatsvinden <#n v dag 1 april a.s. op de nieuwe algemene begrM plaats te Putten om 14.30 uur. Vooraf zalfde rouwdienst worden gehouden in de aula, |°6a lenstraat 33 te Putten om 13.45 uur. Gelelde heid tot condoleren na afloop van de begrj nis in de aula. «ijn r is I Vt Psalm 145 18 e£s! De Heere heeft uit ons midden weggenoieer: onze lieve en zorgzame moeder en oma fnat idui Dina Jozina Heyl- I de van den Berg weduwe van Cornelis Willem Heyl L op de leeftijd van 68 jaar. yra Warmond: c G Hey' ven W. P. Heyl-de Looft 'nfje en iF™ >rde Mirja les n. i Oegstgeest: ilijk A. C. G. Heyl op Warmond: W. K. Heyl P. Heyl-van Egmond u® William Wilko I Bram Oosterbeek: G. J Heyl T. Elzinga 2343 GN Oegstgeest, 28 maart 1980 Pres. Kennedylaan 603 De rouwdienst zal gehouden worden op 4BB dag 1 april 1980 te 14.00 uur in de Nederla^^ Hervormde Kerk te Warmond, waarna de aardebestelling zal plaatsvinden op dei graafplaats bij de Oude Toren. Gelegenheid tot condoleren maandag 31 mi 1980 van 19.00 tot 20.30 uur. Pres. Kennedy! 603, Oegstgeest en na de teraardebestellinj „het Trefpunt", Herenweg 80, Warmond. i Co Geen bloemen. Nog onverwacht nam de Heere, onze h bejaarde zorgzame vader, schoonvader, gij en overgrootvader Paulus Visser weduwnaar van Cornelia Bakker op 93-jarige leeftijd van ons weg. Marknesse, P. A. Stam-Visser J. Stam Sliedrecht, J. Visser M. Visser A. H. Visser-van Perse P. Visser J. Visser-Kemp klein- en achterkleinkinderen 362 AC Sliedrecht, 28 maart 1980 Correspondentieadres: Rembrandtlaan 15. Geen bloemen, geen toespraken. Ik Gelegenheid tot condoleren in het rouwi trum, Middeldiepstraat 22 (zij-ingang) maandag 31 maart a.s. 's avonds van 7.00-j uur. De begrafenis zal plaatshebben D.V. op <fll dag 1 april a.s. om half vier op de begn plaats te Sliedrecht. 'k Zal dan gedurig bij U zijn. PsalU»— Heden haalde de Here tot Zich in Zijn Vahf^| huis onze lieve moeder, groot- en overgnL— moeder IET Anna Louisa Pijpers weduwe van Elbert Vastenburg in de gezegende ouderdom van ruim 92 jr'oc Kinderen, klein- en achter! kinderen Nunspeet, 28 maart 1980 Molenweg 5 „De Bunterhoek". Op dinsdag 1 april zal in de Gereforme Kerk aan de Driestweg te Nunspeet een rt dienst gehouden worden, aanvang 10.50 waarna de teraardebestelling plaats zal vil op de algemene begraafplaats aan de Eper te Nunspeet om 11.45 uur. Gelegenheid condoleren voor de dienst vanaf 10.30 uu Correspondentieadres: J. Vastenburg F. A. Molijnlaan 34 8071 AB Nunspeet Vervolg familieberichten op pag.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10