HOL4ND INTERNATIONAL OOK VAN EEN TOURINGCAR-REIS MAKEN WIJ MÉÉR VAKANTIE. I FAMILIEBERICHTEN BEKEND MAKING zaterdag 29 maart 191 1- TROUWKWARTET P 16 I Tot onze droefheid is van ons heengegaan mijn lieve man. onze lieve vader, groot- en over grootvader Ir. A. L. Knook oud-hoofdinspecteur der Nederlandse Spoorwegen Officier in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 93 jaar. Utrecht: A. Ph. Knook-van den Berg Leeuwarden: E. Rijpstra-Knook H. Rijpstra Davos: I. Knook Klein» en achterkleinkinderen Utrecht. 26 maart 1980. „Warande", Neckardreef 10. Correspondentie-adres: Troelstra weg 1, Leeuwarden. Op maandag 31 maart zal om 11 00 uur een rouwdienst worden gehouden in de kerkzaal van „Tamarinde", Neckardreef 6 te Utrecht, waarna gelegenheid tot condoleren. De teraar debestelling zal plaatsvinden in besloten kring. Geen bloemen en geen toespraken Gezang 293:3 Laat mij niet mijn lot beslissen: zo ik mocht ik durfde niet. Ach, hoe zou ik mij vergissen, als Gij mij de keuze liet.' Wil mij als een kind behand'len dat alleen de weg niet vindt: neem mijn hand in Uwe handen, en geleid mij als een kind. Met diepe droefheid en grote verslagenheid delen wij u mede dat op 26 maart volkomen onverwacht is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, zoon, schoonzoon, broer, zwa ger en oom Albert Jan de Jager op de leeftijd van 40 jaar. O de Jager-Postma Akke-Renate Herman H. de Jager-Buitenhuis Postma-Zwart en verdere familie. Ermelo, 26 maart 1980 Riebroekseweg 55 Geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 31 maart om 12.00 uur op de algemene begraaf plaats te Ermelo. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Maranathakerk. Sparrenlaan, aanvang 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het rouwcen trum. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze Leve zoon. broer, zwager en oom Albert Jan de Jager Tk hef mijn ogen op naar de bergen van waar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de Here die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 (onber.) Ermelo: H. de Jager-Buitenhuis Pesse: H. de Jager H. de Jager-Kamphorst Herma Evert Wilfred Richard Putten: M. A. de Jager-Borst Herman Marina Alphen a.d. Rijn: E. A. M. de Jager H. W. de Jager-Toorman Jaap Ermelo, 26 maart 1980. ..Gelijk het gras is ons kortstondig leven" Met grote verslagenheid delen wij u mede dat op 26 maart geheel onverwacht van ons is weggenomen onze geliefde schoonzoon, zwa ger en oom Albert Jan de Jager in de leeftijd van 40 jaar. Ermelo: A. Postma-Zwart Pieterburen: J. Postma H. Postma-Keuning Putten: W. van Dijk M. van Dijk-Postma Yarmouth J O W.: A. Postma M. Postma-Fishburn Barneveld: P. Postma H. A. Postma-Pauli Hoevelaken: J. Bouwman D. J. Bouwman-Postma Lovendegem: (België) C. P J. Billerijst E. Bilterijst-Postma Amersfoort: G Postma J. Mispelblom Utrecht: D. J. Postma Bakkcveen: B. H. Groot-Enzerink J. J. Postma Wapse: H. Postma en neven en nichten. Plotseling werd van ons weggenomen onze geliefde neef Albert Jan de Jager op de leeftijd van 40 jaar „7n het Huis mijns Vaders zijn vele woningen". Joh. 14 1 Leeuwarden: D. de Jager-Kwakkel Jeanette de Jager Franeker: Piet, Mieke en Corine van Lingen Leeuwarden, 26 maart 1980. Gezang 270 Het heeft de Heer behaagd onze enige, innig geliefde dochter, na een smartelijk lijden, tot Zich te nemen Ruurtje Rodenboog (Ruth) Zij is 49 jaar geworden en heeft zich tijdens haar leven ingezet voor het bejaardenwerk. Wij zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend. Haar bedroefde ouders: H. Rodenboog J. Rodenboog-Linker Amsterdam-N, 26 maart 1980. Benedenlangs 5. (Condolea n tie-ad res Correspondentie-adres: H. Rodenboog Dr. v.d. Willigenlaan 30 6882 BL Velp Ruth is opgebaard in een der rouwkamers van Uitvaartcentrum Zuid. Fred Roeskestraat 91 (v/h Prinses Irenestraat) te Amsterdam, al waar bezoek zaterdagmorgen van 11 uur tot 12 uur. De crematie zal plaatshebben maandag 31 maart te 12.30 uur in het crematorium West- gaarde, Ookmeerweg 275 te Amsterdam, (ein de Osdorper Ban, bereikbaar met bus 23). Vertrek van Uitvaartcentrum Zuid te 12.00 uur. Thuis liever geen bezoek In vol geloofsvertrouwen is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Nel Been-Verbeek op de leeftijd van 66 jaar. Utrecht: G. Been Utrecht: Annemieke en Evert van de Beek-Been Bunnik: Simone en Wim Elsendoorn- Driebergen: Joke en Frans van Nieuwpoort- Been Linschoten: Gerard en Tonny Been-Evers Utrecht: Hans en Lidy Been-van Eijck Haarlem: Bert en Anneke Been-Visser en kleinkinderen Utrecht, 27 maart 1980. Prof. Hugo de Vrieslaan 7. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Schoolstraat 12. Gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag van 19.00 tot 20.00 uur. Thuis geen bezoek - Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 29 maart om 10.30 uur in de Tuindorpkerk, van Diellaan, waarna om 11.30 uur de teraardebe stelling zal plaatshebben op de begraafplaats „Kovelswade", Koningsweg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Marcuscentrum, Rijnesteinlaan 2. „Eens als de bazuinen klinken." In Jezus ontslapen onze zuster, schoonzuster en tante Nel N. A. C. Been-Verbeek Utrecht: M. v. d. Akker-Verbeek Castricum: Fam. S. Been-Roberts Maartensdijk. Fam. K. Been-Hunkemöller Veenendaal: J. Zuidersma-van Ketten Beaulieu (Fr.): Fam. C. Been-Wiersema Veenendaal: Fam. P. Mostert-Been neven en nichten Utrecht. 27 maart 1980 „Mij geleidt des Heren hand." Heden overleed na een moedig gedragen ziekte onze lieve moeder, grootmoeder en zuster Helena Eleonora Gevers weduwe van Jacobs Murck Jansen. Uit aller naam: H. J. E. Murck Jansen Wij zijn dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend. Geen bezoek. De teraardebestelling zal plaats hebben maan dag 31 maart op de algemene begraafplaats „Crooswijk" na aankomst in de kapel om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in de kapel na afloop van de begrafenis. /i il 'fi Caat u dit jaar met de touringcar op vakantie? Gelijk heeft u, want wat is er mooier dan in een rustig tempo langs de mooiste plekjes van Europa te rijden? Een touringcar-vakan tie begint al op 't moment dat u instapt Staptu in een touring car van Holland International dan kunt u er zeker van zün dat uw vakantie ook op dat moment begint De touringcars van Holland International zijn befaamd om hun komfort 't Zijn de "Rollsen" onder de touringcars. I Iet klimaat in de touringcaris altijd prima, elke touringcar heeft op z'n minst een prima luchtverversing of airconditioning. Vanuit uw verstelbare stoel geniet u van de meest schitterende panorama's. Dankzij de prima luchtvering merkt u alleen aan het voorbijglijdend landschap dat u rijdt Niet alleen uw reis, maar ook uw reis- leiding is le klas. Ervaren mensen die altijd voor u klaarstaan en de boeiendste uitstap jes voor u weten te organiseren. In onze speciale brochure over touringcar-vakanties vindt u uitgebreide informatie. Ook over de gemakkelijke ophaal- en terugbreng-rege- ling van en naar de 220 opstapplaatsen door het hele land. U weet zeker dat u met Hol land International een gezellige, ontspannen reis tegemoet gaat, waarvan u zorgeloos kunt genieten. En de voorpret kan nu alvast beginnen: kijkt u maar eens naar de bijzon dere prijzen van de onderstaande aanbiedingen. FRANKRIJK 10-daagse reis naar Dinan (Bretagne). Vertrek elke donderdag mj.v. 22 met Keissom va f813.-p.p. SPANJE 12-daagse reis naar Tossa de Mar (Costa Brava). Vertrek elke zaterdag ma.v. 3 mei. Reissom va. f774.- p.p. ITALIË 10-daagse reis naar Merano (Dolo mieten). Vertrek elke maandag m.i.v. 26 mei. Reissom va. f782. - p.p. DE TOURINGCAR REIS INKLUSIEF EKSKURSIES Voor mensen die zich helemaal laten ver wennen. Alle uitstapjes zijn bü de reis inbe grepen. U heeft niets aan uw hoofd want Holland International zorgt ervoor, dat uw vakantie helemaal tot in de puntjes verloopt BELGIË 8-daagse rondreis naar Bouillon. Vertrek elke zaterdag miv. 26 apriL Reissom vsl f523.- p.p. Speciale 5-daagse Paasreis. Vertrek 4 april f363,- P.P. DUITSLAND 6-daagse reis naar Lof aan de Moezel, Vertrek elke maandag m.i.v. 5 mei. Reissom v.a. f351.- p.p. 8-daagse reis naar WiesenstéigfSchwabische Alb). Vertrek elke zaterdag m.i.v. 10 mei. Reissom va. f453.-p.p. Speciale 5-daagse Paasreis. Vertrek 4 april f337.-p.p. OOSTENRIJK lOdaagse reis naar Fieber- brunn (Kitzbüheler Alpen).Vertrek elke maan dag m.i.v. 12 mei. Reissom va f553.- p.p. DE TOURINGCAR-REIS EKSKLUSIEF EKSKURSIES U bent helemaal vrij in uw doen en laten. Natuurlijk organiseren wjj allerlei aardige dingen op de eindbestemming, maar u bepaalt zelf of u eraan mee wilt doen of niet 't Kan zijn dat u alles liever op eigen houtje doet, maar 't kan ook zijn dat u af en toe een dagje met Holland International op stap wilt U ziet maar, 't kan allèmaal. OOSTENRIJK 13- of 14daagse reis naar Zeil am See (Salzburgerland). Regelmatige ver trekken vanaf midden mei op maandag en donderdag. Reissom va. f664.-p.p. DUITSLAND 8daagse reis naar Uberhar- mersbach (Zwarte Woud). Vertrek elke zater dag m.i.v. 10 mei. Reissom va. f391.- p.p. ITALIË 12daagse reis naar Pietra Ligure (Italiaanse Rivièra). Vertrek elke maandag m.i.v. 5 mei. Reissom v.a. f 751.-p.p. ZWITSERLAND 13- of 14daagse reis naar Davos (Graubünden). Regelmatige ver trekken vanaf midden mei op maandag of donderdag. Reissom v.a. f845.-p.p. DE GROTE RONDREIS Dat wordt een interessante belevenis. U bent steeds op weg naar uw volgende bestemming en u blijft nergens lang hangen. U leert op een zeer komfortabele manier een deel van Europa kennen. Een avontuurlijke onder neming, waarbij alles is inbegrepen. Van eks- kursies tot en met entreegelden. U heeft geen tijd om u te vervelen en u rijdt van de ene bezienswaardigheid naar de andere. SKANDINA VIË17-daagse reis naar de Noord kaap. Vertrekdata in juni, juli en augustus. Reissom f2.673.-p.p. JOEGOSLAVIË EN WE7V£)Vl6-daagse rond reis. Vertrek tweemaal per maand van mei t/m augustus. Reissom f1.696.- p.p. BALKAN 24-daagse reis door Joegoslavië, Griekenland, Turkije, Bulgarije en Hongarije. Vertrekdata 15/5,5/6, 7/8 en 28/8. Reissom f3.154.- p.p. "Misschien ben ik straks uw chauf feur. Voor inlich tingen en boe kingen van de reis van uw keuze bent u van harte welkom bij uw Holland Interna tional Reisburo, Reisbureau Lis- sone Lindeman, de geselekteerde ANVR- reisbureaus, de ABN, Amro en Rabobanken, de reisburo's in de Bijenkorf en in Vroom Dreesmann. Tot ziens". Dan zullen alle neev'len vliên bij 't licht der eeuwigheid." Op Zijn tijd nam de Here uit ons midden weg onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Jacoba van Ekeren-de Wit sinds 1976 weduwe van Cornelis van Ekeren op de leeftijd van 86 jaar. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Woerden, 26 maart 1980. Corr.adres: Prinsenlaan 24,3442 CG Woerden. Moeder is opgebaard in het rouwcentrum aan de Gedempte Binnengracht (bij de molen) te Woerden. De dienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden zaterdag 29 maart om 11.30 uur v.m. in eerder genoemd rouwcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Meeuwenlaan te Woerden om ca. 12.15 uur. In Heerlijkheid opgenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Fokeltje Heslinga weduwe van W. U. Eekhof Wassenaar: A. W. Heslinga-van der Werff Beekbergen: J. Heslinga Drachten: B. Beeftink-Heslinga Kiel Windeweer: S. S. van der Velde- Heslinga J. W. van der Velde neven en nichten Assen. 27maartl980. JUWELEN. GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H W DAMES Kruisstraat 19 Tel. 023-320481 Haarlem (bij de Ridderstraat! Heden heeft de Heer tot zich genomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Hendrik van den Berg in de ouderdom van 81 jaar. Nunspeet, C. van den Berg-Rentes Berkel en Rodenrijs, J. van den Berg L. van den Berg-Zwaal Sleeuwijk, C. van den Berg Hoogeveen, H. N. van den Berg L. van den Berg-Adema Waalwijk, C. A. C. Schutte-van den Berg C. M. Schutte Rotterdam, B. J. van den Berg I. van den Berg-de Graaff Raamsdonksveer, C. van den Berg J. I. M. van den Berg-ter Schure Rotterdam, J. M. van den Berg Schoonhoven, N. van den Berg S. M. van den Berg-den Hoed klein- en achterkleinkinderen 8071 KL Nunspeet, 23 maart 1980 Vilringaweg 47 Overeenkomstig de wens van de overle dene heeft de begrafenis in stilte plaats gehad te Nunspeet. Wegens P.T.T.-werkzaamheden op zullen de telefoonverbindingen van hetL, meentelijk Energiebedrijf Dordrecht tijc^ gestoord zijn des morgens tussen 7.0( 8.30 uur. „Het geknakte riet zal Hij niet verbreken, en de kwijnende vlaspit zi Hij niet uitdoven" Jes. 42 vi Na een geduldig gedragen lijden nam de ij van ons, in de hoop op Eeuwig Leven, o innig geliefde vrouw, moeder en grootmoei Pietertje Brouwer-de Haas in de ouderdom van ruim 80 jaar W; Met dankbaarheid denken wij terug aan^£ grote zorg die zij voor ons allen heeft gehdi lel l Ige C. Brouwer Corrie en Bert Bert en Kees Bas en Hilde Caroline 27 maart 1980. „De Seheldehof'. Rijnstraat 8°, 2953 CT Alblasserdam. Liever geen bloemen Gelegenheid tot condoleren hof' zaterdag van 16.00 tot 17.00 uur en nïJ begrafenis in de aula. De rouwdienst zal worden gehouden in de op de begraafplaats. Kerkstraat. AblasL- dam. maandag 31 maart, aanvang 13.30 ij waarna de begrafenis zal plaatsvinden, k De Schet® ien

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18