a BASF BASF 90 Goed Beter Best Geluid zoals't hooi Trouw m FAMILIEBERICHTEN GELD de krant helpt u op weg KLEDING de krant helpt u op weg WERK de krant helpt u op weg BASF Ferro Super LH. Voor veeleisende Nederlanders met $n°£c gewone cassetterecorder. Hoge kwaliteit met minder ruis. j Goede, voordelige band. 1 chromdioxid SM cassette „„mm BASF Chromdioxid. Cassette voor HiFi kwaliteit. Geschikt voor alle apparatuur. Beter maar duurder. chromdioxid super 1 SM cassette 132 m j BASF Chromdioxid Super. De absolute top in cassettetechnieU Voor sublieme weergave. De beste. En de duurste HiFi-bancf| ELKE ZATERDAG IN J 3 2 tt DONDERDAG 20 MAART 1980 4IDEF TROUW/KWARTET P 20/RS== kunnen van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogetijk van 18 00-20 00 uur Berkel (Z-H), 20 maart 1980 Goede morgen. Opa en Oma Grootenboer Gefeliciteerd met uw 49- jang huwelijks jubileum. Michael en Esther De kinderen en kleinkinderen van E. van Kooij en M. P. van Kooij-Janse de Jonge maken met blijdschap bekend dat vandaag 20 maarl 1980 hun ouders resp. grootouders. 40 jaar getrouwd zijn. Dit feest wordt gevierd in huiselijke kring. Rijk en Joke Anna en Maria Leen Jan en Henny Annique en Sandra Margreet en Jan Michiel en Liesbeth Rijn en Marian Annet (Anneke en Bertjan Herman en Marthe Toeslag 16, 7761 CD Schoonebeek Heden overleed toch nog onverwacht mijn zeer geliefde man. onze lieve vader en grootvader Piet van der Korst In de leeftijd van 76 jaar. Heemstede: B. J. van der Korst-ter Borg Loosdrecht: J. K- van der Korst J van der Korst-Bruijne Bieke, Pieter, Michael Schoorl: K. Abrahams-van der Korst K. Abrahams Jan Pieter. Anne Claudine Westzaan: J. E. van der Sluis-van der Korst D. J. van der Sluis Nadine. Jonathan Heemstede, 18 maart 1980 Provinciënlaan 7 „Burghave". Flat 14 Voor hen die afscheid willen nemen is hiervoor gelegenheid van 14.00-16.00 uur in de rouwka mer van het St. Elisabeth Gasthuis, ingang Amenkaweg te Haarlem. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 22 maart a.s. om 11.30 uur in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats te Heemstede. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Op de leeftijd van 71 jaar ging van ons heen mijn lieve man. onze zorgzame vader, grootva der en overgrootvader Abraham Verbeek „Na eindeloos lijden eindelijk rust" Rotterdam H. Verbeek-Advocaat Liesbeth Andel: Mies en Piet Wassenaar: Pieter en Janine Spijkenisse: Loes en Heinz Utrecht: Baltus en Trees Klein- en achterkleinkinderen 3082 KR Rotterdam. 19 maart 1980 Boergoen- sevliet 211 C De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer. Goereesestraat 10, Rotterdam-Zuid. Condoléancebezoek aldaar zaterdagmiddag as. van 14.00 tot 14.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 24 maart a.s om 14.30 uur in de kapel van de Hervormde Begraafplaats van Rotterdam Charlois. Charloisse Lagedijk 680. waarna de begrafenis in het familiegraf aldaar zal plaats vinden. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.00 uur. Tevens gelegenheid tot condoleren na de be grafenis in de kapel van de begraafplaats. Ingegaan tot de vreugde van haar Heer op 96- jarige leeftijd onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Geerdina Jantina de Boer Sedert mei 1963 weduwe van Anton van Waarden. Amsterdam: J. A. van Waarden E. G. van Waarden-van Bokhorst Heemstede: A. van Waarden kleinkinderen en achterkleinkin deren Haarlem. 19 maart 1980 Correspondentie-adres Cbvialaan 7 2106 CE Heemstede Gelegenheid tot afscheid nemen in het Uit vaartcentrum. Zijlweg 63 te Haarlem, van 14.00 uur tot 15 00 uur en van 19.00 uur tot 19.30 uur. uitgezonderd zaterdagavond en zondag avond. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 24 maart om 13.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede Vertrek van Clivialaan 7. omstreeks 13.15 uur Aan huis geen bezoek Zijn leven was Christus zijn sterven gewin. Heden nam de Here tot Zich onze zeer geliefde vader, groot- en overgrootvader Dirk Kaars weduwnaar van Jannetje Smeder op de leeftijd van 83 jaar Amsterdam: Janny Kransen-Kaars Nel en Wim Dolman-Kaars Broek in Waterland: Dirk en Sientje Kaars-Stolk Monmekendam: Lies Kaars Westervoort: Klaas en Riet Kaars-Bezemer Monmekendam: Piet en Greet Kaars-Bos Broek in Waterland: An en Piet Stolk-Kaars Monmekendam: Jaap Kaars Edam: Gert en Wil Kaars-Kool Kleinkinderen en achterkleinkin deren O God, die droeg ons voorge slacht, in nacht en stormgebruis, bewijs ook ons Uw trouw en macht wees eeuwig ons tehuis.' Lied 397 Monnickendam, 19 maart 1980 Zonnepad 3 De rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 22 maart a.s. om 13.30 uur in de Geref. Opstandingskerk, Graaf Willemlaan 1 te Mon nickendam, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 14 uur op de algemene begraaf plaats aldaar. Gelegenheid tot cond leren vrijdagavond 21 maart van 19 tot 20 ur in bovengenoemde kerk en na de be gr af lis. Thuis geen bezoek Geen bloemen Na een rijk gezegend leven ging van ons heen, mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa Eerke Boiten in de ouderdom van 78 jaar. Heere, Gij zijt ons een toevlucht geweest van geslacht tot geslacht Psalm 901 Winschoten. 17 maart 1980 „De Schutse" K. 212, Alb. Verweystraat 3. A. Boiten-Wolthuis Dokkum: R. H. Boiten E. A. Boiten-de Vries Eerke Wim Eliesje Leeuwarden: H. C. M. Sijsling-Boiten Chr. Sijsling Eerke Albertien Marcel Groningen: L. J. A. Boiten A. M. Boiten-Nienhuis Mathilde Erik De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van de Uitvaartver. „Alg. Belang", Burg. Venemastraat 32. De begrafenis is bepaald op vrijdag 21 maart a.s. op de begraafplaats aan de Acacialaan. Zij, die met ons de rouwdienst wensen bij te wonen, worden verzocht om 13.00 uur aanwe zig te zijn in de Geref. kerk aan de Venne. De rouwdienst vangt aan om 13.30 uur. Het vertrek is bepaald op 14.00 uur. Gelegenheid te condoleren op de dag van de begrafenis tussen 13.00-13.30 uur. Wel met droefheid in het hart, maar tevens in de blijde zekerheid dat hij ging naar „het Vaderhuis" berichten wij het heengaan van onze geliefde broer en zwager Eerke Boiten op de leeftijd van 78 jaar Geliefde echtgenoot van Albertje Wolthuis Winschoten ..De Schutze" Gez. 221 Dirksland: S. T. Boiten-de Waal J. M de Waal Hoogezand: A. Boiten- A. Boiten-Niemeijer Roden: F. Rozendal-Boiten J. E. Rozendal Wildervank: W. Boiten F. Boiten-Bos Groningen: J. Boiten J. Boiten-Steegenga Scheemda: J. Boiten H. Boiten-Veldman Rotterdam: G. By de Vaate-Boiten f Corresp.-adres Uranusstraat 14. Groningen. ..Wel gedaan gij goede en getrouwe dienstknecht, over weinig zijt gij ge trouw geweest, over veel zal Ik u stellen, ga in lot het feest van uw Heer". Matth. 25 21 Met ontroering namen wij kennis van het over lijden van de heer J. J. Akkerman Oud-voorzitter van onze AR-kiesvereniging ..Nederland en Oranje" te Baam Met dankbaarheid gedenken wij dat hij gedu rende een lange reeks van jaren met inzet van zijn beste krachten onze Baamse gemeen schap als raadslid en wethouder heeft gediend. Namens de AR-kiesvereniging J. Bangma. voorzitter 4t Miedema-van der Wal. Na een arbeidzaam leven is in volle zekerheid des geloofs in zijn Heer en Heiland ontslapen onze geliefde zwager Dirk Kaars weduwnaar van Jannetje Smeder op de leeftijd van 83 jaar Monnickendam D. Snieder-Sterrenburg Rijswijk: H. Smeder Amsterdam: E. Schaay-Snieder Monnickendam: S. Smeder D. Snieder-v.d. Sluis Amsterdam: J. L. Snieder-Achthoven Monnickendam: C. T. B. Schouten A. Schouten-Snieder Hilversum: P. Smeder M. S nieder-de Moes Volendam: C Maas W. C. Maas-Snieder Landsmeer: W. Smeder G. Snieder-Klok Pemis: A. Groeneveld G. H. Groeneveld-Snieder Kockange: K. Snieder D. Snieder-Klok Rijswijk: K. Lakenman Monnickendam, 19 maart 1980 En zodra dit vergankelijke onverganke lijkheid aangedaan heeft en dit sterve- lijke onsterfelijkheid aangedaan heeft zal het woord werkelijkheid worden dat geschreven is: de dood is verzwolgen in de overwinning 1 Cor. 15 vers 54 Door de Here thuisgehaald zijn moegestreden kind, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder groot- en overgrootmoeder Hermana Hofstee geb. De Groot geb. 11 juni 1894 te Oudega (W) overleden 18 maart 1980 te Lemmer na een gelukkig huwe lijk van bijna 61 jaar. Lemmerparkstraat 74 Lemmer: Y. Hofstee Schamegoutum P. Hofstee M. Hofstee-Veldstra Eesterga: J. Hofstee E. Hofstee-Winia Bethel (N.Y.) U.S.A.: E. Hofstee J. Hofstee- v.d. Goot Port Jervis (NY) U.S.A.: T. Hofstee A. Hofstee-Greidanus Schellingwoude: K. J. Poldervaart-Hofstee G. Poldervaart Heerenveen: J. Hofstee A. Hofstee-v.d. Gaast klein- en achterkleinkinderen De rouwdienst zal D.V. worden gehouden vrij dag 21 maart 's middags om 1.30 uur in de Geref. Kerk te Lemmer, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden te Eesterga. Een half uur voor de rouwdienst is er gelegen heid om te condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. „God zal hem zelf bevestigen en schra gen en op zijn rol, waar Hij de volken schrijft, hen tellen, als in Isrel ingelijfd en doen de naam ran Sions kindren dragen." Psalm 87 3 Op Zijn tijd heeft God van ons weggenomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoon vader, opa. broer, zwager en oom Huibrecht Groenenboom in de ouderdom van 82 jaar Barend recht M. Groenenboom-Vrijhof Willemstad (N.B.): J. Groenenboom T. Groenenboom-van Leenen Rotterdam: M. Schaap-Groenenboom J. Schaap Harry Rhoon: J. Boer-Groenenboom J. Boer Henk en Thea Margreet en verdere familie Barendrecht, 19 maart 1980 Voordijk 459 Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 19.30- 20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat De rouwdienst welke zal worden geleid door de Weleerw. heer Ds. M. Hiensch zal gehouden worden op maandag 24 maart in voornoemde aula om 14.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. De overweldigende belangstelling en deelneming wel ke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn innig geliefde man, mijn lieve pappie Jacob Peters hebben ons diep getroffen. We zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Uit aller naam: J. H. Peters-de Groot Wormer, 20 maart 1980 1531 XE Roerdompstraat 19 c hill stereo tl al God is onze hulp Ons ontviel onverwachts onze dierbare zuster, schoonzuster en tante Dirkje Wijnanda Lustigheid oud 61 jaar Hardenberg: R. H. G. Lugtigheid-Gijsen Arnhem: J. R. Lugtigheid S. Lugtigheid-Poppinga Amsterdam: G. A. Lugtigheid De Meem (Utr.): A. A. Lugtigheid Capelle a/d IJssel: G. Gijsen-Lugtigheid M. Gijsen neven en nichten Vriezenveen, 18 maart 1980 Kruysstraat 1 De begrafenis zal in besloten kring plaats vinden. -fc Stichting Zending en Opwekking hij God Is getrouw Dit heeft Neettje Bouw ondervonden m de 25 Jaar i evangeliste haar werk voor de Heer heeft mogen i Dit teit. alsmede haar 60ste velaar dag willen wtj me lof aan God gedenken op: Zaterdag 22 maart te 19.30 uur In da Geerteker Geertekerkhof te Utrecht (bij de Sneebrug-Cath si Medewerking o.a Boodschappers van een Goede Tijding Opwekkingskoor Utrecht O.l.v. Karei Asberg U bant hartelijk welkomI Corr adres Janny van Bruggen-Colly. de Wie lew aa# XX Zevenhuizen Advertentiemateriaal moet donderdags (Ie post) in ons bezit zijn. Inlietmngon over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 8 val ter ze le pil te t i la ia >as ts n Hm Inj la

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24