e a hoofd personeelscentrum psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" WIE HELPT MIJ? P. VAN SOMEREN INW. VR. HULP VRIJDAG 28 MAART 1$ ZATERDAG 15 MAART 1980 TROUWKWARTET ADA FAMILIEBERICHTEN Op dinsdag 25 maart aanstaande nodigen wij de familie-, vrienden- en kennissenkring van onze moe der. mevrouw C. A. den Haan-van der Vijver hartelijk uit. haar geluk te wensen met de viering van haar tachtigste verjaardag. De receptie wordt gehouden van 16.00-18.00 uur in „De Voorhof', Vliet NZ 36 te Rijnsburg. Namens de kinderen, D. C. den Haan, Voorburg. Dankbaar delen wij u mee dat onze ouders D. Slappendel en A. M. Slappendel-Bos D.V. op 28 maart a.s. 40 jaar getrouwd zijn. U kunt hen hiermee gelukwensen op zaterdag 29 maart 1980 tussen 15.00 en 17.00 uur in gebouw „Sjaloom", Dorpsstraat 45 te Bleiswijk. Johan en Marjan Bleiswijk. Hoekeindseweg 162. De kinderen en kleinkinderen van J. van Rees T. van Rees-Visser Prinsenlaan 363, 3067 TW Rotterdam delen u mede dat hun ouders, resp. grootouders op 26 maart 1980 50 jaar getrouwd zullen zijn. Om dit te vieren nodigen zij u uit voor een receptie op zaterdagmiddag 22 maart 1980 van 3 uur tot half 5 in de recreatiezaal van de Prinsenwiek. ingang Prinsen laan 101 te Rotterdam. Jan en Corry van Rees Jan en Martine Hetty en Jan van Vliet Richard, Hester en Petra. Psalm 68:10 (oude berijming). Met grote dank aan God mogen we met onze kinde ren. klein- en achterkleinkinderen beleven dat we 60 jaar getrouwd zijn. Wie ons daarmede wil feliciteren nodigen we uit op zaterdag 22 maart van 16.00 uur tot 17.30 uur in het restaurant „Hivemal". Stationsweg 117 te Ede J. Rothuizen A. M. Rothuizen-Bloemendal Maart 1980 6711 PW Ede Sparrenhof 619 „Gij zijt mijn schuilplaats en mijn schild, ik hoop op Uw woord". Psalm 119:114 Wij zijn blij en dankbaar dat onze ouders en grootou ders G. de Wit en J. C. de Wit-v.d. Knijff 26 maart 1980 D.V. 50 jaar getrouwd zijn. Gelegenheid tot feliciteren op woensdag 26 maart 1980, vanaf 20.00 uur, in Hotel De Rustende Jager, Venneperweg 471 te Nieuw Vennep. Indien u hen iets wilt schenken zou het bruidspaar het op prijs stellen dit te besteden t.b.v. het Astmafonds. De kinderen en kleinkinderen 1435 BP Rijsenhout, maart 1980. Aalsmeerderdijk 530 Op donderdag 20 maart a.s. hopen onze ouders en grootouders J. M. Hooghart en G. Hooghart-Oosterloo de dag te herdenken dat zij 60 jaar geleden in het huwelijk traden. Dit wordt gevierd D.V op zaterdag 22 maart a.s. met een vesper in de Gereformeerde Kerk. aanvang 15.30 uur. Daarna is er gelegenheid hen te feliciteren in de bijgebouwen van de kerk. Hun dankbare kinderen en kleinkin deren Molendijk 10 9166 NS Schiermonnikoog Thuis liever geen bezoek. „Zelfs al ga ik door een dal van diepe duister nis. ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij!" Psalm 23 God dankbaar voor de tijd dat we bij elkaar geweest zijn. geven wij u bedroefd kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man. onze zeer zorgzame vader en opa. zoon. broer, zwager en oom Gerrit van den Burg gehuwd met D. Zeelenberg op de leeftijd van 59 jaar. D. van den Burg-Zeelenberg Willem Liesbeth en Jan Judith-Wendy Jos en Martin Mari en verdere familie 's-Gravenzande. 13 maart 1980 Noordwind 22 Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren zaterdag en maan dag van 15 00 tot 17 00 en van 19 00 tot 21 00 uur De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 18 maart om 13 30 uur in de aula van de algemene begraafplaats te s-Gravenzande. waarna de beg-afenis zal plaatsvinden. Een mens te zijn op aarde in deze wereldtijd, dat is de Geest aanvaarden die naar het leven leidt. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma' Cornelia Schalekamp-van Heeren weduwe van M. A. D. H. Schalekamp op de leeftijd van 74 jaar. Rotterdam M. A. D. H. Schalekamp M. P. A. Schalekamp-Kuyken Antoinette, Loes, Maarten, Marjan. Den Haag C Bakker-Schalekamp J. S Bakker Corienke, Maurik, Emmeke Leeuwarden H. H. M. W. Samsom-Schalekamp H. J. P. Samsom Martine. Diederik, Cornelie. Vaassen A. E. Harpe-Schalekamp L. Harpe David. Apeldoorn. 13 maart 1980 Mercuriuslaan 35 Flat 108 Correspondentie-adres: L. Harpe Berkenoord 29. 8172 AN Vaassen. Er is gelegenheid tot condoleren, diinsdag 18 maart in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Derk Kamphuisweg 6 te Ugchelen (Apeldoorn) van 10.30-11.15 uur. Hierna zal de teraardebestelling in familie kring plaatshebben. De Here heeft plotseling uit onze familiekring weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Nel van Harten-Jaarsma Geerweg 22, Langeraar, post Ter Aar. W. J. Jaarsma Hilversum C. Jaarsma-Lemckert Bilthoven: B Feringa-Jaarsma K. Feringa Canada: K. Jaarsma A. Jaarsma-Hartogh Doorwerth: I. Jaarsma nichten en neven De rouwdienst is maandag 17 maart om 1.00 uur in de Geref. Kerk te Nieuwveen, waarna de begrafenis zal plaats vinden te Nieuwveen. Hetzij wij dan leven, hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heren. Rom. 14 8. In Jezus ontslapen na een langdurige ziekte mijn onvergetelijke man, onze lieve vader en grootvader Arie Mello Kaajan op de leeftijd van 72 jaar. Hoogeveen: A. A. A. Kaajan- Van der Laan Deventer: Hans Kaajan Riet Kaajan-Pottjewijd Marjet, Marieke Hoogeveen, 13 maart 1980. Valkenstede 30. Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 18 maart om 13.30 uur in de Geref. Zuiderkerk. Baarlelaan 1 te Hooge veen. Gelegenheid tot condoleren van 13.00 tot 13.30 uur. Aansluitend hieraan zal de begrafe nis in familiekring plaatsvinden. Na een moedig gedragen lijden ging van ons heen onze lieve broer, zwager en oom Arie Mello Kaajan Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Amsterdam: C. M. Tonkens-Kaajan Bergen op Zoom: J. G. den Duyn-Kaajan H. A. den Duyn Utrecht: J. Ph. G. Kaajan E. M. Kaajan-Dieters Zwolle: E. Kaajan G. E. Kaajan-Ketel neven en nichten Hoogeveen. 13 maart 1980. Die dreigen te bezwijken wilt Gij schragen Psalm 145 (ber.) Dit ondervond onze geliefde zwager en oom Arie M. Kaajan echtgenoot van A. A. A. Kaajan- van dér Laan aan het einde van zijn leven een leven dat getuigde van Gezang 476: „Eeuwig Woord, U willen wij bezingen." Hoogeveen. 13 maart 1980 Apeldoorn: H- A. A. van der Laan Rijnsburg: E. E. van der Laan J. P. van der Laan-Boelens Paterswolde: Z. J. van Hees-van der Laan J. W. van Hees Neven en nichten. Directie en personeel van Wavin Nederland BV te Hardenberg geven met leedwezen ken nis van het overlijden van haar medewerker Roelof van Dijk De gedachtenis van zijn persoon en zijn werk zal in hoge ere blijven. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar mevrouw Van Dijk. Hardenberg, 14 maart 1980. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van Roelof van Dijk Wij verliezen in hem een gewaardeerd en ge zien medemens en collega. Medewerkers afdeling Hulpstukken Wavin Nederland BV Hardenberg, 14 maart 1980 In stille overgave des geloofs is heden van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Neeltje Weeda-den Boer geboren 21 juli 1889 Amsterdam: J. H. J. Weeda Amsterdam: I. Weeda L. A. Weeda-Neumann klein en achterkleinkinderen. Amsterdam, 12 maart 1980 Eben-Haëzer Surinameplein 35 De begrafenis zal plaatsvinden op 18 maart om 14 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk 273 te Amsterdam. Geen bezoek aan huis. „de Heer is mijn Herder." Wij berichten U dat moeder. Hendrika van Rij-Dijkhuizen, sinds 1945 weduwe van Johannes Dagevos van Rij, is overleden in de ochtend van 12 maart. Zij is 95 jaar geworden Vught: I. van Rij Veenendaal: C. A. Dekker-Van Doorn Maasdijk: M. Pontier-Van Rij Sassenheim: H. Simmelink-Van Rij J. H. Simmelink Kleinkinderen, achterkleinkind en verdere familie. 's-Gravenhage, „Huize Zwedenburg", Zwedenburg 99. Correspondentie-adres: Prinses Margrietlaan 45. Voorburg. Moeder is opgebaard in ,,'t Statenhuys", Sta- tenlaan 78. Bezoek zaterdag en zondag van 13- 14 uur. De begrafenis vindt plaats maandag 17 maart om 14 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de ontvangkamer van de begraafplaats Vertrek van ,,'t Statenhuys" om 13.30 uur. Voor de door u betoonde belangstelling tijdens de ziekte en uw deelneming na het overlijden van onze beste broer, zwager en oom Henri Riemert Lubertus Juch betuigen wij u onze hartelijke dank. J. J. Juch M. Jueh-Groenendaal A. Juch-van Wijk neven en nichten. Rotterdam, maart 1980 Statensingel 33a. Bestuur en medewerkers(sters) van de Neder landse Christelijke Radio Vereniging hebben geschokt kennis genomen van het plotseling overlijden, zo kort na het heengaan van zijn vrouw, van de heer H. J. Heinen medewerker buitendienst van de Dienst Vere- nigingsaktiviteiten van de NCRV. Hij bereikte de leeftijd van 54 jaar. De heer Heinen was sinds 1 december 1978 aan de NCRV verbonden, maar had reeds lange jaren daarvoor als plaatselijk correspondent en lid van de Verenigingsraad, een grote be trokkenheid bij het werk van de NCRV. Wij denken met zeer grote waardering terug aan de inzet die hij steeds voor de NCRV heeft getoond. Moge de Heer de nabestaanden troosten in hun verlies. Hilversum/Baarn. 14 maart 1980 Namens bestuur en medewerkers! sters), Drs. Th. D. Jansen, voorzitter Heden nam de Here geheel onverwacht uit ons midden weg onze geliefde broer, zwager en oom Cornells Bos op de leeftijd van 68 jaar. Namens de familie: A. J. Bos Bergschenhoek, 13 maart 1980 Julianalaan 142 Correspondentie- adres A. J. Bos, Julianalaan 118 Geen bezoek De teraardebestelling zal plaatsvinden maan dag 17 maart op de Algemene begraafplaats te Bergschenhoek om 11.00 uur. Vertrek van de Ned. Herv. Kerk om 10.45 uur. Gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk, na afloop van de plechtigheid. Blijf mij nabij, wanneer het duistér daalt. De nacht valt in, waarin geen licht meer straalt. Andere helpers. Heer, ontvallen mij. Der hulpelozen hulp, wees mij nabij. Gezang 392 Voor ons geheel onverwacht hebben wij tij dens dit aardse leven afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame vader, schoonvader, broer, zwager en oom Albertus Johannes de Wit op de leeftijd van 56 jaar. Willemstad, Curasao: Hans en Helmi de Wit Rotterdam: Jan de Wit Cora de Wit Michel Kolsteren G. de Wit M. C. de Wit-van der Sluys Eindhoven: J. de Wit Zoetermeer: A. W. Bouwmeester-de Wit J. Bouwmeester Rob, Fred, Bart 's-Gravenhage: E. van der Eist Rijswijk, 12 maart 1980 Prinses Beatrixlaan 863 Correspondentie-adres: Spiegelnisserkade 52 A 3031 VM Rotterdam De overledene is overgebracht naar het rouw centrum Silentium, Mathenesserlaan 486 te Rotterdam. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 17 maart om 2 uur op de algemene begraafplaats Crooswijk, Kerkhoflaan 1 te Rotterdam. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een ernstige ziekte heeft God tot Zich genomen onze jongste broer, zwager en oom Meinte Haagsma op de leeftijd van 51 jaar Longmeadow (U.S.A) 13 maart 1980 Uit aller naam: R. Kuipers-Haagsma Per 1 mei a.s. ontstaat de vakature van Wij verwachten van de aan te stellen medewerker dat hij gewend is leiding te geven, beschikt over een goed organi satie vermogen en aantoonbare kwaliteiten heeft op horekagebied Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma middelbare hotelschool of vergelijkbaar onderwijs met keukenervaring. Leeftijd tenminste 25 jaar. De taak omvat onder meer verantwoordelijkheid voor de gang van zaken bij de voedselverstrekking in het perso- neelsrestaurant, het verzorgen van vergaderingen, recepties en bijzondere bijeenkomsten in het personeelscentrum. Het salaris is afhankelijk van kennis en ervaring. Informaties worden gaarne verstrekt door het hoofd civiele dienst de heer H. Levy tel. 02502-7741 tst. 2031. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling personeelszaken. Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geest es- en zenuwzieken Dankbetuiging Aan allen, die tijdens de ziekte en na het 161 van mijn geliefde vrouw Janna van der Heijde blijken van belangstelling en medeleven hel toond, moge ik bij deze mijn oprechte dank b H. van der Molen 's-Gravenhage, maart 1980 Valkenboskade 67 Mogen wij u op deze wijze danken voor uw ven tijdens de ziekte en na het overlijden v 0 dochter en zusje Karin Wij zijn daardoor gesterkt. Niek, Teuny en Ries Schouten Andel. maart 1980 Hoofdgraaf 3 ECI Dl is zo u di I ooi der bol wo euv- Ongehuwde man, 47 /aar. N.H m de Achterhoek, r beroep heeft ruimte in hart en huis. P Wil graag kinderen vanaf ±12 jaar. die nu buiten hun om welke reden dan ook. met bij eigen ouders kunne» pen maar ook met m een kindertehuis horen te leven en en, een plekie bieden waarop ze recht hebben Wil mede daarom kennis maken mei een alg. ontw eenvoudige, levenslustige vrouw Wed gesch of oni met een kind En een gericht op daden christelijke ovei mei een sociaal gevoel en houdend van kinderen ruimste zm. om hen samen dat te bieden en daan (an trachten een voor alle partijen fijn leven op fe bouwen jrd r zinvol thai Geen huwelijk, wel goede relatie op wederzijds vn Kennis of omgang met opgroeiende kinderen is van Moeilijke opdracht, doch te weten dat hierin voor so vrouwen veel levensvreugde is weggelegd, heeft mi rlka oproep durven plaatsen Wie durft daar gestalte aan te tot en serieus le reageren? Misschien kunnen enkele kinde rSOl deze wijze buiten een kindertehuis opgroeien en voiw j ■uit HET CHRISTELIJK LYCE DORDRECHT afscheidsreceptie op zaterdag 29 maart van 11.00 tot 1 uur in de aula van de school. Halmaheiraplein 5. Ouders, oud-docenten, oud-leerlingefje andere belangstellenden zijn welkom. h ^el o iver prai sorr trer en! lef. n. I dooi be cht op et i rolf en l cha h|ten urei Gevr. voor bej. alleenst. heer (90 j), landel. gelijkvl., m.mod. comf.; in omg. Balkbrug, 10 Dedemsv.: m. erv. in verpl. k./bej. zorg voor 1 of 2 x 10 p. mnd. Voorzien: huish. hulp 5 ocht. p.wk., verpl.k. I wk. p. mnd. Geboden: gr. zit-sl.kam., vergoed, nad.ov. te k Brieven m. foto (wordt geret.) onder nr. 50034. Trouw Amsterdam. CHRISTELIJKE PEDAGOGISCHE ACADEIV Hazenboslaan 101 - 2343 SZ OEGSTGEEST tel.01710 - 156740 Wegens het bereiken van de pensioengerecf J leeftijd zal onze directeur, de heer L. SPIJKE academie per 1 april 1960 gaan verlaten. Het bestuur nodigt belangstellenden uit om afs van hem te nemen op SC ire al De receptie zal gehouden worden in de aula va schoolgebouw van 17.15 -19.00 uur. ste kk 94 «ia vrii In di di kte mc "De burgemeester der gemi Stadskanaal maakt bekend, datjte voldoening aan artikel 15 der eigeningswet, ëen afdruk van het Nederlandse Staatscourant va januari 1980, nr. 1, gepublic! KSninkiÜ* bfis'L,i' 6 dece®' \*no, inja, houdende aanwijzini percelen tot onteigening ten algen «h nutte ten behoeve van de aanleg de provinciale weg tussen de JipJ boermusselsluis in het Mussel A k3 n en de weg Barnflair-Rütenbrock 0 de Duitse grens), met bijkom* werken, in de gemeenten Stadskai Vlagtwedde, Odoorn en Emmen, 17 maart 1980 tot en met 8 april 1 ter inzage van een ieder is nederge ort ter secretarie van da gemeente Stadskanaal. 15 maart De burgemeester voornoe ten N:

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8