Beverwijk ia I aperitief en buffet. I Bedrijf Uitnodiging Dit is een uitnodiging aan de managers van (winkel-)bedrijven, die in de komende jaren naar expansie streven en - consumenten georiënteerd -een produktaanbod hebben, dat bijdraagt tot de "Kwaliteit van het Wonen". Die managers zijn o.a. H. A. aan de Stegge Oisterwijksc Meubelfabriek H. Altingltho b.v. P.J.E. H. Amen! T.ibi b.v. A. Bakker Hagoort Lampen E. H. Bakker Edha Interieur K. Bakker Sikkcns Lakfabrieken F. J. M. Beerens Beerens Interieur Ir. A. H. Bergstein Glasfabriek De Maas Mevr. P. Biltsma Meva Silent Gliss b.v. H. Boer Egger b.v. Drs. Bons K BB R. Boos Ringlever Ir. G. van der Bos Daalderop A. Bosch Uniska Parket P. Bosman Goudsmit Hof A. des Bouvrie Bouvrie J. F. M. Braaf Braat Bouwstoffen Mr. J. Brautigam H. de Klerk Zn b.v G. J. Brink Brink luchtvcrwarming A. IC ten Bruggekate Metaalwinkel A. v. d. Bruggen Robo Parket D. J. van Brummen Isoplan Drs. H. Claus C.I MK. H. D. Cohen Bruynzcel H. Dado Volvo Nederland A. H. Douwes Forbo Krommenie G. H. G. Driessen Kredietmij. Venlo n.v. L van Driesten MB Systeembouw J. Dijksterhuis Elton b.v. van der Eerde Ot riet b.v. A. Eliens E liens Interieur H. Ensink Ensink Antiek R. M. Esser B.M.W. Nederland A. van Eyk Alglas b.v. J. Eysacker Rondo Keukens L. A. van Gelder Butimix A. J. M. Gerritsen Spectrum Boekhandel b.v. J. C. Gerritsen Bouwvaria j. Gessel De Groot Meubelen K. A. Goedkoop Bols Nederland R. V. W. Goethart Corelli Slaapkamer J. van Gorkum Trappen b.v. J. R. L Groen Groen Adviescentrum P. Th. La Haye La Haye v. d. Berg W. A. Hamel Hamel Zonwering P. Hamer Wallcoat Holland Drs. Henny Siemens Keukens Drs. R. H. Hobbel Sanders Behang n.v. A. C. van de Hoek Foltu Bouw J. Hoekstra Eureka Meubel b.v. N. W. M. Hoen Oldensteyn Haarden Ind. W. van 't Hoogerhuys Allwave J. ten Hoopen Canon Interieur V. Hooydonk Geldwinkels Ir. M. A. J. Huysmans Beamix F. Jacobse Good Housing J. M. Jacobson Kosmos Meubelen Drs. M. de Jager K.B.B. P. J. Jansen Duotherm E. de Jong Europa Meubel S. J. de Jong F. Verbunt C. Klattelvosta b.v. B. P. H. Kroon Eureka Meubelen L. Lang Leonard Lang b.v. H. van Leeuwen Holland Decor L. van Leeuwen Fa. Raak J. Lovink Verosol N. M. Kamerling Interbouwtiek C. Kanter Biezentegel Centrale E.J. M. Kerslnsaid J. A. A. van Klaveren Keu-ken Braat b.v. K. J. Klein Meubel Keur B. Klerkx Woonwereld Piet Klerkx J. R. R. Klinkert Agam b.v L Lacroix Bela Meubelen b.v. H. C. M. Lassooy Borsumy Canon Foto A. W. Lindeman Helex Open Haarden D. van Lonkhuyzen Wevery Ploeg H. C. A. Maat Novastel Meubels Mr. Drs. G. L. M. Madlener Hobo Faam M. Massa Renault Drs. J. van der Meer Van der Meer Meubelen Mr. J. J. W. Meininger Top Form J. Meyer Mosa b.v. H. Moonen Moonen Financieringen H. G. Mijnders Mijnders Beverwijk H. J. Nateborn Design for Living J. van Ooyen Orea Meubel P. J. v. O uwer kerk Fa. Quwerkerk I. Palmquist Ikea P. v. d. Pas Holland Interieur M. Pon Pon Automobiel b.v. W. M. Pon Erco Verlichting L. PrüstSylglas Nederland C. van Puffelen Vihamy Keukens J. W. Ras Ras Parket H. J. Ram Bouwcentrum R. A. Rhaudron Pander G. H. Rohrer Rosenthal Benelux b.v. G. M. A. Ruigrok Alura Hekwerk b.v. J. E. V. Santen Datsun Nederland P. Schellekens Neckermann W. E. Scherpenhuijsen Rom N.M.B. G. H. Scholten InkoopCombinatie Topkring-Seniko P. A. Schretlen Vroom Dreesmann Nederland b.v. L. F. A. Schwaanhuysen Sanders Meübelstad A. van der Sluis Xenos b.v H. J. v. d. Sluys Nefkens b.v. H. Steenman Gamma R. Steensma Davak Interieur C. A. M. Steijlen Vendoplan (keukenverkoop V&D) W. P. G. Stoutenbeek Stoutenbeek Beverwijk W. A. Terpstra Wilo Water Lucht L Teurlings Eltinks Meubelindustrie Mr. J. J. Tuyt Philips Nederland b.v. H. Tuijtelaars Alno Keukens J. Velten Con Verdonck F. Verbeek Van Reeuwijk Meubelen J. Verbeek Honeywell R. G. Vermeulen De Saunaman A. Vervoort Hubo Hout H. A. M. Verwiel Loon Sealskin Mr. R. v. d. Vijver Heineken Nederland b.v. J. M. H. Visbeen Isover C. J. Vollebregt Luxaflex Nederland b.v J. G. Voortman Poggenpohl H. Voskamp Dreamland Service N. G. de Wal Bellfires H. Walsbom Interlubke F. A. v. d. Wegen Gruco Keukens H. Wienke Nederlandse Sauna Vereniging F. van Wijk Interwand W. v. Wingerden Rowi Parket A. M. J. H. Wys Wys Zaadhandel H. Zmitz Gardisette Benelux b.v. A. G. Zwaan Zwaan Tegels en al die andere managers die ook al een uitnodiging hebben gehad. Mocht ook u geïnteresseerd zijn, neemt u ons dan niet kwalijk, dat wij u hebben vergeten. Voor u is deze advertentie dan ook bestemd. U kunt alsnog een uitnodiging ontvangen als u de antwoordcoupon per omgaande aan ons'opstuurt'of telefonischfuw plaatsen reserveert Op donderdag 20 maart a.s. presenteren wij u een totaal nieu winkelconcept voor de jaren '80. N mr. alert1 alee bund n vc wei Des jdie de I irts als il goed r oo met ft. Ike rwac n C zo'ri tend end ont am iele: ven en." itie d gelei de Ik i ter envi 1, en ad 19 In Beverwi|k, dichtbij de inmiddels al landelijk bekende meubelboulevard, verrijst dit jaar een gigantisch winkel- project, SHOWHOME. De eerste paal hiervoor is inmiddels op 29 februari j.l. de grond in gegaan. Het aanbod in SHOWHOME zal zich niet beperken tot wooninterieur alleen. Ook aan allerlei produkten en zaken, die tot de randgebieden van het huis en wonen behoren, zal SHOW HOME ruimschoots plaatsbieden. „Klein Seminar" Teneinde do filosofie, die ten grondslag ligt aan "SHQWHOME" in bre de kring bij van nature geïnteresseerden bekend te maken, wordt op donderdag 20 maart a.s. een "Klein Seminar' gehouden. Dit Seminar beoogt een vooruitbfik te geven op het consumen tisme in de jaren '80. Grote aandacht zal worden gegeven aan de verschillende aspekten van het "betere wonen" en "luxueuze doe-het-zelf", in verband met te verwachten overheidsbeleid, markt ontwikkelingen, consumenten gedragingen en de veranderende funktie van de detailhandel. Aan de orde komen onder meer de volgende vragen: "de ontwikkeling van de consumenten behoeften in de komende 10 jaar" "wordt prijs het alles overheersende aspekt onder druk van de verslechte rende economie" "zijn er wellicht tendenzen naar méér kwaliteit, méér service, méér leef- en woonplezier". Tevens zal het gehele SHOW HOME projekt "en detail" uiteengezet worden. Het nieuwe winkelconcept, het hoe en waarom hiervan zal worden vormgegeven onder andere door middel van een korte audio-visuele presentatie met medewerking van Prof. Dr. J. P. I. van der Wilde, secretaris van de Raad voor Midden- en Kleinbedrijf, Mr. NC. de Groot van Embden, voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Haarlem en Hans Ferrée, communicatie- en "trend"deskundige bij uitstek. Informeel karakter Het "Klein Seminar" heeft mede ten doel de onderlinge kontakten tussen de directies, inkoop-, verkoop- en marketingmanagement van de verschil lende Nederlandse detailhandelsonder nemingen informeel tijdens persoonlijke gesprekken te verstevigen. Hiertoe wordt ruimschoots gelegenheid gegeven tijdens een aangekleed aperitief na afloop van de presentatie. Donderdag 20 maartaanvang15.00 uur. Het "Klein Seminar" zal op donderdag 20 maart 1980 worden gehouden in de theaterzaal van het ontmoetingscentrum "De Nieuwe Slof". Kerkstraat 46 te Beverwijk. De bijeen komst vangt aan om 15.00 uur en zal tot omstreeks 19.00 uur duren. Gaarne spoedig uw reaktie Gezien het interessante uitgangs punt van de bijeenkomst, verwachten wij grote belangstelling, Wij stellen het daarom op noge prijs van u te vernemen, of wij ook op uw aanwezigheid kunnen rekenen. Gaarne ontvangen wij dan ook de antwoordcoupon per omgaande van u retour. U kunt ook telefonisch plaatsen reserveren bij Zadelhoff Amsterdam, tel. 020-766464 en bij Jacobus Recourt, tel. 020-249527. U ontvangt dan zo spoedig mogelijk een persoonlijke uitnodiging. Inlichtingen over deelname/verhuur Geïnteresseerden in het winkel- projekt die niet in staat zijn het "Klein Seminar" bij te wonen, kunnen voor uitgebreide inlichtingen en dokumen- tatie direkt kontaktopnemen met Zadelhoff Amsterdam, tel. 020-766464 en bij Jacobus Recourt, tel. 020-249527. Antwoordcoupon Opsturen aan: SHOWHOME I Antwoordnummer 1329 1000 WB Amsterdam (postzegel is niet nodig) I |a. Ik maak gaarne gebruik van uw uitno diging tot het bijwonen van het "Klein Seminar" op Idonderdag 20 maart 1980. ID Wilt u 1/23/4 plaatsen in de theaterzaal reserveren. Wij stellen ons voor met 1/2/3/4 personen gebruik te maken van Ik ben helaas verhinderd, doch zéér geïnteresseerd in volledige dokumentatie. Naam I Funktie Adres Plaats Vs hc nii ret Kt lij Did noi d *ti 'li ft be ire v kri

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16