\folvo\borjaars Show met veel nieuws en attracties voor groot en klein. De Teken- en Kleurwedstriid.Unieke kans voor kinderen om hun ouders mee te nemen naar Zwedef (Van donderdag 13 t/m zaterdag 22 maart VOLVO Als u dóórdenkt. Volvo 245 stationcar. De ideale 'combicar' voor zaken en vrije tijd. Met alle goede eigenschappen van de 240 sedan. Dus comfort, betrouw baarheid, dynamische veiligheid. Dezelfde buitenmaten en korte draaicirkel. Maar naast dit alles een enorme laadruimte. Neerldap- bare achterbank. In VAN-uitvoering vanaf f 19.792,- excl. BTW en f 23.355,- 'nc'- BTW. Geniet ervan met Volvo. Volvo geeft iedereen de kans op zijn eigen manier te genieten van probleemloos autorijden Met een ruime'keuze uit 2,3,4, of 5-deurs uitvoeringen. Vier- of zes- cilindermotoren. Op benzine-, LPG- of diesel brandstof Contant, gefinancierd of geleased. Privé met representatievergoeding of als comfortabele transportwagen Spelletjes onderweg. Aardig boekje met leuke tips om de kinderen op reis bezig te houden Informeer hiernaar bij de Volvo dealer. De week van donderdag 13 t/m zaterdag 22 maart staat bij alle 156 Volvo dealers in het teken van de Volvo Vooijaars Show. Een jaarlijkse traditie, die weinig Volvo bezitters zouden willen missen. Maar wellicht ook een aardige aanleiding voor andere-merk rijders om eens kennis met onze auto's en dealers te maken. Geheel vrijblijvend uiteraard. Boven dien in een atmosfeer die meer wegheeft van een infor mele receptie dan een zakenbijeenkomst (Hoewel de Volvo 343DL"Blue Special'als Vooijaars Show primeur wel degelijk een zakelijk interessante propositie biedt) Enfin, niets hoeft en alles mag Kijken, zitten, bladeren, babbelen en desgewenst proefrijden. Voor u is er koffie en voor ae kinaeren iets fris. Méér dan dat zelfs: Voor uw peuters, kleuters en tieners is er de speciale Teken- en KJeurwedstrijd. Met in de drie leeftijdsgroepen een reis naar Zweden als hoofdprijs. En nog veel meer leuke prijzen. Laat uw alle zekerheden iwatl op wit. Kinderen meedoen en geef ze oe unieke kans om hun ouders <ok eens uit te nodigen voor een riante vakantie Spelregels. De Volvo Teken- en Kleurwedstnja is georganiseerd in samenwerking met het Zweeds Verkeersburo in Den Haag. Speciaal hiervoor is ook een aparte wedstnja- brochure ontwikkeld met tips en informatie. Een fraai ver zorgde vakantiefolder over Zweden zorgt vast voor de juiste stemming. Dit pakket ligt voor u klaar bij de Volvo deaier. De spelregels zijn simpel. Er zijn drie leeftijdsgroeoen' tot 7 jaar, van 8 tot 12 jaar en van 13 tot 17 jaar. Het wedstrijdpakket omvat een kleurplaat plus een tenen- opdracht. De inzendingen worden beoordeeld door een deskundige jury Prijzen. Zoais gezegd: Drie reizen naar Zweden als hoofdprijs (ouders gratis mee). Maar oonae andere prijzen liegen er ruet om. Dertig winnaars gaan een bezoek brengen aan de Volvo fabriek in het Dmburgse Bom. Bovendien zijn er honderden T-shirts te winnen, die je zelf kunt beschilderen met bijbehorende verf en penseel. Ter aanmoediging krijgt iedere deelnemer/ster) bij /oórbaat een leuke, stoffen handschoenpop cadeau. Het wedstrijdpakket ligt bij de Volvo dealer. Jf u vraagt het per briefkaart aan bij Volvo Nederland, Postbus 16, 4153 ZG Beesd, onder vermelding van "Deelname Teken- en KJeurwedstrijd" Tot slot: U veel genoegen tijdens de Volvo Voorjaars show. Uw kinderen veel succes met de Teken- en Kleurwedstrijd.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10