Merci mes amis. Et bonjour. Denksaan een buitenlander op zn tijd. Vanaf Salzburg kunt u vijf totaal verschillende landstreken ontdekken. Salzb Trouw k FAMILIEBERICHTEN rr 1930 1980 uitnodiging n Leendert Jacobus Goedhart ZATERDAG 8 MAART 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag lol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Goede morgen in Dordrecht. opa De Leng Morgen wordt u 80 jaar. Hartelijk gefeliciteerd en nog vele jaren. Hans en Sandra. Dankbaar en blij voor Gods genade, hen en ons bewezen, delen wij mede. dat onze lieve ouders en grootouders R. Koets A. Koets Burgstra op D.V 14 maart 1980. 40 jaar getrouwd zijn. Ieder die hen daarmee wil gelukwensen, kan dit doen op vrijdag 14 maart a.s. van 7.30 tot 9.30 uur 's avonds m de Herberg ..DE GROTE GAST' te Grootegast. Tiny en Roelof van Wijk-Koets Annelies Rolf Nunspeet: Henk en Geke Koets-Bruins Slot Roland Alet Op 14 maart D.V. zijn onze ouders, groot- en over- - grootouders G. Wolgen en I. W. M. Wolgen-Jansen 50 jaar getrouwd. Wij vieren dit feest in familiekring. De dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Schuttersveld 24. 2924 XL Krimpen a/d IJssel. Wont indien wij geloven, dat Jezus gestorven en opgestaan is. zal God ook zó hen. die ontslapen zijn. door Jezus wederbrengen met Hem. 1 Thess 4 14 In dit geloof delen wij u mee, dat de Here uit ziekte en lijden heeft verlost mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan Hoiting op de leeftijd van 70 jaar. Haren (Gr.). 6 maart 1980. Hondsrugstraat 3. I. Hoiting-Knot Haren: A. Hoiting Barneveld: W. Hoiting A. J I. Hoiting-Bolhuis Ineke. Irna, Gerralda, Jan-Willem Onze man en vader is opgebaard in het ge bouw „Ons Centrum". Kerkstraat 2a, Haren. Gelegenheid voor bezoek aldaar maandag avond 10 maart a.s. van 18.00-19.00 uur. Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 11 maart a.s. om 13.00 uur in de Geref. Kerk, P. Wieringaweg 2 (hoek Lokveenweg) te Haren, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de „Es- hof, Rijksstraatweg 290, Haren. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal naast de kerk. Met grote droefheid delen wij u mede dat God tot Zich heeft genomen onze lieve broer en oom Ds. J. Wristers echtgenoot van A. Wristers-van Westen Hij was voor ons allen een vriend en een voorbeeld. Utrecht: E. M. Wristers-Blom Haarlem: F. van Westen-Tol Naarden S. C J. Jongsma-van Westen J. J. Jongsma Oisterwijk: P K. S. Feitsma-van Westen A. Feitsma Canada. Ladysmith P K. van Westen E. van Westen-Willing en hun kinderen 3 maart 1980 Op Zijn tijd heeft de Heer in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze lieve vader en opa Jan Reitsma op de leeftijd van 78 jaar. sinds 30 juni 1976 weduwnaar van Aafke Goed. „De Heer is mijn Herder". 9771 AB Sauwerd. 6 maart 1980 Oude Winsumerstraatweg 8. Koekange G D. van Tongeren-Reitsma G. J. W van Tongeren Zwolle T. Reitsma-Stuurwold Groningen D G v d Laan-Reitsma J. v d Laan en kleinkinderen De rouwdienst zal gehouden worden op maan dag 10 maart om 13.30 uur in „Ubbagaheem". Burchtweg 6. Sauwerd. Belangstellenden wor den verzocht om 13.15 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er in ..Ubbegaheem" gelegen heid tot condoleren Ons bereikte het be richt. dat op de geze gende leeftijd van 101 jaar is overleden onze eerste predikant Ds. J. E. Westerhuis die van 19 november 1911 tot medio janua ri 1916 de Geref. Kerk van Gramsbergen heeft mogen dienen. De Heere trooste de kinderen en verdere familie met de weten schap dat hij door de Koning der Kerk is bevorderd tot heer lijkheid. Namens de kerkeraad van de Geref. Kerk te Gramsbergen: Ds. G. Torenbeek, praeses. A. Veldsink. scriba. In het Salzburgerland vindt u vijf verschillen de Oostenrijken. Van glooiende heuvels tot woeste bergflanken. Van Oostenrijks hoogste bergen tot de grootste waterval. Van verstilde meertjes tot woeste wouden. Van plaatsen waar je de stilte kunt horen tot bruisend stadsleven. Van folkloristische evenementen tot de wereldberoemde Festspiele. Beleef dat. Vanuit uw hotel of pension in één van de 120 vakantieplaatsen. Op nog geen 1000 km van Nederland. U komt daar van deur-tot-deur over de autobahn, of met vliegtuig of trein - direkte ver binding Salzburg. Meer weten? Stuur een briefkaart met alleen uw naam en adres naar Landesverkehrsamt Salzburg, 5010 Salzburg, Mozartplatz 1, 1 Österreich of naar het Oostenrijks Verkeersbureau, afd. Salzburg, Singel 464, 1017 AW Amsterdam. ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's „Wien God bewaart, is wél bewaard" Heden nam de Heer, tot nog onverwacht, tot Zich onze geliefde vrouw, moeder en oma Hendrika de Klerk-Verkerke op de leeftijd van 65 jaar. Leiden: L. de Klerk Kaatsheuvel: L. F W. de Klerk A. de Klerk-Roggeveen. Dordrecht: W J. de Klerk J. D. E. de Klerk-de Weys Schiedam. L. J. Duisterhof-de Klerk B. Duisterhof Poortugaal: A. J. de Klerk K. E. de Klerk-de Regt Apeldoorn: Y. Pahud de Mortanges-de Klerk N. G. F. Pahud de Mortanges. en kleinkinderen 2332 AK Leiden. 7 maart 1980 Gerard Brandtstraat 107. De overledene is opgebaard in het Bouwcen trum Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179, Leiden. Thuis en aan het Bouwcentrum geen bezoek. De rouwdienst is bepaald op maandag 10 maart a.s. om 15.30 uur in de Aula van de Begraafplaats „Rhijnhof" te Leiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Het heeft God behaagd na een kortstondige ziekte onverwacht van ons weg te nemen onze onvergetelijke broer, zwager en oom Tjerk Post in leven Luitenant-Kolonel der Infanterie (gsb) b.d., in de leeftijd van 64 jaar. Voor alles wat hij voor ons heeft betekend zijn wij dankbaar. 27 februari 1980 17. Millfield Drive. Cowbridge, South-Glamorgan. Wales. Great Britain. Den Haag J. Post, A. Post-Hania De Zilk C. A. de Jong-Post S. de Jong Kraainem (België) J. Hazeloop-Post Mr A. L H Hazeloop Neven en nichten. De Heer heeft, voor ons nog onverwacht op donderdag 6 maart j.l. tot Zich genomen mijn zuster en onze onvergetelijke tante Johanna Willemina Colenbrander in de leeftijd van 94 jaar. Hij heeft daarmee haar wen§_ op Zijn tijd willen vervullen Namens de familie: Mr B. Colenbrander Ede. maart 1980 Bejaardencentrum „Bethanie", Stationsweg 70 Corr. adres: Mr. B. Colenbrander. St. Huber- tus 154. 6713 J H Ede Gelegenheid tot condoleren dinsdag 11 maart a.s. te 10.00 uur in het Bejaardencentrum „Be thanie" Stationsweg 70 te Ede Daarna volgt om 10.15 uur aldaar een korte rouwdienst, te leiden door Ds. G. Bakker. Geref. predikant te Ede. De teraarde bestelling vindt dezelfde dag in familiekring plaats om 12.00 uur op de algeme ne begraafplaats te Varsseveld. De Heer heeft tot Zich genomen mijn lieve man. onze vader en grootvader Hendrik Jan Eilander geboren 3 augustus 1899 te Zwolle overleden 6 maart 1980 te Zwolle. „Zie. Ik maak alle dingen nieuw". Openbaring 21:5 b. J. Eilander-Hutten J. M. Eilander K. E. C. Eilander-de Vries G. Eilander E. Eilander-Kippers en kleinkinderen. 8024 CH Zwolle-Berkum. Reviuslaan 9. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen. De rouwdienst wordt D.V. gehouden dinsdag 11 maart a.s. om 13.30 uur in „De Hoofdhof". Kerkweg 26 te Zwolle-Berkum. waarna de begrafenis zal plaats hebben om plm. 14.30 uur op de algemene begraafplaats ..Kranenburg" te Zwolle Na de begrafenisplechtigheid is er gelegen heid tot condoleren in de aula van de begraaf plaats. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega en juffrouw, mevrouw S. Hijzelendoorn-Lugtigheid op de leeftijd van bijna 44 jaar. Haar grote inzet, enthousiasme en liefde voor haar werk zullen wij in onze herinnering bewaren. Personeelsleden en leerlingen van de „Julianaschool" en „De Wegwijzer". Rhoon, maart 1980. Het bestuur van de Vereniging voor Prot. Chr. Kleuter- en Basisonderwijs geeft met leedwe zen kennis van het plotseling overlijden van mevrouw S. Hijzelendoorn-Lugtigheid op de leeftijd van bijna 44 jaar. Zij was als onderwijzeres vele jaren regelma tig werkzaam aan onze scholen „Juliana school" en „De Wegwijzer". Wij verliezen in haar een zeer gewaardeerde en toegewijde leerkracht, die in volle overtuiging het Christelijk onderwijs heeft gediend. De Here trooste haar man en kinderen. Rhoon, maart 1980. Zalig zijn de doden die in den Heere sterven. God nam zeer onverwachts uit ons midden weg, mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader en grootvader Juriaan de Groot Ridder in de orde van Oranje Nassau. op de leeftijd van 77 jaar. Soest: E. J. de Groot-de Vries Doorn: D. van Donselaar-de Groot A. van Donselaar Leusden: W. de Groot F. de Groot-Dirksen Christine Jur Kool itwgk: E. van den Bosch-de Groot B. van den Bosch Annemieke Wassenaar: D. M. van Bosse H. F. L. van Bosse-van Putten Peter Richard Soest. 6 maart 1980 Oude Utrechtseweg 21 Liever geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren in het Mortuarium van het ziekenhuis „Zonnegloren", Soester- bergsestraat 125 te Soest, maandag 10 maart a.s. van 19.00-19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op dinsdag 10 maart in de aula van zieken huis „Zonnegloren", aanvang 1 uur. Daarna zal de teraardebestelling plaatsvinden om 2 uur op de algemene begraafplaats aan de Veldweg te Soest. Wie niet sterven kan verstaat de kunst van het leven niet-". Na een langdurig en moedig gedragen lijden is van ons heengegaan onze beste broer, zwager en oom Johannes Wilhelmus van der Graaf op de leeftijd van 72 jaar. A. J. Kal-van der Graaf G. A. Kal E. W. Mijnders-van der Graaf J W. C. Mijnders en verdere familie Rotterdam, 7 maart 1980 Anatole Franceplaats 692 Correspondentie-adres Familie J W. C. Mijnders. Apollostraat 163 flat 207, 3054 TB Rotterdam. Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vrieselaan) maandag van 19.15 tot 19.45 uur. De crematie zal plaatsvinden dinsdag a.s. in het crematorium ..Hofwijk", Delftweg 230 te Rotterdam-Overschie. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.45 uur. Aankomst in het crematorium circa 15.20 uur. „en eind'lijk eeuwig bij U leef" God nam van ons weg mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Cornells Meijler op de leeftijd van 97 jaar. C. Meijler-Werner kinderen kleinkinderen 6 maart 1980 Zegwaardstraat 2 3035 TN Rotterdam Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag a.s. om 11.00 uur in de kapel van de algemene begraafplaats „Crooswijk". Kerkhoflaan 1. waarna de begrafenis zal plaatsvinden Vertrek vanaf het woonhuis om 10 30 uur Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de kapel. Hoe liefelijk zijn uw woningen, o HERE der heerscharen.' Mijn ziel verlangt Psalm 84:2-3 Geheel onverwacht nam de Here tot Zich onze geliefde zuster, tante en vriendin Margaretha van der Heiden op de leeftijd van 71 jaar. Namens de familie: J. van der Heiden C. van de Wetering 's-Gravenhage, 6 maart 1980 Lange Beestenmarkt 21 Geen bloemen De overledene is opgebaard in Het Bouwcen trum, van Diemenstraat 167 te 's-Gravenhage. Bezoek zaterdag en zondag van 1-2 uur, maan dag van 5-6.30 uur. De rouwdienst welke geleid zal worden door Ds. H. Toorman, zal gehouden worden in de aula van de begraafplaats Westduin aan de Ockenburghstraat te 's-Gravenhage-Loosdui- nen op dinsdag 11 maart a.s. om 2 uur. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden. Here houdt ook deze nacht over mij getrouw de wacht." Plotseling werd uit ons midden weggenomen onze lieve zoon, broer, zwager, oom en ver loofde Laurenz Dillingh op de leeftijd van 21 jaar. Openbaringen 21:4 „En hij zal alle tranen van hun ogen afwissen, en de dood zal niet meer zijn, noch rouw, noch ge klaag. noch moeite zal er meer zijn. want de eerste dingen zijn voorbij gegaan." 8426 CP Appelscha, 4 maart 1980. Bovensteegde 33. N Dillingh Sj. Dillingh-Snippe Koba Hofstra, verloofde Piet en Wytske Femke en Sjoukje Jildau Wim en Ria Wilfred en Alie Loeske Hennie Freddie en Jetske De rouwdienst zal plaatsvinden op zaterdag 8 maart 's middags om 1.30 uur in de Geref. kerk, Van Emstweg 1, Appelscha. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in „De Aanloop". Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Alberdiena Oudman-Bouwman zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Bedum, maart 1980. 50 Jaar Chr. Kleuterschool „Juliana van Stolberg" te DELFT Het Bestuur van de Stichting Reformatori- sche Scholen te Delft nodigt u hartelijk uit voor de receptie t.g.v het 50-jarig bestaan van de chr kleuterschool „Juliana van Stolberg". U bent op vrijdag 14 maart van. 19.30-21 uur welkom in de school aan de Nassaulaan 56 Delft, maarl 1980 Het Bestuur. Hi >en stei en ?n. ame op is. di var tinis ktei ener hee iorbi ets i er is zou Igkc jarei nan e he Uit Canada ontvingen wij bericht, dat na elui langdurige ziekte de Here tot Zich gena jjke heeft onze zus en tante Aaltje Zandberg echtgenote van Jaap Quartel 1 april 1919 5 maart: Trooste de Here Jaap en kinderen. Apeldoorn: Boukje Westdijk-Zandberg Kees Westdijk Zutphen: Auwkje Ten Cate-Zandberg Henk Ten Cate Voerendaal: Egbert Zandberg Geiske Zandberg-Plantinga Canada (St. Thomas) Christina Backer-Zandberg Beke Backer Heinkeszand: Wijnand Zandberg 's Gravenpolder: Inie Zandberg Utrecht: Hannie Zandberg Annen: Jan Zandberg Jo Zandberg-Sieswerda neven en nichten Apeldoorn. Gunninglaan 11 Bra VU1 ta hi pe d de In plaats van kaarten. een Hi ine 's i heef hoe erst nver ;ebn ijke zoek ?n vc 6 in i i ziji toffe tchlt irdei pruil Tpla Voor de overweldigende blijken van deelnerrj het overlijden van mijn lieve vrouw en oi *fe idde ;ek Martha Gretha Stol-Bouwmari ên* ding betuigen wij u onze oprechte dank. Te ir dat PC uitg der! e P< le 2 BTSC J. K. Stol G reetje Margriet Anneke Stitswerd, maart 1980. Dankbetuiging Mede namens de kinderen en kleinkinderen wil ik u oprecht danken voor uw hartelijk medeleven na, het zo toch nog onver wachte, overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa De blijken van uw medeleven bij de rouwdienst en de begrafe nis, in uw brieven en persoonlijke gesprekken hebben ons zeer goed gedaan. 1de jn O ehoi N. B. Goedhart-van Ginkel Maart 1980. Kleiweg 72, 3051 GV Rotterdam. Buitenlanders. Ze wonen, werken en komen hier. Voor zaken. Of voor hun plezier. Ze zijn anders en praten anders. Je wijst's de weg. Je toont's belangstelling. Je praat met een andere were Hoort nog 's wat. En je wordt soms uitbundig bedankt. Wat een eenvoudige Nederlai al niet kan overkomen door een beetje vriendelijkhei Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame SIRE. •Op Gei Goi Kr< Lu dan den

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8