L.T.S.'ers vrije universiteit rotterdams philharmonisch orkest twee kantine- medewerk(st)ers Enthousiaste jonge mensen die een verantwoordelijke funktie ambiëren Unitleid(st)er plv. solo-bassist(e) (alt)hoboïst(e) 2e klarinettist(e) medewerk(st)er voedingsbodemafdeling financieel- administratief medewerker financieel- administratief medewerker PERSCOMBINATIE XV randstad uitzendbureau gemeente arnhem "JL gemeente arnhem ZATERDAG 8 MAART 1980 TROUW/KWARTET amsterdam De subfaculteit Sociaal-Culturele Wetenschappen zoekt ter ondersteuning van het adjunct-secretariaat een administratief medewerker (m/v) (vacaturenummer 602-0660) Taak: het voeren van de financiële administratie van de subfaculteit. Het voorbereiden en bewaken van de jaarlijkse exploitatiebegroting. Het in samenwerking met de adjunct-secretaris voorbereiden, notuleren en uitwerken van de bestuurs-, commissie- en raads vergaderingen. Het leveren van een bijdrage aan de planningswerkzaamheden van 0e subfaculteit. Functie-eisen: diploma HAVO en praktijkdiploma Boekhouden, zo mogeliik ook het MBA-diploma of vergelijkbare opleiding. Ervaring in het notuleren van vergaderingen. Praktijkervaring wordt onmisbaar ge acht. Leeftijd bij voorkeur omstreeks 30 jaar. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de adjunct-secretaris van de subfaculteit, de heer W. Buitenhek, tel. 020-73 35 33 De subfaculteit Sociaal-Culturele Wetenschappen zoekt voor spoedige indiensttreding een typist/administratief medewerker (m/v) (vacaturenummer 602-0670) Taak: het typen van brieven, verslagen en rapporten en het verlenen van assistentie bij de administratieve werkzaamheden van het subfaculteitssecretariaat. Functie-eisen: diploma MAVO/HAVO, typediploma en meerjarige type-ervaring. Werktijden: dagelijks van 09.00 13.00 uur of van 13.00- 17.00 uur De werkzaamheden worden verricht in het gebouw Van Eeghenstraat 112. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer W. Buitenhek. tel. 020-73 35 33. De subfaculteit Sociaal-Culturele Wetenschappen zoekt per 1 december 1980 een wetenschappelijk ambtenaar (m/v) (voor 0,5 van de werktijd) (vacaturenummer 602-O650) Taak: de aan te trekken ambtenaar heeft een begelei dende taak ten aanzien van de mentoren in het eerste- jaar onderwijs. Deze mentoren treden op als begelei ders van eerstejaars werkgroepen. Deze werkgroe pen hebben twee functies: ten eerste de opvang van eerstejaars studenten en ten tweede het maken van een groepswerkstuk binnen een algemeen thema. Daarnaast is hij ambtelijk secretaris van de subcom missie voor het eerste jaar, die fungeert als overleg orgaan met betrekking tot het onderwijs in dat jaar. Vandaaruit behoren ook activiteiten in het kader van de introductie van eerstejaars aan de subfaculteit tot het takenpakket. Tevens wordt een bijdrage gevraagd aan de ontwikkeling van "groepswerk" bij het onder wijs in de subfaculteit. Functie-eisen: doctoraal-examen in één der sociale wetenschappen, waarbij de voorkeur uitgaat naar kandidaten die Andragogie en/of Sociale Psychologie in hun doctoraal programma hebben opgenomen. Bekendheid met de sociaal-culturele wetenschappen strekt tot aanbeveling. Voor een goede vervulling van deze functie zijn in verband met de veelvuldige contacten met studenten en docenten goede contactuele en organisatorische eigenschappen vereist. Tevens wordt kennis van en inlevingsvermogen in de problematiek van eerstejaars studenten gevraagd. Nadere Informatie wordt gaarne verstrekt door dr. D.Th. Kuiper, tel. 020-73 3533 of 020-26 48 05 (privé). Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161, 1007 MC Amster dam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele laan 1105. Amsterdam-Buitenveldert. de urtgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw. en een aantal week- en huis-aan-huisbladen. met name inde regio NHoUand Op korte termijn kunnen wij benoemen voor een periode van een Jaer. Een van belden zal maandeg t/m vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur (dagdienst) werken, donderdag van 22.00 tot 01.15 uur zal war- ■100 JAAR VRUE UNIVERSITEIT De Randstad-groep heeft zich van een uitsluitend in het uitzendwezen gespecialiseerde onderneming ontwikkeld tot een muliiservice-organisatie met diverse bedrijven m een aantal Europese landen Het gemeenschappelijk kenmerk van deze ondernemingen is dienstverlening De omzet bedraagt meer dan 450 miljoen gulden De voortdurende forse groei zal zich m de tachtiger jaren voortzetten Randstad Uitzendbureau bv maakt deel uit van deze groep Ais een van de grootste uitzendorganisaties in ons land helpt zi| het bedrijfsleven aan tijdelijk personeel Daarmee helpt Randstad uitzendkrachten aan tijdelijke banen Deze dienst naar de uitzendkrachten en bedreven wordt verleend m de administratieve (para)medische mdustnele en technische sektor Het ontvangen en selekteren van sollicitanten en het kontakt onderhouden met bedreven gebeurt door teams van 2 tot 3 medewerkers Wi| noemen dit units De leiding daarvan is in handen van een umtieidfstier Deze werkt serieus en met enthousiasme m de unit mee en stimuleert een goede dienst verlening naar de uitzendkrachten en een tuiste afhandeling van de administratie Daarnaast gaal de unitieid(st(er op bezoek bij bedrtiven om het kontakt te onderhouden met bestaande relaties Tevens zal hij/zij in staat moeten zijn kontakten te leggen met nieuwe relaties voor wat betreft plaatsingsmogelijkheden voor tijdelijk personeel Voor onze vestigingen in Amsterdam zoeken wij jonge mensen, die opgeleid willen worden tot Randstad verwacht dat zi| tenminste een middelbare school opleiding (VWO met einddiploma) hebben eventueel een voortgezette opleiding, goede kontaktuele eigenschappen en een aantal jaren bedrijfservaring in de dienstverlening Als deze ervaring werd opgedaan m een buitendienstfunktie is dat een pré Een leeftijd rond 25 jaar is het meest geschikt Daar stellen wij tegenover een aantrekkelijk salaris. 8!*% vakantiegeld 23 vakantiedagen. 13e maand plus tantième, studiekosten- representatie-en onkostenvergoeding Vanzelf sprekend zorgen wij voor een gedegen bedrijfsopleiding, training en voortdurende begeleiding Sollicitaties - bi| voorkeur schriftelijk - met volledige gegevens en oorter bijsluitmg van een recente pasfoto, aan Randstad Uitzendbureau bv. ta v mevr E W Uil. Kaïverstraat 196. 1012 XH Amsterdam Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot mevr E W Uil. te bereiken onder nummer 020-22 7666 Randstad houdt bij de verwerking van deze sollicitatie het volgende tijdschema aan: - binnen 10 dagen bevestiging van uw sollicitatie en de uitslag van de selektie op grond van de sollicitatie brieven. waarbii al ol met een uitnodiging voor een gesprek - binnen 10 dagen na uitnodiging een uitvoerig gesprek en het eventueel maken van een afspraak voor een psychotechnische test - binnen 10 dagen na de test definitieve afhandeling van de sollicitatieprocedure Rath Doodeheefver, fabrikant en importeur van behang en andere wandbekleding, produktiebedrijf Duivendrechtsekade 54-61 te Amsterdam-Oost In onze rotatiedrukkerij wordt volgens de modernste druktechnieken behang gefabriceerd. NWi hebben nog plaatsingsmogelijkheden voor enkele LTS/ers. die op diverse afdelingen kunnen worden opgeleid. Ook m de opleiding wordt een hoog salaris betaald, terwijl de sekundaire arbeidsvoorwaarden goed zijn Nadere informatie over de funkties geeft u de Heer Heil. te bereiken onder telefoonnummer 020654182. U kunt ook schrijven voor uw sollicitatie naar: Rath Doodeheefver B.V, Duivendrechtsekade 54-61. 1096 AH Amsterdam. 0* hoofdtaken van beide functies zullen zl|n: het serveren van koffie en thee op de, afdelingen. het klaarmaken van broodmaaltijden, het schoonhouden van de keukenapparatuur, bor den, bestek etc. Bij de sollicitatie gaarne aangeven of het gaat om de functie in dagdienst of om de functie in avonddienst. Voor beide functies geldt een minimumleeftijd van ca. 20 jaar. terwijl voor de functie in avonddienst alleen mannen in aanmerking komen. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer D. T. van der Meer, Personeelafdeling van Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131. lOH91. Amsterdam, onder vermel ding van DM/05. Het telefoonnummer Is (020) 926870 toestel 629.^^ het dirigent: david zinman roept sollicitanten op voor de funktie van (met bij-instrument es-klarinet) indiensttreding met ingang van 1 september a.s. of zo spoedig mogelijk daarna sollicitaties worden ingewacht telefonisch: 010-142911 toestel 134, of schriftelijk: antwoordnummer 640, 3000 wb rotterdam pit ii proefspel contrabas: woensdag 16 april engelse hoorn/hobo: donderdag 17 april klarinet: vrijdag 18 april Op het Laboratorium voor Medische Microbio logie, Mauritskade 57 kan een medewerk(st)er worden geplaatst. Taak: de medewerk(st)er zal worden aangesteld op de voedingsbodemafdeling en heeft tot taak het bereiden van voedingsbodems voor microbiolo gisch onderzoek (wetenschappelijk onderzoek, onderzoek ten behoeve van patiënten, studen tenpractica) Deze voedingsbodems worden samengesteld uit verschillende soorten media en chemicaliën waarop bacteriën kunnen worden aangekweekt. Vereist: diploma MAVO met scheikunde; alsmede diplo ma apothekersassistent(e) of diploma dokters assistente) dan wel een gelijkwaardige oplei ding. Aangezien hoge eisen aan kwaliteit en sterili teit worden gesteld, worden voorts de volgende kwaliteiten verwacht: een grote mate van accuratesse improvisatievermogen en zelfstandigheid kunnen werken in teamverband een positieve inbreng in deze afdeling met betrekking tot de zich steeds verder ont wikkelende bacteriologisch onderzoek technieken. Ervaring in bacteriologisch werk strekt tot aanbeveling. Salaris: de salariëring van 21 -jarigen en ouderen be draagt maximaal f 2.545,- bruto per maand. Bij het bepalen van het aanvangssalaris zal met leeftijd, opleiding en ervaring rekening worden gehouden. Op functionarissen van het ziekenhuis zijn de rechtspositieregelingen voor ambtenaren van de Gemeente Amsterdam van toepassing. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewon nen bij mevrouw T.F. Salverda, personeels dienst, telefoon (020) 578 3234. Schriftelijke sollicitaties met links bovenaan no. M 702 kunnen ongefrankeerd worden gezonden aan het hoofd van de personeelsdienst van het ACADEMISCH ZIEKENHUIS BIJ DE UNIVERSITEIT VAN AMSTERDAM WILHELMINA GASTHUIS EN BINNENGASTHUIS Antwoordnummer 8148. 1000 RX Amsterdam. (m/v) voor de afdeling Maatschappelijk Welzijn, Volksgezondheid en Milieu, waar men zich bezighoudt met de beleidsvoorbereiding en -uitvoering op de terreinen maatschappelijk welzijn, volksgezondheid en milieu. Taak: het geven van richtlijnen voor de samenstelling van de begrotingen en jaarrekeningen van gesubsidieerde instellingen; het beoordelen van begrotingen en jaarrekeningen van gesubsidieerde instellingen, alsmede het vaststellen van subsidies; het aanvragen en verantwoorden van rijksbijdragen; het verwerken van richdijnen van de zijde van de rijks overheid; toepassing van de welzijns-cao, voor zover deze financiële consequenties heeft voor de gemeente; het - vanuit een financieel oogpunt - leveren van een bijdrage aan door de afdeling ontwikkelde adviezen, onder meer op het terrein van meerjarenplannen en -programma's; het in algemene zin bewaken van het beleid van de afdeling vanuit het financiële aspect. Vereist: een geëigende opleiding op HBO-niveau. De voorkeur gaat hierbij uit naar een H.E.A.O.-er (ook kandidaten met een universitaire opleiding, b.v. economie kunnen solliciteren); goede contactuele en redactionele vaardigheden; ervaring met soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Salaris: Voor deze functie wordt een salaris geboden van maximaal 3.464,bruto per maand commies A Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Inlichtingen over deze functie worden gaarne gegeven door het plv. hoofd van de afdeling, de heer J. W. P. M. Doorakkers, telefoon 085 - 45 71 11. Hebt u belangstelling voor deze functie, zendt u dan vóór 18 maart 1980 een sollicitatiebrief, met vermelding van het vacaturenummer 38, aan de directeur van de Centrale dienst personeelszaken, Broerenstraat 39, 6811 EB Arnhem. de secretarie vraagt (m/v) voor het secretariaat van de afdeling Cultuur, Recreatie, Sport en Jeugdzaken, dat bestaat uit vier medewerkers en zich bezighoudt met de ondersteuning van de beleidssectoren van de afdeling, voor zover het betreft de financiële en administratieve aspecten. Taak: het bijdragen aan de opstelling van richdijnen voor de samen stelling van begrotingen en jaarrekeningen door de gesub sidieerde instellingen; het beoordelen van begrotingen en jaarrekeningen van deze instellingen; het meewerken aan de aanvraag en verantwoording van rijksbijdragen; het leveren van een bijdrage aan de opstelling van gegevens t.b.v. begrotingen, meerjarenplannen, e.d.; het verlenen van algemene administratieve ondersteuning aan de beleidsmedewerkers in de sector sociaal-cultureel werk w.o. de voorbereiding en verslaglegging van vergaderingen Vereist: een geëigende opleiding op HBO-niveau, b.v. H.E.A.O. (EJ) Ook kandidaten met een afgeronde opleiding BA met kennis van en gevoel voor financiële aspecten kunnen solliciteren; goede contactuele en redactionele vaardigheden; ervaring met vergelijkbare werkzaamheden strekt tot aan beveling; Salaris: Afhankelijk van ervaring wordt een salaris geboden van maximaal 3.105,bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Inlichtingen over deze functie worden gaarne gegeven door de chef van de afdeling, de heer H. Hofman, alsmede door de coördinator van het secretariaat, de heer H. L. Bosvelt, telefoon 085 - 45 71 11. Hebt u belangstelling voor deze functie, zendt u dan vóór 18 maart 1980 een sollicitatiebrief, met vermelding van vacature nummer 39, aan de directeur van de Centrale dienst personeels zaken, Broerenstraat 39, 6811 EB Arnhem.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 36