WMTIrvreJ 4> le verpleeg kundigen H.B.O.- V'ers ©verduin afdelingshoofderf OK-assistenten gediplomeerd B-verpleegkundigen waarnemend verpleegkundig direkteur of direktrice h - m UNITHOOFD O eemeroord verpleeghuis 3e Bleerinck'-Emmen B-verpleegkundigen DUIN EN BOSCH DUIN EN BOSCH DIAKONESSENHUIS GRONINGEN sancta maria verpleegkundigen sancta mah een ARTS ZATERDAG 8 MAART 1980 TROUW/KWARTET Paviljoen "Dennenoord" is een afdeling met een intensief behandel - en leef-/leer programma voor 31 dames. Werken op deze afdelingen betekent dat er een groot beroep gedaan wordt op iemands persoonlijke inzet. Voor deze bewoonsters wordt een groepsmatige verpleging ontwikkeld, gericht op het scheppen van een optimaal therapeutisch leefklimaat. Wij zoeken voor deze afdeling Onze verwachtingen zijn: - meedenken, vormgeven aan behandel- en verpleegplan - zich betrokken opstellen naar bewoners en kollega's - meewerken in de direkte werkbegeleiding van leerling verpleegkundigen - een christelijke levensovertuiging Wij bieden: - hulp bij het vinden van huisvesting - ontwikkelingsmogelijkheden o.a. door middel van het verlenen van studie faciliteiten - promotieperspektief Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer A. Zweers. toestel 314, of bij de afdeling personeelszaken, toestel 220. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken na verschijning van dit blad en onder vermelding van het kodenummer richten aan de direktie, t.a.v. de heer H. Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze", Wolfheze 2. 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem). Tel. 08308 - 1121. VTD 180 De Bleerinck is een modem psychogeriatrisch verpleeghuis, waar veel disciplines (verpleegkundigen, artsen, een psycholoog, fysiotherapeuten, een sociaal psychiatrisch verpleegkundige en vele anderen) samenwerken met bejaarden en hun familieleden, eerste lijnswerkers. vrijwilligers en buurtbewoners (adoptie), met het oog op de zorg voor geestelijk hulpbehoevende ouderen. Een visie op psychosociaal funktioneren van mensen prevaleert hierbij. Het verpleeghuis, dat 186 plaatsen en 12 plaatsen voor dagbehandeling telt. ligt midden in een nieuwe woonwijk van Emmen. en werd geopend in 1978. Wegens een langdurige ziekte van de verpleegkundig direktrice roept het bestuur sollicitanten op voor de funktie van die in samenspraak met de ekonomisch en medisch direkteur de verpleegkundige zaken in De Bleerinck zal behartigen. Hij/zij zal tevens verantwoordelijk zijn voor het geheel van de aktiviteitensektor, te weten de aktiviteitenbegeleiding, rekreatie. vrijwilligerswerk en integratie in de wijk. De gedachten gaan uit naar een verpleegkundige die: - (bij voorkeur) een leeftijd heeft van 35 tot 45 jaar; - ervaring heeft op het terrein van de psychogeriatrie. - beschikt over tenminste de diploma's ziekenverpleging A en B en stafopleiding; - (bij voorkeur) ervaring heeft in leidinggeven. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de door de NZR geadviseerde richtlijnen voor verpleegkundig direkteur. Telefonisch kan informatie ingewonnen worden bij J. Huisman, geneesheer direkteur. tel. 05910-17200; belangstellenden zijn ook van harte welkom voor een oriënterend gesprek alvorens te solliciteren Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het bestuur van De Bleerinck. Postbus 276. 7800 AG Emmen. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom I Ons ziekenhuis maakt deel uit van het komplex gezondheidsvoorzieningen te Bennekom (Zuid-west Veluwe). bestaande uit een algemeen ziekenhuis, twee verpleeghuizen en een school voor verpleegkundigen en ziekenverzorgenden. Binnen dit komplex werken ca. 850 mensen. Op de PSYCHIATRISCHE afdeling van het ziekenhuis (P.A.AJZ.) is plaats voor De afdeling heeft opnamemogelijkheid voor 45 personen, die voornamelijk voor een kort durende behandeling komen. De behandeling vindt plaats in multi-disciplinair teamverband. De verpleegkundige discipline bestaat per dag uit 14 personen. Voor deze funktie komen B- en H.B.O.-V ge diplomeerden in aanmerking. Kandidaten die binnenkort als zodanig afstu deren, kunnen ook reageren Arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O.-zieken- huiswezen. Gezien de grondslag van ons ziekenhuis ver wachten wij van kandidaten een christelijke levensovertuiging. Inlichtingen over deze funktie worden U graag verstrekt door zr. K. Pronk, algemeen hoofd verpleegkundige; tel. 08389-9101. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken Edeseweg 118, 6721 KC Bennekom. Het Provinciaal Ziekenhuis "Duin en Bosch" te Castricum (psychiatrisch ziekenhuis met ca. 750 plaatsen) heeft binnen haar verplegingsdienst vaka- tures voor Taak: Samen met de andere le verpleegkun digen de verpleegkundige leiding van gediplomeerd- en leerling-verpleegkun digen op zich nemen en bijdragen in de verpleging van de patiënten. Daarnaast leiding geven aan huishouding en afstemming met andere professies be vorderen. Funktie-eisen: Diploma B-ziekenverpleging kader- opleiding of (op sommige afdelingen) diploma A+B-zieken verpleging. Salaris: Het salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, ligt tussen ƒ2337,- en ƒ3105,- bruto per maand. Deze bedragen zijn exclusief een even tuele diplomatoelage en de vergoeding voor het verrichten van onregelmatige diensten. Inlichtingen worden graag verstrekt door de Heer J.A. Nijhof, hoofd ver plegingsdienst, tel. 02518-59101. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie gericht worden aan het hoofd personeelszaken van dit zieken huis. Het Provinciaal Ziekenhuis "Duin en Bosch" te Castri cum (psychiatrisch zieken huis met ca. 750 plaatsen) heeft binnen haar verplegings dienst plaats voor op diverse afdelingen. Arbeidsvoorwaarden Het aanvangssalaris is afhan kelijk van leeftijd en ervaring en ligt tussen ƒ1940,- en ƒ2545,- bruto per maand. Het salarisperspectief in deze funktie bedraagt ƒ2682,- bruto per maand. De overige arbeidsvoorwaar den zijn afgestemd op hetgeen bij de overheid gebruikelijk is. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van deze ad vertentie gericht worden aan het hoofd personeelszaken van dit ziekenhuis. Het Diakonessenhuis is een Algemeen Ziekenhuis met 422 bedden. Op de operatie-afdeling, die 4 kamers telt hebben wij vakatures voor Ons ziekenhuis kent veel specialismen, waardoor er veel variatie in de werkzaamheden is. Er wordt geassisteerd én geïnstrumenteerd. De werkzaamheden worden verricht in wisselende diensten volgens rooster. Funktie-eisen: Om deze funktie te kunnen uitoefenen dient u in het bezit te zijn van het diploma OK-assistent. Salariëring: Het salaris is afhankelijk van ervaring, minimaal 2.048,73 en maximaal 2.698,16 en indien u te vens beschikt over het diploma A-verpleegkundige minimaal 2327,83 en maximaal 2844,77. Informatie: Mocht u alvorens te solliciteren aanvullende informatie willen hebben m.b.t. genoemde vakatures dan kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer W.L. Philips. Hoofd Verplegingsdienst. Het telefoonnummer is 050-258654, toestel 435. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelzaken van het Diakonessenhuis, Postbus 30034, 9700 RM Groningen. Bij Sancta Maria, Psychiatrisch Ziekenhuis te Noordwijk, bestaat een vacature voor de funktie van (1e verpleegkundige) voor de Opname-Afdeling van paviljoen Bernardette, welke plaats biedt aan 18 mannelijke patiënten. Wij zoeken daarvoor een verpleegkundige met diploma B of A èn B. met ruime ervaring op een opname-afdeling. Er wordt gewerkt in multi-disciplinair teamverband, wat betekent dat iedere medewerk(st)er betrokken wordt bij en mede-verantwoordelijk is voor het opstellen en uitwerken van de behandelingsplannen. T.a.v. de behandeling zijn wij doende de socio-therapeutische mogelijkheden verder te ontwikkelen. Salariëring De salariëring geschiedt volgens de schaal van 1e verpleegkundige; overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. van Elten, toestel 136 Sollicitaties met volledige inlichtingen aan het Hoofd van de Personeelsdienst. psychiatrisch ziekenhuis Langevelder laan 1. 2204 BA Noordwi|k (Z H Tel 02523-3841 Het Psychiatrisch Ziekenhuis "Sancta Maria" te Noordwijk met 600 patiënten, onder te verdelen in de groeperingen: psychiatrie, psycho-geriatrie en oligofrenie, zoekt voor de groepering psychiatrie met diploma B (A/B) of H.B.O.V., die mede verantwoordelijk willen zijn en initiatieven aandragen voor de behandeling- verpleging samen met andere leden van het behandelings team, t.w.: - voor afdeling C van paviljoen Bernardette een opname en ir eerste behandelingsafdeling voor mannen met 18 plaatsen. - voor afdeling B van paviljoen Paulus een gecombi neerde opname- eerste behandeling en voortgezette behandelings- afdeling voor mannen en vrouwen met 28 plaatsen onderver deeld in 4 groepen van 7. - voor afdeling A van paviljoen Anna een afdeling met voort gezette behandeling voor vrouwen met 18 plaatsen. Op alle afdelingen wordt gewerkt in een multidisciplinair team met o.a. principes van de therapeutische gemeenschap en elementen van gedragstherapie Inlichtingen, kunt U vragen bij de heer J A v Elten. Hoofd Verplegingsdienst met wie U eventueel ook een afspraak kunt maken voor een oriënterend gesprek. Sollicitaties, met uitvoerige inlichtingen kunt U richten aan het hoofd Personeelsdienst, de heer D. luyendijk. rui ap fee L esi ul< psychiaiffsch ztekd Langeveiderijl 2204 BA Noocdwi|k I Tel D2£u 4- centrum voor geestelijk gehandicapten In ons centrum, gelegen op de rand van het Gooi, leven 450 mensen v» m diverse leeftijden en niveaus in verstandelijke ontwikkeling. Wij proberen hen een plezierige leefsfeer, ontplooiingsmogelijkheden een goede verzorging te bieden. Ter versterking van onze staf vragen wij: (part-time dienstverband.) Kort weergegeven heeft hij/zij o.a. de volgende taken: - Het behandelen en begeleiden van de bewoners in samenwerking r* de overige artsen, paedagogen en psychologen - Het verzorgen van de lessen in het kader van de Z-Opleiding Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij de bereidheid hebben christelijke signatuur van ons centrum te respecteren. De honorering geschiedt met inachtneming van de N.Z.R.-richtlijnen. Pensioenregeling volgens P.G.G.M. De overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de C.A.O. voor h Ziekenhuiswezen. Een psychotechnische test behoort tot de selectieprocedure. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de adjunct directe behandelingssector. Mevr. J.H.J. v. Erkelens - Zwets. Sollicitatiebrieven te richten aan de directie onder vermelding vi ui nummer: 156. eemeroord I ZandheuvelweQ4, 3744 MN Baam, telefoon 035-85: PSYCHIATRISCH CENTRUM VOOR BEJAARDEN deel uitmakend van "de Open Ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg' zoekt voor spoedige indiensttreding enige in het bezit van het diploma B en/of A of M.B.O.-V., aangevuld met praktische ervaring. Natuurlijk kunt u in een advertentie als deze verwachten, dat het centrum een préttig woon-, werk- en leefklimaat heeft. Wij overdrijven niet, door te stellen dat in deze funktie een ruime mate van zelfstandig bepalen van het afdelingsbeleid aanwezig is. U hoeft daarin niet alleen te staan. Het koördinerend hoofdjji is te allen tijde bereid u van advies te dienen. Wilt u - voordat u tot een sollicitatie overgaat - inlichtingen hebben, dan kunt u telefonisch in kontakt treden met de reeds aanwezige afdelingshoofden, koördinerende hoofden of de verpleegkundig adjunkt-direkteur. Of kom eens een kijkje nemen! De koördinerende hoofden zijn; zr. G. Hogewoning. telefoor (01718) 2.16.70, de heer H. Foekens, telefoon (01718) 7.46.90 Van reflektanten verwachten wij. dat zij instemmen met onze evangelische signatuur. Sollicitatiebrieven te richten aan de heer A. Lengton, verpleegkundig adjunkt- direkteur. Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk (Z.H,), telefoon (01718) 1.54.41. ak tk nu tep srl tpi n< ■ra het 181 ld. lei lot hi ifc ui h

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14