DE GALILEO GALILEI INENTINGEN/ PASPOORT Th TROUW BOOTREIS EXTRA Heel enthousiast werd door de Trouw lezers gereageerd op de nieuwe TROUW/Bootreis met LA PERLA van 11 tot 27 april 1980 Binnen enkele weken was het schip geheel volgeboekt en werden wachtlijsten aangelegd. Toen pakten donkere wolken zich boven ons samen. Het ging niet goed met LA PERLA en zijn eigenaars. Een faillissement dreigde en het schip werd in Engeland aan de ketting geleqd Weq TROUW/Bootreis? We hadden 10 dagen de tijd om een oplossing te vinden en en dat is wonder boven wonder gelukt. Uw TROUW/Bootreis zal ongewijzigd doorgaan alleen op een ander schip. Een groter schip, een mooier schip de GALILEO GALILEI. We zijn gewoon erg trots, dat het gelukt is. Dat het er eigenlijk alleen maar beter op geworden is. Aan alle wachtlijst-mensen is nu een bevestiging van hun inschrijving onderweg. En in beperkte mate kunnen nog nieuwe deelnemers worden ingeschreven. Maar dan moet u wel snel beslissen. Uw informatiepakket gaat dan per omgaande naar u toe. Hier ziel u, hoe het zal worden: 11 april vertrek per speciale TROUW/trein uit Arnhem 12 april aankomst te Genua, insche ping op de DE GALILEO GALILEI vertrek uit Genua 13 april op zee; kerkdienst; oriënta tieprogramma ter voorbereiding op de excursies; groepsbijeen komsten 14 april aankomst te Katakolon; ex cursie naar Olympia 15 april op zee; oriëntatiepro gramma 16 april aankomst te Alexandrië, dagexcursie naar Cairo, terug keer aan boord in de loop van de avond. 17 april Alexandrië. excursie met bezoek aan de stad en omgeving; vertrek in de loop van de middag naar Ashdod. 18 april Aankomst te Ashdod; tocht door de Negevwoestijn 19 april Ashdod: volle dagexcursie naar Jerusalem; vertrek per boot uit Ashdod in de loop van de avond 20 april aankomst te Haifa, excursie naar Nazareth, Caesarea en Megiddo 21 april Excursie door Noord-Gali- lea met bezoek aan Tiberias. Ka- pernaum; vertrek uit Haifa 22 april op zee; groepsbijeenkom- sten, oriënteringsprogramma 23 april Kreta, aankomst te Hera- klion. Excursie over het eiland met bezoeken aan Gournia. Ayia Triada en Phaistos; vertrek tegen de avond 24 april Athene: aankomst te Pi raeus en gelegenheid tot winke len of bezoek aan Athene (Acro polis enz.) Vertrek uit Piraeus in het begin van de middag, vaart door het kanaal van Korinthe 25 april op zee, groepsbijeenkom sten; oriëntatieprogramma 26 april aankomst te GENUA in de morgen; aansluitend vertrek per speciale TROUW/trein van Ge nua naar Arnhem 27 april aankomst te Arnhem; einde van de reis. NADERE GEGEVENS Gedetailleerde gegevens over reisver zekering, zakgeld, excursies, couchette trein, etc., worden tijdig aan de deelne mers toegezonden. AANMELDINGSFORMULIER TROUW/VOORJAARSBOOTREIS 1980 (a u b met blokletters invullen) Naam Man/Vrouw, leeftijd:1 Adres Postcode Woonplaats en medereizende echtgenote/vriend/vriendin Naam Adres Postcode: Woonplaats meldt/melden zich aan voor de TROUW/Voorjaarsbootreis 1900 Gewenste accommodatie 4 persoonsbinnenhutgeen toeslag 3 persoonsbuitenhuttoeslag 400,— p.p. 2 persoonsbinnenhuttoeslag f 400,— p.p. 2 persoonsbuitenhuttoeslag 600,— p.p. (t-persoonshutten zijn niet beschikbaar) Wenst u een annulenngsverzekering 50.—)? Antwoord: Ik/wi| willen graag samenretzen met: De volledige reissom vermeerderd met de premie van de annuleringsverzeke- nng 50,— p p stort ik na ontvangst van bericht van inschrijving direct op girorekening 4M596 ten name van het Instituut voor Internationale Excursies te Bergen (NH) Ik verklaar hierbij tevens aan de in dit programma vermelde verplichtingen te zullen voldoen. Datum Handtekening Handtekening event. 2e persoon (Als bnet verzenden naar het Instituut voor Internationale Excursies. Postbus 54. 1860 AB Bergen-NH) aanmeldingen Voor aanmeldingen verzoeken wij u uit sluitend gebruik te maken van het hierbij afgedrukte formulier. Vult u het a.u.b. duidelijk met blokletters in? Inschrijving geschiedt in volgorde van binnenkomst. Alleen schriftelijke aan meldingen worden in behandeling geno men. Voor aanmelding van medereizende echtgenote, vriend of vriendin is een aparte ruimte gereserveerd. Indien het aanmeldingsformulier voor twee perso nen van toepassing is, dienen beiden het ook te ondertekenen. Dames en heren die zich aanmelden zonder mede reiziger/ster zullen worden onderge bracht in respectievelijk dames- en he renhutten. Alle deelnemers ontvangen persoonlijk bericht van inschrijving. Is de reis volte- kend, dan ontvangt men ook daarvan schriftelijk bericht. In een dergelijk geval wordt u desgewenst op een wachtlijst geplaatst. ANNULERINGS VERZEKERING Alle deelnemers worden geacht over een goede gezondheid te beschikken en tegen de inspanningen van een dergelijke reis bestand te zijn. Niettemin bestaat de mogelijkheid dat men van deelname aan de reis moet afzien door plotselinge ziekte of anders zins. Men kan zich tegen de financiële risico's van een plotselinge annulering verzekeren door middel van een annule ringsverzekering. De premie van een dergelijke verzekering bedraagt voor de TROUW/Voorjaarsbootreis 1980 f 50,— p.p., te voldoen samen met de eerste betaling van de reissom. onmiddellijk na ontvangst van de bevestiging van de inschrijving. Deze annuleringsverzeke ring dekt alle kosten voorzover deze het gevolg zijn van overmacht. Daaronder valt overlijden of ernstige ziekte, respec tievelijk ernstig ongevallenletsel van ver zekerde of diens naaste al of niet mede- reizende familieleden in de eerste en tweede graad. Het sluiten van een der gelijke verzekering wordt dringend aan bevolen. Indien men niet over een annulerings verzekering beschikt zijn bij een plotse linge annulering per persoon de volgen de bedragen verschuldigd: bij annulering tot 3 maanden voor vertrek f 50,-; bij annulering tussen 3 maanden en 1 maand voor vertrek 10% van de reissom; bij annulering tussen 1 maand en 1 week voor vertrek 50% van de reissom; bij annulering binnen 1 week voor vertrek 75% van de reissom; bij annulering op de dag van vertrek 100% van de reissom. EXCURSIES In de aanloophavens worden de volgende excursies georgani seerd: Griekenland-Katakolon: dagex cursie naar Olympia, bakermat van de Olympische Spelen. kosten: 50,- Egypte-Caïro: dagtocht vanuit Alexandrië door de Nijldelta naar Cairo met bezoeken aan het Egyptisch Museum en de be roemde Mohammed Ali Moskee. In de middag wordt een bezoek gebracht aan de piramides van Gizeh en de nabijgelegen sfinx. Terugtocht via de woestijnroute. kosten: 80,- Egypte-Alexandrië: ochtendex cursie met bezoek aan het mu seum, rondrit door Alexandrië en omgeving. kosten: 25,- Israël-Ashdod: tocht per touring car door het westelijk deel van de Negevwoestijn. Bezoeken aan Ashkelon, Beer Sheva en Re- chovot. kosten: 60.- Israël-Jerusalem: vanuit Ashdod een dagtocht naar Jerusalem met bezoeken aan o.a. het tempel plein, de klaagmuur, de via dolo rosa en opstandingskerk. kosten: 70,- Israël-Haifa: dagtocht vanuit Hai fa naar de vlakte van Sharon (Caesarea); de vallei in Jizreel (Megiddo) en west-Galilea (Naza reth). kosten: 50,- Israël-noord Galllea: per touring car vanuit Haifa naar het meer van Genesareth (Kapernaum, Berg der Zaligsprekingen en Tabgha). Op de terugweg een bezoek aan Acco. kosten: 50,- Grlekenland-Kreta: vanuit Hera- klion een dagexcursie over het eiland Kreta met bezoeken aan Gournia, Ayia Triada en Phaistos. kosten, f 50,- Griekenland-Athene: deze laatste aanloophaven kan gebruikt wor den voor het doen van inkopen in Piraeus of Athene. Bij voldoende belangstelling kan ook een excur sie naar de Acropolis worden ge organiseerd, waarvoor aan boord geboekt kan worden. De totaalprijs van de acht excur sies bedraagt 435,-. Wie op alle excursies intekent betaalt 400,- In alle excursies is de lunch (aan boord, onderweg of als lunchpak ket) inbegrepen. Alle excursies worden begeleid door Nederlandse reisleiders, eventueel geassisteerd door plaatselijke gidsen. De GALILEO GALILEI is één van de mooiste schepen, die de Middellandse Zee bevaren. Het schip is 27.000 ton groot, heeft een lengte van ruim 200 meter, een breedte van 28 meter en is volledig voorzien van air-conditioning. Alle hutten beschikken over een eigen douche en toilet. Het modern ingerichte schip beschikt over een aantal rui me dagverblijven; er zijn twee zwembaden, een tax-free- shop, ruime dekken en een bioscoop. Verder is er niet alleen een kapsalon, ook een sauna. maar De Galileo Galilei is een één klasse schip, zodat het voor alle passagiers geheel toe gankelijk is. De verzorging is dan ook voor allen gelijk, dat wil zeggen: prima. Aan boord van het schip zul len tijdens de dagen op zee een aantal lezingen worden gehouden, die betrekking hebben op de tijdens de reis te bezoeken plaatsen en op de historisch-culturele achter gronden van de te bezoeken landen en volken. Reissom Ondanks het feit dat prijsstijgingen over al aan de orde van de dag zijn. kan deze reis worden aangeboden voor een basisprijs van 1.890,p.p. In dat bedrag zijn: Treinreis Arnhem - Genua v.v. per peciale TROUW/trein: inbegrepen - Bootreis vanuit Genua met volledige verzorging aan boord, (met uitzonde ring van de fooi aan de bemanning): inbegrepen Alle maaltijden (ook in de trein): inbegrepen Deelname aan programma aan boord:inbegrepen Accommodatie aan boord in een 3- 4-persoonshut met douche en toi let: inbegrepen Uitvoerige routebeschrijving en ver dere documentatie:inbegrepen - Havengelden:inbegrepen Voor accommodatie in een 3-persoons buitenhut en een 2-persoons binnenhut wordt een 'toeslag van 400.-— p.p. berekend. Voor een 2-persoons buiten- hut wordt een toeslag van 600,p.p. in rekening gebracht. Toewijzing van de hutten geschiedt in volgorde van binnenkomst van de aan meldingen. De verzorging aan boord is voor iedereen gelijk. Voor deze reis dient u te beschikken over een paspoort dat tot na de reis geldig dient te zijn. Inentingen zijn voor deze reis niet nodig. BETALINGEN De reissom wordt in één termijn vol daan. Na ontvangst van ons bericht van inschrijving betaalt men de volledige reissom eventueel vermeerderd met de annuleringsverzekering. Alle bedragen gelieve men te storten op girorekening 464596 ten name van het Instituut voor Internationale Excursies te Bergen (NH), met duidelijke vermelding van reis- en deelnemersnummer. VERANT WOORDELIJKHEID De verantwoordelijkheid voor de uitvoe ring van de reis berust ook nu weer bij het Instituut voor Internationale Excur sies te Bergen (NH). Eventuele korres- pondentie dient men ook rechtstreek^ aan dit adres te richten. Dringend worcty de deelnemers verzocht de korrespon- dentie tot het uiterste te beperken. De deelnemers ontvangen over de reis en alle bijbehorende zaken tijdig bericht. Wijzigingen moet het Insituut zi,ch te allen tijde voorbehouden. Tussen nu en 12 april 1980 optredende verhogingen van prijzen voor brandstof *en andere diensten zullen uiteraard aan de deelnemers moeten worden doorbe rekend.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24