Rijnmond verpleegkundige T JL voorzitter(m/v) sub-hoofd Welke A-verpleegkundige wil verder in de B? le fysiotherapeut anaesthesie-assistent<e> praktijkbegeleidster LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM lil mil! een leidster-docente voor het kraamcentrum te Dronten West-Overijssel en de Zuidelijke IJsselmeerpolders ZIEKENHUIS (3RONOK) bejaardenverzorgster Ben jij een OK-verpleegkundige of OK-assistent(e)? R.K. Bejaardencentrum Westlede te Tiel gediplomeerd verpleegkundige PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS HOOFD VERPLEGINGSDIENST (M/V) randerode ZATERDAG 1 MAART 19B0 TROUW/KWARTET 18 Door vertrek van een kollega ontstaat de vakature van Als opleidingseisen worden gesteld: diploma Fysiotherapie. enige jaren ervaring, liefst in een verpleeghuis. Zijn taak bestaat ondermeer uit het behandelen van onze klinische patiënten, het waarnemen van het hoofd fysiotherapie bij diens afwezigheid. het deelnemen aan interdisciplinair overleg. het begeleiden van stagiaires. 't NI E UWE GASTHUI S is een 6 |aar oud verpleeghuis voor 124 somatische patiënten en 62geestelijk gestoorde beiaarden. Binnenkort zal worden gestart met dagverpleging. Het lesgeven aan de opleiding voor zieken verzorgenden behoort tot de mogelijkheden Arbeidsvoorwaarden volgens gemeentelijke regeling. Informatie over de funktie kunt u verkrijgen bij de heer HJ.C. Meinhardt. hoofd van de afdeling, telefoon (01830) 3.1366, toestel 139 Uw sollicitatie kunt u richten aan dokter J L Groeneveld. geneeskundig direkteur van 't Nieuwe Gasthuis. Nonnenveld 52. 4201 AR Gorinchem. Vasteland 96-104. 3011 BP Rotterdam Tel (010)111320 openbaar lichaam Rijnmond In verband met het plotseling overlijden van de voor benoeming voor te dragen kandidaat wordt de oproep herplaatst voor een voor het kortgeleden ingestelde REGIONAAL OVERLEGORGAAN ZWAKZINNIGENZORG RIJNMONO Het overlegorgaan stelt zich ten doel de samenwerking te bevorderen van al degenen die zich binnen het Rijnmondgebied hoe dan ook inzetten voor een integratiebeleid met betrekking tot zwakzinnigenzorg. De status van het overlegorgaan wordt die van een commissie van het openbaar lichaam Rijnmond Om een maximale onafhankelijkheid van de voorzitter te waarborgen wordt deze buiten de leden benoemd. Terwille van diezelfde onafhankelijkheid gaat de voorkeur uit naar iemand zonder formele banden met (sector) belangen in de zwakzinnigenzorg in het Rijnmondgebied. Hij/zij hoeft niet in het Rijnmondgebied te wonen. Van kandidaten wordt verwacht dat zij: - beschikken over bestuurlijke ervaring, maar in elk geval over bestuurlijke capaciteiten om leiding te geven aan het proces waarin het ROZ verkeert. Gevoel voor (groeps processen en inzicht in structuren in het algemeen, alsmede de vaardigheden daarmee te werken, worden van groter belang geacht dan kennis van ontwikkelingen en problematiek in de huidige zwakzinnigenzorg. - belangstelling hebben voor zwakzinnigen en voor integratie van zwak zinnigen in de rest van de samenleving. voldoende tijd hebben voor deze functie. Gedacht wordt aan minimaal 18 uur per maand. zich voor een periode van drie jaar beschikbaar willen stellen. De voorzitter wordt in overleg met vertegenwoordigers uit het ROZ door de Raad van het openbaar lichaam Rijnmond benoemd. Naast een presentiegeld vergoeding wordt een reis- en onkostenvergoeding toegekend. Belangstellenden wordt op aanvraag een documentatiepakket toegezonden Telefonische inlichtingen: 010-111320, toestel 266 alwaar ook geschikt geachte kandidaten kunnen worden bekend gemaakt. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van nummer 8020 te richten aan het hoofd van de afdeling Personeels- en Organisatiezaken, Postbus 23073, 3001 KB Rotterdam. Sa eek ziekenhuis Gooi Noord In het Diakonessenhuis te Naarden is een plaats vrij op de operatie-afdeling voor een De beschikbaarheidsdienstcn worden in onderling overleg met het team ge regeld. Het Diakonessenhuis werkt met an dere ziekenhuizen samen in de stichting "Streekziekenhuis Gooi- Noord". Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de verpleging, zr. L. Broersma en het hoofd van de O.K., zr. W. Wesseling, telefoon: 02159 - 41514. Tevens is er een plaats vrij op de Interne afdeling voor een T aakomschrijving: het begeleiden van leerling-ver pleegkundigen tijdens hun prak tijkopleiding; het in teamverband -zowel binnen het ziekenhuis als met de regionale opleidingsschool- meewerken aan de integratie van theorie en prak tijk. Geboden wordt: een zelfstandige funktie; regelmatige werktijden; weekends vrij; rang afhankelijk van ervaring. Verlangd wordt: diploma A-vcrplecgkundige met enige jaren ervaring; het gevolgd hebben van de kursus stagebegeleiding kan tot aanbe veling strekken. Voor nadere inlichtingen kunt u bel len naar het hoofd van de verpleging, zr. L. Broersma, tel.. 02159-41514. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie van het Diakonessen huis. postbus 6090, 1400 HB BUSSUM. LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM Voor de chirurgische en interne afdeling zoeken wij enige verpleegkundigen en ziekenverzorgenden Het ziekenhuis is klein en gezellig. Alle specialismen zijn aanwezig. Het karkater is Protestants Christelijk, de signatuur neutraal. Voelt U zich tot een werkkring bij ons aangetrokken, stelt U zich dan in ver binding met de directrice. Schriftelijk: Kon. Emmalaan 82 of telefonisch onder nr. (03451) 35 46. Mil Dt regionale vereniging voor kruiswerk WEST-OVERIJSSEL EN DE ZUIDELIJKE IJSSELMEERPOLDERS is de overkoepelende organisatie van de distrikt- plaatselijke) kruisverenigingen in dit gebied. Op korte termijn hebben wij plaats voor Hei gaai om hei kraamcentrum Flevoland. Schans 10 ie Dromen, met 5 stafleden en 40 kraamverzorgsters. Het werkgebied omvat geheel Flevoland, met Almere. Lelystad. Dronten. Biddinghuizen en Swifierbant. Tot de taak behoon het geven van leiding aan organisatie en uitvoering van de kraamzorg in het werkgebied, het geven van leiding en begeleiding aan adjunkt-leidsters en kraamverzorgsters en het verzorgen van opleiding en begeleiding van leerlingen gedurende hun praktijkjaar. Vereisten voor deze funktie zijn: diploma A-Ziekenverpleging oude stijl met kraamaantekemng of diploma A nieuwe stijl, met bij voorkeur aantekening kraamspecialisatie wijkaantekening MGZ rijbewijs BE bij voorkeur ervaring in een soortgelijke funktie of als adjunkt-leidster-docente. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met mevrouw A de Jong. regionaal verpleegkundige kraamzorg, telefoon (05200) 3.06.11 >nor alle lunkties zijn salariëring, pensioenregeling en overige arbeidsvoorwaarden - zoals b.v. kostenvergoeding gebruik eigen auto. telefoongebruik, enz. - konform de CAO voor het Kruiswerii. Sollicitaties te richten aan de heer S. Santema. direkteur van de vereniging. Zwartewaterallee 25. Postbus 584. 8000 AN Zwolle. REGIONALE VERENIGING VOOR KRUISWERK De Diakonesseninrichting Bronovo is een algemeen ziekenhuis met ruim 400 bedden. Voor de POLIKLINIEK/le HULP van ons ziekenhuis vragen wij een Voor deze funktie denken wij aan een ge diplomeerd verpleegkundige, die zo moge lijk over enige ervaring op een dergelijke afdeling beschikt. Het salaris is afhankelijk van leeftijd.op- leiding en ervaring en bedraagt minimaal f 2048,73 en maximaal f 2698,16 per maand. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij het hoofd van de Verpleegdienst, telefoon 070 - 264141, toestel 118. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 96900, 2509 JH Den Haag onder vermelding van nummer 000202. STICHTING BRONOVO-NEBO Bronovolaan 5, Den Haag, tel. 070 - 264141 In het Gereformeerd Bejaardencentrum „de LICHTKRING" te ZWIJNDRECHT komt binnenkort de functie vrij voor een: De gedachten van het bestuur gaan uit naar een gediplomeerd bejaardenverzorgster (prot. chrmet ervaring in de bejaardenzorg. „de Lichtkring" is een betrekkelijk klein tehuis (54 bewoners) In verband hiermee wordt van de aan te stellen bejaardenverzorgster zelfstandigheid en flexi biliteit verwacht Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O. bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties worden binnen 14 da gen verwacht t.a.v. de heer S. G. J. v.d Mast, directeur van het tehuis. Burg. Jansenlaan 3 3331 HD Zwijndrecht. Voor telefonische informaties kunt u contact opnemen met de directeur 076-128450 of 127037 Ben je eigenlijk wel tevreden in je werk? En zou je niet eens wat anders willen? Ergens anders gaan werken of wonen in een leuk oud stadje in de Betuwe, waar we over woonruimte beschikken? Of denk je aan andere werktijden? Misschien kunnen wij in Tiel je helpen. Bel ons eens op en vraag naar mevrouw A.E. Schmidt, telefoon (03440) 1 33 44, toestel 112 of naar zr. Judith Wiering, telefoon (03440) 1 26 41, toestel 634. Of schrijf naar het St. Andreas-Bethesda Ziekenhuis, afdeling Personeelszaken, Postbus 24. 4000 AA Tiel. Helmerstein, algemeen instituut voor 160 geeste lijk gehandicapten te Rhenen vraagt voor een afdeling van 44 bewoners een Hij/zij dient in het bezit te zijn van het diploma Z-verpleegkundige, zo mogelijk ook Z-staf opleiding. Ervaring in een leidinggevende funk tie strekt tot aanbeveling. Van toepassing zijn de normen van het C.A.O. Ziekenhuiswezen. Inlichtingen kunnen worden ge vraagd bij de heer P. van de Maas. tel. 08376-3841, toestel 19. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van Heimerstein, Cuneraweg 12, 3911 RN Rhenen. De Stichting omvat een verzorgingstehuis dat plaats biedt aan 108 bewoners, terwijl 24 bejaardenwoningen op het terrein aanwezig zijn. voor spoedige indiensttreding wordt gevraagd een (A óf A en B) vrt./mnl. met ervaring. Aan te stellen als hoofd verpleging/verzorging Van deze medewerker wordt vooral verwacht dat zij/hij begrip heeft voor de leef/en denkwereld van de oudere mens. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direktrice mej. M. Keurentjes, Buurmalsenstraat 2. Tiel, tel. nr 03440-16141. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie met volledige inlichtin' gen omtrent opleiding en werkervaring schriftelijk te richten aan bovenver meld adres. Groot Bronswijk kan een 12-tal A-verpleegkundigen de gelegenheid bieden de opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige te volgen. De introduktieperiode voor dei? tweedejaars groep start op 19 mei 1980. Wij vragen verpleegkundigen met een gemotiveerde belangstelling voor het werken in de psychiatrie, die zich voor 100 willen inzetten onder vaak moeilijke omstandigheden. Omdat de groep op 19 mei 1980 begint, heeft het geen zin om te solliciteren als u dan niet beschikbaar bent. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Dienst Personeelszaken, Postbus 1, 9945 ZG Wagenborgen. In Rand erode wordt getracht een leef- en werk gemeenschap te verwezenlijken op basis van een algemeen christelijke levensovertuiging. Ten behoeve van de 120 somatisch zieken en 240 psycho-geriatrische bewoners werken er ongeveer 380 medewerkers vanuit verschil lende beroepsgroepen. Wegens promotie elders zoeken wij een De verplegingsdienst omvat een zestal ver- pleegétages voor 60 bewoners. De leiding van een verpleegétage wordt gevormd door een hoofdverpleegkundige, een waarne mend hoofdverpleegkundige en een derde verpleegkundige. In totaal werken er ongeveer 240 medewer kers in de verplegingsdienst. Als hoofd verplegingsdienst heeft u als be langrijkste taak: de dagelijkse leiding van de verplegings dienst (organisatorisch, personeel, materieel); - het bezoeken van de bewoners en hun familie vóór opname; - het waarnemen van de verpleegkundig direkteur. Voor deze funktie vinden wij het nodig dat u aan de volgende eisen kunt voldoen: - het bezit van de diploma's A en B zieken verpleging; aangevuld met een hogere opleiding, zoals b.v. HO, HBO-MW. MO-Soc.Ped.; - ervaring in een leidinggevende funktie in een verpleeghuis, bij voorkeur somatisch èn psycho-geriatrisch; - organisatorische en sociale vaardigheden; - leeftijd tussen 35 en 45 jaar. Het salaris bedraagt minimaal f 3.691,85 en maximaal f 4.774,48 bruto per maand. De arbeidsvoorwaarden zijn overeen komstig de CAO. voor het Ziekenhuiswezen. Bij de selektieprocedure zullen vertegen woordigers uit het bestuur, direktie, onder nemingsraad en medewerkers uit de ver plegingsdienst worden betrokken. Informatie over de funktie kunt u telefonisch verkrijgen bij de verpleegkundig direkteur, mevrouw D. Vitner (toestel 112) of het hoofd Personeel Organisatie, de heer J.H. Brinkman (toestel 323). Sollicitaties kunt u schriftelijk richten aan het hoofd Personeel Organisatie vóór 21 maart 1980. INTERCONFESSIONEEL VERPLEEGHUIS ZR MEUBOOMLAAN 10-APELDOORN-TELOSS-230844

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18