NU F Elke dag Trouw in de bus. Trouw 'Voor 1 juli betere nori voor huurkamers nodij Van Aardenne weigerC steun aan Bontweverijj j FAMILIEBERICHTEN Kamerlede 24 uur in huurkameè 1 NU 400 GRAM NÜ150 GRAM 'DOE MEER MET MINDER GELD. VRIJDAG 22 FEBRUARI 1980 'TROUW/KWARTET P 14 - R 18 - kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur i,. Heden zijn Rob Cohen Jeanine van Bellen In het huwelijk getreden Amsterdam, 22 februari 1980, Churchilllaan 191" Algemene kennisgeving Psalm 91:9 ,Want Gij, o Here, zijt mijn toevlucht" Heden nam God, nog onverwacht, tot Zich onze lieve zorgzame Baukina Roorda op de leeftijd van 72 jaar Nieuwleusen. P. J. J- Versluys Borculo: Anne Bauke Versluys Marguita Versluys- Leverington Nieuwleusen: Hans Versluys Wychen: Wiebo Versluys Hermie Versluys-van der Bend Ellen Janet Annelies Opheusden: Eelco Versluys Judith Versluys-Pott 7711 JM Nieuwleusen. 20 februari 1980 Ds. van Diemenstraat 4 Moeder is opgebaard in de aula aan de Ds. Smitslaan te Nieuwleusen Gelegenheid tot condoleren zaterdag van 19.00 tot 21.00 uur of na de begrafenis. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 25 februari om 14.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Nieuwleusen, voorafgegaan door een rouwdienst om 13.00 uur in de Geref. kerk, Backxlaan te Nieuwleusen. Verlangend naar de Eeuwige rust is onze lieve schoonzuster, zuster en tante Bauk woensdag in volle vrede heengegaan. T. Roorda-Koers A. Veenendaal-Roorda neven en nichten De Here heeft thuis gehaald na een lange en moeilijke ziekte Zijn kind, mijn lieve zoon en onze broer, zwager en oom Henk de Ruiter „De eeuwige God is u een woning en onder u Zijn eeuwige armen." Dat Annie en de kinderen Gods kracht mogen ervaren nu ze alleen de weg verder moeten gaan. G. H. de Ruiter-Hekman Diny en Herman Janny en Wicher Jan en Aly Herman en Rieny Neven en nichten Den Ham (O.), 20 februari 1980 Molenstraat 25. Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man, onze vader en grootvader Aaldrik Kiewiet op de leeftijd van 76 jaar geliefde echtgenoot van Remkina Buurmeijer De Heer is mijn herder. Psalm 23 1 Scheemda: R. Kiewiet-Buurmeijer Amersfoort: H. Kiewiet Haren: H. Kiewiet D. J. Kiewiet-van den Oever Erik Jan Winschoten: M. S. Boven-Kiewiet J. Boven Remkina An ja Hendrik Jan 9679 TK Scheemda, 21 februari 1980 Kolkenweg 1 Mijn man en onze vader is opgebaard in de aula aan de Gasthuislaan te Scheemda. Condoleantiebezoek zaterdag van 17.00-18.00 uur. Een dienst van woord en gebed zal worden gehouden op maandag 25 februari a.s. om 13.30 uur in de Geref. Kerk te Scheemda, waarna de begrafenis om 14.00 uur zal plaats vinden op de begraafplaats te Scheemda. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in het gebouw naast de Geref. Kerk. Met ontroering ontvingen wij heden het be richt van het overlijden van de heer J. van Dorp Gzn in leven bestuurslid van de Christelijke Lagere Agrarische School te Alphen aan den Rijn. Zijn grote trouw en toewijding zullen wij erg missen. Onze deelneming gaat vooral uit naar zijn vrouw en kinderen, die wij alle sterkte toewen sen bij dit zware verlies. Voor het bestuur: G. de Wit, voorzitter J. Wille, secr. penningm. Heden ontvingen wij het bericht van het plot seling overlijden van het bestuurslid van onze school de heer J. van Dorp Aan zijn inzet voor het Christelijk karakter van onze school houden wij dankbare herinne ringen. Moge God zijn vrouw en verdere familie troos ten in dit smartelijk verlies. Personeel Christelijke Agrarische School. Kalkhovenweg 62, Alphen aan de Rijn. Psalm 73 12 (oude berijming) De Heer heeft tot Zich genomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Anna Le Feber-Barentsen op de leeftijd van 79 jaar. Axel, 21 februari 1980 Karei Doormanlaan 19 Rotterdam: C. L. van Vliet-Le Feber P. H. van Vliet Heemstede: L. C. van Elburg-Le Feber Axel: C. A. van Wijck-Le Feber C. D. van Wijck Dronten: A. C. Boiten-Le Feber W. Boiten Krimpen a/d IJssel: P. A. Akers-Le Feber D. M Akers Jundïai Brazilië: J. A. v.d. Bilt-Le Feber Th. W. J. v.d. BUt Kleinkinderen en achterkleinkin deren De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op maandag 25 februari 1980 om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Piron- straat 3, Axel. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in „De Ink", Pironstraat 3, Axel. Zeer plotseling nam God tot Zich mijn goede man, onze lieve zorgzame vader en opa Gerrit Hendrik de Haan op de leeftijd van 56 jaar „Want op U Here, zijn mijn ogen, bij U schuil ik" Psalm 141 Lelystad: A. J. de Haan-Karsijns Amsterdam: Thera en John Laura, Inge Leusden: Marieke en Jaap Wessel Wageningen: Jolice en Frank Leusden: Han Lelystad: Martin Wendy 8212 BL Lelystad, 20 februari 1980 Bongerd 198 De rouwdienst zal gehouden worden op maan dag 25 februari a.s. om 13.30 uur in de aula van het rouwcentrum „Ölandhorst" aan de Oost- randdreef te Lelystad, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis Plotseling nam de Here van ons onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Gerrit Hendrik de Haan echtgenoot van A. J. Karsijns Hij mocht 56 jaar worden. Dat hij bij zijn Heer en Heiland is troost ons in onze droefheid. Lelystad, 20 februari 1980 Bedum: J. de Haan H. M. de Haan-Klugkist Beverwijk: H. G. de Haan H. P. de Haan-Groenenberg Haren: T. T. Hopma-de Haan E. W. Hopma Westlaren: T. H. de Haan neven en nichten. Plotseling heeft de Here van ons weggenomen onze lieve schoonzoon en zwager G. H. de Haan echtgenoot van A. J. Karsijns op de leeftijd van 56 jaar. Vroomshoop: H. Karsijns-Hulzebos Vroomshoop: F. Welmers-Karsij ns J. R. Welmers Vroomshoop: A. H. Karsijns Vroomshoop: C. J. Gritter-Karsijns J. Gritter Cannington (W. Austr.): L. H. Terpstra H. Terpstra-Zwarts Ermelo: H. A. Karsijns J. H. Karsijns-Bosker Rosmalen: E. H. Vlngerhoeds-Karsijns L. L. M Vingerhoeds Nieuwegein: J. A. Karsijns Lelystad, Bongerd 198, 20 februari 1980. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van de heer A. J. Kolk Als lid en voorzitter van de oudercommissie maakte hij enkele jaren deel uit van onze schoolgemeenschap. Met waardering zien wij terug op zijn werk in ons midden. Moge God, onze Vader, zijn vrouw en kinderen zeer nabij zijn. Namens de schoolgemeenschap van Blaucapel: H. J. Groenhuijzen, rector Utrecht, 21 februari 1980 DEN HAAG (ANP>— De werkgroep kamerhuren heeft staatssecretarll van volkshuisvesting geadviseerd nog vóór 1 Juli een nieuw waarden sel voor huurkamers in te voeren. Volgens de werkgroep doet het waarderingsstelsel van thans voor hetl van de redelijke huur geen recht aan de vele uiteenlopende situaties,) in de praktijk bij kamerhuur voordoen. De werkgroep stelt daar uitgebreider stelsel voor, waarbij ook rekening wordt gehouden met f| die het wonen in een onzelfstandige woonruimte meer of minder aaj lijk maken. De werkgroep wil allereerst een meer verfijnde waardering voor de) van de kamer en eventuele eigen keuken, de verwarmingsmogelijkh^ kookgelegenheid en het al dan niet met anderen te delen sanitaire voe gen. Daarnaast wordt er een puntenaftrek voorgesteld in het geval ef)u is van ernstige gebreken, zeer geringe vloeroppervlakte, volledig onv— van stookvoorzieningen, sterk verwaarloos onderhoud, te grote gehoj ongunstige ligging van de kamer, gebrek aan uitzicht of overlast v&lT woonomgeving. Bk Van onze Haagse redactie DEN HAAG Minister Van Aardenne (economische wil geen enkele financiële hulp meer geven aan de Nedeif se Bontweverij te Slagharen, ondanks krachtig aandrl vanuit de Tweede Kamer. De Kamer aanvaardde gister^ een motie-Buikema (CDA), waarin stelling wordt genjd tegen sluiting van het bedrijf, waar zeventig mensen wee'1 Volgens de motie moet het bedrijf open blijven zolang een onderzoek naar de economische positie van Eu- rocover/Fibrotex te Enschede gaande is. De bedrijven in Slagharen en En schede zijn dochterondernemingen van de Nederlandse Bontweverij, eveneens te Enschede. In de Tweede Kamer leeft de vrees, dat de weigering van steun aan „Slag haren" nadelige gevolgen heeft voor „Enschede". Van Aardenne heeft zich wel bereid getoond een krediet van drie miljoen gulden te verlenen voor Eurocover/Fibrotex, waar een kleine vierhonderd mensen werken. Voor het bedrijfje in Slagharen zag Van Aardenne echter geen enkele toe komstmogelijkheid meer. Dit bedrijf heeft uitstel van betaling gekregen. De Kamer vroeg zich, in navolging van de bewindvoerder, af of het be drijf niet in kleinere vorm kan blijven bestaan. De minister reageerde ech ter: „De overheid is er niet in de eerste plaats om tegemoet te komen aan de wensen van de bewindvoerder. Als we dit bedrijf steun geven zijn er een heleboel kleine bedrijven die te recht om steun kunnen aankloppen". De Kamer maakte zich grote zorgen over de vaderlandse textielindustrie. Nog maar enkele weken geleden werd een spoeddebat gehouden over de moeilijkheden bij TSB in Goor. Mi nister Van Aardenne ontkende dat hij de textielsector al heeft „afge schreven". De minister zei „wel dege lijk toekomst te zien in de KRL (ka toen. ravon, linnen)-sector". Met steun aan zwakke bedrijven-, sector echter niet gebaat, minister. I e ky ii lai DEN HAAG— De Tweede-toi merleden Cornelissen (CDAjgr De Beer (WD) gaan woensjre a.s. na hun werk niet gewiie naar huis, maar trekken ziel uur terug in het onderkou van een jonge kamerbewojjg Het betreft een actie van Werkende Jongeren CNV; 1 Zuid-Holland, die op deze idi nier mensen die invloed op woontoestanden hebben, lot van de kamerbewoners len laten beleven. De actie heeft niet zo'n succes als de Jongeren had gehoopt. Van de totaal 25 genodigde politici gingen ten slotte maar twee op voorstel in. Heden nam de Here plotseling tot Zich mijn geliefde man, onze zorgzame vader en groot vader Gerrit Walstra op de leeftijd van 73 jaar. „Jezus, Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van mijn hart." Oudemirdum: A. Walstra-Bouwman Rhenen: Y. Walstra T. Walstra-Pijper Sneek: M. Walstra J. Walstra-de Vries Leeuwarden: G. Walstra Purmerend: B. E. Walstra E. Walstra-Roos Bergum: A. van der Meer-Walstra K. van der Meer en kleinkinderen Oudemirdum, 21 februari 1980 De rouwdienst wordt gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudemirdum op dinsdag 26 februari 's middags om half twee. Gelegenheid te condoleren een half uur voor de aanvang van de dienst. Correspondentie-adres: Ikebosker 24, Oudemirdum. Op 17 februari 1980 verloren wij onze be grijpende vriend Jasper Groen Wij denken aan Marja, zijn vrouw (en nabestaanden). „Zalig zij die op Hem vertrouwen" Amsterdam Dorrit Gea Harm Frans Johan Derk 't Medeleven van zo hee» velen bij het overlijden van mijn man, onze vader en opa Jantinus Fernhout heeft ons bijzonder goed gedaan. Daar 't ons onmogelijk is ieder persoonlijk te be danken, willen wij langs deze weg u van onze waardering doen blijken. Emmen: R. Fernhout-Bakker kinderen en kleinkinderen Maak zelf de lekkerste Roomboter-Tompoezen. Zó klaar en altijd vers. U haalt er 6 uit een pak. Handig om in huis te hebben voor onverwachte gasten. Normaal 2,50 Knappend vers uit onze notenbar. Elitehaver, njke sortering noten en rozijnen. Maar de Hema kan beknib belen op de pnjs van 't knabbelen 200 gram 2,50 Krentenslofje, heerlijk vers en njkelijk gevuld met krenten en spijs, weegt ca. 400 gi Veegt ca 400 gram. Normaal 1,78 Belegen Goudse. Natuurlijk vers van 't mes, zoals al die heerlijke Hollandse kazen in de Hema Lekker gezond als beleg, tussen-doortje en wat niet al! Normaal n A per kilo 9,70^ J|N 8 Mooie, magere schouderham De Hema heeft een goeie o zonder zwoerd. Natuurlijk vers van 't nele Limburgse kersenvlaai. BaL mes. De Hema staat bekend om de vol heerlijke kersen en van le k !n kwaliteits vleeswaren. En om de lage zoals u die van de Hema banke ec pnjzen, dat spreekt! Normaal 150 gr 2,- bakkerij gewend bent Normaap* Aanbiedingen geldig t/m 26 februari 1980.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16