Koffiemelk in de koffie. Kijk's aan: tien lekkere stellen. Kleine moeite, groot verschil. Wat is een lekker stel? Dat is een verse kop koffie, goed heet en lekker sterk, samen met zoït gezellig kannetje koffiemelk. Want een beetje koffiemelk rondt de smaak af. Zo is koffie op z'n best. Het lekkere stel van de keurige mevrouw "Ik heb een heel erg lieve hulp maar ze heeft er al elf gebroken en daarom was ik dit laatste kopje altijd zelf even om" Het lekkere stel van juffrouw Miedema. "Ik wou een bloemetje, maar dan een klein bloemetje. Is dat gek?" Het lekkere stel van Otta "Ik vroeg de winkeljuffrouw om een mooi servies en toen gaf ze me dit. Mooi hè?" S Het lekkere stel van de kolonel hd. "Een koffiemok moet schoon en heel zijn, punt i Maar zoals u ziet denkt de kolonelse daar genuano Het lekkere stel van mevrouw Vroegindewey "Het aaidige is namelijk dat mijn man juist helemaal geen ochtendmens is. En toch drinken we koffie uit dit wakkere servies." Het lekkere stel van Opoe Bakema. "U zult het misschien sentimenteel vi maar al vanaf ons trouwen gebruik ik het kopje van mijn man, en oi Het lekkere stel van de Verhagens. "We hebben dit servies gekocht omdat t ons aan de Provence doet denken. Qua sfeer dan hè! Het lekkere stel van het lekkere stel. "Nee, helemaal niet gekregen. Gezellig zelf samen uitgezocht, hè schat?" «4 - ".f Het lekkere stel van de ontwerper. "De meeste koffiekopjes kunnen écht niet. Dit koffiekopje karC Het lekkere stel van de zangeres. "Uit dit kopje hopen mijn man en ik nog vele ja heerlijk koffie te drinken hoor. Rijk toch?"

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12