N J diaconessenhuis arnhem hoofd voedingsdienst directeur econoom directeur (m/v) elektrotechnisch ingenieur gezondheidszorg adviseurs voor personeelbeleid en organisatie GEZONDHEIDSZORG EN KRAAMZORG t- ia Gemeente Lelystad Artsen, SECRETARIS plaatsvervangend waarnemend hoofd DIACONESSENHUIS MEPPE ZATERDAG 16 FEBRUARI 1980 trouw/kwartet Eén van onze relaties is een instelling in de in het Oosten van het land. De instelling heeft een algemeen christelijke signatuur. Er zijn 350 medewerkers. De leiding is in handen van een driehoofdige directie. In verband met het vertrek van één der directie leden, zoekt het bestuur contact met belangstellenden voor de functie van Hij zal als lid van het directieteam samen met de andere directeuren belast zijn met de beleidsvoorbereiding en de beleidsuit voering van de gehele organisatie. Daar naast heeft hij als zijn specifieke taak de leiding en coördinatie van de werkzaam heden in de diensten, die uitvoering ge ven aan het financieel-economische, ad ministratief. sociaal en inkoopbeleid en aan de dienst voor civiele en technische voorzieningen, inclusief bouw- en constructiezaken. Men verwacht in deze functie iemand met een academische of daarmee vergelijkbare opleiding, met managementkwaliteiten, met ervaring in een leidinggevende func tie, met gevoel voor sociaal beleid en met een goed administratief inzicht. De voor keur gaat uit naar gegadigden, die zich verwant voelen met de boven aangeduide signatuur van de instelling en die kunnen werken in een zich uitbreidend service- apparaat met medewerkers van diverse disciplines. Leeftijd tot 50 jaar. Inpassing in rijksschaal 152 is afhankelijk van leeftijd en ervaring; overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig NZR-regeling. Procedure: Belangstellenden wordt verzocht zich voor sollicitatie schrifte lijk, vóór 26 februari a.s., met vermelding van referentie nummer 802.03, met curriculum vitae te richten tot GITP/Bedrijfspsychologie, Berg en Dalseweg 127, 6522 BE Nijmegen, t.a.v. dr. H.J.M. Kuyer, die desgewenst tevoren nadere informatie kan verstrekken (080-226468). Tot de procedure behoort een kennismaking met een advies commissie, bestaande uit vertegenwoordigers van de mede werkers. bi| het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDR1JF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425 000 gezin nen en bedri|ven het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal. de centrales staan in velsen. diemen en oudeschild(texel) in 1981 zal bovendien een bednjfskantoor in alkmaar worden betrokken De Vereniging HET GROENE KRUIS DEN HAAG roept voor de onder haar ressorteren de Stichtingen gegadigden op voor de functie van Deze functionaris zal verantwoordelijk zijn voor de voorbereiding en realisering van het beleid van bovengenoemde Stichtingen. Hij/zij zal daartoe belast worden met onder meer de volgende taken: - in overleg met de aanwezige medewerkers/staffunctionarissen voorbereiden en uitvoeren van bestuursbesluiten; - voorbereiden en tot uitvoering brengen van het financieel beleid; - onderhouden van interne- en externe contacten met instellingen en organisaties waarmee het Groene Kruis banden en raakvlakken heeft: - zorgdragen voor de totstandkoming en uivoering van p.r.-activitciten; - initiëren en begeleiden van nieuwe projecten. Voor het optimaal functioneren van de afdelingen zal de directeur zich voorts bezighouden met diverse andere tot de managcrspositic behorende werkzaamheden, zoals: - het creëren en/of instandhouden van een goed werkklimaat; - personeelszaken, wat onder meer inhoudt werving en selectie van personeel, deskundig heidsbevordering en het totstandbrengen van een sociaal beleid; - aanschaffen en vernieuwen van materialen en hulpmiddelen voor de dagelijkse werkuit voering: -vinden"van geschikte accommodaties voor de beide stichtingen, waaronder locatie en inrichting van wijkgebouwen, consultatiebureaus, e.d.; -periodieke rapportage van de werkzaamheden van de afdclingslcams, met inbegrip van het opzetten van een doeltreffend systqem daartoe. Teneinde de functie naar behoren te kunnen uitoefenen dient de directeur te voldoen aan de volgende profielschets: - leeftijd tot ca. 45 jaar; - academisch niveau, bij voorkeur jurist, econoom of bedrijfskundige; - management-ervaring, bij voorkeur in de gezondheidszorg; - brede maatschappelijke belangstelling; -goede contactuele eigenschappen, stimulerend vermogen en redactionele vaardigheden. Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Uirvoerige schriftelijke sollicitaties w orden binnen tw ee weken ingew acht door de voorzitter van de sollicitatiecommissiedrs Broomans (bij wie desgew enst eveneens telefonisch nadere informatie verkrijgbaar is), per adres Provinciale Kruisvereniging Interkruis Zuid-Holland, postbus 186, 2501 CD Den Haag, telefoon 070-469363. Op de enveloppe s.v.p. vermelden 'persoonlijk Tie Fat ree ia: at eïr rel er: en aa aa e ge uc ei nt in OJ bij de sector opwekking van het PEN te velsen kan worden geplaatst een die wordt toegevoegd aan het hoofd van de centrale velsen. taken studie, beproeving en ontwerp op het ge bied van elektrische en elektronische besturings-, bewakings- en automatiseringssystemen meet- en regelapparatuur energietechniek voor het eigen bedrijf technische begeleiding en instructie van hooggeschoold personeel. vereisten diploma TH (elektrotechnisch ingenieur), bi| voorkeur met studierichting meet- en regeltechniek ervaring van enkele jaren strekt tot aanbe veling. algemeen gezien de leeftijdsopbouw van de bedrijfs leiding zal uiteraard na gebleken ge schiktheid een functie op leidingge vend niveau tot de mogelijkheden beho ren bij de selectieprocedure waartoe ook een psychologisch onderzoek behoort zal daarom bijzondere aandacht worden besteed aan de in de toekomst vereiste management-kwaliteiten. salaris tussen f3 464.— en f 4.441.— afhankelijk van ervaring en leeftijd voorzieningen welvaartsvaste pensioenregeling, vakantietoeslag 8% gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den een dienstwoning in de directe omgeving kan binnenkort worden aangeboden uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN, postbus 150, 2060 AD bloemen daal. De gemeente Lelystad wenst op korte termijn in contact te komen met enkele vacaturenummer 31/80, die bereid zijn in de nieuwste woonwijk van Lelystad (wijk IV) in dienstverband als huisarts te gaan werken. De uitgangspunten voor de eerstelijns gezondheidszorg in deze wijk zijn onlangs vastgelegd. Deze houden onder meer in: oprichting van gezondheidscentra, van waaruit in nauwe samenwerking met de andere disciplines in de eerstelijns gezondheidszorg gewerkt zal gaan worden; ruime aandacht voor activiteiten op het terrein van de preventie; medeverantwoordelijkheid van dc bevolking in het bestuur van de gezondheidscentra. De besluitvorming over de bestuurlijke opzet is nog niet afgerond. Indiensttreding zal voorlopig geschieden bij de .ge meente Lelystad. Salaris nader overeen te komen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Broekhuis van de secretarie-afdeling wel- zijnszaken. telefoon 03200-26844, toestel 141. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer, binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van dc gemeente Lelystad. Postbus 91, 8200 AB Lelystad. e Postbus 91. 8200 AB Lelystad; telefoon 03200-26844 Nederlandse Christelijke Boeren- en Tuindersbond Het bestuur van de Ned. C.B.T.B. roept belangstellenden op voor de functie van De taak omvat zowel het mede inhoud geven aan als de uitvoering van het beleid van de C.B.T.B.. met name op het gebied van de tuinbouw. Deze taak wordt uitgeoefend binnen een stafgroep van tien personen. Tot aanbeveling strekt: opleiding van academisch niveau brede belangstelling voor maat schappelijke en sociaal-economi sche ontwikkelingen goede contactuele eigenschappen en redactionele vaardigheid Gegadigden dienen de gedachte van chnsteli|ke-maatschappelijke organi satie te delen. De salarisregeling is gebaseerd op door de overheid gehanteerde normen en is afgestemd op leeftijd, opleiding, ervaring en deskundigheid. De functie is vacant per 1 april 1980. Een psycho-technische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schnftehike sollicitatie vóór 3 maart te richten aan het bestuur van de Ned. C.B.T.B., postbus 18510. 2502 EM Den Haag Tel. 070 - 469758. Informaties zijn te verkrijgen bij de heer K. Wassenaar, algemeen secretaris. Wat nu? Eerst huiswerk? Of eerst de krant? en Het Diaconessenhuis is een modern streekziekenhuis waarbinnen alle spec lismen vertegenwoordigd zijn In ons ziekenhuis werken ruim 600 me sen ten behoeve van 332 patiënten In de stad Meppel en omgeving is het p zierig wonen in een gebied met ideali recreatiemogelijkheden Binnen onze gecombineerde afdeli Obstetne/Gynaecologie is een vacatu ontstaan voor een Aan deze verpleegkundige stellen wij volgende eisen - diploma ziekenverpleging-A met kraar specialisatie: - enige jaren ervaring - vermogen om leiding te geven en in teamverband te kunnen functioneren - bereidheid om t.z.t. een kaderopleidn te volgen. Salariëring geschiedt in de rang van ve pleegkundige-A Rechtspositie volgens CAO ziekenhuiswezen Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen g richt worden aan het Diaconessenhui: Meppel. tav de afdeling Personee zaken. Hoogeveenseweg 38. 7943 KA Meppel Het Diaconessenhuis Arnhem is een ziekenhuis met 400 bedden. Ter versterking van de organisatie van de Civiele Dienst willen wij overgaan tot aanstelling van een waarbij de algemene leiding en organisatie van de voedingsdienst berust. De voedingsdienst telt circa 30 medewerkers en omvat de keuken, afwas, voedingsadministratie en het per- soneelsrestaurant. Binnen de verantwoordelijkheid van de funktie ligt zowel de zorg voor de komplete maaltijdvoorziening voor patiënten en personeelsleden, alsmede voor de personele organisatie van de voedingsdienst en eventuele toekomstige ontwikkelingen. Vereist is een op dit vakgebied gerichte H.B.O.-opleiding, terwijl ervaring in een vergelijkbare funktie tot aanbeveling strekt. Gezien de signatuur van ons ziekenhuis verwachten wij van kandidaten een prot. christelijke levensovertuiging. Sollicitaties kuntu richten aan de afdeling personeelszaken, G A van Nispenstraat 37 - 6814 JA Arnhem

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 20