Mis' refaja assistentie) nucleaire geneeskunde dm gedipl. bejaarden verzorgster/helpster TROUW radiologisch laboraime) sociaal psychiatrisch verpleegkundigen maatschappelijk werk(st)er met vo Elke dag Trouw in de bus. 4- ADVERTEERY IN AFDELINGSHOOFD logopedist(e) stichting geestelijke gezondheid zuid-holland diaconessenhuis arnhem waarnemend sub-hoofd verpleegkundige licht en kracht port natal ZIEKEN- VERZORGSTERS hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen b-verpleegkundige waarnemend hoofd fysiotherapie diak diakonessenhuis utrecht f STICHTING l3fl0N0K0-NB30 Ben jij een OK-verpleegkundige of OK-assistent(e)? DIACONESSENHUIS MEPPEli vereniging "bartiméus" bartiméushage doorn ZATERDAG 16 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTET instelling voor ambulante geestelijke gezondheidszorg Wegens uitbreiding en mutatie wordt gevraagd en (of andere ruimschoots kompenserende ervanng) In de regionale centra: Delft/Westland Drechtsteden Nieuwe Waterweg Noord Rijswijk/Zuidhollands Middengebied 20 uren SPV volwassenenafdeling. 40 uren SPV votwassenenafdehng. 20 uren SPV met een taak in de akute psychiatrie. 20 uren SPV voor psychogehatrie. Kombinatie van de laatste twee genoemde vakatures Is mogelijk. ±30uren SPVvoJwassenerWjeugdafdelmg. 40 uren SPV volwassenenafdeling. 20 uren SPV jeugdafdeling. 32 uren MW (bij voorkeur met VO) jeugdafdeling. Nadere invulling van het takenpakket vindt plaats in overleg met de regionale sollicitatiekommissies en toekomstige teamgenoten. Vten de sollicitanten verwachten wij: - bereidheid tot samenwerking met het 1e, 2e en 3e echelon; - interesse in konsultatieve samenwerking met het 1e echelon; - bereidheid op basis van gelijkwaardigheid te funktioneren in een multidisciplinair team; - betrokkenheid bij de horizontale beleidsvorming. Een rijbewijs is vereist De salariëring geschiedt volgens de normen van de Ziekenfondsraad. Tot de goede sekundaire arbeids voorwaarden behoort ook opname in het weivaartsvaste PGGM-pensioenfonds Mogelijkheden tot bijscholing worden geboden. Alle inlichtingen kunnen worden verkregen bij (en via) de direktie van de Stichting, Postbus 54.2700 AB Zoetermeer, tel. 079-319207. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent genoten opleiding en ervaring en met duidelijke keuze uit de aangeboden vakatures richten aan de direktie van de Stichting Geestelijke Gezondheid Zuid-Holland, Postbus 54.2700 AB Zoetermeer. Bejaardenverzorgingscentrum 'De Schutse', Cordell Hullplaats 22, Rotterdam-Ommoord. vraagt een in volledig dienstverband. Salaris en arbeidsvoorwaarden geheel overeenkomstig de landelijke C A.O. voor Bejaardentehuizen. Intern wonen mogelijk. Sollicitaties te richten aan de direktie. •Telefonische inlichtingen 010-205511. i Het Diaconessenhuis Arnhem is een ziekenhuis op prot. christelijke grondslag, waarin (met uitzondering van hart- en neurochirurgie) alle specialismen worden uitgeoefend. Het ziekenhuis telt 400 bedden. In de VERPLEEGKUNDIGE DIENST bestaat, zowel op de afdeling Chirurgie als op de afdeling Interne Ziekten, de vakature van Samen met het hoofd en het sub-hoofd behoort hij/zij tot de verpleeg kundige staf van de afdeling. Op de POLIKLINIEK, waar met een rooster van wisselende diensten wordt gewerkt, komen binnenkort twee vakatures voor Eén verpleegkundige met ervaring in het gipsen, die dit werk zowel op de Poli als op de operatie-afdeling zal verrichten en daarnaast ook zal assisteren bij de diverse spreekuren. Voorts voor een verpleegkundige, bij voorkeur met polikliniek-ervaring, voor de algemene assistentie bij alle specialismen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. W.H.M. Hoogen- boom. Hoofd Verplegingsdienst, tel. 085 - 430800, toestel 347 en door Br. P.J.W. Odijk. Hoofd Polikliniek, toestel 286. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. G A van Nispenstraat 37 - 68M JA Arnhem en psychiatnsch centrum te ASSEN Binnen het psycho-geriatrisch paviljoen „de Vierac- kers" is een vakature voor een praktijkbegeleid(st)er voor de leerling-ziekenverzorgenden De prakti|kbegeleid(st)er is vanuit het opleidingsteam van de opleiding tot ziekenverzorgende gestationeerd binnen de verpleegafdelingen van „De Vierackers In de begeleiding van de leerling-ziekenverzorgenden houdt hij/zij zich o a. bezig met introduceren, informeren, begeleiden en introdu ceren van de leerlingen in hun werksituatie en bij het maken van verslagen. het bevorderen van de integratie van theorie en praktijk het koördineren van de integratie van theorie en praktijk. het koórdineren van evaluatie- en beoordelingsge sprekken en het onderhouden van overlegsituaties tussen opleiding en afdeling. We verwachten van kandidaten: het diploma Ziekenverzorgende het diploma Ziekenverpleging A en/of B Zij die de Voortgezette Opleiding Ziekenverzor gende of de opleiding praktijkbegeleid(st)er ge volgd hebben genieten de voorkeur. Zij die één van deze opleidingen nog niet gevolgd hebben moeten bereid zijn deze alsnog te volgen. Ervanng in het werken binnen de psycho-geriatrie en/of een ve:pleeghuis. Kandidaten moeten tevens bereid zijn de christelijke signatuur van ons Centrum te respekteren Voor meer informatie over deze vakature kunt u kontakt opnemen met mw C. Visser-van Dijck, hoofd gezamenlijke opleiding ZV„ tel. 05920-21777, toestel 2411, Schriftelijke sollicitaties dient u binnen 10 dagen te richten aan hoofd personeelszaken, Postbus 30007. 9400 RA Assen, onder vermelding van vakaturenum- mer T 8000. In ons Hervormd Verpleeg- en Reactiveringscentrum "Nassau-Odijckhof" te Driebergen hebben wij plaats (gediplomeerd) ter aanvulling van onze teams op de verpleegafde lingen. Ons centrum Is sinds 1974 In gebruik en heeft een ca paciteit voor 124 lichamelijk zieken, verdeeld over 4 afdelingen van elk 31 bedden. Gezien het karakter van ons huis verwachten wij van de gegadigden een positief protestants christelijke levensovertuiging. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden ge schieden overeenkomstig de C.A.O. voor het zieken huiswezen. Wilt U meer informatie? Belt U dan de hr. G. v.d. Boom, hoofd verplegingsdienst, tel. (03438>-5811. (03438)-5811. Sollicitaties kunt U richten tot de hr. N. Goedhart, verpleegkundig directeur, Nassau-Odijcklaan 3, 3971 BN Driebergen-Rsb. Het Dlakonessenhuis- Refaja in Dordrecht, gelagen aan de rijksweg Rotterdam- Breda, is een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden. Het komplex omvat zes verpleegafdelingen, een psychiatrische afdeling, een centrum voor haemodialyse en thuisdialyse, een polikliniek met traumatologische functie, een klinisch-chemisch- en isotopenlaboratorium, een verpleegkundige opleiding en een personeels/lat voor 190 intern gehuisveste leerling verpleegkundigen De medische staf bestaat uit plm. 40 specialisten. Het ziekenhuis heeft 800 medewerkers in dienst. A A a diakonessenhuis Op de afdeling Psychiatrie kan op korte termijn een worden geplaatst. Eventueel is een part-time dienstverband mogelijk. De arbeidsvoorwaarden en de honorering zijn conform de bepalingen overeengekomen in de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Gezien het confessionele karakter van ons ziekenhuis zoeken wij een medewerker die zich met de doelstellingen van onze instel ling kan verenigen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Diakonessenhuis Utrecht - een algemeen zie kenhuis met 540 bedden en ruim 1000 mede werkers - vraagt voor de dienst Fysiotherapie zo spoedig mogelijk een De dienst Fysiotherapie bestaat uit 5 units (4 klinische en 1 poliklinische) waarin 16 fysio therapeuten werkzaam zijn. Werkoverleg neemt een belangrijke plaats in. Tot de taken van waarnemend hoofd behoren o.m.: Waarnemen van hoofd dienst Fysiotherapie bij diens afwezigheid. Coördineren van werkzaamheden van en het leiding geven aan de poliklinische unit. Verlenen van fysiotherapeutische hulp aan patiënten. Begeleiden van de praktijkleerperiode van stagiaires binnen de poliklinische unit. Uitvoeren van administratieve werkzaamhe den. Wij zouden graag in kontakt komen met een collega, die beschikt over een ruime, bij voor keur ook leidinggevende ervaring. Het gevolgd hebben van applikatiekursussen Manuele Therapie en N.D.T. strekt tot aanbe veling. Salariëring is volgens N.Z.R.-schaal "Hoofd Kleine Afdeling". Inlichtingen over deze funktie worden graag verstrekt door het hoofd van de dienst Fysio therapie, de heer R. Sneep, telefoon (030) 52 81 11, toestel 2416. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling Personeelszaken, Bosboomstraat 1, 3582 KE Utrecht. De Stichting Bronovo-Nebo beheert twee ziekenhuizen: De Diakonesseninrichting Bronovo met 405 bedden en het Nebo- Ziekenhuis met 135 bedden. Voor ons isotopenlaboratorium vragen wij een of een die in het bezit is van het diploma nucleaire diagnostiek of daarvoor wil worden opgeleid. Het gaat om een volledige dagtaak zonder onregelmatige diensten. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en bedraagt minimaal f 2110,63 en maximaal f 2772,- bruto per maand. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Voor verdere gegevens en een bezoek aan de afdeling kunt u kontakt opnemen met mevr. C.J.E. v.d. Garde-Boon en met dr. K.S. Wiarda op het laboratorium voor nucleaire geneeskunde, telefoon 070-26.41.41, toestel 238. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 96900, 2509 JH Den Haag, onder ver melding van nummer 000115. Bronovolaan 5. Den Haag. tel. 070 - 264141 Ben je eigenlijk wel tevreden in je werk? En zou je niet eens wat anders ^villen? Ergens anders gaan werken of Wonen in een leuk oud stadje in de Betuwe, waar we over woonruimte beschikken? Of denk je aan andere werktijden? Misschien kunnen wij in TIel je helpen. Bel ons eens op en vraag naar mevrouw A.E. Schmidt, telefoon (03440) 1 33 44, toestel 112 of naar zr. Judith Wiering, telefoon (03440) 1 26 41, toestel 634. Of schrijf naar het St. Andreas-Bethesda Ziekenhuis, afdeling Personeelszaken, Postbus 24, 4000 AA Tiel. aa looi Het Diaconessenhuis te Meppel is Streekziekenhuis met 332 bedden, waa alle basisspeciahsmen zijn gevestigd H< maakt met het op hetzelfde terrein gele gen Somatisch Verpleeghuis Reggerj oord (160 bedden) en hel Psycho-geria trisch Verpleeghuis 'De Schiphorst" (15 bedden) deel uit van het Medisch Cen trum - Meppel. Binnenkort verwachten we te kunnen bei ginnen met de verbouw van onze afdelin Psychiatrie/Neurologie/Oogheelkunde tc een P A.A.Z met een capaciteit van 1 bedden Wij zoeken hiervoor een die zal participeren in het opzetten van de afdeling, de begeleiding van de bouw aktiviteiten en vervolgens leiding za geven aan de medewerkers op deze afde ling. Voor deze functie denken wij aan vei pleegkundigen met - diploma ziekenverpleging A en B: - leidinggevende ervaring: - kader- of vergelijkbare opleiding; - leeftijd tussen 30 en 40 jaar; - bij voorkeur recente ervaring in de akute klinische psychiatrie. Aanstelling geschiedt maximaal in de rang van hoofdverpleegkundige. Rechtspositie volgens C.A.O.-ziekenhuis Voor nadere informatie kunt u zich wen t den tot de heer H.J.M. Huisman, hooft Verplegingsdienst, telefoon 05220-711221® Belangstellenden kunnen hun sollicitatit e richten aan het Diaconessenhuis Meppel t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Hooge- veenseweg 38. 7943 KA Meppel. Bartiméushage is een christelijk centrum voor kinderen en volwassenen, d« visueel en geestelijk gehandicapt zijn. Het centrum ligt tussen de woonkernen van Driebergen en Doom en telt ongeveer 350 bewoners. Doordat de zorg, die de bewoners vragen sterk uiteen loopt, is er een split sing gemaakt in zorgvelden met respektievelijk aksenten op zelfstandig heid, ontwikkeling en intensieve omgang. De zorgvelden zijn onderverdeelt in een aantal afdelingen, waarbinnen drie tot zes leefgroepen. In de zorgvelden "ontwikkeling" en "intensieve omgang" bestaan respek tievelijk voor 3/4 en 1/4 werkweek, vakatures voor een in full-time (voor beide funkties samen) of deeltijd-dienstverband. Deze logopedist(e) zal worden ingeschakeld bij de stimulering en begelei ding van de (pre-)taal/spraakontwikkeling van onze kinderen en jongvol wassen bewoners. Een goede samenwerking met de aan de afdelingen gebonden artsen en or thopedagogen is geboden, mede omdat de logopedische hulpverlening een juiste plaats moet kunnen innemen temidden van de al bestaande vormen van ontwikkelingsbegeleiding op taal/spraakgebied. Gewenst wordt: een voltooide logopedische opleiding, de bereidheid zich te verdiepen in de bijzondere aanpakprpblematiek van meervoudig gehandicapten, de bereidheid te participeren in duurzame begeleidingsrelaties. Er wordt verwacht, dat men zich persoonlijk inzet voor het christelijk as- pekt in de begeleiding. Salariëring zal geschieden konform de normen van de CAO voor het Zie kenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden verstrekt door drs. F.A. Gunther, orthopeda goog. tel. (03438) 5822. tst. 325. Sollicitaties te richten aan: Bartiméushage, afd. personeelszaken. Postbus 87, 3940 AB Doorn. christelijk centrum voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18