FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 16 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTET ATE D< m to ec< ar ki va kunnen van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. H.G. 127* jarig echtpaar Verduyn bakken we hem van avond bruin? Wil, Niek en Renate „De Heer mijn Herder" Op 21 februari a.s. hopen wij G. P. de Haan en G. de Haan-Reinders Jmet onze kinderen en kleinkinderen de dag te her denken dat wij 40 jaar getrouwd zijn. •Arnhem, Laan van Presikhaaf 11. 930 Heere Gij zijt ons geweest 1980 Een toevlucht van geslacht tot geslacht Ps. 90 vers 1 Met dankbaarheid hopen wij D.V. 22 februari 1980 te gedenken, dat onze ouders en grootouders: J. A. Duisterhof en M. G. Duisterhof-Fijma fco jaar getrouwd zijn. Wie hen wil feliciteren is van harte welkom van 15.30 uur tot 17.30 uur in Jachthaven Robinson, Dorps straat no. 6 in Landsmeer. Schiedam: Bert en Ineke Apeldoorn: Jaap en Ted Rombout, Marion, Sander, Winfried. Driebergen: Tini en Gerard Farald, Suïntha, Oscar Thorwald, Nivard Landsmeer: Corrie en Wim Rocco, Jeroen, Arnoud Amanda Haarlem: Truus en Frans Rhea en Randolf Landsmeer, Rietland 5. 1930 20 februari 1980 God dankbaar voor alle zegeningen, die wij ontvin gen, hopen Joh. P. J. Fros en A. J. D. Fros-te Gussinklo D.V. op 20 februari a.s. met hun kinderen en klein kinderen het 50-jarig huwelijksfeest te herdenken. Te zijner tijd hopen wij U mede te delen, wanneer de NU geplande receptie zal worden gehouden, aange zien de bruid momenteel verpleegd wordt in het Diaconessenhuis, kamer 14 A. Sweelinckstr. 13 3581 RT Utrecht. „De Heer tuaa haar tot hulp en sterkte." Het behaagde de Heere heden tot Zich te nemen, in de volle verzekerdheid des geloofs dat Christus ook haar Borg en Middelaar was, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder, zuster, behuwd zuster en tante Johanna Apollonia Hofland echtgenote van Gerrit van Holst op de leeftijd van 79 jaar. Poeldijk: G. van Holst 's-Gravenzande: A. T. van den Berg-van Holst G. G. van den Berg Maasdijk: T. A. Boers-van Holst M. Boers Hamilton (Canada): E. B. van Holst R. van Holst-van der Velde Herzogenrath (Duitsland): J. A. Kuivenhoven-van Holst P. J. Kuivenhoven Poeldijk F. J. van Holst A. M. van Holst-van den Berg Monster: G. van Holst Hamilton (Canada): G. van Holst H. van Holst-Westenberg Naaldwijk: A. P. A Verduijn-van Holst P. Verduijn Poeldijk: M. van Holst J. S. van Holst-van der Klis Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Poeldijk, 14 februari 1980. Arckelweg 14. Geen bloemen De overleden is thuis opgebaard. Arckelweg 14 te Poeldijk, alwaar gelegenheid is tot condole ren zaterdag 16 februari van 15.00-17.00 uur en van 19.30-20.30 uur en in de zaal van de kerk na de begrafenis. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden D.V. op maandag 18 februari om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Pieter van der Piasstraat 3 te Wateringen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Julianastraat te Wateringen, circa 14.15 uur. Met diepe droefheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van onze leerlinge Anjani-Dcvi (Soenlta) Ganfsh Ons medeleven gaat uit naar haar ouders en familie die wij sterkte wensen om dit zware verlies te dragen. Kinderen, personeel en bestuur van De Hervormde School, Ko ningstraat 3. 's-Gravenhage. En Hij heeft tot mij gezegd: Mijn genade is u genoeg Tot onze diepe droefheid nam de Here tot Zich mijn lieve vrouw, onze moeder Anje Leenders-Wierenga op de leeftijd van 56 jaar. Driebergen: R J. Leenders Ineke Utrecht: Piet en Leni Karei Anje en Nico Joke en Paul 39 72 JZ Driebergen, 14 februari 1980 Parklaan 32 Liever geen bezoek aan huis. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden op dinsdag 19 februari 1980 op de nieuwe algemene begraafplaats \e Driebergen. Daaraan voorafgaand wordt om 13.15 uur een rouwdienst gehouden door de weleerwaarde heer Ds G. van Andel in de Geref. kerk aan de Engweg te Driebergen. Na een langdurig maar moedig gedragen lij den. nam de Here tot Zich onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante Anje Leenders-Wierenga op de leeftijd van 56 jaar. Ten Boer: A. Wierenga-De Vries Ten Post: T. Bolhuis-Wierenga A. Bolhuis Settlers (Z.A.): B. J. Wierenga J. Wierenga-Dijkema 's-Gravenzande: A. A. Pakvis-Wierenga D. Pakvis Bierum: J. Oldenhuis-Wierenga T. Oldenhuis Neven en nichten. Driebergen, 14 februari 1980. Corr.adres: H. Veldmanstraat 4, 9792 PN Ten Post. Met droefheid geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte op 56-jarige leeftijd is overle den onze lieve schoonzuster en tante Annie Leenders-Wierenga echtgenote van R. J. Leenders. Wij zullen haar in onze familiekring missen. Bennekom: J. Leenders R. Leenders-Mol Dronten: W. J. Leenders K. Leenders-Blanken neven en nichten Driebergen, 14 februari 1980. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze directeur G. Mulder ridder in de orde van Oranje Nassau Zijn grote inzet voor zijn werk en vooral zijn belangstelling voor ons persoonlijk, maken dat wij hem niet gauw zullen vergeten. Medewerkers afdeling economi sche, administratieve en juridi sche opleidingen van de Leidse Onderwij sinstellingen. Leiderdorp, 14 februari 1980. Hiermede geven wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde mede-direkteur G. Mulder ridder in de orde van Oranje Nassau Zijn grote bekwaamheid en zijn toewijding aan onze instellingen zullen in onze herinne ring blijven voortleven. Commissarissen en direktie van de Leidse Onderwijsinstellingen Leiderdorp, 14 februari 1980. Zij ging heen, opdat zij in het heilig huis des Heren, Een lange reeks van dagen zou verkeren, onze lieve moeder en grootmoeder Geertje Adema weduwe van Ouke Pijl op de leeftijd van bijna 84 jaar. Oosterhout: J. M. Hendrickx-Pijl J. W. J. Hendrickx Groningen: A J. Pijl W. F. Pijl-Greven Ouke en José Geke Jetty 4909 MD Oosterhout (NBr), 13 februari 1980 Dlepenbrockstraat 6 Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden D.V. maandag 18 februari in de Geref. kerk. Dr. A. Kuyperstraat 44 te Veen- dam, die zal worden geleid door de weleer waarde heer Ds. H. Torenbeek uit Oosterhout Aanvang om 12.00 uur. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats ..Buitenwoelhof' te Veendam Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in een zaal van de kerk Voor hen die graag afscheid nemen van de overledene is er gelegenheid voor de aanvang van de dienst in een van de zalen van de kerk. Geen bloemen Plotseling heeft de Here tot zich genomen onze lieve zoon, broer en zwager en oom Willem de Jonge echtgenoot van M. Nanning op de leeftijd van 60 jaar Dedemsvaart: M. de Jonge-Horinga Hoogeveen: A. Malda-de Jonge J. Mal da Nieuwe Pekela: A. Hulzebos-de Jonge Dedemsvaart: J. de Jonge J. de Jonge-Bakker De Krim: J. Knol J. Knol-van de Sande Toowoomba (Australië): C. G. Kamst-de Jonge H. Kamst Hardenberg, Weidenbuurt 26, Heemse 13 febr. 1980 „Veilig in Jezus armen" De Heere nam tot Zich mijn lieve man en trouwe levenskameraad, onze lieve zorgzame vader en grootvader Johannes de Jong in de ouderdom van 72 jaar. Sliedrecht: C. G. de Jong-van den Bos Sliedrecht: C. G. Mijnster-de Jong H. Mijnster Corry Johan Rotterdam: J. Markerink-de Jong E. Markerink Geen bloemen - geen bezoek 3362 TM Sliedrecht, 14 februari 1980 J. v.d. Vondelstraat 91 De begrafenis zal in besloten familiekring plaats hebben. Waarlijk, Hij is mijn rots en mijn heil, mijn burcht, ik zal niet te zeer wan kelen. Heden overleed op de leeftijd van 99 jaar onze geliefde Diakones Feya Keuvelaar Zij was 80 jaar aan ons Huis verbonden. Bestuur, direktie en zusterkring van het Diakonessenhuis Utrecht 14 februari 1980. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 19 februari 1980 om 10.45 uur, op de algemene begraafplaats „Tolsteeg" aan de Opaalweg te Utrecht. Vooraf zal in de Fliednerzaal van Huize Hen- riëtte Swellengrebel, Burg. Fockema Andreae- laan 10, Utrecht, een dienst van Woord en Gebed worden gehouden om 10.00 uur. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze collega en lerares mevr. H. M. Bekker-KIoosterman op de leeftijd van 43 jaar. Met zeer veel waardering denken we terug aan de periode waarin ze aan onze school verbon den was. In deze moeilijke tijd bidden wij haar achter blijvende man en kinderen Gods nabijheid toe. Namens bestuur, personeel en leerlingen van de Chr. Scholenge meenschap voor L.A.O. en LEAO. H. A. van Doorn, directeur Barneveló, 14 februari 1980. Jezus Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart. Uit Canada ontvingen we het bericht, dat in vol geloofsvertrouwen op haar Heer en Heiland van ons is heengegaan, na een langdurig, blij moedig gedragen lijden, mijn lieve dochter, onze zuster en tante Elisabeth Wilhelmina van der Put Echtgenote van Roelof Drost op de leeftijd van 54 jaar. Rijswijk (Z.H.): E. H. van der Put-Maljaars 's-Gravenhage: F. E. Griëp-van der Put Rijswijk (Z.H.): L. van der Put A. van der Put-Kleijn Neven en nichten. „Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe, al wisselen ook dag en nacht. Ik ken de rots waarop ik bouwe: hij feilt niet, die uw heil verwacht". Met diepe droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van ons bestuurslid de heer J. Snippe Wij gedenken in dankbaarheid al hetgeen hij met grote toewijding voor onze school heeft verricht. Bestuur, direktie en personeel Chr. Technische School, Vroomshoop: G. Bramer, voorzitter. H. J. Kohier, direkteur. Vroomshoop, 15 februari 1980. leven wanneer wij sterven. Wanneer wij leven, wij voor Hem, ven, horen wij Zijn stem." Bestuur en personeel van de Christelijke Mid delbare Technische School te Groningen ge ven met ontroering kennis van het overlijden van Riemer Boomgaardt oud-adjunct directeur van de school. In dankbaarheid wordt gedacht aan de manier waarop hij, wijs en trouw, vanaf de oprichting van de school in 1961 tot aan zijn pensionering in 1972 zijn taak heeft uitgeoefend. Groningen, 14 februari 1980. Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland onze lieve zwager en oom Jan Hoogland geboren te Broek op Langedijk 2 mei 1902 overleden in het Ziekenhuis te Zwolle 15 febru ari 1980, geliefde echtgenoot van Dien Guillaume wonende Vlierkamp 6, Hattem. Islington (Ont.): Marie Guillaume-Hagt Utrecht: Livingstonelaan 1122: Bep Oranje-Guillaume Johan Oranje, neven en nichten. „Veilig in Jezus' armen, veilig aan Jezus' hart." Dit verlangen ging vanmorgen in vervulling voor onze innig geliefde moeder, oma en zuster Jennie Johanna van Geest-van Binsbergen sedert 27 december 1949 weduwe van Dirk van Geest Zij beréikte de leeftijd van 81 jaar. Rijswijk: J. H. van Geest C. C. van Geest-van Schooneveld Inge Uithoorn: L. M. van Geest W. J. van Geest-Baggus Nico en Willy Ineke Jennèske en Dirk Zwartsluis: C. J. van Geest E. van Geest-Schuurmans Leidschendam: D. van Geest M. van Geest-Boers Dick en Jacolien Mart en Annelies Jim Voorburg: M. J. Henken-van Binsbergen Soest: C. E. van Binsbergen Rijswijk, 14 februari 1980. „Belvédère", Dr. H. Colijnlaan 6. Correspondentie-adres: Mgr. Bekkerslaan 145, 2286 CE Rijswijk. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. dinsdag 19 februari om 2 uur in de Hofrustkerk, Laan Hofrust, Rijswijk, waar in zal voorgaan Ds. J. D. B. van der Meulen. De bijzetting zal plaatshebben in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats aan de Sir Winston Churchilllaan, aankomst aldaar om 3 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangsthal van „Belvédère". Na een gelovig gedragen lijden werd door haar Heer en Heiland tot Zich genomen onze innig geliefde dochter, zuster, schoonzuster en tante Pieternella van Dijk echtgenote van Gerrit Abbink in de leeftijd van 46 jaar. Leidschendam: C. van Dijk-Boone Vroomshoop: S. de Haan-van Dijk J. de Haan Terneuzen: A. van Dijk A. E. van Dijk-Griese Bakkum: C. van Dijk n. S. M. van Dijk-de Jager Nieuw-Vennep: H. P. J. ten Veen-van Dijk F. K. H. J. ten Veen neven en nichten 15 februari 1980. „En toch wil Hij dat wij geloven dat sterven nimmer einde is maar steeds begin" Heden overleed na een zeer ernstige ziekte mijn lieve schoondochter, onze schoonzuster en tante Pieternella Abbink van Dijk op de leeftijd van 46 jaar. Rijssen: G. Abbink-Gerrits Hamelton Canada: J. Bevaart-Abbink J. Bevaart Scherpenzeel: G. Abbink N. Abbink-Kranendonk Alkmaar: W. G. Horsting-Abbink A. Horsting Alkmaar: J. Abbink M. Abbink-Danser Amstelveen: G. Wilhelmus-Abbink J. Wilhelmus neven en nichten. 15 februari 1980 2924 VK Krimpen a/d IJssel, Vlinderslag 2. Met leedwezen hebben wij kennis genom« van het onverwachte overlijden van Mgr. L. A. Th. Rooyackers sedert 1961 vice-voorzitter van onze Stichting Vanaf de oprichting van de Stichting heeft h met warme belangstelling, deskundigheid raad zijn beste krachten gegeven. Zijn bijzoJ dere gave om met de tijd mee te gaan en zij J innemende persoonlijkheid zullen wij misse j Bestuur en medewerkers van Katholieke Bijbelstichting. Heden ging van ons heen mijn lieve man, on zorgzame vader en grootvader Louis Krassenburg op de leeftijd van 62 jaar. J. Krassenburg-Hemelaar kinderen en kleinkinderen Leiderdorp, 14 februari 1980 De rouwdienst zal gehouden worden op din dag 19 februari a.s. om 14.00 uur in de N. Dorpskerk te Leiderdorp, waarna de begri nis zal plaatsvinden op de algemene begrai plaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdo om ca. 14.45 uur. Geen bezoek - geen bloemen. Ofl in I sle< „Heer wees mij zondaar genadi In dat vertrouwen heeft de Here thuisgehaalT onze lieve man, vader, groot- en overgroi vader Johan Huiskamp in de gezegende leeftijd van 86 jaar. Winterswijk: J. C. Huiskamp-Eelink A. C. Huiskamp M. Huiskamp-Te Winkel J. G. Huiskamp M. A. Huiskamp van Middelkoi naz klein- en achterkleinkinderen 7117 TB Winterswijk, 15 februari 1980 ,,'t Harkei", Wold K 27. Vader is opgebaard in de aula van het alg meen ziekenhuis te Winterswijk. Bezoekt*^ zaterdag en dinsdag a.s. van 19.00-19.30 uur. dienst van Woord en Gebed wordt D.V. geho Iaa' den op woensdag 20 februari in de Zonr brinkkerk om 13.00 uur waarbij u belee wordt uitgenodigd. Gelegenheid tot condo >a. ren vanaf 12.30 uur in de Zonnebrinkkei e]' Daarna vindt de ter aarde bestelling plaats de algemene begraafplaats te Winterswijk. Na een langdurige ziekte is onze geliefde broer Kees Blom weduwnaar van Hilda Chapman in Prince George Br. Columbia Canada overleden. Geb. 25 februari 1906 overl. 12 februari 1980. Zijn zusters, broers en verdere familie. Corr.adres: T. Blom, Wilhelminalaan 18, Haren (Gr.). De hc ve lie po Hij kan en wil en zal in nood zelfs het nadren van de dood volkomen ti komst geven. Psalm 68 vers Na een langdurige ziekte heeft God tot Zi genomen mijn lieve vrouw, onze liefhebben moeder, schoonmoeder en oma Trijntje Boerman-Hankamp op de leeftijd van 57 jaar. Alphen a/den Rijn: A. J. Boerman Zwammerdam: Luc en Ell Boerman Joris, Jantine Genemuiden: Geert en Geertdoosje Arjen, Edith Enkhuizen: Hil Boerman Alphen a/den Rijn, 15 februari 1980, 2402 AE Uranusstraat 27. ,H( dur cie; Ve itei roli Er is gelegenheid voor condoleancebez« [ur maandag 18 februari van 18.00-20.00 uur in zaal van de Goede Herderkerk. Ten Harms straat 14 te Alphen aan den Rijn. HOi De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehi den worden dinsdag 19 februari om 11.00 in voornoemde kerk, waarna de begrafenis plaatshebben om 12.00 uur op de Oosteiflij graafplaats. Na de plechtigheid eveneens gelegenheid ort|jek condoleren in de aula van de begraafplai iscl ied ang Algemene kennisgeving Zjjn ..Jezus Uw verzoenend .te> ner blijft het rustpunt van ons ho Heden behaagde het de Heere, geheel on 1151 wacht, uit ons midden weg te nemen, c innig geliefde zorgzame zuster Po< Iab< wor Mies je Verdoes in de ouderdom van 81 jaar: P. Verdoes B. Verdoes Katwijk aan Zee, 14 februari 198C Louwestraat 10. Gelegenheid tot condoleren des nam. v. en 7-9 uur. Geen bloemen. De begrafenis plaatsvinden D.V. dinsdag 19 februari a.s. nam. 2.30 uur op de oude begraafplaats aal ee te Katwijk aan Zee. lrotj Zuidstraat te Katwijk z Vervolg familieberichten Zie pag. 44 ven te s )oo »'or( llni faa •hi Ma *ii«

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14