Lees een krant met overtuiging: I 9 F -mei 1945:deCanadezenr bevrijden Amsterdam...! -mei 11980: die CanadezeÈ komen terugg FAMILIEBERICHTEN 'f .>$00/1'/ service van een krant met overtuiging: WOENSDAG 13 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTET p 12 kunnen van maandag lot en mei vrijdag telefo nisch van 9 00 -19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur ..EBEN HAEZER" 1 Sam 7 12 Het is ons een voorrecht en reden tot grote dankbaar heid u mede te delen dat wij Johannes van Reenen en Ludewe Meijering zo de Here wil en wij leven op 19 febr. a.s., 50 jaar getrouwd zullen zijn. Gelegenheid ons op die dag te ontmoeten geven wij gaarne van 20.00-21 30 uur in hotel-restaurant „Het Oude Raedthuys" te Woubrugge. Indien u voornemens mocht zijn uw felicitatie verge zeld te doen gaan van enig stoffelijk blijk van mede leven zullen wij het bijzonder op prijs stellen als u het daarvoor bestemde bedrag wilt deponeren in een ter receptie gereed staande bus, welks inhoud wij be schikbaar stellen voor de verbouw van het vakantie verblijf voor gehandicapten in „De Blije Werelt" te Lunteren. Februari 1980, 2481 KS Woubrugge. Vierambachtsweg 71 Maar 't Heren gunst zal over die Hem vrezen, in eeuungheid altijd dezelfde wezen. Ps. 103 9 Op de dag des Heeren, is na haar aardse taak vol trouw en toewijding volbracht te hebben, in haar Heer en Heiland ontslapen, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Susanna Seldenrljk-van Oostrum weduwe van Teunis Seldenrijk, op de leeftijd van 88 jaar. Zeist, M. Polman-Seldennjk Kleinkinderen en achterkleinkinderen 10 februari 1980, Dr Welfferweg 52. 3815 AP Westbroek. Corresp -adres: Oranje Nassaulaan 51. 3708 GC Zeist Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de aula van het ziekenhuis Berg en Bosch te Bilthoven. Gelegenheid tot afscheid nemen van de overle dene aldaar woensdag 13 februari a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaats hebben D.V. donder dag 14 februari a.s. om 14.00 uur op de algeme ne begraafplaats te Westbroek. Daaraan voorafgaand zal er een dienst van Woord en Gebed worden gehouden, welke om 12.45 uur aanvangt in de Ned. Hervormde Kerk te Westbroek. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in het wijkgebouw „Rehoboth". Met grote droefheid delen wij mede. dat onze medewerker de heer J. Peters op 11 februari jl. geheel onverwacht is over leden. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd lid van onze gemeenschap. Bestuur en medewerkers van de Subfaculteit der Tandheelkunde. Vrije Universiteit, Amsterdam Amsterdam. 12 februari 1980. Namens het College van Bestuur der Vrije Universiteit geven wij met droefheid kenms van het overlijden van de heer J. Peters medewerker bij de Subfaculteit Tandheelkun de. op de leeftijd van 58 jaar. In dankbare herinnering blijft wat God ons in hem heeft geschonken. Amsterdam, 12 februari 1980 De Boelelaan 1105 H. J Brinkman, voorzitter H. Hoogenkamp, secretaris. Heden nam God tot Zich, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder, zuster en tante Hendrina Antonia Vos- de Laat weduwe van Roelof Vos in de ouderdom van 90 jaar. Den Haag: J. D. Vos Rotterdam: S. Vos-van den Tol Rotterdam: A. Trimp-de Laat Rotterdam: C. A. de Laat J. de Laat-de Graaff klein- en achterkleinkinderen ROTTERDAM. 10 februari 1980 Bejaardencentrum De Burcht Van Moorselplaats 2. kamer 53 Corr.adres: J. D Vos Irisstraat 131 2565 TH Den Haag Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben donderdag 14 februari om 14.30 uur op de begraafplaats Oud Kralingen aan de Kralingseweg 334 te Rotterdam. Vertrek vanaf de Burcht om 14 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de kapel op de begraafplaats die Mij volgt, zal in de duisternis niet wandelen, maar zal het licht des levens hebben. Joh. 8 vers 12b Heden heeft de Heere van onze zijde weggeno men, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa. Dirk Cornells de Vlieger op de leeftijd van 61 jaar. Drager van de Ere medaille in Goud verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Dordrecht: G. de Vlieger-de Groen Hoek van Holland: Tineke en Bert Jeroen, Esther Spijkenisse: Jaap en Ineke Marcel 3314 CN Dordrecht, 12 februari 1980 Weeskinderendijk 159 Geen toespraken Geen bloemen. De rouwdienst, welke zal worden geleid door de Weleerwaarde heer Ds. G. C. Kunz, zal gehouden worden op vrijdag 15 februari in de Paulus-Kerk, Nassauweg te Dordrecht om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats aan de Nassauweg, na aankomst circa 14.45 uur. Voor de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de wijkzaal van de Paulus-Kerk, Albertine Agnesstraat 2, van 13.15-13.45 uur. Door de nacht hoe zwart hoe dicht bracht Hij hem naar 't eeuwig licht Heden is van ons heengegaan onze beste zwa ger en oom Dirk Cornells de Vllejer op de leeftijd van 61 jaar. Fam. de Groen Dordrecht, 12 februari 1980. Na een liefdevolle verpleging in „Den Ooiman" te Doetinchem nam de Here tot Zich, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Gerrit J»n Klein Wolterlnk sinds 23 december 1978 weduwnaar van Hendrika Ormel in de gezegende ouderdom van 91 jaar Eindhoven: G. J. Klein Wolterink A. J. Klein Wolterink-Westervelt H. Klein Wolterink H. B. Klein Wolterink-Somsen B. Klein Wolterink G. F. Klein Wolterink Arhem: G. B. Somsen-Klein Wolterink A. J. W. Somsen klein- en achterkleinkinderen 7122 MB Aalten, 12 februari 1980 Halteweg 2 De rouwdienst zal gehouden worden op zater dag 16 februari om 11 uur in het Uitvaartcen trum. Romienendiek 2A te Aalten. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de be graafplaats Berkenhove. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij uitgenodigd. Voorafgaand aan de rouwdienst is er gelegen heid tot condoleren van 10.30-10.50 uur in ge noemd uitvaartcentrum. In de volle verzekerdheid van zijn geloof in zijn Heere en Heiland, heeft God heden tot Zich genomen, onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, de heer Martinus Johannes Quaak weduwnaar van Janna Scheele in de ouderdom van ruim 100 jaar. „Ik ben de opstanding en het leven wie in Mij gelooft zal leven". Joh. 11:25 IJzendijke: J. H. Quaak-Dees Axel: J. L. Quaak-Den Hamer Schoondijke: J. P Quaak M. A. Quaak-Quist Bant N.O.P.: D. Quaak G. Quaak-Last Maara: P Quaak C. L. Quaak-Sieling Frankrijk: W Quaak M. Quaak-Jansen Rijswijk J. C. Moggré-Quaak A. J. Moggré IJzendijke: C. M. Quaak I. B. Quaak-Karreman Rijsenhout: C. J. Knibbe-Quaak P. L. Knibbe Zierikzee: E M. Quaak Cadzand: A. S. Lako-V.d. Slikke A. Lako klein- en achterkleinkinderen. Schoondijke, 9 februari 1980 Pr. Bernhardstraat 2 Correspondentie-adres: Willemsweg 31, 4507 AR Schoondijke De begrafenis zal plaatsvinden D.V. woensdag 13 februari, op de algemene begraafplaats te Schoondijke, om 15 uur. Na voorafgaande rouwdienst die aanvangt om 14 uur, in het bejaardenhuis „Ruschevliet" gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemd gebouw. Psalm 3116 a en 20 Op Zijn tijd nam God, haar Heer en Heiland. in t>o! geloofsvertrouwen, na een zeer ernstige langdurige ziekte tot Zich, zijn moegestreden kind. onze lieve, zorgzame en onvergetelijke vrouw, moeder en oma Annie van der Zee echtgenote van Wim Berkhoff op de leeftijd van 61 jaar. Appelscha. 11 februari 1980 Van Emstweg 13 Appelscha: W. G. Berkhoff Leersum: Tineke van der Schaaf-Berkhoff Fred van der Schaaf Annemarieke en Hans Amsterdam: Beta Berkhoff Kampen: Peter Berkhoff De overledene is opgebaard in de aula Alle Wytzesweg 55 te Appelscha. Condoléancebe- zoek donderdag 14 februari a.s. 's avonds van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst zal plaatsvin den op vrijdag 15 februari a.s. 's middags om 1.30 uur in de Gereformeerde Kerk, van Emst weg 1 te Appelscha. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in „De Aanloop". Thuis geen bezoek. Op 12 februari 1980 overleed in haar 93ste levensjaar, onze lieve moeder, grootmoeder en zuster Augusta Frederika Carolina Timmer Dr. A. W. M. Odé Bellaire (U.S.A.): Dr. H. Odé W. Odé-Vergeer Assen: Dr. Emilia Odé Hamilton (Canada): Carla en Peter Stephenson Austin (U.S.A.): Corrie Odé Jan en Barbara Odé Heemstede: M. L. Drijver-Timmer Lunteren: A. Timmer-Bouwmeester Arnhem, 12 februari 1980 „De Martinushof' Correspondentieadres: Betuwe 84, 9405 JK Assen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van verpleegtehuis „De Martinushof', Slochte- renweg 2, waar dagelijks van 19.00-19.30 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De crematie zal plaatshebben vrijdag 15 februari a.s. om 13.30 uur in het crematorium „Moscowa" te Arnhem. Vertrek vanaf „De Martinushof' om 13.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Plotseling heeft de HERE tot Zich genomen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Neeltje Wigboldus geb. Van der Tang op de leeftijd van 84 jaar. „Ik ben de opstanding en het leven, une in mij geloofd, zal leven, ook al is hij gestorven!" Groningen: S. Wigboldus Groningen: P. Wigboldus Amsterdam: J. M. Wigboldus Groningen: K. ten Kate P. ten Kate-Dijkstra Kampen: T. van der Zee-Wigboldus G. W. K. J. van der Zee Leeuwarden: R. S. Wigboldus W. Wigboldus-Hacquebord klein- en achterkleinkinderen Groningen, 12 februari 1980 Heinsiusstraat 8 9716 AV Groningen. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op vrijdag 15 februari a.s. om plm. 10.45 uur te Zuidwolde (Gr.). De rouwdienst zal worden gehouden in de Goede Herderkerk, Heinsiusstraat Gronin gen om half 2. Gelegenheid tot condoleren vanaf 1 uur. 'Je Zal dan gedurig bij U zijn. Op maandag 11 februari 1980 nam de Here op 87-jarige leeftijd tot Zich Zijn kind, mijn lieve vrouw, onze zeer zorgzame en liefdevolle moe der en oma Bardina Margaretha Borg- van Uitert geb. 23 januari 1893 te Utrecht, geh. 27 december 1916 te Rotterdam. Eén dag in 's Heren huis was haar meer dan duizend elders. J. Borg J. C. Groenewegen N. Groenewegen-Borg J. Vijn C. J. Vijn-Borg Bardidi Essenburgsingel 67 3022 EB Rotterdam geen bezoek aan huis geen bloemen Op vrijdag 15 februari te 3.00 uur zal de rouwdienst D.V. worden gehouden in de aula van de begraafplaats ..Oud-Kralingen". Kra lingseweg 334. Rotterdam, waarna wij haar aan de aarde willen toevertrouwen. Wanneer Jezus wederkomt zal Hij ook haar wekken en haar lichaam aan Zijn verheerlijkt lichaam gelijkmaken. Dit is ons allen tot grote troost. Gelegenheid tot condoleren in de kapel. „Maar ik weet: mijn Verlosser leeft!" In deze zekerheid is heden overleden mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader Hendrik Ottevanger echtgenoot van Maria de Ruiter op de leeftijd van 82 jaar Deldernerbroek: M. Ottevanger-de Ruiter Toronto: Henk en Barbara Hendrik en Margaret, Sara Robin, Mike Kopenhagen. Leny Eva en Ole, Vikke Enter: Dirk en Gerdien Deldenerbroek: Jaan en Sander Derk Jan, Henk, Marieke, Sandra Renesse: Joke en Jan Martin. Ineke, Henk, ■Hans Karei Deldenerbroek Riet en Wieb Marjon, Jasperine 7495 RD Ambt Delden (Deldenerbroek) 11 februari 1980 „Klein Bennink", Langenhorsterweg 2 De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 15 februari 's morgens 11.00 uur in de gerefor meerde kerk, Noorderhagen 54 te Delden. Aansluitend vindt de teraardebestelling plaats op de Algemene Begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren donderdag 14 fe bruari van 19.00-19.30 uur in de Jan Lucas- kamp, Noorderhagen 50 te Delden Hij heeft Gods Leiding in zijn steeds ervaren. En werd hij raait zorgen overmand en was de 'at|pl haast niet meer te dragen hij legd c Zijn Vaderland Bedroefd om zijn heengaan maar dan) voor alle liefde en zorg ons betoond wij u dat op 87-jarige leeftijd is overlede» lieve vader, groot- en overgrootvader Dirk Boer sinds 16 augustus 1977 weduwnaar van Krijntje Verburg. Liefdevol werd hij vanaf de oprichting zorgd in de „Vossenschans" Woerden: A. Verburg-Boer G. Verburg Zeist: J. Boer J. Boer-de Lange Bunnink: W. Boer A. K. Boer-Loenen Woerden: G. M. Griffioen-Boer L. J. Griffioen klein- en achterkleinkindere Woerden 11 februari 1980. Corr.adres G. Verburg Prins Bernhardlaan 11 3441 XG Woerden. iat a c i ese ro] 't nak de i sch De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdèfter februari a.s. op de kerkelijke begraafpla Zegveld om circa 13 uur. Vooraf zal een i jjd dienst worden gehouden in de kapel visch „Vossenschans" op donderdagavond 14 f ari van 19.30 tot 20.30 uur en na de begra)vai in het gemeentelokaal Hoofdweg lOfjn Zegveld. (val ên, *n i De Hemelse Vader nam tot Zich onze zwager en oom Jan Schepel (Geliefde echt genoot van S. Strijker) Beilen. 11 februari 1980 Beilen: G. P. Eising- Strijker Steenwijk: Roelof - Martha Heerde: Laurens - Tjaarke Amsterdam: Bert Hoogeveen: Ria - Sikko «r verzorgd door de vier voormaPvc verzetsbladen Trouw, Het Parool, Vrij Nederland en De'*te Waarheid. Aan dit boek werkten mee: Meeuse - stafmedewerker Anl Frankstichting, Gerard Maas redacteur van De Waarheid. Evert Werkman - redacteur vi Het Parool. Dr. Rigter Roegl - auteur, Ab van Vliet - verbonden aan de sectie Krijgsmachtgeschiedenis Koninklijke Landmacht, Jan Roelfs - redacteur van Dagbl; Trouw. Dit boek is een belangrijk document voor iedereen Dan danken de Amsterdammers hun bevrijders. Voor de jonge mensen van nu. die er 35 jaar geleden niet bij waren, is er een rijk geïllustreerd herinneringsboek verschenen, getiteld: „Je was er niet bij". Het boek is een verslag van Duitse overweldiging, van de opmars van macht en geweld. De Februaristaking 1941. Het verzet. De uitroeiing van de Joden. De bevrijding van Amsterdam door de Canadezen. Het boek vertelt ook hoe de jeugd van nu er over denkt. Deze 128 pagina's tellende uitgave is een boeiend document. Het voorwoord is geschreven door burgemeester Polak van Amsterdam. De uitgave werd U kunt dit boek bestellen" do» 9;-over te maken op postgironummer 91133, ten I name van Trouw, Amsterdan onder vermelding van: „Je w; er niet bij". U krijgt het boek t, dan binnenkort thuisgestuurd [Trouw Het boek is niet in de boekhandel verkrijgbaar. lot wc eg !t nd oen het pdr; nie hc vee He Tde uil Dor i TOO e-cc de Phi] En fc?n

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14