VERPLEEGHULPEN k J, assistentes hoofd late dienst MLUjZM^eMY PARTTIME DAMES TROUW De Lozerhof zoekt HETWESTERHONK part-time verpleegkundigen ""jiedewerker e CONCIERGE HET WE5TERHONK assistente spelleiding sekretaresse De Lozerhof zoekt Yjl\ HET WESTERHONK administratief medewerker HET WE5TERHONK CURSUSLEIDER/ ADMINISTRATEUR ZIEKENHUIS BRONOKO ADVERTEERT IN RDAG 9 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTET H 31 )de< rlngi I.M.C >uw Aan het Randveen, hoek Hengelolaan te Den Haag ligt het moderne verpleeghuis De Lozerhof voor 300 psychisch gestoorde en dub bel gehandicapte bejaarden. Op korte termijn zoeken wij enkele parttime die met toewijding hun bijdragen kunnen leveren om het verblijf van de patiënten bij ons zo opti maal mogelijk te maken. Hiervoor is een interesse in de problematiek van onze patiënten vereist. De werktijden zijn van 07.00-11.30 uur of van 18.00-22.00 uur. Rekening moet worden gehou den met een week-end dienst van 2x per maand. Minimum aantal uren per week 20 uur. Kandidaten dienen minstens een jaar beschik baar te zijn. Als deze functie u aanspreekt en u wilt werken in een moderne omgeving met een collegiale cfeer, u kunt daarbij rekenen op een goede betaling en uitstekende secundaire voorzienin gen, richt dan uw sollicitatie aan de Afdeling Personeelszaken van De Lozerhof, Randveen 64, Den Haag, tel. (070) 29.90.50. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52. Postbus 1035, 2680 BA Monster. Telefoon (01749)44041* In enkele van onze paviljoenen kunnen wegens uitbreiding van onze inrichting nog worden geplaatst met diploma A. B of Z voor het begeleiden en verzorgen van onze bewoners. De werktijden kunnen in onderling overleg worden vastgesteld. Ook wanneer u dus alleen de ochtenden of de middagen beschikbaar bent. kunt u contact opnemen met het hoofd van de Woondienst, de heer P.J. van lersel, toestel 332. Schriftelijke sollicitatie, binnen 10 dagen na verschijning van dit blad. te richten aan de afdeling Personeelszaken. (lijk: In de dynamische internationale groothandel in landbouw- produkten nemen wij een belangrijke plaats in. Vanuit ons moderne kantoor aan de Aert van Nesstraat 45 in het centrum van Rotterdam onderhouden wij contacten met wereldmarktcentra en afzetgebieden in en buiten Europa. Wij hebben op korte termijn plaatsingsmogelijkheid voor een w<|> de afdeling Boekhouding Voor deze functie gelden de volgende eisen: leeftijd tussen 20 en 25 jaar HAVO en PD-boekhouden enige jaren ervaring in een soortgelijke functie Wij bieden een aantrekkelijke honorering met uitstekende secundaire voorwaarden. Ilicitaties gaarne schriftelijk met volledige gegevens aan de personeelsaf- lmg van Koninklijke Bun ge B.V., Postbus 1882, 3000 BW Rotterdam. ERCATUSCOLLEGE irlstelijke Scholengemeenschap voor Lager en Middelbaar Handels- derwijs, Oranjeboomstraat 298, 3071 BR Rotterdam. In verband met promotie van de huidige funktionans zoeken wij per 1 april a s. een gedachten gaan uit naar een medewerker van ca. 30 Jaar die: zelfstandig kan werken en organiseren; om kan gaan met leerlingen van 12 tot 20 jaar; enige aanleg heeft voor administratief en huishoudelijk werk. larisgrenzen: f 1626 tot 2351.— bruto per maand. licitanten moeten uit overtuiging bij het Christelijk Onderwijs willen toen. school is nu nog gevestigd in een oud gebouw, op 2 minuten afstand van N.S.-station Rotterdam-Zuid. De nieuwbouwplannen zijn echter in een gevorderd stadium. chtingen worden gaarne verstrekt door de direkteur van het college, de er B. Emans: telefoon school. 010-851081/858700, telefoon privé: 01858- 07., Ilicitaties gaarne aan het adres van de school. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52. Postbus 1035. 2680 BA Monster. Telefoon (01749) 44041* Door vertrek van de huidige medewerkster kan bij de activiteitendienst. ressorterende onder de agogische dienst, worden geplaatst een ten behoeve van het speelcentrum van onze inrichting. Dit speelcentrum houdt zich voornamelijk bezig met het activeren van de laag niveau bewoners. WIJ zoeken iemand die: in het bezit is van het ZA-, ZV- of Z-diploma dan wel de acte Kleuterleidster A of A en B - voorzien is van het nodige enthousiasme en eigen initiatief om mee te denken bij de uitbreiding van deze activiteiten 20 jaar of ouder is een christelijke levensovertuiging heeft. Belangstelling voor en ervaring in het werken met diep zwakzinnigen strekt tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij de activeringscoördinator, de heer J.R.L.I. Kloos. toestel 111. Schriftelijke sollicitatie, uiterlijk binnen 10 dagen na verschijning van dit blad. te richten aan de afdeling Personeelszaken. De provinciale organisatie bestaat uit drie diensten: griffie, waterstaat en planologische dienst. Het personeelsbestand bedraagt ruim 1750 medewerkers. De griffie telt negen afdelingen, het sekretariaat van de provinciale raad voor de Ruimtelijke Ordening ressorteert onder de afdeling Ruimteli)ke Ordening c a. (1e afdeling). Het sekretariaat is gevestigd; Verriin Stuarttaan 17 te Rijswijk Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie met vermelding van het vakaturenummer te zenden aan de chef afdeling Personeel en Organisatie. Koningskade 1 2596 AA 's-Gravenhage. De provincie Zuid-Holland vraagt voor het sekretariaat van de PRO VINCIALE RAAD VOOR DE RUIMTELIJKE ORDENING (PRRO) een aktieve. enthousiaste (vak. nr. 80035) Zij wordt belast met de administratieve ondersteuning van de staf medewerkers die in samenwerking met streekkommissies de in spraak van de bevolking op het provinciale beleid bevorderen en begeleiden. Daarbij worden kontakten onderhouden met de bevol king. aktiegroepen. organisaties, instellingen en ambtelijke dien sten. De taak van deze medewerkster omvat het verrichten van alle se kretaresse werkzaamheden w.o. type-, archief- en dokumentatie- werkzaamheden, correspondentie en voortgangsbewaking, het re gelen van afspraken, het voorbereiden en notuleren van vergade ringen. Het werk draagt een zelfstandig en afwisselend karakter. Gevraagd wordt het bezit van de diploma's MEAO. HAVO en steno Nederlands danwel een vergelijkbare (b.v. sekretaresse) opleiding, typevaardigheid en een goede beheersing van de Nederlandse taal. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maxi maal 2756,- bruto per maand, terwijl t.z.t. een salaris tot 3039,- mogelijk is. De provincie kent voorts een aantal goede sekundaire arbeidsvoor waarden. Voor meer informatie over de funktie kunt u bellen met de huidige sekretaresse (070-997770). Aan het Randveen, hoek Hengelotaan te Den Haag ligt het moderne verpleeghuis De Lozerhof voor 300 psychisch gestoorde en dub bel gehandicapte bejaarden. Op korte termijn zoeken wij enkele ter assistentie van de afdeling bezigheidstherapie Zij zullen als gastvrouwen op de verpleegkundige afdelingen een waardevolle bijdrage leveren aan het verblijf van onze patiënten. Hun taak zal o.m. bestaan uit het stimuleren van de patiënten tot aktiviteiten. De werktijden zijn van 9.30 tot 16.00 uur. Wij denken hierbij aan enkele dames van 35 jaar of ouder met goede contactuele eigenschappen en "interesse in de problematiek van onze patiënten. Als deze functie u aanspreekt en u wilt werken in een moderne omgeving met een collegiale sfeer, u kunt daarbij rekenen op een goede betaling en uitstekende secundaire voorzienin gen, richt dan uw sollicitatie aan de Afdeling Personeelszaken van De Lozerhof, Randveen 64, Den Haag, tel. (070) 29.90.50. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52. Postbus 1035. 2680 BA Monster. Telefoon (01749) 44041* Wegens uitbreiding van onze inrichting hebben wij op de afdeling Boekhouding van onze administratie plaats voor een De afdeling omvat zowel grootboek- en magazijn administratie. crediteurenproject als postzaken en reproductie. De aan te stellen functionaris zal, In nauwe samenwerking met het hoofd van de afdeling, worden betrokken bij alle voorkomende werkzaamheden. Gezien de belangrijkheid van deze functie dienen kandidaten te voldoen aan de navolgende eisen: - een opleiding op HAVO-niveau •een praktijkdiploma Boekhouden reeds enkele jaren kantoorervaring - een ruime mate van zelfstandigheid en inventiviteit - een protestants-christelijke levensovertuiging •leeftijd omstreeks 21 jaar. In verband met de oplevering van ons nieuwe hoofdgebouw stellen wij indiensttreding per 1 mei 1980 zeer op prijs. Telefonische informatie kunt U verkrijgen bij het hoofd van de administratie, dc heer J. Hamelink, toestel 317. Schriftelijke sollicitatie, uiterlijk binnen 10 dagen na verschijning van dit blad, te richten aan de afdeling Personeelszaken. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Madeweg 52. Postbus 1035, 2680 BA Monster. Telefoon (01749) 44041 Ten behoeve van onze Verpleegdienst vragen wij enkele voor het verrichten van voornamelijk huishoudelijke werkzaamheden in de paviljoenen tijdens de normale dagdienst van maandag t/m vrijdag. Arbeidsvoorwaarden volgens de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen en salariëring overeenkomstig Interne (gunstige) richtlijnen. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij het hoofd van de Woondienst, de heer P.J. van lersel, toestel 332. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken. De Vereniging voor Handenarbeid 's-Gravenhage (jaarlijks 300 cursisten/24 docenten, werklokalen In het schoolgebouw Soestdijksekade hoek Volendamlaan) zoekt ter vervanging van de huidige funktionaris, die binnenkort met pensi oen gaat een Algemene Informatie Een één-manspost met een 30-urige werkweek waarvoor een behoorlijk organisatorisch vermogen, bestuit vaardigheid en goede contactuele eigenschappen zijn vereist naast boekhoudkundige kennis en finan cieel inzicht. Er is assistentie van een administra tieve kracht. Funktie-informatle Cursuslelding organisatie van de cursussen en examens zorg voor materialen, gereed schappen, machinerieën zorg voor het schoolgebouw contacten met docenten en cur sisten Administratie loonadministratie uitvoeren van bestellingen betalingen uitvoeren subsidieaanvragen. begroting en financiële overzichten op stellen correspondentie Funktie-eisen minimaal een opleiding op Havo-niveau aantoonbare belangstelling en ervaring op het gebied van han denarbeid c.q. ambachtelijke kunst enige kennis van boekhouden en sociale wetgeving. NB. Ook degenen die alleen de taak van cursusleider ambiëren gelieve te solliciteren. Salaris: max. ƒ2.420,19 bruto per maand en 8% vakantietoeslag vlgs. Loacsalarisregeling. (voor de volle dige funktie). Inlichtingen over deze funktie bij de huidige cursusleider, de heer A. A. J. van Polanen Petel. lel 070-635633 Uitvoerige sollicitaties te richten aan het secretariaat van de Vereniging voor Handen arbeid, Soestdiiksekade 699, Den Haag. vóór 30 maart a s. De Diakonesseninrichting Bronovo is een algemeen ziekenhuis met ruim 400 bedden. Voor de VERPLEEGDIENST van ons ziekenhuis vragen wij een verpleegkundige voor de funktie van part-time voor 4 avonden per week. Belangstellenden moeten in het bezit zijn van het diploma A-verpleegkundige. Degenen die ervaring hebben, genieten de voorkeur. De werktijden zijn van 17.30 23.15 uur. Aanstelling en rang zijn overeenkomstig de belangrijkheid van de funktie. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Informatie over beide funkties is te ver krijgen bij het hoofd Verpleegdienst, telefoon 070 26.41.41, toestel 118. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 96900 2509 JH Den Haag, onder vermelding van vacaturenummer. 000107. es xunnen re nummer. Vv£ I STICHTING BRONOVO-NEBO Bronovolaan 5, Den Haag, tel. 070 264141

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 31