A ASSISTENT - BEDRIJFSLEIDER Het Bartholomeus Gasthuis administrateur m/v Cebemo assistente hoofd-huishouding assistent(e) boekhouders ADJUNKT-DIREKTEUR -\ directie-secretaris eg. adjunct-directeur secretaresses Europese secretaresse ervaren secretaresse aankomende secretaresse HOLLANDO HARDHOUT B.V. Hollando Hardhout B.V. medewerker personeelszaken Gemeente 's-Gravenhage Agrarische Sociale Fondsen ZATERDAG 9 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTET Een internationale hardhouthandel zoekt voor de afdeling in Amster dam een Ben je zo n 17 jaar of ouder en kun je typen, vind je het leuk om je talen bij te houden dan hebben wij een afwisselende baan voor je. Een beetje typen, wat telexen, telefoneren en zo nog wat meer. Wil je er meer van weten, bel dan even Wij zoeken eveneens met minimum MBA. bij voorkeur met SPD of studerend hiervoor. Een voor ons kantoor in Amsterdam, leeftijd 23 jaar of ouder, die na een inwerkperiode minstens 2 maal per jaar voor ongeveer een maand naar een van onze dochterondernemingen in Liberia (West- Afrika) wordt uitgezonden. Een voor onze triplexindustrie in Liberia, leeftijd 28 jaar of ouder. Een goed salaris en elke 5 maanden met verlof naar Nederland. Heeft uw vrouw een medisch of paramedisch beroep of is zij onderwijzeres, dan hoeft zij zich daar ook niet te vervelen. Goede kennis van de Engelse taal is vereist. Voor wie gezond is en de welvaart van Europa voor een paar jaar wil ruilen voor de problematiek in ontwikkelingslanden, is dit een uitdaging (in de rimboe is geen t.v.) U kunt ons bellen voor een afspraak Jacob Obrechtstraat 56, Amsterdam Telefoon 020-762422 STICHTING PARK BOSWIJK TE DOORN Stichting Park Boswijk te Doorn is een uit 500 wooneenheden bestaand service projekt, waar door een team van 50 medewerkers aan de (meestal oudere) bewoners een uitgebreid servicepakket wordt geboden. Zo beschikken de bewoners over een eigen restaurant een eigen verpleegkundige hulp, een supermarkt, een bank, een postkantoor, een kapsalon, een wasserette, etc Vacant binnen de stichting is momenteel de funktie van Deze is, in nauwe samenwerking met de direkteur, verantwoordelijk voor de uitvoering van het vastgestelde beleid. De funktionaris zal in het bijzonder worden belast met: - de koördinatie en begeleiding van de administratieve verslag geving der diverse afdelingen; - de periodieke samenstelling van exploitatieoverzichten op basis van door de financiële en overige afdelingen te verstrekken gegevens: - de bewaking van de budgetten - de kaordinatie van de informatieverstrekking aan medewerkers én bewoners. Sollicitanten dienen in staat te zijn om tot goede kontakten te komen met onze klienten-bewoners en met onze medewerkers alsmede ruime ervaring te hebben op het gebied van management. Een gedegen administratieve opleiding en ervaring staat voorop. Leeftijd 3545 |aar. Aanstelling vindt plaats op basis van CA.O.-LS.B. (schaal 9-10). Maximum salans f 3.771.- per maand. Vakantietoeslag: 8%. Kerstgratificatie: 1%. Pensioenpremie voor rekening van de werkgever. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties binnen (E3 IMF! 14 dagen te richten aan: het Bestuur Jg Stichting Park Boswiik, Postbus 104, park I 3940 ac Doorn. boswijk doorn DE GEMEENTELIJKE DIENST VOOR DE STADSONTWIKKELING vraagt voor de afdeling Personeel en Algemene Zaken een (m/v) die een klem team tal worden belast met het verrichten van personeelswerk in ruime zin Op funcbe-analyse en functiebeschrijving zal de nadruk lig gen. terwijl ook andere taken tol de functie behoren, zoals werving en selectie mét de administratieve afhandeling daarvan, net uitvoeren van rechtspositieregelingen en het verstrekken van informatie hierover, het concipiëren van boeven, benoemmgs- en bevorden.igsvoorstelien. adver tenties e d Vooropleiding op V W O nfveau Een M BO./H.BO personeelswerk, ol studerende hier voor Goede redactionele vaardigheid. Salaris: Afhankelifk van opleiding, leeftijd en ervaring tot maximaal 3 038. (oud) per maand Voor zeer ervaren krachten behoort een salaris tot maxi maal 3 488 - (oud) in de toekomst tot de mogelijkheden. Vakantietoelage 8% van het laarsaians Weivaartsvastë pensioensvoorziening Goede studiefaciliteiten Uitvoerige sollicitaties binnen 14 dagen onder nr. S O 96 te zenden aan de Directeur van de Gemeentelijke Dienst voor de Stadsontwikkeling. Laan van Meerder- voort 70. 2517 AN s-Gravenhage De Coöp. Condensfabriek "Friesland" w.a. is een gezamenlijke onderneming van coöperatieve zuivelverenigingen ten dienste van 12.000 veehouders in de drie noordelijke provincies. Zij produceert voedingsmiddelen met een jaaromzet van ca. 1 miljard gulden. Het grootste deel hiervan is bestemd voor export naar vele landen, terwijl in Nederland onder meer het "Friesche Vlag"-assortiment grote bekendheid geniet. Voor het Distributie-Centrum "Friesche Vlag" in Vianen zoeken wij belangstellenden voor de funktie van Ons distributiecentrum verzorgt de aflevering van Friesche Vlag produkten bij afnemers in centraal- en midden Nederland. Van deze produkten houdt dit centrum in tientallen soorten en diversiteiten buffervoorraden aan. Deze voorraden worden dagelijks met honderden tonnen aangevuld. In de betreffende vakature. die ontstaat door promotie van de huidige assistent bedrijfsleider gaat het voornamelijk om de volgende taken: - leidinggeven aan administratieve medewerkers, chauffeurs en expeditiepersoneel (ca. 50 medewerkers); - verzorgen van de dagelijkse routeplanning en werkregeling voor de chauffeurs en andere medewerkers;; - vervangen van de bedrijfsleider bij zijn afwezigheid. Het zwaartepunt van de funktie ligt op planning en werk regeling. Derhalve eist deze zelfstandige leidinggevende funktie een uitstekend organisatie vermogen. Wij denken aan kandidaten met een middelbare (eventueel beroeps-) opleiding met leiding gevende ervaring bij voorkeur op distributie- en transportgebied. Leeftijd tot 35 jaar. Een geschiktheids- onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Voor eventuele informatie kunt u bellen met de bedrijfsleider, de heer R.K. Fokkema, tel. 03473-1114. Coöp. Condensfabriek "Friesland" w.a. Afd. Personeelszaken Brieven onder nr TR 766 Postbus 226. 8901 MA Leeuwarden In ons verzorgingshuis met een capaciteit van 113 bewoners en 66 medewerkenden wordt op korte ter mijn gevraagd: een Taakinhoud: het voeren van de financiële administratie en de boekhouding; periodiek rapporteren; opstellen van begroting, jaarstukken, budgetten, analyses etc; het coördineren van de administratieve werkzaam heden en het beheren van de administratieve organisatie Inclusief het formulieren beheer. Vereist wordt: het bezit van het M.B.A.-diploma en de bereidheid tot verdere studie; kennis van en ervaring op het terrein van adminis tratieve automatisering; ruime praktijkervaring; goede contactuele eigenschappen; bereidheid tot het functioneren in teamverband. Geboden wordt: Salaris, vakantie en overige arbeidsvoorwaarden con form de C.A.O.-Bejaardenhuizen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wij verzoeken u uw sollicitatie binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de directie, mw M. G. Heynen, Lange Smeestr. 40, 3511 PZ Utrecht. buitenrustweg 3 den haag De Stichting Agrarische Sociale Fondsen (A.S.F.) is als administrateur belast met de uitvoering van de administratie van de Bedrijfsvereniging voor het Agrarisch Bedrijf, het Bedrijfspensioenfonds voor de Landbouw en enkele kleinere sociale fondsen. Naast het hoofdkantoor te Den Haag heeft het A.S.F. zes regionale kantoren. In totaal werken er rond 600 personen. Vanwege pensionering en uitbreiding der werkzaamheden willen wij ten behoeve van ons regionaal kantoorte GOUDA of GRONINGEN overgaan tot het aantrekken van een De te benoemen functionaris zal na een inwerkperiode, onder verant woordelijkheid van de directeur, mede belast worden met de uitvoerende werkzaamheden t.b.v. een van genoemde regionale kantoren. Aan kandidaten voor bovengenoemde functie worden de volgende eisen gesteld: opleiding op H.B.O./H.E.A.O.-niveau enige ervaring op het terrein van de sociale verzekering leidinggevende kwaliteiten goede schriftelijke- en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid hoge mate van ffexabiliteit leeftijd 30-40 jaar Het salaris ligt, afhankelijk van opleiding en ervaring en de te bekleden functie, tussen f 3.600 en f 5.100— bruto per maand. Daarnaast bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een vakantietoeslag van 8% en een eindejaarsuitkering van 6%. Voor deze functie geldt dat verdere promotiemogelijkheden aanwezig zijn. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie vóór 1 maart as. te richten aan de directie van het A.S.F., Buitenrustweg 3. 2517 KD Den Haag vraagt dringend voor het hoofd van onze afdeling Voedselhulp. Opleiding: Schoevers ESA, enkele jaren praktijk-ervaring. voor onze verschepings-adviseur. Gedegen opleiding, vlot vooral in steno Engels, ervaring in de vervoers-sector strekt tot aanbeveling. met Schoevers of gelijkwaardige opleiding en zo mogelijk enige praktische ervaring. Werken bij Cebemo betekent werken In kleine teams van gemotiveerde mensen in een ongedwongen sfeer op een salarisniveau in overeenstemming met uw opleiding en ervaring. Sollicitaties graag schriftelijk aan Cebemo. van Alkemadelaan 12597 AA Den Haag, t.a.v. drs J. D. van Muiswinkel. Cebemo is de katholieke organisatie voor medefinanciering van ontwikkelingsprogramma's. Cebemo bemiddelt bij de Nederlandse overheid en de EEG voor de financiering van ontwikkelingsprojekten en bij hulpverlening in noodsituaties in de Derde Wereld. Cebemo zoekt momenteel: Verzorgingshuis 'RONSSEHOF' uitgaande van de Interkerkelijke Stichting Bejaar- denwerk - Gouda. Ons verzorgingshuis biedt woonruimte aan 196 bewoners. I.v.m. voorgenomen huwelijk van onze mede werkster hebben wij binnenkort een vakature voor leeftijd ca. 25 - 45 jaar indiensttreding 1 maart of 1 april 1980. Van kandidaten wordt verwacht: bezit van diploma MBO - CD of huishoudkun dige voor inrichtingen goede motivatie voor werk temidden van bejaarden goede collegialiteit bereidheid tot het verrichten van weekend diensten 1 x per 14 dagen en onregelmatige diensten op feestdagen en volgens rooster prot.chr. levensovertuiging. De C.A.O. voor bejaardentehuizen is van toe passing. Inlichtingen over werkzaamheden bij mevr. Dieleman, hoofd-huishouding, tel. 01820-18077 toestel 40 Eigenhandig geschreven sollicitaties aan de direktie van 'Ronssehof', Ronsseweg 1.38, 2803 ZR Gouda.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26