personeel utoHsai stafmedewerkers Blauwdruk voor h bouwkundige karrière bij Anold. hoofd bedrijfsekonomische zakennw Gezocht: Bureauredacteur bij Van Loghum Slaterus Uitzendbureau BOUWKUNDE WEG-EN-WATERBOUW ELEKTRO WERKTUIGBOUW AUTOMATISERING CHEMISCH chef bureau inkoop en huishoudelijke dienst (m/v) jonge HTS-er bouwkunde Aholdnv ZATERDAG 9 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTET Een bureauredacteur is een man of vrouw die op een uitgeverij nanuscipten persklaar maakt, a w z. geschikt maakt voor de drukker VLS is een sterk groeiende wetenschappelijke uitgeverij, gevestigd in Deventer, die boeken en tijdschriften publiceert op vakgebieden als psychologie, sociologie, maatschappelijk werk. Opleiding en eigenschappen van een bureauredacteur zijn moeilijk exact aan te geven. Misschien helpt dit: Meestal een VWO-opleiding. soms aangevuld met een aantal jaren HBO of universitair onderwijs. Een goed gevoel en belangstelling voor taal. Beet|e perfectionistisch. Nauwkeurig in elk geval Niet ongedurig. Soms urenlang achtereen bezig met een moeilijk manuscript. Takt. Gevoel voor hoe je om moet gaan met auteurs en collega's. Wilt u meer weten Bel dan maandag of dinsdag met Gerrit Eilander, hoofd van de redactieafdeling 05700-10811. Nu al geïnteresseerd? Schrijf naar Van Loghum Slaterus. Geert Grootestraat 4'. 7411 GS Deventer. Afdeling Engineering (Tekenkamer-, Technisch kader- eo Computerpersoneel) heeft direkt plaatsingsmogelijkheden voor: tekenaars h.t.s./m.t.s. 1e tekenaar h.t.s./m.t.s. opzichters/uitvoerders interieur tekenaars t.b.v. woning- en utiliteitsbouw tekenaars utiliteit h.t.s./m.t.s. beton tekenaars m.t.s./h.t.i. beton tekenaar/konstrukteurs h.t.s./h.t.i. (c,b./c2b.) tekenaars licht en kracht stuurstroom m.t.s./h.t.s.-niveau elektrotechnici bekendheid met digitale en analoge technieken kalkulator voor krachtstroominstallaties tekenaar/konstrukteurs machine-/apparaten-/staalbouw a.c./c.v. tekenaar/technikers tekenaar/konstrukteurs piping (p.i.d.'s) programmeurs cobol/assembler (type mach. Honeywell Bull level 64 en i.b.m.-series) programmeur R.P.G. II systeem programmeur systeem analisten groepsleider m.b.o./h.b.o. voor halve dagen Voor informatie of het versturen van resumé s kunt U kontakt opnemen met een van onderstaande adressen. Voor inlichtingen na 19 00 uur: de heer P.K. van Donselaar tel. 023 - 31 47 65 of de heer A. Boot tel 02518 - 5 34 91. Uitzendbureau Kantoren in heel Nederland. Amsterdam Heiligeweg 36 020-226888 Utrècht Lange Viestraat 2 030-310942 Haarlem Ged Oude Gracht 84 023-319393 Alkmaar Verdronkenoord 139 072-122123 Zaandam Westzijde 130 075-351711 Leiden Nieuwe Rijn 29 071-130107 De mensen van ASB Uitzendbureau weten veel van tijdelijk werk. WW rdrecht Dordrecht is een stad met zo'n 106.000 inwoners en vormt, gelegen aan de grens tussen Zuid-Holland en Noord-Brabant, een knooppunt van internationale weg- en waterwegverbindingen. De oude binnenstad met zijn vele havens en monumentale bebouwing is het hart van een stad waar ook in de nieuwe wi|ken kwaliteit van bouwen en wonen le vinden is. Dordrecht is van oudsher een eiland, maar is voor randstad, de Alblasser- en Hoeksche Waard en westelijk Noord-Brabant bereikbaar via ondermeer twee tunnels. Naast ruime recreatiemogelijkheden (o.a. watersport, natuur, overdekte ijsbaan, bowling), beschikt Dordrecht als centrum van het hele Drechtstedengebied over vrijwel alle denkbare onderwijs-, culturele- en gezondheidsvoorzieningen. De secretarie-afdeling Interne Zaken vraagt in verband met de komende pensionering van de huidige functionaris een Dit bureau omvat de secties centrale inkoop, technisch onderhoud stadskantoor, bedrijfsrestaurant en telefooncentrale/receptie, waar in totaal 27 medewerk(st)ers werkzaam zijn. Naast de verantwoordelijkheid voor het totale bureau-functioneren zal de te benoemen functionaris in het bijzonder worden belast met het organiseren en coördineren van de centrale inkoop van kantoorbenodigdheden, -meubelen en -machines ten behoeve van de gehele gemeentelijke organisatie. Van de diensten van de sectie centrale inkoop wordt gebruik gemaakt door alle gemeentelijke diensten en bedrijven, gemeentelijke onderwijsinstellingen en door de gemeente gesubsidieerde instellingen. Deze sectie telt 4 medewerkers. Vanzelfsprekend zal hij/zij, teneinde te kunnen komen tot een geïntegreerd beleid ten aanzien van de centrale inkoop, regelmatig overleg moeten plegen met de inkopers van de overige gemeentelijke diensten en bedrijven. Voor de vervulling van deze vacature gaan de gedachten uit naar kandidaten met een voor deze functie geëigende vakopleiding (bijvoorbeeld NIVE, IHBO-Tilburg) en die beschikken over de voor een dergelijke functie noodzakelijke ervaring. De nodige redactionele vaardigheden, leidinggevende en organisatorische kwaliteiten kunnen niet gemist worden. Centrale inkoopervaring opgedaan bij de overheid strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt maximaal f 4.784,- bruto per maand en is afhankelijk van capaciteiten en ervaring. Bij de selectieprocedure zullen de medewerkers van het bureau betrokken worden en voorts kan een psychologisch onderzoek deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer L. B. Folkerts, chef van de bovengenoemde afdeling, telefoon 078-130000, toestel 2131. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de Gemeentesecretaris, Stadskantoor Spuiboulevard 300, 3311 GR Dordrecht. De HBO-Raad is het landelijk advies- en overlegorgaan voor het Hoger Beroepsonderwijs. De raad heelt tot taak het bevorderen van de ontwikke ling van het HBO en het geven van adviezen aan de Ministers van Onderwijs en Wetenschappen en Landbouw en Visserij. De H80-Raad zoekt enkele Deze stafmedewerkers worden gezocht voor een in opbouw verkerend multidisciplinair samengesteld team van bureaumedewerkers, dat professionele ondersteuning levert aan bijdragen van de Raad op het gebied van beleidsontwikkeling voor en landelijke planning voor het Hoger Beroepsonderwijs. Het betreft hier in het bijzonder het vormgeven aan en uitwerken van een visie van de Raad op het toekomstig Hoger (Beroeps)Onderwi|s Naast onderwijskundige en organisatorische vraagstukken vormen ook kwantitatieve vraagstukken een hoofdbestanddeel van dit werk. Daarbij moet gedacht worden aan capaciteitsplanning op middellange en lange termijn in relatie tot studenten en arbeidsmarktprognoses, onderwijsfinanciering scholenplanning en scholenbouw De stafmedewerkers verrichten hun werk in samenwerking met commissies en werkgroepen die zij tevens secreiarieel ondersteunen De gedachten gaan uit naar kandidaten met een afgeronde hogere opleiding op econom(etr)isch. onderwijskundig, sociologisch of bestuurkundig gebied. Ervaring op of bekendheid met het beschreven werkterrein weegt echter zwaar, initiatief, doorzettingsvermogen sociale vaardigheid en redactionele bekwaamheid zijn onmisbare kwaliteiten. Het salans bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 5314.— brulo per maand. Een uitloop tot ƒ6141.— bruto per maand behoort tot de mogeli|kheden De rechtspositie is vrijwel gelijk aan die voor overheidspersoneel AOW-premie voor de werkgever. 8% vakantietoelage en opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds De werkzaamheden zullen worden verricht op het bureau van de HBO-Raad. Riviervismarkt 2. Den Haag (centrum) Op het bureau werken ongeveer 40 medewerk(st)ers. Informatie over de vacante functies kan ingewonnen worden bij de adjunct-secretaris van de HBO-Raad. mr P Th Verburgt. tel. 070-624951na kantooruren 071-891411 Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na publikatie van deze advertentie te zenden aan de secretaris van de HBO-Raad. drs H. K. F. Kaldenbach. Postbus 123,2501 CC Den Haag Ahold N.V. is de overkoepelende organisatie van bekende bedrijven als Albert Heijn, Simon, Miro, Alberto, Etos en AC-Restaurants. Tot het concern behoren verder ook 'n aantal rekreatieparken en produktie- en distributiebedrijven. In de Dienst Technische Projekten van de Detailhandelsgroep koördineren enkele projektgroepen de bouwkundige en installatietechnische zaken voor alle Nederlandse vestigingen. Voor de projektgroep Simon (Simon winkels, Nettomarkten, Toko rekreatieservice zoeken wij Het werk Hij krijgt tot taak: het zelfstandig begroten, aanbesteden en begeleiden van bouwkundig- en technisch onderhoud in de filialen. Ook is hij als teamlid betrokken bij verbouwingen van bestaande filialen. De werkzaamheden worden natuurlijk planmatig aangepakt. Toch zal ook snelle en doeltreffende improvisatie nodig zijn. De funktie Voor deze baan zoeken wij een jonge HTS-er, die commercieel kan denken en werken. Hij moet zowel in een team als in z'n eentje op diverse niveau's zijn mannetje staan en goed met mensen overweg kunnen. Daarnaast moet hij het niet erg vinden om door héél Nederland bouwprojekten onder handen te hebben. En 't zou helemaal mooi zijn als-ie al wat ervaring had opgedaan in 'n vergelijkbare funktie. Kortom: een stevige, zelfstandige baan. Met reële kansen op doorgroei naar andere funkties binnen de Dienst Technische Projekten. Belangstelling? Ahold N.V. biedt uitstekende primaire en sekundaire arbeidsvoorwaarden. En bovendien 'n aantal interessante bijkomende voorwaarden. Zin in deze baan? Neem dan kontakt op met de heer A. van Gaaien, Personeelszaken Centrale Diensten, kamer 1022, Ankersmidplein 2,1506 CK Zaandam, tel. 075 - 59 21 40. Het Facilitair Bedrijf N O S. verschaft aan alle zendgemachtigden de faciliteiten voor de produktie van radio- en televisie programma's. Het bedrijf omvat ruim 2500 medewerkers en is ingedeeld in een viertal divisies en een aantal diensten en staven Voor de afdeling Bedrijfs Ekonomische Zaken, welke ressorteert onder de stafafdeling van de Bedrijfskontroller - waarin zijn opgenomen de bureaus financiële beleidsvoorbereiding en budgettering en kontrole - zoeken wij een op akademisch (bedrijfsekonomie) of daarmee gelijkte stellen niveau. Hij/zij zal onder meer verantwoordelijk zijn voor de ekonomische beleidsvoorbereiding en bewaking op het niveau van de direktie van het Facilitair Bedrijf. Tot de taak worden o.a gerekend: het deelnemen in het tot stand brengen van een totaalplan van aktiviteiten. gericht op de gestelde doelen, het vertalen van dit plan in financiële termen en op basis hiervan het opstellen'op jaar- en meerjarenbasis van resultaatplanning, investerings evaluatie en programmering en financiering, kostenstandaards en budgetten het adviseren over de financiële konsekwenties van gewijzigd belfe het vergelijken van performance met plan en standaard, analyse en interpretatie van de resultaten alsook van tendensen in de bestedingen, e.e a. mede in relatie tot doelstellingen, planning, efficiency, organisatiestruktuur en procedures; hierover rapportage aan en overleg met het management het bijdragen aan de administratieve organisatie en procedures benodigd voor een doelmatige verzameling, verwerking en verstrekking van vereiste informatie, kortom het realiseren van een Management Information System het verrichten van bedrijfsekonomisch onderzoek en het geven van funktionele richtlijnen aan de bedrijfsekonomische funktionarissen in de divisies. Eventueel met gebruikmaking van automatiseren Voor deze veeleisende funktie denken wij aan gegadigden die beschikken over analytische vaardigheden goede kontaktuele eigenschappen een goede mondelinge zowel als schriftelijke uitdrukkings vaardigheid leidinggevende kapaciteiten Enige jaren praktische ervaring met administratieve automatisering is gewenst. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de afdeling Personeelvoorziening, postbus 10. 1200 JB Hilversum, graag onder vermelding van BEZ/2/23

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24