RODE KRUIS ZIEKENHUIS leid(st)er gezinsverzorging Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe vrije universiteit „de Harscamp" Bum. Stichting Het Leger des Heils, groepsopvoedster Kinderhuls de Harscamp DENNENDAL paviljoenshoofd ASSISTENT van de DIREKTEUR DIREKTRICE Of DIREKTEUR HOOFD HUISHOUDING fulltime medisch- maatschappelijk werk(st)er 1 LEIDER hoofd personeelszaken ZATERDAG 9 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTET In het kmderhms uitgaande van de is plaats voor een voor de groep oudere meisjes Wi) vragen enthousiasme voor t diploma MBO en/ot vergevorderde studie daar voor positief christelijke levensovertuiging. .Al t>eden dekting door werkbegeieider in samenwerking met psycholoog of kbnrsch peda goog arbe.dsvoorwaarden en satanéring volgens CAO welzijnswerk de mogelijkheid tof tijdelijk intern wonen Solbotabes gaarne richten aan directie van het tav. de heer A H. G Lokhorst. Ring laan 2. 3740 AH Baarn. tel. 021 54-12341 en 12342 „DE SCHELP" Blexterstraal 1 USSELMUIDEN Vraagt voor haar gezinsvervangend tehuis voor geestelijk gehandicapten een groepsleider Liefst met ervaring. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Prot. Chr. Gezinsvervangende tehuizen Kampen, p a. dhr Havekotté, Grientweg 17. Kampen. Voor inlichtingen kunt u telefonisch kontakt opnemen met de hoofdleidster 05202-15802 f Voor f veer zoeke Dennendalhoofdafdeling van de Willem Arntsz Stichting, is een tehuis voor ruim 300 zwakzinnigen van 5 78 /aar. Binnen de woon funk tie. die voor Dennendal als belangn/kste geldt, proberen wij veel aandacht te besteden aan de verzorging en bege leiding van de bewoners. De ontwikkeling van de individuele mogelijkheden, zowel in de vorm van aangepaste arbeid als van ontspanning, behoort bij het dageli/ks leven. Voor het paviljoen de Hoeken, met onge veer 65 bewoners in leefti|den van 5-30 jaar zoeken wij op korte termijn een Van hem of haar verwachten wij, dat deze: de kwaliteit van de zorg voor de bewo ners zal bewaken en bevorderen. in open communicatie leiding en bege leiding zal geven aan de medewerkers van het paviljoen; taken kan bundelen, verdelen en coördineren; zorg zal dragen voor een nauwe samerv werking met ouders. een aandeel zal nemen in de beleids vorming binnen de dienst verpleging en verzorging. Bij de uitoefening van de funktie wordt het pavilioenshoofd bijgestaan door het assistent paviljoenshoofd. Wij denken voor deze funktie aan iemand in de leeftijd van 30 tot 40 jaar met een verpleegkundige beroepsopleiding op H.B.O niveau met verdere opleidingen in de agogische sfeer en met organisatorische kapacitetten. Ervaring in een leidinggevende positie in de intramurale zwakzinnigenzorg is nood zakelijk. Salariëring in de rang van hoofdverpleeg kundige Opname in het Algemeen Burgelijk Pen soen fonds Bij de seiektie worden medewerkers en ouders betrokken Een psycho technisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J J.P. Marcelis. hoofd dienst verpleging en verzorging, tel. 030 79 94 00 Schriftelijke sollicitatiei uiterlijk twee weken na het verschijnen van deze adver tentie te richten aan Personeelszaken Dennendal, Postbus 25, 3734 ZG DenDokfer. Stichting „Meilust" te Nijkerk Uitgaande van de Nederlandse Hervormde Kerk heeft voor haar Kinderhuis „Meilust" de funktie vakant van: „Meilust" heeft een kapaciteit van 56 kinderen, richt zich op (verstandelijk) minder begaafde jongens en meisjes en is voorlopig goedgekeurd krachtens de A.W.B.Z. Funktie omschrijving: De te benoemen funktionaris dient verantwoordelijkheid te dragen voor de rapportage over de kinderen en het kontakt met de plaatsende instantie verantwoordelijkheid te dragen voor de begeleiding van de pedagogische medewerk(st)ers een bijdrage te leveren aan de individuele behan delingsplannen van de kinderen in voorkomende gevallen de direkteur te kunnen vervangen (intern/extern) Gedacht wordt aan een funktionaris met H.B.V.-oplei- ding en ervaring in het inrichtingswerk. De aan te stellen assistent dient kerkelijk meelevend te zijn. In verband met de huidige personeelsopbouw gaat de voorkeur uit naar een man. Van toepassing is de C.A.O. voor Ziekenhuis en opname in het P.G.G.M. is verplicht. Sollicitaties dienen binnen veertien dagen te worden verstuurd naar: Sollicitatiecommissie „Meilust Postbus 52 3860 AB NIJKERK. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij A. van Doode- waard, direkteur, tel.: 03494-51856 Nijkerk. Het salaris ligt tussen de 3400 en 3900 gulden bruto per maand, exclusief vakantiegeld. Dennend. V 3734 ZG BEJAARDENOORD „BETHANIE" STATIONSWEG 70 - EDE Uitgaande van de Stichting Hervormde Wooncentra Ede. Per 1 november 1980 ontstaat in ons tehuis, wegens pensionering van de direktrice, de vakature van: Het tehuis bestaat uit 83 bewoners met mogelijkheid van uitbreiding tot 100 bewoners. Aanwezig zijn 19 z.g.n. aanleunwoningen, terwijl 50 bejaardenwoningen elders worden gebouwd. De aan te stellen funktionaris dient van positief Christe lijke levensovertuiging te zijn, in het bijzonder grote belangstelling te hebben voor en bij voorkeur werk zaam te zijn in het bejaardenwerk. Het welzijn en de ontspanning van de bewoners stellen wij op hoge prijs. Uiterst belangrijk wordt door ons geacht het scheppen van een goede leefsfeer in het tehuis waarbij in het bijzonder ook een goede verhouding met de medewer kersisters) als een van de hoogste eisen wordt gesteld. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor bejaardenoorden. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de sekretaris van het bestuur telefoon 08380-10648 na 19 uur. Uw schriftelijke sollicitatie met uitvoerige omschrijving van uw persoonlijke gegevens richten aan de sekretaris de heer A. van Steenbeek. Beatrixlaan 43, 6713 PR Ede. „De Schauw" Stichting Protestants Christelijk Bejaardencentrum Engweg 4 3882 AL Putten Tel. 3744 „De Schauw" is een huis waar 90 oudere mensen wonen. Onze huidige staffunktionaris heeft de wens te kennen gegeven om medio dit jaar hèar werk bij ons te beëindigen. Daarom zoeken wij kontakt met gegadigden, die per 1 juni a s. haar plaats als wil Innemen. Tot haar taken zullen o.m. behoren: organisatie van en toezicht op alle huishoudelijke werkzaam heden. O inkoop, kontrole en uitgifte van huishoudelijke artikelen. in goed overleg een bijdrage leveren aan het scheppen van een prettig leef- en werkklimaat. Gegadigden dienen: O in het bezit te zijn van het diploma „Huishoudkundige voor inrichtingen". O Bij voorkeur ervaring te hebben opgedaan. In principe bereid te zijn zich aan een psychotechnisch onderzoek te onderwerpen. Arbeidsvoorwaarden en salariëring overeenkomstig de CAO voor bejaardentehuizen. Van de kandidaten wordt een positief christelijke levenshouding verwacht. De mogelijkheid van interne plaatsing is aanwezig. Uw schriftelijke sollicitatie met uitvoerige inlichtingen worden gaarne tot uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, ingewacht bij de direktie van ons huis. 5 De sektie gezinsverzorging en gezinshulp van de Stichting voor Kerkelijk Sociale Arbeid te Rotterdam heeft op korte termijn plaats voor een die zich na een ruime inwerkperiode zal gaan bezig houden met het bezoeken van gezinnen, waaronder veel bejaarden, het begeleiden van gezinshelpsters/- verzorgsters, het koördineren van diverse organisa torische werkzaamheden alsmede het voeren van een kleine administratie. Onze gedachten gaan uit naar een kandida(a)t(e) met het diploma M.B.O.-S.D., H.B.O.-M.W. of akte N-XX. Ervaring in deze sektor is zeker een pré. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Rechtspositieregeling is de C.A.O. voor de welzijns- sektor. Schriftelijke sollicitaties aan: Stichting voor Kerkelijk Sociale Arbeid, sektie ge zinsverzorging en gezinshulp, Westersingel 109 3015 LD Rotterdam. Voor telefonische informatie vooraf: K.S.A., tel.: 010- 363033. afd. Pers. zaken. Op onze afdeling MEDISCH-MAATSCHAPPELIJK WERK kunnen wij op korte termijn plaatsen een Het werk heeft als invalshoek de practische hulpverlening aan de patiënt; hiertoe heeft hij/zij regelmatig contacten met intra- en extramurale instanties. Functie-eisen: middelbare schoolopleiding; diploma Sociale Academie, richting Maatschappe lijk Werk of gelijkwaardig niveau; enige gerichte ervaring wordt op prijs gesteld; qoede contactuele eigenschappen en met alle disciplines goed kunnen samenwerken goed kunnen samenwerken met een twee tal collega's. Salaris, afhankelijk van ervaring en opleiding, tot maximaal f 3304,14 bruto per maand; overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de afdeling Personeelszaken, waaraan ook schriftelijke sollicitaties onder ver melding van nr. MW/110 kunnen worden gericht. do D< de Ai ge he va ar he pl; do ar Is! ge m< ca Eei 1 uit ils Het bestuur van de Stichting Dienstverlening Be|~' den te Maasland roept sollicitanten op voor de fu van f- van, het dienstencentrum, belast met het open bej denwerk in de gemeente Maasland. Het ligt echft de bedoeling dat nog dit jaar het bejaardenwerk ii gemeenten Maasland, Schipluiden en De Lier v geregionaliseerd. De functionaris zal dan de Ie) krijgen over het bejaardenwerk in de aldus gevoi regio, en zal in dat verband samenwerken mi reeds aanwezige functionaris. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het dipl Sociale Academie, H.S.A. of H.B.O. Bij vooi studierichting CW of SD. Zij die ervaring hebben t open bejaardenwerk genieten de voorkeur. Sollid ten moeten bereid zijn zich eventueel te onderwej aan een ps. test of grafologisch onderzoek, volgens rijksregeling. Sollicitaties binnen 14 dagen bij de secretaris] Rieuwerts, Kon. Julianaweg 104, 3155 XH Maa Tel. 01899-15553. Van deze Stichting gaan uit de ziekenhuizen Boerhaave en Pius te Harderwijk en het Ziekenhuis Salem te Ermelo. Totaal 411 bedden, personeelsbestand 700 personen. De bouw van een nieuw streekziekenhuis is in voorbereiding. Op de stafafdeling Personeelszaken, welke in opbouw is. rechtstreeks ressorterende onder de coördinerende directie, vaceert de functie van Voor deze functie zoekt het Bestuur contact met gegadigden die bereid zijn deze afdeling te laten functioneren volgens de hierna genoemde taakaanduidingen: het adviseren van de directie inzake het te voeren personeelsbeleid het verzorgen van de selectie, werving en introductie. het begeleiden van veranderings- en samenwerkingsprocessen, het bevorderen van het arbeidsklimaat. het adviseren van het personeel over arbeidsvoorwaarden, het mede uitvoeren van het vastgestelde beleid. Functie-eisen: middelbare school en beroepsopleiding op H B O -niveau. ervaring op het gebied van het personeelswerk bij voorkeur in de gezondheidszorg Het Bestuur denkt aan iemand met een Christelijke levensovertuiging van omstreeks 35 jaar. Voor de arbeidsvoorwaarden is de CAO voor het ziekenhuiswezen van toepassing Het Bestuur zal zich bij de selectie-procedure laten adviseren door een psychologisch adviesbureau. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie met een uitvoerige beschrijving van hun levensloop te richten aan de coördinerende directie. Postbus 138,3840 AC HARDERWIJK amsterdam Het Instituut voor Pedagogisch- Didactische Vor ming van a.s. Leraren zoekt een medewerker voor de sectie algemene onderwijskunde (m/v) (voor aanvankelijk 0.2 deel van de ^erktijd) Taak: het geven van (werkjcolleges over de levenbe- schouwelijke aspecten van het voortgezet onderwijs aan studenten, die zich voorbereiden op het leraar schap; het onderzoek naar de doelstellingen van het bijzonder en openbaar onderwijs en haar operationa liseringsmogelijkheden met betrekking tot de school werkplanontwikkeling; het adviseren van scholen voor voortgezet onderwijs met betrekking tot de levens beschouwelijke aspecten van het onderwijs. Functie-eisen: een afgeronde studie op academisch niveau en een ruime ervaring bij het voortgezet onder wijs. Betrokkene zal zijn werkzaamheden verrichten in contact met de subfaculteit Pedagogische en Andra gogische Wetenschappen, in samenwerking met de medewerkers van het Instituut. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door prof dr. Jac. Schouten, tel. 020-548 43 23 (privé: 02526-21 47). Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vaca turenummer 753-0420. te richten aan de dienst Per soneelszaken. postbus 7161, 1007 MC Amsterdam. De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105. Amsterdam-Buitenveldert. do

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22