m we gastvrouw <S> ECHTPAAR veldwijk vraagt: hoofd maatschappelijke sektor (m/v) paviljoenshoofd adviseur bejaardenwerk (vrl.of.mnl.) „De Maaskant" een vormingsleid(st)er groepsleiders EEN LEIDSTER groepsmedewerk(st)ers geestelijk verzorger clara feyoena heem bezigheids- leid(st)er PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS VELDWIJK ERMELO leiden DEHARTENBERG-EDE ZATERDAG 9 FEBRUARI 1980 Stichting Hervormd Bejaarden centrum 'Loosduinen' Willem lll-straat 36 - Den Haag Ons bejaardencentrum bestaat uit 2 verzorgings tehuizen met totaal 210 bewoners en 120 flats voor zelfstandig wonende bejaarden. Wij vragen een: tot haar taak behoort o.a.: het onderhouden van contacten met de bewoners het ontvangen en begeleiden van nieuwe bewoners de organisatie en het leiden van ontspannings avonden, feestelijke gebeurtenissen en dagtochten het begeleiden van vrijwilligers in het bejaardenwerk Wij denken aan iemand die: belangstelling heeft voor de oudere mens tactvol kan optreden organisatorische kwaliteiten bezit ervaring heeft in het werken met bejaarden een leeftijd heeft tussen ca. 30 en 50 jaar. Een Protestants Christelijke levensovertuiging is voor deze functie noodzakelijk. De gastvrouw ressorteert rechtstreeks onder de directeur er. verricht haar taak in nauwe samen werking met de andere stafleden. Ook een part-time kracht zou deze functie kunnen vervullen in circa 32 uur per week. Salariëring volgens de C.A.O. Bejaarden tehuizen. Sollicitaties te richten aan de directeur de heer A. J. Swen, die desgewenst ook telefonische informatie betreffende deze functie kan verstrekken, tel. 070-254012. DE HERVORMDE STICHTING VOOR MAATSCHAPPELIJK WELZIJN IN NOORD HOLLAND zoekt voor spoedige indiensttreding een WERKGEBIED: in principe de gehele provincie NOORD-HOLLAND, met uitzondering van Amsterdam. FUNKTtE-OMSCHRIJVING. bevorderen dat de oudere mensjseter in staat Is om in onze samenleving het eigen welzijn te behartigen, waartoe versterking van de persoonlijke en maatschappelijke positie van hem of haar als een noodzakelijke voorwaarde geldt. TAKEN: opzetten van gespreksgroepen van ouderen en bevorderen van groepswerk met ouderen, desgewenst ondersteunen van organisaties van ouderen; desgewenst ondersteunen van bewonerskommissies. vrijwilligers, die georganiseerd met en voor ouderen werken, bekwamen in respektvol omgaan met ouderen, door midd'el van voorlichting, training en vorming. bevorderen van het optimaal funktioneren van voorzieningen en instellingen voor ouderen, zoals dienstencentra, verzorgmgs- en verpleegtehuizen. voorlichting in algemene zin. SAMENWERKING: het werk zal worden uitgevoerd in samenwerking met de aanwezige provinciale zusterinstellingen: hiervoor zi|n afspraken gemaakt, m een in te stellen begeleidmgskommissie wordt deze samenwerking mede zichtbaar. OPLEIDING EN ERVARING: voor deze funktie is een gerichte hogere beroepsopleiding of universitaire opleiding noodzakelijk; aan een ruime praktijkervaring wordt veel waarde gehecht. SALARIS EN RECHTSPOSITIE: aanstelling geschiedt in de rang van hoofdkommies A (salaris per laar tussen 43 000 - en f 55 000.- mkl vakantietoeslag), van toepassing is de CAO voor de Welzijnssektor. INLICHTINGEN zi/n te verkrijgen bij de heer J van de Graait, p/a Kennemerpark 33. Alkmaar, telefoon (072) 11.85 43. SOLLICITATIES worden graag ingewacht bij de sekretarls van de Nederlandse Hervormde Stichting voor Maatschappelijk Welzi/n in Noord-Holland, p/a Kennemerpark 33. 1811 DG Alkmaar. SOCIAAL - AGOGISCH CENTRUM zoekt voor een GEZINSHUIS een leeftijd vanaf ca. 30 Jaar In een gezinshuis woont een echtpaar, met of zonder eigen kinderen, met vier |ongeren. m de leeftijd van 10-16 iaar. kunnen om uiteenlopende redenen met thuis wonen. Oe gezinshuizen worden intensief begeleid door een maatschap pelijk werk(st)er Zeker overdag komt het werk voor een groot deel neer op de schouders van één van beide ouders Van de ander wordt verwacht een eigen werkknng te hebben en zodoende voor het eigen gezinsinkomen te zorgen Het ts van belang dat het echtpaar ervanng heeft m de omgang met oudere kinderen Het echtpaar krijgt de beschikking over een ruime woning m. of tn de naaste omgeving van Amsterdam Voorts wordt er met de gezmshuisouders een goede ftnanctft regeling getroffen Na ontvangst van schriftelijke reakties op onderstaand adres, worden belang stellenden uitgenodigd voor een informatieve bijeenkomst. Telefonisch kunnen Inlichtingen worden ingewonnen bi) de afdeling Gezinshuizen, tolefoonnumme.* (020) 735025. Uw resktie kunt u. binnen twee weken, zenden aan het Sociaal-agogisch Centrum. t.a.v de heer R. van Pegée. coordinator afdeling Gezinshuizen. IJsbaanpad 3. 1076 CV Amsterdam Het bestuur van het Christelijk Vormingscentrum te Maassluis vraagt voor z.s.m. tot 1-8-80. voor 20 uur per week Taken o.a studiebegeleiding keuzevakken verzorging Vereist Chhstelijke levensovertuiging 3e graads onderwijsbevoegdheid (b v N-akte) Inlichtingen bij de directeur: A. L Greiner. tel. 01899-13510 Sollicitaties aan het bestuur, p a. Li/sterlaan 11, Maassluis Medisch kinderhuis 't Ruige Veld te Rolde een tehuis voor moeilijk lerende kinderen met ontwikkelingsach terstand en probleemgedrag. de kinderen worden ti/dig opge nomen voor observatie en be handeling. de groepen worden begeleid door een multi-disciplinair team vraagt: Voor een nog te vormen groep, waar voorlopig vier kinderen worden opgenomen in de leeftijd van 9 tot 15 jaar en voor de jongste groep van 6 tot 11 jaar vereist: ervanng en opleiding in groepswerk (MBO-iw. B- verplegmg of andere gelijk gerichte opleiding) minimum leeftijd 21 jaar positieve instelling t.a.v. de chnstelijke signatuur van het kinderhuis. Aan eventuele geschikte kandidaten wordt een taak omschrijving toegezonden. Salaris: volgens salarisschalen voor personeel werkzaam in particuliere kinderhuizen afhankelijk van leeftijd en ervaring (van 1871,71 t/m 2048,73). Uitvoerige sollicitaties binnen 8 dagen te richten aan de direktie van het medisch kinderhuis 't Ruige Veld. Asserstraat 23, 9451 AA Rolde. tel. 05924-1234. Voor inlichtingen kunt u bellen naar bovenstaand nummer en vragen naar betreffende groep. STICHTING GEZINSVERZORGING 'MIDDELHARNIS- SOMMELSDIJK' (Interkerkelijke Stichting) vraagt op korte termijn (voor de Gezinsverzorging) Zij zoekt een kandidate met een positief protestants christelijke le vensovertuiging. Gewenste opleiding: H.B.O. (m.w.) of studerend hiervoor. Geboden wordt een zelfstandige werkkring waarbij tezamen met de kollega's leiding gegeven moet worden aan de in dienst zijnde gezinsverzorgsters. gezinshelp sters en bejaardenhelpsters. Salariëring en secundaire arbeids voorwaarden naar rijksnormen. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschij nen van dit blad te richten aan het bestuur van de Stichting. Oost Achterweg 17. 3245 AN Sommelsdiik. Telefonische inlichtingen op ons bureau: 01870-2884. weg vragen wij twee (leeftijd 23 Jaar). Hij of zij zal in teamverband mede verantwoording dragen voor de begeleiding en verzorging van: a) een groep van 6 jongens m de leeftijd 10-13 iaar, of b) een groep van 8 jongens in de leeftijd 17-23 iaar. Voor dit werk vragen wi| iemand die bereid en in staat is om met de volle inzet van zijn of haar persoonlijk heid in teamverband deze groep cerebraal gehandi capten te begeleiden Ervaring met geesteii|k gehan dicapte mensen strekt tot aanbeveling INSTITUUT SCHREUDER is een christelijke instelling en sollicitanten dienen zich in deze sfeer thuis te voelen Sollicitanten voor de onder a) vermelde funktie kun nen met voor 1981 in de gelegenheid worden gesteld een kursus MBO of iets dergelijks te gaan volgen. Bij de onder b) vermelde funktie wordt gedacht aan iemand die net het diploma MBO-iw of een daarmee vergelijkbaar diploma heeft behaald. De CAO-Ziekenhuiswezen is bij ons van toepassing. Inschakeling voor de funktie onder a) gebeurt in de schaal voor leerling-verpleegkundigen: voor de funktie onder b) in de schaal voor verpleegkundigen. Schnftelijke sollicitaties graag binnen een week te richten aan de direktie van het orthopaedagoglsch behandellngslnstituut SCHREUDER. Bakenberg- seweg 258-260, 6816 PD Arnhem, onder vermelding van nq. KA 090280 a) of b) Het verpleeghuis "Clara Feyoena Heem" heeft vanaf april 1980 de mogelijkheid tot verzorging en/of verpleging van 100 lichamelijk gehandicapte en 100 geestelijk hulpbehoevende bewoners. Op korte termijn komt de funktie vrij van Het betreft een deeltaak van 80 procent. Salariëring volgens de richtlijnen van de N.Z.R.. overige secundaire arbeidsvoorwaarden overeen komstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij Drs. G. Jonker, voorzitter van het bestuur, tel. 05232 1584. Ds D A. ten Haaft. hu.d.ge predikant Clara Feyoena Heem, tel. 05232 - 2666 of 1129 (privé). Belangstellenden kunnen hun brieven richten aan de secretaris van het bestuur B. ter Veen, Hoofdweg 48. 7782 PN De Krim O» CG« G« ->* VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM TE HARDENBERG Het psychiatrisch ziekenhuis ..VELDWIJK" is gelegen cp de Veluwe in Ermelo. Met dit ziekenhuis biedt de Vereni ging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken optimale herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzorging aan psychiatrische.patiënten. Op de afdelingen: geronto-psychiatrie, algemene psychiatrie en langdurig psychiatrische behandeling worden ca 800 patiënten behandeld en verpleegd, terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings- en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent De Kolbaan is het Centrum voor aktiverende bezigheid. Hier wordt een groep van 150 langdurig be handelde psychiatrische patiën ten een gevarieerd aktiviteiten programma aangeboden. Het team van de Kolbaan bestaat uit groepsleid(st)ers. muziekthera- peute, bewegingstherapeut, on derwijzer en een leider handen arbeid. Voor dit centrum zoeken wij een Deze zal in samenwerking met een andere leidster en enkele verpleegkundigen een program ma van eenvoudige activiteiten op het gebied van handwerken en handenarbeid aanbieden aan een groep van ca 16 patiënten. Over de inhoud van het program ma vindt regelmatig overleg plaats met het team van de Kol baan. Voor de vervulling van deze vaka- ture gaan onze gedachten uit naar iemand met de opleiding Bezigheidstherapie (Epe of Bre da) of een soortgelijke opleiding. Ervaring in een psychiatrisch zie kenhuis of een Z-insteliing wordt op prijs gesteld. Onze voorkeur gaat uit naar me dewerkers met een Christeli/ke levensinstelling. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicita tieformulier kan kontakt worden opgenomen met de afdeling per soneelszaken. tel. 03417-54848 toestel 205. Het formulier kunt u ook in het weekeinde en 's avonds via dit telefoonnummer b'i de dienst doende telefoniste aanvragen Schrifteh/ke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken Psychiatrisch Ziekenhuis "VELDWIJK". Postbus 1000. 3850 BA Ermelo De Gemeentelijke Sociale Dienst bevindt zich op vele terreinen mid den in een proces van (her)bezinning en opbouw. In deze ontwikkeling krijgen de hulpverlening, de interne organisatie en de huisvesting de volle aandacht. Ook de plaats van de Dienst zelf is in diskussie: ambtelijk als gevolg van een herstrukturering van het gehele ge- Z0l meentelijke apparaat en we als hulpverleningsinstelling temidden van gemeentelijke en niet-ge- meentelijke partners. m< st- xijr ker ne boe ion »ch typ 3ei ider Behalve door deze faktoren, wordt het werkklimaat verder nog be- w. paald door het spanningsveld tussen de vraag naar hulpverlening en de reële mogelijkheden van de beschikbare medewerkers. De Dienst telt circa 115 medewerkers, verdeeld over 7 afdelingen, rt* waaronder 4 buitendienstaf delingen. De algehele leiding berust bij een direktieteam, bestaande uit de di- rekteur, een hoofd maatschappelijke sektor en een hoofd admini- stratieve sektor. Bij deze dienst is de funktie vakant van: Funktie-inhoud: - het geven van algemene leiding aan en koördinatie van de 4 buiten dienstafdelingen; - het formuleren van en de verantwoordelijkheid voor een samenhan- gend uitkeringsbeleid en de zorg voor de kwaliteitsbeheersing en een juiste afstemming t.o.v. andere welzijnsinstellingen; - het (mede) zorgdragen voor een samenhangend en op de behoef ten afgestemd welzijnsbeleid op plaatselijk niveau; - het met de andere leden van het direktieteam gezamenlijk formu leren en tot uitvoering (doen) brengen van het algemene dienstbe- leid. Funktie-vereisten: - een aan bovengenoemde taken beantwoordende opleiding op uni versitair of vergelijkbaar niveau; - bij voorkeur praktische ervaring in een soortgelijke funktie, - uitstekende kontaktuele kwaliteiten en duidelijk leidinggevende eigenschappen, blijkende uit het vermogen tot organiseren, dele geren, plannen en motiveren. Het salaris zal maximaal f 6023, bruto per maand bedragen. Aan de selektie wordt medegewerkt door een vertegenwoordiging van het personeel. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selektie-procedure. Het rapport kan desgewenst tevoren met het burpau worden bespro ken. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de direkteur, de heet j O. Scheepbouwer, tel. 071-131941. Sollicitaties met vermelding van vakaturenummer 80018 kunnen bin-' nen twee weken worden gezonden aan burgemeester en wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. I ties open voor /rf(, eisen votdoet. tZX'or» nadrukkelijk venocht w solliciteren. CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apeldoornseweg 60. Ede. Telefoon (08382) 441 "De Hartenberg" is een christelijke woon- en werkgemeenschap waar 380 geestelijk gehandicapten worden verzorgd en begeleid. In een van de paviljoenen waar 24 kinderen wonen in leeftijd variërend van 7 tot 20 jaar - vragen wij zo spoedig mogelijk een Van de bewoners bezoekt de ene groep de Z.M.L.K.- school. Van deze groep wordt een gedeelte voorbereid voor een plaatsing in een fasehuis. De andere groep verblijft overdag in het paviljoen en neemt slechts sporadisch deel aan activiteiten daar buiten Naast een groepsgerichte benadering wordt ook veel aandacht besteed aan de individuele omgang en behandeling van deze groep. Voor de functie van paviljoervshoofd zoeken wij iemand met goede organisatorische en contactuele eigenschappen. Hiervoor denken wij aan een Z-gediplomeerde met een behoorlijke ervaring in de intramurale zwakzinnigenzorg. Het is een aanbeveling als de staf- of gelijkwaardige opleiding is gevolgd. Leeftijd bij voorkeur tenminste 25 jaar. Taken: - organiseren en begeleiden van de paviljoens- werkzaamheden - het opstellen van behandelingsprogramma's »n samenwerking met medewerkenden en adviseurs het onderhouden van relaties met andere paviljoenen en diensten - het onderhouden van oudercontacten. Gezien het protestants-christelijke karakter van onze vereniging is een christelijke levensovertuiging vereist. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bi| het hoofd van de verpieegdienst. de heer W D. Hakkenberg, toestel 119 Schriftelijke sollicitatie te richten aan de algemeen-directeur, Postbus 75,6710 BB EDE (Gld.)

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 20