Hoofd verpleeg kundige E2D iikerkooa groot° schuy lenburg - een ergotherapeut(e) Stichting De Rustenburg Rotterdam Hoofd van de ziekenafdeling groepsleider m/v Z-verpleegkundigen en leerting- Z-verpleegkundigen StAndreas-Bethesda 1© waarnemend hoofd chirurgische afdeling Verpleeghuis De Hemelse Berg gediplomeerd ziekenverzorgenden huishoudelijke hulpen bejaardenverzorgende ziekenverzorgende Sint Jacob ervaren Z-verpleegkundige of beginnend orthopedagoog met ervaring in de zwakzinnigenzorg nieuwenoord-baam waarnemend hoofd verpleegdienst r< ZATERDAG 9 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTET in het bezit van het betredende diploma, bieden wij een prettige werkkring in ons verpleeghuis voor 126 somatisch zieken aan de Mathenesser- laan 600 te Rotterdam. Het betreft de nog jonge afdeling ERGO THERAPIE. die zich in nauwe samenwerking met de afdeling FYSIOTHERAPIE - inzet voor de reaktivering van onze patiënten. Voor alle nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer E. van Kapel, hoofd Personeelszaken, telefoon (010) 22.12.55 of 77.03.77, aan wie u ook uw sollicitatiebrief kunt richten. Die brief graag aan het adres Bergweg Zuid 90.2661 CV Bergschenhoek en met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring. "Stichting Gereformeerde Bejaardentehuizen Linker Maasoever" te Rotterdam-Zuid. Bejaardencentrum "WAELESTEIN" Voor ons huis met 206 bewoners, een ziekenafdeling met 9 bedden en een afdeling groepsverzorging met 11 bewoners, roepen wij sollicitanten op voor de funktie van: Minimum leeftijd 30 jaar Wij vragen iemand met: kennis van het werken met bejaarden leidinggevende capaciteiten protestant christelijke levensovertuiging diploma verpleegkundige A en eventueel B Salaris volgens de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie, Schulpplein 50, 3082 PX Rotterdam. centrum voor geeslolifr gehjndikaptcn Kadijkerkoog. uitgaande van de Dr. M.J. Prinsenstichting, wordt In een 4 tal bouwfasen gerealiseerd. Op dit moment wonen In een 4-tal paviljoens 208 bewoners. In 1982 zullen uiteindelijk 450 mensen in het centrum een thuis gevonden hebben. Voor een groep van 8 gedragsmoeilijke bewoners van laag debiel nivo, in de leeftijd van 20-28 jaar vragen wij een In deze groep wordt, samen met 7 kollega's,gewerkt met individuele begeleiding d.m.v. een gestrukturereerd programma. Binnen de leefgroep wordt aan het team een grote mate van zelf standigheid gegeven, hetgeen als konsekwentie heeft, dat wij van de groepsieider(ster) verantwoordelijkheidsgevoel en een eigen inbreng verwachten. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een gerichte opleiding (Z. M B O.V., H.B.O.V., O.P.M. V.S.I.D.. M.B.O.I.W., HB.O.I.W). De C.A.O. ziekenhuiswezen Is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Jim v.d. Linden (pavll- joenskoördmator). Tel. 02990-31311. Sollicitatie-brieven met vermelding van "sollicitatie Canteweljde" binnen 14 dagen richten aan de direktie van Kadijkerkoog, Postbus 123,1440 AC Purmerend. LANDELIJKE PROT.-CHR. SVCHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN TENUNSPEET De leefgemeenschap voor geestelijk gehandicapten "VEIUWEHORST" heeft In verschillende van haarhuizen nog plaats voor e positief protestants-christelijke levensovertuiging vereist, e salaris en arbeidsvoorwaarden volgens normen CAO- Ziekenhuiswezen, e nadere inlichtingen bij mej. A. van Bostelen, telefoon (03412) 2740. Schrilleliike sollicitaties te richten aan het hoofd van de Opleiding, de heer A.f. van Leeuwen, Postbus 134, 8070 AC Nunspeet. Deze krant laat zich vierweken lang op proeflezen. 24 nummers voorf 7.50. Bel: 020 659388. STICHTING CHRISTELIJKE ZIEKENVERPLEGING TIEL De drie ziekenhuizen in de West-Betuwe, het St. Barbara Ziekenhuis te Culemborg en het St. Andreas en het Bethesda Ziekenhuis in Tiel, zullen over enkele jaren worden ondergebracht in een nieuw zieken huis in Tiel met een opnamekapaciteit voor 367 patiënten. Met de bouw hiervan is reeds begonnen. In het St. Andreas- en het Bethesda Ziekenhuis ontstaan binnenkort twee vaka- tures voor de funktie van Beide afdelingen hebben een opnamekapa citeit voor ongeveer 40 in hoofdzaak chi rurgische en gynaecologische patiënten. Voor deze funkties gaat de voorkeur uit naar verpleegkundigen met het A-diploma, die beschikken over leidinggevende kapaci- teiten. Een voltooide kaderopleiding wordt wense lijk geacht. Ervaring in een soortgelijke funktie is ge wenst. Salaris afhankelijk van opleiding en erva ring. Inlichtingen worden graag verstrekt door Zr. Judith, verpleegkundig direktrice van het St. Andreas Ziekenhuis, tel. (03440) 12641, tst. 111 en Mw. A.E. Schmidt, verpleegkundig directri ce van het Bethesda Ziekenhuis, tel. (03440) 13344, tst. 112. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de afd. personeelszaken van de Stichting Chr. Ziekenverpleging St. Andreas - Bethesda, Postbus 24, 4000 AA Tiel. Het Sint Jozef Ziekenhuis te Gouda Is een middel groot ziekenhuis met 270 bedden en ca. 400 mede werkers. In verband met vertrek ont staat met ingang van 1 juni 1980 op de gecombineerde afdelingen Intensive Care (11 bedden) en Interne (18 bedden) een vacature voor Om deze functie goed te kunnen vervullen is een IC/ CC opleiding vereist; erva ring in een soortgelijke func tie eveneens. Een voltooide staf/kaderop leiding strekt tot aanbeve ling. Aanstelling geschiedt in de rang van hoofdverpleegkun dige, waarbij het salaris volgens N.Z.R.-regeling maximaal f 3614.74 per maand is; inschaling afhan kelijk van leeftijd en ervaring. Ook voor de verdere ar beidsvoorwaarden geldt de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de heer J. H. van Wijngaarden, Hoofd Personeels zaken. Sint Jozef Ziekenhuis, Graaf Florisweg 77-79, 2805 AH Gouda. Hemelseberg 1 6852 6n OOST ER BEEK In ons verpleeghuis voor somatisch zieken. 75 bedden, is plaatsingsmogeli|kheid voor full- of parttime, die mee willen werken aan de verpleging, verzorging en begeleiding van de somatisch zieken en ingezet zullen worden bij de begeleiding van de leerlingziekenverzor genden. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Ziekenhuiswezen Pensioenregeling volgens het P.6.G.M. Woonruimte aanwezig. full- of parttime. Inlichtingen en sollicitaties aan de besturend zuster van het Verpleeghuis „De Hemelse Berg". Hemelseberg 1, 6862 BN-OOSTER- BEEK R. K. Bejaardenverzorgings- en verpleegtehuis "Sint Jacob" vraagt voor één van haar verzor gingsafdelingen een gediplomeerd en een gediplomeerd Wij bieden U een prettige werkkring. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens C.A. O. Daar naast zijn er góede sekundalre arbeidsvoorzieningen, waaronder gratis dienstkleding. Sollicitaties kunt U richten aan de afdeling Personeelszaken van R. K. Bejaardenverzorgings- en verpleegtehuis Plantage Middenlaan 52 1018 DH Amsterdam Tel. 020-254962 Voor Informatie: toestel 138 tv) LYj I verpleegkundigen •k, met belangstelling voor kankerverpleging In het Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis is plaats voor verpleegkundigen, die belang stelling hebben voor de verpleging van kankerpatiënten. Voor hen bestaat tevens de mogelijkheid om aan onze kursus Kankerverpleging deel te nemen. Deze kursus start jaarlijks in januari en in september. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging A. Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij de verpleegkundig direkteur, zr. B. van Warendorp, tel. (020) 512 2238. De arbeidsvoorwaarden zijn overeen komstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van vakaturenummer 21-6 richten aan de afdeling Personeelzaken, Plesmanlaan 121, Amsterdam-Slotervaart. Antoni van Leeuwenhoekhuis Ziekenhuis en Research-laboratorium van de Vereniging het Nederlands Kankerinstituut vormen samen een centrum op nationaal niveau voor de bestrijding en het voorkomen van kanker en aanverwante ziekten, door middel van patiëntenzorg, fundamenteel en toegepast wetenschappelijk onderzoek. NIEUWENOORD te Baarn draagt de zorg voor 400 geestelijk gehandicapten van verschillend niveau, die zijn gehuisvest in woningen, elk voor 8 tot 12 personen. Elke drie woningen (leefgroepen) vormen een kluster, geleid door een klusterhoofd. Hiervoor zoeken wij een Een KLUSTERHOOFD heeft de leiding over drie leef groepen van in totaal 30 zwakzinnigen en 16 man of vrouw groepsleiding. De funktie vraagt een grote mate van zelfstandigheid, waarbij de nadruk ligt op de dagelijkse begeleiding van de leefgroepen. Leeftijd bij voorkeur tussen 25 en 35 jaar. Voor alle nadere inlichtingen kunt u bellen (035-85.44.51, toestel 231) met de afdeling Personeelszaken, waar men ook graag uw sollicitatiebrief tegemoet ziet. Het adres is Zandheuvelweg 11. Postbus 1020, 3740 BA Baarn. KATHOLIEK CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN C dc In onze inrichting, een leefgemeenschap van protestants-christelijke signatuur, worden de circa 750 geestelijk gehandicapte bewoners do< circa 600 personeelsleden verzorgd en behandeld Met een nieuwbouwprogramma, waarbij de meeste gebouwen worden vervangen of gerenoveerd, is onlangs een begin gemaakt. Mede in verband met het bovenstaande willen wij overgaan tot aanstelling van een Taakinhoud: In nauwe samenwerking met het hoofd Verpleegdienst: - geven van begeleiding en ondersteuning aan de paviljoensleiding voorbereiden en uitwerken van beleidsplannen binnen de verpleegdienst - als vertegenwoordiger van de verpleegdienst zitting hebben in diverse overlegorganen - geven van adviezen m.b.t. dienstenplanning, maken van roosters voor vrije en vakantiedageij1^ - aannemen en plaatsen personeel verpleegdienst. m bli Pr nc ar te bu de di* da in da sti 0p gei op me Vereisten: - diploma Z- en/of B-Ziekenverpleging - diploma of getuigschrift kaderopleiding minimum leeftijd 30 jaar - minimaal 3 jaar ervaring als paviljoenshoofd - protestants-christelijke levensovertuiging. Arbeidsvoorwaarden volgens de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. De aanstelling geschiedt, afhankelijk van ervaring, in de rang van hoofdverpleegkundige of hoofdverpleegkundige-A. Bij de sollicitatieprocedure zullen medewerkers uit de dienst betrokken worden. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Voor telefonische informatie kunt u zich tijdens kantooruren wenden tot br. G.P. Bijlsma hoofd Verpleegdienst, toestel 132. Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting, Postbus 9027,7300 EK Apeldoorn. lal vo: mc [ei bei lai Ur mc pa! ma op A a bel l-er Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten Zutphensestraat 106, 7325 XL Apeldoorn, Telefoon (055) 26 09 06. psychiatrisch ziekenhuis dennenoord zuidlaren uitgaande van de vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. In Dennenoord is een psychiatrisch ziekenhuis me nische, poliklinische en dagbehandelingsmogeiij jjjj heid. Er zijn circa 750 patiënten opgenomen en rtj personeelsbestand bedraagt circa 760. Tot de afdeling Opleidingen behoren de opleidii tot Ziekenverzorgende en Psychiatrisch verpleei dige. Het totaal aantal leerlingen is plm. 280 Vt ,ei deze afdeling vragen wij op korte termijn een verpleegkundig docent m/v Hij/zij zal belast worden met de volgende taken - het voorbereiden, verzorgen en evalueren van lessen - het samenstellen en afnemen van toetsen bij fel examens het begeleiden van groepen leerlingen als klas docent het regelmatig plegen van overleg met de pral begeleiders, de staf theoriedocenten en de'aan de opleiding verbonden uurdocenten. De funktie brengt tevens met zich mee dat de fi e! onaris zich bezig zal houden met: - het vervangen van het hoofd Opleidingen - het ondersteunen van het hoofd Opleidingen t dagelijkse leiding van de afdeling het meewerken aan het verder uitwerken van inservice opleiding. Voor deze funktie stellen wij als eis dat kandidi J in het bezit zijn van het diploma B-ziekenverpli ,i en het diploma Verpleegkundig docent. Enige jaren onderwijservaring en hel diploma A rc ziekenverpleging strekken tot aanbeveling. Een christelijke levensinstelling is, gezien het k£" ter yan het ziekenhuis, gewenst. Aanstelling in de rang van 1ste verpleegkundig behoort, indien men volledig voldoet aan de ge de kriteria, tot de mogelijkheden. Telefonische informatie omtrent deze funktie is verkrijgen bij de heer B. Nieuwland. hoofd Opll gen, tel. 05905 1331 Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar de h C.A. de Graaf, stafdirekteur sociale zaken. Dennenoord, E 6, 9471 KA Zuidlaren

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14