HOËAND INTERNATIONAL WIJ MAKEN ER OOK DEZE ZOMER K MEER VAKANTIE VAN. FAMILIEBERICHTEN SICILIË VASTE PRIJZEN GEEN BRANDSTOF TOESLAGEN MALLORCA COSTADELSOL ROEMENIË BENIDORM 1 VRIJDAG 8 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTET P 1 kunnen van maandag lol en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond ts dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Goede morgen lieve Oma van de Poppe hartelijk gefeliciteerd met Uw 80e verjaardag, door Alfred en Gerhard Slik Piet er en Bastiaan Hogeweg Bloemstraat 13. 8081 CV ELBURG. Goede morgen Papa en mama Hartelijk gefeliciteerd. Annet en Johan Trans en Ludi Herman Wilmleneke Freddy In plaats van kaarten Op 18 februari a.s. hopen wij, J. Radstaak II. Radstaak-van Loc hem met onze kinderen ons 25 jarig huwelijksfeest te vieren Zij. die ons hiermee willen gelukwensen zijn op die dag van harte welkom in de grote zaal van de Gereformeerde Kerk tussen vier en zes uur Groen van Prinstererlaan 2-1 3771 CD Barneveld. Goede morgen vader en moeder Zeeman Vandaag bent u dertig jaar getrouwd; onze hartelijke felicitaties en een fijne dag toegewenst! Rotterdam: Louis Arnhem: Guus en Joke Apeldoorn: Guido en Ike Amsterdam: George Hierbij feliciteren wij onze ouders en grootouders Gerrit Frederik Jansen en Christina Elizabeth Boekelraan van harte met hun 35-jarig huwelijk Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Met grote droefheid geven wij kennis dat de Here uit ons midden heeft weggenomen na een droevig ongeval ons geliefd dochtertje en zusje Mirjam Volders op de leeftijd van 10 jaar „Zij heeft intens van haar jonge leven ge noten" G Volders J. Volders-Muller Gerard en Marian Kor en Marjolein Jan en Pia Chris en Betsy Jelle 6 februari 1980 Mathenesserdijk 228 b 3026 GL Rotterdam Ons dochtertje en zusje ligt opgebaard in de rouwkamer Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vneselaan). Bezoek en gelegenheid tot con doleren aldaar zaterdag a.s. van 10.45 tot 11.15 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 11 februari a.s. in de kapel op de algemene begraafplaats „Crooswijk" om i 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op dezelfde begraafplaats. Vertrek vanaf het woonhuis om 13.45 uur. Toch oveniint eens de genade en maakt een einde aan de nacht. Dan onderwerpt de Heer het kwade, dan is de strijd des doods volbracht. Gez. 297:1 De Here nam tot Zich. na moedig gedragen lijden, onze geliefde dochter, zuster, schoon zuster en tante Frouk Lenten op de leeftijd van 55 jaar. Hoogeveen: H. Lenten Sr. G Lenten-Kikkert Hoogeveen G. Lenten E. Lenlen-Kamminga Hoogeveen H. W. Lenten F. Lenten-Postema Epse: R. Lenten J Lenten-Reinders Wekerom R. Blaak-Lcnteo A Blaak Eefde: E. Kisjes-Lenten R. Kisjes Nijmegen: B. Lenten L Lenten-Steunenberg Hoogeveen H Lenten Jr A. Lenten-Mijnheer neven en nichten Hoogeveen. 6 februari 1980 P de Hooghstraat 29. 7901 CR Hoogeveen De begrafenis zal plaatsvinden D V op maan dag 11 februari a.s. om 14.00 uur vanuit de Zuiderkerk. Baarlelaan 1 te Hoogeveen. Gele genheid tot condoleren van 13.00 tot 13 30 uur Waarna om 13 30 uur een rouwdienst gehou den zal worden. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Wij zien het maar doorgronden het niet Drie jaar waarin hoop en vrees elkaar afwis selden is toch van ons heengegaan na een moedig gevecht voor z'n leven mijn lieve zorg zame man en onze fijne papa Nicolaas Johannes Hakkenes Op de nog jonge leeftijd van 42 jaar 7 februari 1980, Eemland 7 9405 KD Assen A. Hakkenes-Zwaagstra Esther Joke Aletta De teraardebestelling zal op zijn verzoek in alle stilte in familiekring plaatsvinden. U wordt uitgenodigd de dienst van Woord en Gebed bij te wonen die wordt gehouden op maandag 11 februari a.s. om 14 uur in de Zuiderkerk, Zuidersingel 39. Assen. Na deze dienst is er gelegenheid de familie te condo leren. Geen toespraken. Geen bloemen. Door de nacht hoe zwart hoe dicht bracht Hij hem naar "t eeuwig licht Op Zijn tijd nam God tot Zich onze innig geliefde zoon, broer, zwager en oom Nicolaas Johannes Hakkenes op de leeftijd van 42 jaar Geliefde echtgenoot van A. Zwaagstra Assen. 7 februari 1980 Assen: W. Hakkenes J. Hakkenes-Horlings Wester bork: A. Zoer-Hakkenes J. Zoer Den Haag: J. Eding-Hakkenes G Eding Gieten: A. Hakkenes S. Hakkenes-Vorenkamp Huizen: A. Boers-Hakkenes S. Boers Neven en nichten Zie Ik heb U in mijn handpalmen gegrifd Jesaja 49:16 God nam tot Zich onze innig geliefde schoon zoon, zwager en oom Nicolaas Johannes Hakkenes op de leeftijd van 42 jaar. Geliefde echtgenoot van A. Zwaagstra. Assen, 7 februari 1980 Westerbork: J. Zwaagstra Westerbork: G. Zwaagstra-Oosterhof Ontario, Canada: P. Zwaagstra F. Zwaagstra-Terpstra Ontario, Canada: F. Vos-Zwaagstra G. Vos Ontario, Canada: F. Snippe-Zwaagstra B. Snippe Westerbork: S. Zwaagstra K. Zwaagstra-Boertien Ontario, Canada: F. Zwaagstra G. Zwaagstra-Lunshof Ontario, Canada: E. Sijpkes-Zwaagstra A. H. Sijpkes Zuidwolde: S. Zwaagstra F. Zwaagstra-Huisjes neven en nichten Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van de heer N. J. Hakkenes in leven Direkteur Makelaardij van onze be drijven. Een fijne toegewijde en kundige collega en vriend hebben wij in hem verloren, die gedu rende bijna 22 jaar zijn beste krachten aan onze bedrijven heeft gegeven. Met dankbaarheid zal hij in onze gedachten blijven voortleven. Zijn vrouw en kinderen wensen wij veel sterk te met dit grote verlies. Directie en medewerkers Steenhuis" Makelaardij BV Steenhuis' Assurantiën BV Assen. 7 februari 1980. Tot onze grote droefheid, maar in dankbare herinnering voor wat hij voor ons heeft bete kend. geven wij u kennis dat de Here na een moedig gedragen lijden tot Zich heeft geno men. mijn geliefde man, onze zorgzame vader en grootvader Dirk van Bentum op de leeftijd van 66 jaar. Woudenberg: A. van Bentum-van Steenbergen Bussum Henk van Bentum Reina van Bentum-van den Born Foke, Alette Zeist: Corry Schuitman-van Bentum Bert Schuitman Marcella. Jos Enschede Jan van Bentum Woudenberg. 6 februari 1980. Maarsenbergseweg 100 De overledene is opgebaard in de aula van de Algemene begraafplaats te Woudenberg van waaruit de begrafenis zal plaatshebben D.V. maandag 11 februari a.s. om 13.00 uur. Vooraf wordt in de aula een rouwdienst gehouden, aanvang 12.30 uur. Geen bloemen. Gelgenheid tot condoleren zaterdag 9 februari a.s. van 20.00-21.00 uur in bovenvermelde aula. »r-- TV IrGu J fieri 1 eet c tens ieto lang lelei drac oltij 'gyr clar lins ben et b -an- sch holl tan erer Drlo en ■jB/eet u al wat het wordt dit jaar? Kiest u voor zon, strand en surf of voor aktie en WW avontuur? Of voor van allebei een beetje? Ons advies is om het dit jaar eens goed te doen. Er méér vakantie van te maken. Bü Holland International lopen we onshetvuur uit de sloffen om die paar weken per jaar onvergetelijk te maken. moet er tenslotte maanden op teren - en vaak nog langer voor sparen. Wij maken er meer vakantie van door voor meer mogelijkheden dan wie ook te zorgen. Met reizen naar nieuwe, onbe kende verten en met andere, exklusieve mogelijkheden op de vertrouwde bestem mingen. Bij ons bent u er zeker van dat de voorpret uit de brochure echte pret wordt op de plaats van bestemming. keuken.komplete badkamer, balkon met zitje. Een week v.a. ƒ592,- p.p.Tweeweken logies, vertrek 18/6 v.a f906,- p.p. Op die datum: Kinderen t/m 11 jaar gratis. *0 Lala MS mo appartementen, met keuken, komplete badP"lai kamer, 2e doucheruimte, balkon met zitje. Pei week vanaf f577,- p.p. Twee weken logiei vertrek 19/6, vanaf f 809,- p.p. j onz -den ilet dan De natuur is er adembenemend, de zee zon wi< verwarmd en het uitgaansleven onverwacht mg< bruisend. Bungalows en appartementen HoB erl1 De reissommen, gepubliceerd in de Holland International brochures voor vliegvakanties in de zomer 1980, zijn inklusief brandstof toeslagen en zullen niet tussentijds worden verhoogd. Dit geldt voor vertrekken tussen 29/3/1980 en 31/10/1980. Dus bij Holland International loopt u niet het risiko om vlak voor uw vertrek uw vakantiebeurs te moeten aanspreken voor een onverwachte brandstof toeslag. Bü elke aanbieding staat de "vanaf prüs en dat is de laagst mogelüke prijs die u betaalt in het vroege voor- en het late naseizoen. Daar achter staat een reële prijs voor een verblüf van twee weken in het seizoen. Zo'n prüs geeft houvast - wel zo eerlük, niet waar? Het prachtige zon- en strandeiland. De appartementen Isabella direkt aan het strand van SANTA PONS A in de mooie zuidwesthoek van Mallorca. Uitgaansmogelükheden binnen handbereik. Twee- en driekamerapparte menten. Een week logies vanaf f572,- p.p. Twee weken logies, vertrek 18/6 vanaf f 865,- p.p. De appartementen Hafria liggen aan de rand van het kleine centrum van PORTALS NOUS. Op 10 km van Palma vindt u hier vol ledig gerenoveerde appartementen, een res taurant met Hollandse keuken, riant zonne terras en subtropische tuin, groot zwembad, kinderzwembad, minigolf, bar/salon biblio- teek, diskoteek. Twee- of driekamerappar tementen/studio's, met volledig ingerichte Dè vakantiekust van Europa. Vlakbü het centrum van FUENGIROLA liggen de apparte menten Franck, alleen door de boulevard van het strand gescheiden en met uitzicht op zee. Studio's, twee- en driekamerappartementen met kitchenette, badkamer en balkon. Een week vanaf f622,- p.p. Twee weken logies, vertrek 26/6, vanaf f 839,- p.p. De appartementen Bornsol. op 100 meter van het strand. 850 meter van Carihuela de visserswük van TORREMOLINOS. Lounge, bar, restaurant met Hollandse dagmenu's, supermarkt, zonneterras, zwembad, kinder klasje. Optredens van binnen-en buitenlandse artiesten, zwemwedstrijden, dans- en bingo avonden. Twee- en driekamerappartementen, volledige keuken, badkamer en balkon. Een week vanaf 685,- p.p. Twee weken logies, vertrek 26/6, vanaf f 945,- p.p. Op die datum 50% korting voor kinderen van 2 t/m 4 jaar. day Club Naxos op 800 m. van het strand en km. van het centrum van GIARDINI NAXOS^w behorend bü Holiday Inn, vüf tennisbanen*dar groot zwembad met zonneterras, winkel, res lde' taurant van Holiday Inn (20% korting) self service buffet, met de meeste faciliteiten var j'e"d het hotel tot uw beschikking. Bungalows mei een keukenunit, üskast, doucheruimte met toilet badkamer en balkon, tuin, terras met zitje Twee- en driekamerappartementen, kitche nette, badkamer, met douche en toilet, klein 'ar; terras. Driekamerappartementen met twee badkamers, terras èn balkon. Een week logiej v.a. 708,-p.p. Twee weken logies, vertrekt^ 21/6 v.a. f 1.031,- p.p. Op die datum kinderen >ste telij Jn van 2 t/m 4 jaar 50% korting. JJd dtt Volop strand, zon en folklore. Dat is Roe bet menië, het andere vakantieland. Hotel Silvii tere kit erv bdi gtt' [tie Het intieme vissersplaatsje vormt nog steeds het centrum van de badplaats BENI DORM. Appartementen Carolina, zwembad met terras, winkeltjes in de omgeving. Twee- en driekamerappartementen, keuken, balkon. Een week vanaf f 610,- p.p. Twee weken logies, vertrek 21/6, vanaf f 843,-p.p. Appartementen Copacabana door de boule vard van het strand gescheiden op 1.250 meter van BENIDORM. Vele winkeltjes, restaurants in de direkte omgeving. Drie- en vierkamer- in VENUS ligt direkt aan het strand. Restau rant, bar, lift, winkeltje, wisselkantoor ei zwembad. Kamers met douche, toilet ei balkon. Een week volpension vanaf f 622 p.p. Twee weken volpension vertrek 20/1 f964,-p.p. „Misschien ben ik straks uw hostess. Voor inlichtingen en boekingen van de reis van uw keuze bent u van harte welkom bü uw Holland Inter national Reisburo, Reisbureau Lis- sone Lindeman, de geselekteerde A.N.V.R.reisbureaus,de ABN Amro en Rabobanken.de reisburo's in De Bülttt enkorf en in Vroom Dreesmann. Totzienstett De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niéts Heden behaagde het de Here tot onze diepe droefheid plotseling tot Zich te nemen onze lieve zuster en tante Grietje Dijkstra in de ouderdom van 70 jaar. Bennebroek: A. Schotanus-Dijkstra IJ. Schotanus Bennebroek: H. Streefland-Dijkstra Amsterdam: K. Odink-Dijkstra Nieuw Vennep: S. Dijkstra B. Dijkstra-Vink Amersfoort: A. Dijkstra B. W. Dijkstra-Stooter neven en nichten Nieuw Vennep. 7 februari 1980 Westerdreef 138 De rouwdienst zal gehouden worden in „De Rank'' bij de Gereformeerde Kerk op maan dag 11 februari a.s. om 11 uur. waarna de teraardebestelling op de algemene begraaf plaats te Nieuw Vennep zal plaatsvinden. Gele genheid tot condoleren na de teraardebestel ling in ..De Rank" Eug. Prévinaireweg 14 te Nieuw Vennep. Correspondentie-adres: S. Dijkstra Joh. Bogaardstraat 13, Nieuw Vennep. Op zondag 3 februari eindigde, te Den Haag, de aardse reis van onze lieve onvergetelijke tante Cornelia Gerardina Willemstijn- Snel Zij werd 90 jaar. Wij zijn dankbaar voor wat zij voor ons gezin betekende. G. J. Stapelkamp H. W. Stapelkamp-Wilms en kinderen Julianalaan 60, Arnhem. Heden is in alle vrede van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader en groot vader Jan van Bellen echtgenoot van A. C. M. Koster op de leeftijd van 87 jaar. A. C. M. van Bellen-Koster Henk en Els Annemeike Ary-Jan Gerdy 3011 NB Rotterdam, 4 februari 1980. Mariniersweg 11 c. De teraardebestelling heeft op verzoek van de overledene in stilte plaatsgehad. De Heer is mijn Herder. (Psalm 23) In volkomen overgave, zeker van het verzoe nend lijden van haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Teuna Anna van Rijswijk weduwe van H. M. van Buijten in de ouderdom van 82 jaar. Nieuw Vennep: let en Gert van den Berg Hoofddorp: Joop van Buijten Nieuw Vennep: Jos en Co van Buijten Peet en Wil van Buijten Sjaak en Judith van Buijten kleinkinderen en achterkleinkind. Nieuw Vennep. 7 februari 1980 Huize „Westerkim", Zaaiersstraat 1 Correspondentie-adres: J. H. van Buijten Venneperweg 371, 2153 AA Nieuw Vennep Moeder is opgebaard in de aula van Huize ..Westerkim". Gelegenheid tot condoleren al daar in de grote zaal op zaterdag 9 februari des avonds van 8 tot 9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 11 februari om 2 uur in Huize „Westerkim". waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Nieuw Vennep. Geen bloemen. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve| onze zorgzame vader en opa Gosse Postma in de gezegende ouderdom van bijna i echtgenoot van Geertruida Roubos^ De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets Psalm 23:1 9471 JD Zuidlaren, 7 februari 1980 Bejaardentehuis „Tienelswolde" Ludinge 13, k. 222 G. Postma-Roubos Assen: D. Postma G. Postma-Jansen Anneke Gerda Apeldoorn: H. Postma Gosse Marianne LJge Singapore: F. Postma F. J. Postma-Koning Hans Ralph •EC a d int Ise- vei Ch< Cta Na tg Hei De overledene is opgebaard in de aula atf2 Zuiderstraat 2A te Zuidlaren. Rouwbezoek: maandag 11 februari a.s.j|*r 19.00-20.00 uur. Een dienst van woord en f" zal gehouden worden op dinsdag 12 febj om 13.15 uur in het ontmoetingscentrum Deel". Stationsweg 149 achter de Gerefori de Kerk te Zuidlaren; waarna de begraf zal plaatsvinden op de algemene begraafp| te Zuidlaren om 14.00 uur. Na de begrafei er gelegenheid de familie te condoleren i| ontmoetingscentrum „De Deel". Omdat het ons onmogelijk is een ieder per- bedanken voor de vele blijken van medele- plotselinge overlijden van mijn lieve man, vader en opa Frederik Visschcr betuigen wij langs deze weg onze oprechte! Het is voor ons allen een grote steun e\ geweest. Uithuizermeeden. D. Visscher-Sterenberg kinderen en kleinW Februari 1980

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14