GS0 predikant(e) SH BW EEN ADJUNKT- DIREKTEUR (M/V) EEN VOORLICHTER (M/V) ambtenaar kulturele zaken en edukatief werk STICHTING "BEILEROORD" (ORTHO)(PED)AGOOG/ PSYCHOLOOG M/V NOORDELIJKE STICHTING VOORZIENINGEN GEESTELUK GEHANDICAPTEN STICHTING HULP AAN BUITENLANDSE WERK NEMERS DE VINKENBORGH een typiste ^paedo-therapeutisch instituut^ mannelijke en vrouwelijke medewerkers licht en kracht en port natal ARBEIDSTHERAPEUT HOOFD EEN HOOFD VORMINGSWERK (m/v) full-time Jeugdleidster maatschappelijk werk(st)er (medisch) DIACONESSENHUIS LEIDEN Leid(st)er beiaardenhulpverlening buro kuituur en woorllchtlng ZATERDAG 2 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTET De Noordelijke Stichting beheert in de provincie Groningen twaalf dagverblijven en veertien gezinsvervangende tehuizen, waarin plm. 750 geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen zijn opgenomen. Aan elk dagverblijf en tehuis is een multi-disciplinair deskundigen team verbonden Momenteel zijn o.m vier psychologen en twee orthopedagogen bij de Stichting werkzaam In verband met het vertrek van één van de psychologen wenst de Stichting over te gaan tot aanstelling van een De funktie omvat ondermeer: advisering bij de selectie en begeleiding van de pupillen, mede opstellen van de begeleidingsplannen en deelname aan teambesprekin gen. Gedacht wordt aan iemand met ervaring op het gebied van de zwakzinnigenzorg, die zich in teamverband wil inzetten voor de geesteli|k gehandicapten. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer mr. C M van Leijen. algemeen direkteur. tel. 050-126247. De C A O. voor medewerkers in dagverblijven en tehuizen voor gehan dicapten is van toepassing Salariëring vindt plaats op basis van deze C A O. met een maximum van f 6 333.04 bruto per maand, afhankelijk van ervaring Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden De selectiecommissie bestaat uit een vertegenwoordiging van be stuur, van hoofdleiding en eventuele toekomstige collega's, de alge meen direkteur en het hoofd personeelszaken Solicitaties binnen 7 dagen richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken van de Stichting. Zaagmuldersweg 530,9713 LZ Gro ningen. met vermelding van vacaturenummer CB-2 m de linkerhoek van Uw brief. MAASSTRAAT 11. 3016 DB ROTTERDAM De Stichting is werkzaam ten behoeve van de buiten landse werknemers en hun gezinsleden in Rijnmond. Zij telt 40 medewerkers van acht nationaliteiten, georgani seerd m een aantal teams Op korte termijn kan worden aangesteld: Vereisten: opleiding: universitaire opleiding of sociale akademie VO leeftijd vanaf 30 jaar, ervaring in leidinggevende funktie. De taakverdeling binnen de direktie zal in overleg nader worden vastgesteld Salaris volgens C.A.O.-Welzijn. schaal 46. ma*. 4 731.63 bruto per maand (okt. '79) en Funktie-omschrijvlng: het verzorgen van de algemene voorlichting vanuit de S.H B W het geven van deskundige ondersteuning aan de overige medewerkers; meewerken in overleggroepen m.b.t. voorlichting t b v buitenlandse werknemers, zowel binnen Rijn mond als m landelijke samertwerkingsprojekten. Funktle-eisen: deskundigheid op gebied van voorlichting, o.m. ver kregen door een passende opleiding van minimaal hbo-niveau; kennis van voorlichtingstechnieken, media-deskun dige. presentatietechnieken; kennis van behoefte-peiling op gebied van voorlich ting; kreatief. dynamisch persoon, met goede kontaktuele eigenschappen; minimum teeflijd 30 jaar. in teamverband kunnen werken. Kennis van kuituur en kultuurverschillen en een kritische visie op het verschijnsel ..gastarbeid strekken tot aanbeveling. Salaris volgens C.A.O.-Welzijn, schaal 33. max. 3.730.39 bruto per maand (okt 79) Een psychologisch onderzoek kan tot de sollicitatieprocedure behoren Sollicitaties binnen 14 dagen nchten aan de solhcitatiekommissie. Voor verdere informatie kunt u kontakt opnemen met mr A. W van üjsset. direkteur (tel 010-33 19 11) fff Hel bestuur vraagt per 1 april 1980 Chr. Scholengemeenschap voor LEAO, LHNO, LTO Travertiinstraat 12 97«3 S2 Groningen tel 050-714583 Vereisten: voor een volledige weektaak. type-diploma en bij voorkeur In het bezit van een leao- of mavo-diploma, vlot en akkuraat kunnen werken. Salarisgrenzen van 1 626 - tot f 1.949,-. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij positief christelijk zijn. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u zenden naar het schooladres. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de direkteur. dhr J. W. Kloens. psychologisch centrum voor s kinder- on jeugdtherapie Op korte termijn is er plaats voor enkele in de paedagogische sektor. Vereist: een positieve levensinstelling, goede ge zondheid. kollegialiteit en een opleiding in de paeda gogische richting (bijv. N XX. ped. akad.. soc. akad.). Binnen het instituut wordt voldoende begeleiding gegeven om in teamverband en met andere disciplines te kunnen samenwerken. Er wordt daarbij gerekend op volwassen zelfstandigheid. De eerste 2 jaar worden beschouwd als beroepsvormend. We richten ons tot neurotische kinderen met goede intelligentie in de leeftijd van 7-16 jaar. Hel godsdien stig aspekt. warme menselijkheid en gedegen kennis, kreat.viteit en sport zijn bij ons belangri|k. Sollicitaties aan de psycho/oog-direkteur. Kerkstraat Postbus 292. 6500 A G NIJMEGEN psychiatrisch centrum te ASSEN Binnen ons Centrum is een vakature voor een De a'beidsmerapeut zal zich in eersie instantie bezighouden mei hei procesmatig begeie-den van patiënten die. m hel kader van een indivi duele behandeling de arbeidslherapie be zoeken Op lange termijn zal men ook relationele arbeUsiherapievormen zoals samenwerkmgslherapie en echtparen begeleiden. Vanuit de arbeids-/bezigheidstherapie. een discipline met 54 medewerk(si)ers, wordt op geïntegreerde wi|ze een bijdrage geleverd in multi-disoplinaire behandelteams. We verwachten van kandidaten dal ze akliel meedenken in de ontwikkeling van de arbeidstherapie Wij denken aan kandidaten van 30 jaar die in slaat zijn voorgenoemde laken op zich te nemen en in teamverband kunnen werken Daartoe dient men kennis Ie hebben van diverse houtbewerkingstechnieken en de kunde deze met hodisch over te brengen Een MBO-AT of daarmee gelijkwaardige opleiding strekt tot aanbetaling ol men moet bereid zijn deze opleiding ie gaan volgen Zij flie op grond van hun praktische ervaring menen voor deze lunkiie in aanmerking le komen, kunnen eveneens reflekieren. Van kandidaten wordt verwacht dat zij bereid zijn de chrlstali|ke signatuur van ons Centrum te respokteren. Arbeidsvoorwaarden Afhankelijk van opleiding en ervanng kan een salaris geboden worden van mm maal 2013,- tot maximaal 2623.- bruto per maand. De CAO-ziekenhuiswezen is van toepassing. Voor meer informatie over deze vakature kunt u kontakt opnemen met dhr Kok. hoofd arbeids-/bezigheidstherap«e. tel 05920-21777. toestel 2436 Schnfteii|ke sollicitaties dient u binnen 10 dagen na verschij nen van dit blad te richten aan hoold personeelszaken. Postbus 30007. 9400 RA Assen, onder vermelding van .vakaturenummer T-80.04. Voor ons gezinsvervangend tehuis "De Boe mel" te Stadskanaal zoeken wij een In het huis wonen momenteel 25 geestelijk gehandicapte mannen en vrouwen. Overdag werkt het merendeel van de bewoners op de Sociale Werkplaats en enkelen bezoeken een dagverblijf. In teamverband wordt getracht een goed woon klimaat te scheppen, waarbij het welzijn van de individuele bewoner centraal staat. Het hoofd is belast met de dagelijkse leiding en draagt de verantwoordelijkheid voor de gang van zaken in het huis. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar hen die: - goede kontaktuele eigenschappen bezitten; - een positieve bijdrage kunnen leveren in het bevorderen van een goed leef- en woonkli maat voor alle bewo(o)n(st)ers van het huis; - beschikken over leidinggevende en organisa torische capaciteiten; bereid en in staat zijn om in teamverband met de aan het huis verbonden part-time mede werksters (orthopedagoge, maatschappelijk werkster, arts) samen te werken. Wij geven de voorkeur aan iemand vanaf onge veer 25 jaar die in het bezit is van één van de volgende diploma's: - Sociale Akademie (inrichtingswerk); - Stafcursus Z; - BO - V.S.I.D./G.V.T. plus Kadercursus; - Rijbewijs B.E. is vereist. De C.A.O. voor medewerkers in dagverblijven en tehuizen voor gehandicapten is van toepas sing. Salariëring vindt plaats op basis van deze C.A.O.met een maximum van 4190,04 bruto per maand Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Van de kandidaten wordt verwacht dat ze bereid zijn zich te vestigen in Stadskanaal of direkte omgeving. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de so'licitatieprocedure. De sollici tant krijgt het rapport dan eerst ter inzage zodat hij'/zij kan beslissen de sollicitatieprocedure wel of niet te continueren. Schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken van de Stichting. Zaagmuldersweg 530. 9713 LZ Groningen, met vermelding van vacaturenum mer G.V.T 7 in de linkerbovenhoek van Uw brief. NOORDELIJKE STICHTING VOORZIENINGEN GEESTELIJK GEHANDICAPTEN PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET GEZINSVERPLEGING GEILEN, TELEFOON (05930) 2541 Bij de Stichting „Beileroorcf' te Beilen is plaats voor voor het team Vormingswerk, bestaande uit 6 medewerkers. Taakomschrijving: gestalte geven aan en visie ontwikkelen omtrent het vormingswerk in het kader van de emancipatie van bewoners van een psy chiatrische inrichting. behoeften van deelnemers en werkers sig naleren en bespreekbaar maken binnen het geheel van de organisatie voor zover het verband houdt met dat geheel. begeleiding van het team en de afzonderlijke leden werken met groepen deelnemers, die zoe ken naar ontplooiingsmogelijkheden, afge stemd op hun huidige situatie c.q. terugkeer in de maatschappij. Vereisten: minimaal een opleiding op H.B.O.-niveau, die passend is bij deze werksoort. ervaring in het werken met groepen en in het werken in teamverband. Wensen: ervaring binnen één van de werkvelden van de geestelijke gezondheidszorg. ervaring in het begeleiden van werkers. Inlichtingen: Schriftelijke informatie omtrent de instelling en de werksoort en een profielschets zijn aan te vragen bij het team. Mondelinge toelichting kunt u verkrijgen bij het Hoofd Vormingswerk, dhr. J. Bout (tel. 05930- 2541). Sollicitaties met vermelding van uitvoerige le vensloop kunt u richten aan het Hoofd Perso neelszaken van de Stichting „Beileroord", Postbus 30000. 9410 RA Beilen. Het Bestuur van de Vereniging „Het Want" te Eenrum Gr. y {vereniging voor eocleal-cultureel en èducatlel werk) vraagt op zo kort mogelijke termijn een t.b.v. het Clubhuis de Jeugdhaven te Eenrum. Hoofd straat 23. wegens vertrek van de huidige functionaris. Tot haar taak zullen o.m. behoren: a. het coördineren, begeleiden, uitvoeren en verder uitbouwen van het jeugdwerk; b. werken met en begeleiden van vrijwilligers, vak krachten en stagiaires; c. onderhouden van goede kontakten met andere organisaties, die mede hun werkzaamheden heb ben in de Jeugdhaven Het Bestuur verwacht: dat zij enige ervaring heeft In het Jeugdwerk. dat zij belangstelling heeft voor da doelstelling van de vereniging dat zij in het bezit la van de aktle Pedagogische academie dat zij uitgaan van een christelijke levensover tuiging Geboden wordt: salaris volgens CRM-normen Inlichtingen bij da staf. Tel. 05959-2357 of bij dhr. K. A. Wletsma, Tel. 05959-1394. Uitvoerige sollicitaties graag binnen 14 aagen aan hel Bestuur van genoemde vereniging p.a. dhr. K. A. Wieisma. Plantsoenstraat 8. Eenrum. 9967 RE. In het Diaconessenhuis te Leiden komt per 1 juli 1980 een plaats vrij voor een voor 20 uur per week. Wij geven de voorkeur aan kandidaten met een hogere beroepsopleiding, richting maatschappelijk werk. met ruime ervaring in de gezondheidszorg. Kandidaten dienen de doelstelling van ons huis te onderschrijven. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden graag verstrekt door Mw. H. Streeder, medisch maatschappelijk werkster. Tel. 071-155960 (tussen 9.30 -10.00 uur). Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Houtlaan 55. 2334 CK Leiden DE GEREFORMEERDE STICHTING VOOR GEZINSVERZORGING TE 's-GRAVENHAGE is een A-instelling die zich bezighoudt met gezinsverzorging bejaardenhulpverlening en alphahulpverlening Wij zoeken wegens uitbreiding een die in teamverband wil meewerken aan en meedenken over een optimale hulpverlening een Prot. Chr. levensovertuiging heeft een geëigend diploma bezit (S.A., H.B.O., M.S.O.-SD, N-12, N- 19. of N-20) De C.A.O. voor de Welzijnssektor is van toepassing. Voora. Kunt u onder nr. 07Ö-614961 inlichtingen inwinnen bij de hoofdleidster mw. K. Koopmans. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directeur, de heer J. J de Bruin, Laan van Meerdervoort 436, 's-Gravenhage. Va\\V 'ZON EN SC a Ïjt deel uitmakenc Psychiatrisch Centrum I SCHILD' te Amersfoort I uitmakend van 'de open ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg', (voorheen Vereniging Ned. Hervormde Stichtingen voor zenuw- en geesteszieken). Binnen ons centrum is p'aats voor een behorend tot één der protestantse kerken in Nederland. Hij/zij zal als derde pastor deelnemen aan het team dat verder bestaat uit een hervormde en een rooms-katholieke pastor. De paviljoenen van 'Zon en Schild' zijn onder de pastores verdeeld. Het pastoraat omvat de volgende werkzaamheden: individueel en groepspastoraat leiding van de kerkdiensten in samenspel met de overige pastores regelmatig overleg met andere disciplines lessen geestelijke vorming aan leerling-verpleegkundigen. Kandidaten dienen de drie-maanden training van de Klinisch Pasto rale Vorming gevolgd te hebben of bereid te zijn deze te volgen. Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het ziekenhuiswezen. Salariëring geschiedt volgens de richtlijnen van de Nationale Zieken huisraad. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij ds. R. Houtsma, tst. 484 of 568. Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 15 februari a.s. richten aan het hoofd van de dienst personeel, organisatie-ontwikkeling en opleidingen, postbus 3051, 3800 DB Amersfoort, (tel.:033-38534). Op het van de afdeling welzijnszaken is een vakanture ontstaan voor de funktie van In de rang van kommies/kommies Ie klas. Het buro bestaat uit een tweetal funktionarissen, onder steund door een stagiaire. Overwogen wordt het buro met een derde formatieplaats uit te breiden. funktieomschrijvlng: vormings- en ontwikkelingswerk, waaronder de ontwikke ling van het plaatselijk kreativiteitswerk en de verdere uitbouw van de kunstzinnige vorming op de scholen. Voorts bibliotheek- en artoteekwerk kulturele zaken, waaronder uitvoering van de nota in schakeling beeldende kunstenaars (bij bouw en verbouw van openbare gebouwen en bouwprojekten). de organi satie van tentoonstellingen jeugdwerk, waaronder kontakten met de instelling voor open jongerenwerk (tot de uitbreiding heeft plaats ge vonden) de ontwikkeling van de welzijnsplanning op bovenstaand gebied kleinere voorkomende werkzaamheden Vereisten ervaring in het welzijnswerk, liefst gericht op het taken pakket en/of h.b.o. of studerend daarvoor bereidheid tot deelname aan vergaderingen in avonduren flexibiliteit goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de chef van de afdeling welzijnszaken, Ad Cardon of de burnchef Johan Lavooi (tel. 01859-3044). Salarisgrenzen kommies: 2.622.— tot 3.039.— kommies 1e klas; 2.895.— tot f 3.464,—. Aanstelling In een van de eerder genoemde rangen, afhankelijk van opleiding en ervaring. De gebruikelijke rechtspositieregelingen voor het gemeente- personeel zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouder van Alblasserdam, Raadhuis, Cortgene 2, 2951 ED Alblasserdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26