piksen FAMILIEBERICHTEN Gils DE KRANT. OMDAT U NIET IEDERE DAG OPHET BINNENHOF KUNT ZIJN. ZATERDAG 2 FEBRUARI 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tol en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond ts dit.alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur Oma van der Werff uit Zutphen we! gefelici teerd met uw verjaardag! Marieke, Paul, Bart, Jacoroien, Pieter. Joleen, Marleen. Rosemary, Haike, Merijn en Jelle-Jaap. Wij komen er aan met z'n allen 1 "Afijn oog zal op U zijn" Met deze tekst werd 45 jaar geleden, op 6 februari, het huwelijk bevestigd van onze lieve ouders en grootouders Willem Geert Beukenkamp en Goverdina Beukenkamp-Middelkoop Wij hopen dit te vieren op D.V. 9 februari 1980. Lemelerveld Wim en Feike Beukenkamp-Groeneveld, Boukje. William en Nicole. Wolvega Nely en Jan Siderius-Beukenkamp, Sieger en Margreet. 'Nijkerk: Geertje Beukenkamp. Lemelerveld: Goof en Hannie Beukenkamp-Seigers, Wilger en Mirjam. Holten: Cor en Marijke Beukenkamp-Offringa, Pim en Coen. Hardenberg- Clara en Johan Brink-Beukenkamp, Dorien en Niek Balkbrug: Jan en Willemien Beukenkamp- Olde Bijvank, Willem en Hanneke. Receptie op zaterdag 9 februari, van 15.30 tot 17.00 uur in Rest. Reimink, Dorpsstraat 2 te Lemelerveld (Ov). Lemelerveld. februari 1980. Schoolstraat 10. 8152 AS Lemelerveld. Femmie, Henk. Alice, Koby, Tineke en Janny hopen en verwachten dat hun ouders Jan Gils en Martina Pool Vrijdag 8 februari 1980 hun 50 jarig huwelijksfeest zullen vieren Alle kennissen en vrienden uit deze halve eeuw liefde en trouw, maar natuurlijk ook van vóór 1930 zijn van harte welkom op de receptie in restaurant ..Marièndal" bij de Donkere Duinen te Den Helder. Wij zijn daar allemaal op de huwelijksdag van 15.30-17.00 uur. 14 september 1889 J februari 1980 Ontslapen in zijn Heer en Heiland onze lieve vader, groot- en overgrootvader Grietinus Zwartsenberg ridder in de Orde van Oranje-Nassau sinds 2 november 1973 weduwnaar van Grietje Oving „Zalig de doden, die in de Here sterven" In dankbare herinnering: De kinderen: Amsterdam A. T. Nap-Zwartsenberg A. Nap Parijs: T. Pelt-Zwartsenberg W F Pelt Stadskanaal: J. W. Zwartsenberg G. Zwartsenberg-van Dijk De kleinkinderen: Hilversum: Margriet en Herbert Goudbeek-Nap Vlijmen: Swannet en Theo van Litsenburg-Nap Njth: Eildert Jan Nap en Jelly Holwerda Den Haag: Marguerite Pelt en Bart Hofman Parijs: Willem Bart Pelt en Lia Bode Apeldoorn: Geeske en Bert Kroese- Zwartsenberg Stadskanaal: Tino en Lotty Zwartsenberg-Meijer en 9 achterkleinkinderen Groningen „Huize Eugeria" Goeman Borgesiuslaan 40 Correspondentieadres: F. G. Bantingstraat 2, 9501 HH Stadskanaal. De dienst van woord en gebed zal worden gehouden op dinsdag 5 februari a.s. om 13.30 uur in de Geref. Kerk, Poststraat 30 te Stads kanaal. Daarna vindt de begrafenis plaats op de Herv. Begraafplaats, Brugstraat. Na de teraarde bestelling gelegenheid tot condoleren in zaal „Eendracht" achter de Ge ref. Kerk. Adres ouders: J Gils. Marsdiepstraat 336, 1784 AX Den Helder Contactadres kinderen: H. Gils, Soembastraat 14. 1782 SN Den Helder. Tel 02230-24962 ..Slapen is niet tot de dood. slapen is wachten op U. wachten dat Gtj tot ons spreekt wachten tot dat wij U zien. Gezang 52 Muus Jacobse Wij zijn diep bedroefd en kunnen nog niet begrijpen dat Jan-Willem na bijna 2 dagen bij ons geleefd te hebben, gestorven is. Marian, Bram, Mirjam en Kirsten Grandia. 6931 EV. Westervoort. 31 januari 1980 Hamersestraat 5 De begrafenis zal in besloten kring plaats vinden. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den maandag 4 februari a.s. om 15.30 uur in de Gereformeerde Kerk. Hamersestraat 7 te Wes tervoort. U kunt uw deelneming betuigen door met ons deel te nemen aan de dienst. Heden nam de Heer tot Zich mijn lieve broer en onze lieve oom Grietinus Zwartsenberg op de hoge leeftijd van 90 jaar. Groningen. 1 februari 1980 Winsum (Gr.): G. Mulder-Zwartsenberg Neven en nichten „De vreeze des Heefen is het beginsel der wijsheid" Vandaag overleed, 90 jaren oud, de heer G. Zwartsenberg Hij was mede oprichter en ere bestuurslid van het Ubbo Emmius Lyceum. Wij gedenken hem in grote dankbaarheid. Namens het bestuur: P. A. Hoen, voorzitter. Namens het personeel: G. D. J. Blok, rector. Stadskanaal, 1 februari 1980. Commissarissen, directie en medewerkers van Zwartsenberg Modegroep BV te Groningen geven met droefheid kennis van het overlijden van de heer Grietinus Zwartsenberg ridder in de Orde van Oranje-Nassau Vele jaren diende hij onze onderneming al commissaris, president-commissaris en advi seur. Zijn grote belangstelling voor onze bedrijven zal in onze herinnering voortleven. Groningen, 1 februari 1980 „O God. die droeg ons voorgeslacht, in tegenspoed en kruis, wees ons een gids in storm en nacht en eeuwig ons tehuis." Heden nam God tot Zich onze lieve moeder en grootmoeder Geurtje Hendrika Raven-Melissen sinds 1961 weduwe van Jan Raven op de leeftijd van 81 jaar. Linschoten Wim Raven Han Raven-de Kort Ingrid Karin Zutphen: Roetert Raven Ede. 31 januari 1980 „De Klinkenberg", Van Heutzlaan 1118 Corr adres Meidoornlaan 30. 3461 EV Linschoten. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencentrum ..De Klinkenberg". Van Heutzlaan 1000 te Ede. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag 4 februari van 19.00 tot 19 45 uur. De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 5 fe bruari om 11.30 uur in de aula van de Algeme ne Begraafplaats te Ede Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 12.00 uur plaats hebben Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden van de heer G. Zwartsenberg oprichter van het Prot. Chr. Ziekenhuis „Refa- ja". oud-voorzitter en erevoorzitter van het Bestuur. Zijn energieke vasthoudende innemende per soonlijkheid zullen wij dankbaar blijven ge denken. Bestuur. Direktie, Wetenschappe lijke staf en Personeel van he Refaja Ziekenhuis Stadskanaal. 1 februari 1980. Na een zeer arbeidzaam leven, waarin veel talenten ontplooid zijn is op 91-jarige leeftijd overleden de oprichter en oud-voorzitter van de Prinses Wilhelmina School G. Zwartsenberg In dankbaarheid zullen wij hem herinneren als een energieke en vasthoudende man die vanuit zijn beginsel veel voor het Chr. Onderwijs betekend heeft. Bestuur en personeel van de Chr. H N O. School ..Prinses Wil helmina" te Stadskanaal. ,,De Heer is mijn licht en mijn heil. voor wie zou ik vrezen De Heer is mijns levens veste, voor wie zou ik vervaard zijn?" Psalm 27 1 Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekende is na een moedig gedragen ziekte van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en opa Jacob van 't Riet op de leeftijd van 62 jaar. Middenmeer: N. van 't Riet-Glas Ma greet Oslo Ank Wieringerwerf: Anton en Sylvia Petra Amsterdam: Nel Arnhem: Alie Middenmeer: Corrie en Piet Astrid en Jaap 1775 GA Middenmeer, 1 februari 1980 Plataanlaan 1. De rouwdienst zal gehouden worden op maan dag 4 februari om 13.30 uur in de Gereformeer de kerk te Middenmeer waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in „De Meerbaak" Prof. ter Veen- weg 2 te Middenmeer. Liever geen bloemen Ten dage dat ik vrees, vertrouw ik op U. Psalm 564 Bedroefd om het tijdelijk afscheid, brengen wij u ter kennis, dat de Heer. verlossing bren gend aan een lang en slopend lijdën, opnam in Zijn heerlijkheid onze liefste man. vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Piet van Dam in zijn 82-ste levensjaar. H. van Dam-Vermeulen Riet van Dam Bep en Joop Boer Jan, Joke en Lisanne, Piet, Monique en Ester Dick Joke en Hans Jan en Denise van Dam Peter Nils Correspondentieadres: Behouden Huys, Westerdijk Ws 23, 2451 VB Leimuiden. Leimuiden, 31 januari 1980. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. op dinsdag 5 februari 's morgens om 11.30 uur op de begraafplaats achter de Geref. Kerk, na de rouwdienst, welke om 11.00 uur v.m. aanvangt in de Geref. Kerk te Oude Wetering. Na de teraardebestelling is er nog gelegenheid de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis. Heden moesten wij afscheid nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Jacob van 't Riet Hij stierf in volledige overgave aan zijn Heer en Heiland. Zuid Scharwoude: P. van 't Riet A. A. van 't Riet-Hoekstra Bro* op Langedijk: J an 't Riet Midden J 't Riet Riet-Vethaak N N I derdorp A. Bos-va A. P. Bos eringerwerf: K. van 'tPi T- van 't Riet-Schuilenga retoria (Z.AJ; A. A. van 't Riet G. J. W. van 't Riet-Beukers Middenmeer: G. P. van 't Riet J. van 't Riet-Dijkstra Bergen: B. van 't Riet H. A. van 't Riet-v/d Leemput Neven en nichten Broek op Langedijk, 1 febr. 1980. Heden heeft de Here thuisgehaald onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Pieter Groenendal weduwnaar van Gerarda Agatha Gijsbers in de ouderdom van 90 jaar Oegstgeest: G. A. Groenendal Rotterdam: W. Groenendal W. Groenendal-van Achterbergh klein- en achterklein kinderen Oegstgeest. 1 februari 1980 Endegeesterstraatweg 16 Thuis geen bezoek De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 6 februari om 13.00 uur op de algemene begraafplaats „Heidehof" te Ugchelen. Ver trek van Lolaan 67, Apeldoorn om ca. 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Op 29 januari is te zijnen huize overleden Prof. Dr. H. P. Wolvekamp voormalig echtgenoot van Alida H. M. Tieland De overledene was voorheen hoogleraar aan de Wis- en Natuurkundige faculteit van de Rijksuniversiteit te Leiden Dr. B. M. Wolvekamp-Baxter 's-Gravenhage: H. J. Wolvekamp L. Wolvekamp-Van Dillen Olav Björn Hongkong: J. Kong-Wolvekamp J. C. Kong Ngai-Kong Wei-Kong Mede namens broers en zuster .Rotterdam W. H. Wolvekamp P. Wolvekamp-Van Wingerden Eindhoven E. Wolvekamp W. Wolvekamp-Hopman Doetinchem H. C. Wolvekamp De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 5 februari te 12 u. v.m. op de begraafplaats te Rochford. Rochford, 29 januari 1980 37. Oak Road Essex s.s. 4-1 N.S. England Ik zal, ontwaakt Uw. lof ontvouwen. U in heerlijkheid aanschouwen. Verzadigd met Uw godd'lijk beeld. In dankbare herinnering voor hetgeen hij zijn dierbaren en zovele anderen heeft gegeven is heden in Jezus ontslapen onze lieve vader en grootvader Egbertus Visch weduwnaar van Gerrigje Veldkamp op de leeftijd van 85 jaar. Gravenhurst (Canada): B. v. Petegem-Visch Th. v. Petegem Winnipeg: (Canada): H. Visch K. Visch-Martens Christchurch (New Zeeland): L. Visch R. Visch-van Rhijnbach H rde: M. v.d. Poll-Visch G. v.d. Poll Oldebroek: M. Visch Haan (W. Duitsland): H. Lichey-Visch H. Lichey Odoornerveen: A. Vogelaar-Visch F. Vogelaar en kleinkinderen 8096 AM Oldebroek, 29 jan. 1980 Beeklaan 20 Gelegenheid tot condoleren zaterdag 2 febr. in „Luctor et Ernergo" van 10.00 tot 10.20 uur. Aanvang rouwdienst 10.30 uur in „Luctor et Ernergo". Daarna vindt de teraardebestelling plaats op begraafplaats „De Ekelenburg" om pim. 12.00 Zalig de zachtmoedigen, want zij zullen de aarde beërven. (Matth. 5:5) Onze schoonzuster, Adriana van der Schaft- van Stein echtgenote van Jer. van der Schaft is oo a a jl. over jder nc nze i* ring i^-en d d Schaft d Schaft MaassUi s: r J. va de Schaft G. G. van der Schaft- van Wijk Wapenveld: A. Bos-van der Schaft A. Bos Breda: M. van der Schaft Vlaardingen: N. van der Waal- van der Schaft W. van der Waal Drachten: A. J. van der Schaft M. van der Schaft-Meijboom 3131 CK Vlaardingen Liesveld 115 Veilig in Jezus armen Toch nog onverwachts ging van ons heen mijn lief kleinzoontje, ons lief neefje Ronald Wobbes Leiden: M. Wobbes-Wiegers Loosdrecht: F. G. van Citteren H. E. van Citteren-Wobbes Bas Arno Katwijk aan Zee. B Wobbes A. Wobbes-den Boer Siebe - Bert - Wim Bleiswijk: E Wobbes N T. Wobbes-van Voorden Eric Rijnsbürg: J. Breedijk D. T. Breedijk-Wobbes Petra - Gerda - Dik 1 februari 1980. ZWITSERLAND WALLIS HAUTE-NENDAZ (1350-3000 meter) In deze enerverende - alles biedende zomer en wintersportplaats - gelegen in 't hart van Zwitserlands grootste win- i tersportgebied - bieden wij aan: In apart gebouw LE RESIDENCE „LE CHAEDOZ" Studio's vanaf S.Fr. 59.900, Appartementen vanaf S.Fr. 130.600, Duplexwoningen vanaf S.Fr. 305.600, Blijvend uitzicht op Alpen en Rhónedal. Direkte notariële overdracht Gunstige financiering Volledige aankoopbegeleiding door ons bureau. Vraagt onze volledige documentatie: INTERNATIONAL B.V. MAKELAARDIJ o.g. Smidsweg 90, 7441 EP Nijverdal Postbus 53, 7440 AB Nijverdal Telefoon 05486-12861 Ook voor CHALETS Gevestigd O. Lopes Cardozt oogarts Bachstraat 24-1 1077 GG Amsterdam Consult uitsluitend na lefonische afspraak der nummer 716058 Bij vonnis van de Arrondis mentsrechtbank te Alkma dd. 6 december 1979 is staat van faillissement v klaard: A. Kruijff, wonen te Purmerend, Lepelaarpa 18, met benoeming van Mr A. Jansen op de Haar Rechter-Commissaris en v ondergetekende tot curatoi De curator: Mr E W. van den Brink Wilhelminalaan 4 1 Purmerend Bij beschikking van de rondissements-Rechtbonk 's-Hertogenboseh d.d. 9 jai ari 1980, is Hendrik Rud Dijs, wonende te Rosmal „Huize de Binckhorst", ond curatele gesteld, terzake het gestelde in artikel 378 o der a. B.W., met benoemu van Maria Catharina Di Wassenaar, wonende te N kerk, Lanecamp 33 tot ci trice en van Hendrik Dijs, nende te Nijkerk, Lanecan 33 tot toeziend curator. Mr F. J. Sch" advocaat en procure Oosterstraat Nijki In de Hope des Eeuwigen Levens is heden van ons heengegaan mijn lieve vrouw en mijn lieve zorgzame moeder Elisabeth Cornelia van Essen-Kuiper op de leeftijd van 66 jaar. H. M. van Essen Bertus van Essen 8081 LA Elburg, 1 februari 1980 Zuiderzeestraatweg 39. Gelegenheid tot condoleren op de dag van de begrafenis, dinsdag 6 februari van 13.00 tot 13.20 uur in het Buurtgebouw te Oostendorp. Aansluitend is aldaar de rouwdienst, waarna de teraardebestelling plaats zal vinden op de algemene begraafplaats aan de Bovenweg te 't Harde om pim. 14.30 uur. Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk bedanken, willen wij daarom langs deze weg ee ieder dank zeggen die zijn of haar medeleven, o welke wijze ook, heeft betoond na het overlijden va onze lieve nioeder, groot- en overgrootmoeder Jacoba Zuijderduijn-van Rijn Uit aller naam: Fam. T. Meijvogel Katwijk aan Zee, februari 1980. Kievitlaan 16. Voor Uw medeleven bij het overlijden van mij geliefde vrouw Ger Passchier zeg ik U, mede namens mijn kinderen en kleinkind* ren, dank. J. van Weere Bussum febr, 1980 Cath. v. P -nnes aan 28 In plaats /an kaarten Daar het ons onmogelijk is, een ieder persoonlijk bedanken, voor de zeer vele blijken van medeleveri na het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw onze lieve moeder en grootmoeder Zwaantje Oostihga-Oosterhoff betuigen wij onze oprechte dank! Middelstum, februari 1980 Mede namens de kinderen: J. Oostinga Het meeleven dat wij op zo velerlei wijze mochte ondervinden na het heengaan van onze lieve vrouw moe'der en grootmoeder Everdina Maria Bakker-van Setten heeft ons erg goed gedaan. Daarvoor willen wij u hartelijk danken J. Bakker Kinderen en kleinkinderen Nijverdal 1 februari 1980 Wolterskampweg 28

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14